• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Dobré ráno!

Gábince přeju vše nejlepší k svátku, hlavně ať to těhu dotáhne pěkně do úspěšného konce a v pohodě. :dizzy_face:

My jsme asi měli růstový spurtík, zcela mimořádný, protože náhle spíme trochu lépe a z malého miminka se nám stal malý sumo. Vložím foto do albíčka. :grinning:
Ale taky nás asi trápí zoubky, pořád naříká s ručičikou v pusince, ale ještě tam kousadlo není. :slight_smile:

Lady, no to už musí klapnout. Moc na tebe myslíme. :wink:

Přeju všem krásný týden.
8. bře 2010 v 07:32  • Odpověz
Dobré ráno,
u nás je zima -13 tak to je zase hnus, ale začíná svítit sluníčko, tak snad bude hezky.

Dneska máme k obědu bramborový guláš a na zítra budu dělat kuře na paprice.

Maruška dostala včera Mufa od tchánovců k svátku a teď ho všude nosí.
8. bře 2010 v 07:35  • Odpověz
Hezký den...

Lady... tě holky šetřily, tak ať se v práci jenom mihneš :wink: ...

Neli... sumo neeee, je pěknej :wink: . A zoubky klidně, věk už na to má :wink: ...

Čepi... taková zima, jo? Z okna to vypadá bájo, ale asi jen vypadá... Se mi líbí, jak hlásíš, co budete mít na "o"... tudíž inspirace tady je vždy :wink: .
8. bře 2010 v 08:24  • Odpověz
Hezký den děvčata :slight_smile:

tak u nás ráno asi tak, malej se vzbudil a měl hlad hned teď - rozumíte- prostě hned, řevu po celým baráku, jako by jsme mu někdy nedali :grinning: , takže šel jíst bez těch jeho 4lžiček co mu dávám po ránu na to blinkání a taky to pěkně všechno vyhodil :unamused:

já mám dneska velké prání a odpolko jedu do lékárny pro homeopatika, jsem si tam ráno volala a ještě mi udělají nějaký roztok co radila jedna kočka v té diskusi, jen ona měla 20% a oni mi teda udělají jen 10%, ale i tak jsem ráda, potřebuju se té "prašiviny!" zbavit :angry: :angry: :angry:

Gabče také přejeme všechno Nej....posílala jsem sms, tak to sem psát nebudu :wink:

jo Čepi, u vás větší zima než u nás, my jedeme ve čtvrtek večer na Vysočinu k manželovým rodičům, tak to nabalím zase opět všechno teplejší, jsem si odvykla za tu chvíli co tam nebydlíme, jako na tu zimu
8. bře 2010 v 09:22  • Odpověz
jo a musím jít vyčistit tu židli poblinkanou :grinning:
8. bře 2010 v 09:23  • Odpověz
Nelčo, teda Kubíček je pořádnej :dizzy_face: a úplně mě pobavilo, to nedonošeňátko :grinning: , je krásnej, zdravej co si přát víc :wink:
8. bře 2010 v 09:58  • Odpověz
Hezký den dámy,
už jsme nabyli dlouho nemocný takže jsme se dnes jeli opět podívat na pana doktora.A délka dostala rýmu a všechna se ji vrazila do oka.Takže má hnisavý oko,nateklý a kolem fialový.Vyfasovali jsme kapky do nosu a do oka.Kapyt do nosu je hračka ale přimět ji k tomu aby si nechala kápnout do oka,chce vysokou školu.Dneska jsem doma ale zítra už jdu do práce tak se s tím bude muset dopolko poprat tatínek.
8. bře 2010 ve 13:21  • Odpověz
já tady tak přemýšlím, proč se ten náš malý prcek, 2dny jaksi ošívá a ne a ne zabrat přes den je neklidný, ale v noci spí klasika, jen že tu Nelča psala o tom růstovým spurtíku, myslíte že by to mohlo být ono???, ale když v noci zase spí, žádné extra plakání (vstáváme klasika 2x za noc), jen teda dneska už od 5 se mnou v naší posteli :sweat_smile: , normálně chodí až o 7, tak nevím přečetla jsem tento článek:

http://www.moje-rodina.cz/miminka/rustovy-spurt

a to docela sedí
8. bře 2010 ve 13:40  • Odpověz
Madli to slyším prvně, chudák Adélka :frowning2: a jsem zvědavá na taťku jak se s tím popere :sweat_smile:

mě stačí že zápasím s mladým na vytírání pusinky a zatím vede náš mladej, už se těším dneska na ty homeopatika, ty snad budou v poho a ten roztok je sice taky na vytírání, ale ten je bez chuti myslím, tak by jsme to snad měli dát :pensive:
8. bře 2010 ve 13:42  • Odpověz
Ona byla na 4 měsících na proplachování slznejch kanálků.Hnisalo ji očičku a nemohla ho pořádně otevřít.Po tom proplachnutí to bylo v pohodě.Až do teď.No snad z toho nic horšího nebude.

Very možná to tím spurtem bude.
8. bře 2010 ve 13:45  • Odpověz
Ahoj holčiny,

drahý má odpoledku, takže dopoledna jsou nestandardní, zastavila jsem se teď...
Byli jsme s Anežkou na focení... jsem zvědavá, co z toho bude, byla v riflových šatech a vyfocená je s kolovrátkem, no nevím... rifle nejsou moc retro...

Díky za pochvalu fotek!

Lady, na IUI můžeš 6x ročně, tak neboj, budeš-li chtít, určitě nárok máš.

Na Gabču myslím... a přeju vše NEJ k svátku!

Neli, Kubík je, jak má být :slight_smile:

Very, homeopatika jsou sladká, ze stříkačky Anežce vždy chutnala.
Spurt - jasně, vždyť mu je přes šest týdnů, to přesně odpovídá, spurt bývá mezi 5. a 7. týdnem, takže krmit, krmit... :wink:
8. bře 2010 ve 14:05  • Odpověz
Ola ola

Jdu dočíst

Zítra jdeme na kalmetizaci, tak snad to bude rychlovka a pak to vemu rovnou na kyčle....

A jsem hlava dubová, Čepi jseem ti zapomněla pogratulovat k HCG!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak se omlouvám a moooc gratuluju!!!!

A jdu dočíst, dokud Selin spí..
8. bře 2010 ve 14:07  • Odpověz
Nelčo prej malej sumo :grinning: :grinning: :grinning: Kdyby tě slyešel choudě nedonošený :grinning: Je náhodou supr!!! CHlap jak má být.....

Very tak snad Mišáka přepereš, já se se Sellinkou taky prala když jí dávám kapky, ale nás starej dobrej kamarád Sabík mi píchnul a jelikož Selince chutná, tak do kapiček přidám 3 Sabíka a lup kapičky jsou v ní :sunglasses: Ale ty probiotické kapky jí honím lžičkou kolem pusy pořád už pořádně vyplazuje jazyk, tak to je někdy zajímavé.... :grinning:

Madli a jakej trik používáte aby jste jí do toho oka kápli???? Nebo ji prostě "přepereš"? ... jak to psala Very...

Čepi tyjo kuře na paprice hmm, bych si dala, ale zahájila jsem dietku, tak jen poloviční porcičku a teda s tím se vařit nebudu...... tak si nechám o tom v noci zdát....

Joooooooooooo a už v noci nemám noční můry, ale už se mi zdaj i hezký sny, tak jsem ráda, šak se i líp budím vyspalá.....
No na včerejšek se mi zdálo, že jsem byla za Gab a měla už normoš kontrakce a u ní byl manža a vedle ní byla naše postýlka Selinky....
Ale byl to jen se nooooo - na štěstí samo.....

Tak a jdu juknout na malou...
8. bře 2010 ve 14:17  • Odpověz
Já to tu napíšu a vy na mě zavoláte sociálku.To tak :grinning: :grinning: :grinning: .Včera jsem ji musela doslova přeprat.Ležela na gauči,já ji držela nohy a ruce a Petr se snažil ji kápnout.To bylo pak objímání že už je to to pryč atd.Dneska to bylo celkem v poho.Kokali s dědou na strop a hádali jakou má barvu.
8. bře 2010 ve 14:27  • Odpověz
Dobré odpoledne,
hlásím, že žiju a dokonce jsem i dočetla, i když dítko už má protesty :grinning:

Agi, Delf, kočky, držím palce, ať vám IUI vyjde :wink:

Věrko, Klaudi je kočka v náušničkách a krásně pózovala :dizzy_face:
Jakpak jsi dopadla na magitrátu? Je to teda hnus s tou mateřskou a brát matkách s dětma je teda sprosťárna !!! :angry:

Cepi, obrovská gratulka k pozitivnímu HCG :wink:

Woblu, ti teda nezávidím 31tt a ty si pořád povídáš se záchodovou mísou :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak vše nej Gabče k dnešnímu svátku a super, že se obě kočulky drží stále 2v1 :wink:

Dani, fotky krásný a Anežka kouzelná :slight_smile:

Muchli, krásné míry, holky moc hezky rostou :slight_smile:

Lady, vítej zpět, ať se brzy zadaří :wink:

Vysocano, paráda, tobě už svítí krásných 8tt :dizzy_face:

Very, držím palec v boji s moučnivkou, fajn, že jsi něco sehnala, a toho žehlícího chlapa, závidím :grinning:

Madli, držím palec, ať IUI vyjde a vše nej k narozkám a výročí :slight_smile:

Sanu, vítej zpět z mamahotelu :wink:

Neluš, do nedonošeňátka máte teda hodně daleko, Kubíček je úúúúžasnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak nám teda asi roste nějaký zoubek, dnešní noc podobná nejhorší noci Neluš, byly jsme vzhůhu co cca. 45 minut :stuck_out_tongue_closed_eyes: a přes den je to taky protivka, no snad ho to brzo přejde.... :confounded:
Jinak jsme si aspoň v pátek s manžou užili hokej a já si pořádně zafandila a dala si párek s hořčicí a pivo :grinning: , super relax :dizzy_face:
8. bře 2010 v 17:16  • Odpověz
Ahoj holky tak jen jsem totálně vytočená. Tento měsíc asi nebudu mít nemocenskou. Z hlavního poměru mi volali, že ztratili ten poslední kus neschopenky pro sociálku který ¨byl vypsán k 22.2. a teď mi psali i z té dohody že ten pán co to měl předat to taky ztratil. Mazec

Jinak mě hrozně bolí podbřišek tak snad to bude do středy v pohodě.
8. bře 2010 v 17:46  • Odpověz
jo prosím o radu. Jak to je s utrogestanem, když jdu na UZ až ve 12,30h to si ho ráno můžu zavést?
8. bře 2010 v 17:52  • Odpověz
Ahojky,všechny vás zdravím,jsem tu s vámi,ale nestíhám reagovat,zapojení do pracovního procesu je tvrdé,hodně práce,ale buďme rádi.Už jsem se musela objednat i na masáž jak mě berou záda,dřív jsem chodívala pravidelně každý měsíc,ale je to drahý,tak posouvám intervaly a nějak se to nevyplácí :frowning2:
Jinak nové fotky krásné,ani se mi nechce věřit jak to všechno utíká,ještě mám v živé paměti kapky na bolest a z Anežky už je kus,stejně tak referáty o Neluščiných problémech a takový sympaták je na světě :wink:
8. bře 2010 v 18:27  • Odpověz
Ahojko, tak koukám, že mi to asi nezapomenete :grinning: :grinning: :grinning: a dnes je to 8 měsíců, tedy přesněji v noci na dnešek to bylo 8 měsíců.. hezké vzpomínky...

Dabli, podle mě si ráno můžeš utrouš šoupnout. Anebo, pokud Ti to nevadí na žaludek, spolkni ho. ... a držím palce na kontrolu! Jo a... chystáš se na screening v 1. trimestru?? Už máš nejvyšší čas... abys nemusela na tripl testy potom. Příp. písni do IP. :wink:
8. bře 2010 v 19:15  • Odpověz
zdravím všechny :grinning: ráda bych se zeptala na Hradec Králové ? :confused:
8. bře 2010 v 19:21  • Odpověz
to jsem asik ve špatné diskuzi že tak to pardon :sweat_smile:
8. bře 2010 v 19:25  • Odpověz
Dab. já jsem si vždy urtouš jen zaváděla, a doktor říkal, že to nevadí, tak si klidně vezmi i před utz. Jo a taky si myslím, že ti nemocenskou zaplatí i zpětně.

Jinak u nás dneska bylo běhání po úřadech. Malá je dneska super. tak si jí užíváme. Jdu spát tak cou
8. bře 2010 v 19:34  • Odpověz
Ahojky!
Dnes jsem vůbec nestihla koníkovat... :unamused:
Byla jsem na tom úřadě - tak mi to doplatěj aspoň do těch 7 600,-.Sice to bude pořád o 1 100,- míň,než jsem měla postaru,ale aspoň něco.Musela jsem si dojít s papírem ke stadionu na sociální,kde mi vypsali výši pobrané almužny a hned s tím zase šup na úřad zpátky a hnedka jsem si zažádala i o přídavky na děti.Sice soud ohledně výživného na Klaudušku máme teď ve čtvrtek,ale prý to nevadí a mám tam pak jen zaběhnout s rozsudkem,aby si to okopčili.Na příspěvek na bydlení jsem se takyptala,tak na ten mám nárok určitě,ale je to poněkud komplikovanější.Ale jak jsem už psala,patřičné kroky jsem už udělala,jen se to všechno neskutečně táhne.Tak musím ještě vydržet.
Odpoledne tady byli naši ještě s jejich známým,který rozumí televizím a skoro 5 hodin si tady s tím hrál,aby to naladil tak,jak by to mělo být a byl z toho ten správný požitek.
No a dělaly jsme úkoly a běhala jsem kolem Klaudi... Vžyť to znáte. :slight_smile:

Když jsem šla dneska z toho úřadu,viděla jsem nelušku,jak kolíbá kočárek a klábosí na světelné křižovatce na Teplého,ale než jsem stačila přejít na semaforu,s dotyčnou "spolukočárnicí" se akorát rozešly a spěchala k domovu. :slight_smile:

Sanu - naušničky se nijak neošetřují.Prostě jí to tam sestřička picla (prý proto,že vidí líp,než Dr :grinning: ) a bylo.Jen jsme to neměly ten první večer při koupání namáčet.Jinak nic.Na toho 16.3.budu držet palce,ať vás to tak strašně nebolí a kdyby jsi potřebovala vysvětlit cestu,tak se klidně ptej. :wink:

No,jdu to zalomit,jsem dneska nějak zmožená.Dneska... Vždycky. :sweat_smile: :grinning:
8. bře 2010 ve 21:23  • Odpověz
Sanu, nastřelené náušničky se nijak neošetřují, jen tam musí (tady říkají měsíc) zůstat, pak je lze změnit. A fakt to nehnisá, nebolí, nekrvácí, pohoda.

Momani, jestli se ptáš na hradecký Sanus, tak můžu doporučit. Řada holek tady v diskusi má odtamtud miminka :wink:

Holčiny, zítra jedu na dopoledne lyžovat, takže odpol. se ohlásím.

Dobrou :slight_smile:
8. bře 2010 ve 21:54  • Odpověz
Dobré ráno, zase je mi blbě, tak nemám sílu debatit, jen hlásím, že dneska jdeme do poradny a ve čt na velký UTZ, takže jsme pod dohledem :slight_smile:
9. bře 2010 v 07:36  • Odpověz
Dobré ráno,
tak hlásím, že u nás je zase mrazivo, ale vypadá to, že si sluníčko dá říct.
Dneska k obědu máme slepici na paprice a na zítra vaříme hrachovou polévku a palačinky.
9. bře 2010 v 07:39  • Odpověz
Ahoj, taky přeji hezký den.

Teda včera jsme to flákaly, nebýt Tesi a Věrky...
9. bře 2010 v 08:06  • Odpověz
Dobré ráno!!!

Woblu, teda ty si to fakt protrpíš až do konce. Ale většinu už máš za sebou. :slight_smile:

Čepi, fakt ty jídelníčky jsou bezva. :slight_smile: Já budu dělat na zítra maminčino kuře.

Věru, to je škoda, že jsme se neviděly, ale já už byla venku přes tři hodiny, tak jsem pak mazala domů, malej už se hlásil. Tak příště. :wink:

My jsme už spali lépe, krmila jsem jen ve 22.30, v 1.30 a v 5 a spal do sedmi. Huráááá.

Dneska jdeme zase na rehabku, doufám, že se do oběda trochu oteplí. To je děs, jaká je kosa.
9. bře 2010 v 09:12  • Odpověz
Ahojda :slight_smile:

no noc docela šla, trochu jiné časy, ale pořád to bylo v pohodě, ráno mi sice nahodil peřinu a polštář, ale to mě nepřekvapuje - Woblu on už bude jak ty s nadsázkou napsáno :grinning:

Woblu, ať je KO OK a pak dej infošky jestli bude síla :wink:

Věru, aspoň, že to doplatili, není to moc, ale na cestě je nenajdeš a "tatínek" by se měl smekat vám to dorovnat :confounded: :angry:

my máme dneska s mamkou v plánu pro změnu nákupy :grinning: :sunglasses: :grinning: , tak uvidíme
9. bře 2010 v 09:41  • Odpověz
Veru... pro změnu :grinning: , tak napiš, co jste pokoupily :wink: ...

Já se jdu chystat na plavčo :wink: . Jinak Mar se od pátku, co měla teplotu, pohoršila v jídle. Nechce nic, jen mlíčko. Včera vypila ráno 150ml a pak až za 8-9 hodin vypila zase 100ml. A na noc 100 kaše. Chjooo...

Woblu, Neli, San...jen dobré zprávy!!! A jak Gabča?
Dani... pěknou lyžovačku :wink: ...
9. bře 2010 v 10:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.