• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Agi, tak to nevím, zkus to ještě tady - http://theses.cz/id/mczbnf/
zadáš ten ,,odkaz na adresář..."

Si tu rochňám, upekla jsem si chlebíček, máslíčko se na něm ještě roztejká... akorát postrádám manžela :sweat_smile:
29. kvě 2009 v 18:31  • Odpověz
Kubíka si odvezl ex a zítra mi odfrčí i manžíl...To jsem tedy zvědavá, jestli zafunguje zákon schválnosti a holky se rozhodnou pro svůj velkolepý příchod na svět zrovna, když budu doma sama :confused: :rolling_eyes: ...No, ale budu optimista- ony určo vědí, jak je důležité, aby to správně "načasovaly" :wink: :grinning:
29. kvě 2009 v 18:33  • Odpověz
čau ženy, rychle nakukuju, všechno dopadlo dobře, víc napíšu večer, ted jdu chystat Anetce koupání a véču :wink:
29. kvě 2009 v 18:38  • Odpověz
woblu nam, taky bych si dala :grinning:

maju tak držím pěsti at si ten příchod teda správně načasují :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 18:40  • Odpověz
s tím netem s tebou cítím, nám to dělalo poslední týden a já myslela, že vyrostu

pak jsem zjistila že Radiokomunikace nainstalovaly ňákej novej vysílač a nám to ruší net, no ale už je to ouki douki, ale byl to opruz páč nešla ani TV :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2009 v 18:42  • Odpověz
Maju mě dneska taky net zlobí... :confused:

A nezapomeneš na to IP s tím seznámkem viiiď :wink:
29. kvě 2009 v 18:43  • Odpověz
Luciáši, takže to dopadlo v HK, tak super :slight_smile:

Zase mě pálí žáha sakra. :angry:

Já si večer udělám asi pizzu z mrazáčku, olivy mám, mozarelku taky nebo eidam.... hmm ještě uvidím.

Co děláte k véče??
29. kvě 2009 v 18:45  • Odpověz
Sanu já nevím, mám chut na těstoviny s cukrem a kakaem a drahý netuším co si dá, možná sekanou s chlebíkem, máme čerstvý křupavoučký, ten on rád :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 18:48  • Odpověz
Ty jo těstoviny se skořicí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to jsem dlouho neměla.

A čerstvoučkej chleba hmmm ten bych taky neodmítla, ale nemáme.

Langoš nebo bramborák bych taky dala... :grinning:

No jo začínám mít hlad tak je to znát... :pensive:
29. kvě 2009 v 19:04  • Odpověz
kuk kočky :wink:
29. kvě 2009 v 19:09  • Odpověz
Evíku o O2 mi ani nemluv, já platím 800 kč a věčně to taky restartuju, nebo jim net zamrzá, no za ty prašule teda...
29. kvě 2009 v 19:11  • Odpověz
Oj Zofka, tak jak je, předpodládám, že pořád stejně :unamused: :wink:
29. kvě 2009 v 19:13  • Odpověz
no Sanu ty mě ráda vidíš viď??? :wink:
29. kvě 2009 v 19:14  • Odpověz
no jo ještě týden mám, ale je fakt že jsme si nějak všichni zvykli, že se rodím dřívějc....
29. kvě 2009 v 19:15  • Odpověz
No jasan, proč by neeeeee :grinning:

Hele břich ve 40tt se fotit nebude????
29. kvě 2009 v 19:15  • Odpověz
dám ho tam, ale mi připadá stejnej :slight_smile:
29. kvě 2009 v 19:17  • Odpověz
:wink: Ahojda v nové diskuzi.Tak Agi tfuj tfuj tfuj at to tam je :slight_smile: Sanu mě taky pálila žáha v těhu dávali mi takovej hunus Anacid.Fakt se nedal pít tak jsem si dávala na lžíci citronovou štávu :wink: Woblu ty odkazy jsou zajímavý.No jsem zvědavá jak nám dopadnou výsledky to čekání je hrozný.Ale příští měsíc budu mít co dělat v práci tak to nějak nevnímám.Budu zaučovat novou kolegyni tak snad jí to půjde. :wink: Já dělala bramboráky ale děti se na ně vrhly tak jdu ještě přidělat aby měl manža než příjde z práce :wink:
29. kvě 2009 v 19:18  • Odpověz
Žofi zrovna na tebe myslím, jestli ještě držíte :slight_smile:
29. kvě 2009 v 19:18  • Odpověz
sanu tak já bych Ti poslala bramboráky když jdu přidělávat :slight_smile:
29. kvě 2009 v 19:19  • Odpověz
Andi čauky, fuj, citronová šťáva to se mi úplně kroutí pusa a trnou zuby jen při té představě, zatím docela mlíko zabírá, tak to zatím nechám u toho. Kdyby bylo nejhůř, tak bych to třeba prubla.....

Zofi třeba už budee klesnutější.... :wink:
29. kvě 2009 v 19:20  • Odpověz
Takže ráno to začlo plavčem, Anetka už skoro nebrečela...nedělaly jsme teda nějaký ty cvičení a tak...prostě jsme si tam spolu plavaly a párkrát se potopily :slight_smile: Takže pohoda :dizzy_face:

Odpoledne jsem měla sraz se staniční, ta mi řekla, že asi 3 holky chtěj otěhotnět, takže do podzimu, kdy chci nastoupit, by mělo být místo a kdyby nikdo neodešel, tak můžu jít :dizzy_face: nějak to prý vymyslíme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jupí :dizzy_face: Pokecaly jsme v dětský kavárně, Anetka se tam vyřádila :dizzy_face:

A pak přišel manža a dal mi předčasný dárek k narozeninám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: super foťák :dizzy_face: tak mám velikou radost :dizzy_face:
29. kvě 2009 v 19:24  • Odpověz
Aaaandi ty máš bramboráky, ty mede to mi ani neříkej!!! :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tady přemlouvám manžu, aby jsme zajeli na pizzu a nějak se mu nechce, že dneska už prej nebude jíst :pensive:
29. kvě 2009 v 19:25  • Odpověz
Gaby, přeju at zítra mrcha nedorazí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky, ty příběhy se zvířatama jsou drsný :pensive:

žofi, pořád nic :frowning2:
29. kvě 2009 v 19:26  • Odpověz
sanu ta citronovka je taky tfuj ale mě mlíko nezabíralo a byla lepší než ten Anacid.Ale to je takový období mě to pak přešlo. :slight_smile:
Jsem dneska KO a asi půjdu zkoumat ten new foťák :dizzy_face:
sanu, na žáhu je super Rennie..to byl můj kamarád v těhu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
29. kvě 2009 v 19:27  • Odpověz
No Luci tak ty máš super den :dizzy_face: Tak hlavně aby holky neměly štěstí na těhotnění jako my tady - myslím tím tu dobu... :sweat_smile: Ale to můžeš nastoupit i tak viď.... tak super :slight_smile:

A Anetka asi neměla jen minule den, tak to je fajn :wink:
29. kvě 2009 v 19:27  • Odpověz
Luci no hned jak půjdu kolem lékárny, tak si ho koupím. I kdyby jen do zásoby.... nepálí mě žáha naposled... :unamused:

Foťák musí bejt super, to je digitál nebo jak si ho můžeš nastavovat i sama...?
29. kvě 2009 v 19:29  • Odpověz
sanu a asi se mi i povedli že se děti do toho tak pustili.Je fakt,že jsme je dlouho neměli.To já bych si radši dala knedlíky s jahodama a tvaroh na to...
29. kvě 2009 v 19:30  • Odpověz
Tak, vyžehlila jsem ty pidivěcičky, rozdělila na hromádky podle velikostí a mám strach, že nebude mít Anežka "v čem chodit", tedy ležet.... nějak jsem tu přípravu asi zanedbala :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže mi Sanusčin dotaz přišel vhod - Evčo, ráda Tě zas vidím :slight_smile: A ten seznámek mi taky pošli, přidávám se k Sanusce, jsem na tohle hodně, ale hodně mimo mísu.... adresu jsem Ti dala do IP a předem děkuji.

A držím palce ať to holky dobře načasují - doporučuju žádné oslavy, děti jsou zvědavé a chtějí na svět - dvoje dvojčata z mého okolí se narodila po prasknutí vody na rodinné oslavě... (nechci strašit Arti, ta má čas).

Sanusko, u nás byla rybičková pomazánka, byla mňam a hlavně, nedělala jsem ji snad rok, takže jsme si pošmákli.

Jdem na procházku, budu později.

Luci, gratulace veliká!!!! :wink:
29. kvě 2009 v 19:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.