• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
žofi, užívej si Vašíka :dizzy_face: hrozně to utíká :pensive: :frowning2:
6. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz
žofi, cože??? tolik porodů? to je mazec :astonished: :astonished: to ty dr a sestřičky lituju
6. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz
jo jo Luci, za jeden den...
6. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz
žofi a jaký byly dětský sestřičky?
6. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz
no a já jak pak jsem tam 2 hodiny ležela...tak jsem se všem omlouvala, že jsem je furt prosila a prosila a pak už ke konci odmítala spolupracovat....tak pak jsme se ještě zasmáli :grinning:
6. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz
jak který Luci, ti povím...některý dost o ničem...viz, ten dudlík a některý dost milý....
6. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz
žofi, měla jsi tam takovou starší brýlatou?
6. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz
teda Žofíku, tak to tam toho mají fakt dost, to ses chudáku trefila do datumu :frowning2:
sestřičky jsou asi jako všude, jedna dobrá a druhá naprd, ale se snad ani netěším :unamused: , trochu rozpaky z toho mám :sweat_smile:
6. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz
hmm..tak to myslím ne, ale já ležela na oddělí těhotných, pač šestinědělí bylo plný a u nás se jich střídalo míň....
Žofi a ležela si na šestinedělí nebo tam, jak já?? Já jen, že ses viděla s Artep, tak mě napadlo, že asi zase bylo natřískáno...
čus Evíku...moc tě zdravím a drž se.... :wink:
6. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz
jasně že ležela Evíku....
žofi, aha, týjo, tam muselo být pěkně narváno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale holky už to nebudu popisovat...člověk má být vděčný za to jak to je a to já jsem....né vše bylo ideální a že je porod je opravdu "porod"to je teda fakt...
6. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz
Žofi- nechci se rouhat, ale řeknu ti, že bych se vůbec nezlobila, kdybych šla rodit teď...Bolesti za už mě budí i v noci- nemůžu se pořádně hýbat,prostě jsem už zralá... :pensive: :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
můj doky, mě měl rodit v 7 ráno druhý den, jaksi to nedopadlo :astonished:
jinak Evíku možná tě fakt budou nutit rodit normálně, dělaj to tam velmi běžně....myslím dvojčátka...
6. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz
Ahoj holčiny, já už tu tááááááááááák dloho nebyla.

Nakouknu a musím ŽOFIKOJ A VAŠÍKOJ GRATULOVAT. hODNĚ ZDRAVÍČKA VÁM VŠEM.

Úplně jsem si vzpoměla na svůj porod.......br.........4870kg........no radši taky ani nevzpomínám.

Ale teď se máme parádně, i když sem tam nějaká rýma, teď ztovna prasklý bubínek a antib...............no prostě vše co k dětství patří. Ale nejvíce je té radosti!!!!!!!!!!!!!!!! Děti jsou obě úžasný a už teď je na nich vidět jak je to fain když jsou 2, jak se potřebují.

Koukala jsem že Majerčatům se to taky krátí, tak držíme pěstičky ať to dobře zvládnete.

Mějte se všechny snažilky a těhulky co nejlépe, co nejméně komplikací a snažilečkám brzkej úspěch.

Pa pá Markét
6. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz
takže kočandy zlaté, pokusím se vás průběžně dočíst....ale nevím ještě kdy....tak jsem podala hlášeníčko a asi si půjdu hajnout....teď jak mám mlíčko a Vašík je docela násoska, při jednom kojená dá tak 60, tak mi spí ty 3 hodinky....
6. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz
v noci i dýl teda...
6. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
Jo,jo- Žofi- já jsem hlavně zvědavá, až bude můj den D, jesti bude v HK vůbec místo...No, uvidíme..Tak běž odpočívat a nabírej síly,mamino :dizzy_face: :wink:
6. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz
Evíku už je to zase lepší, jsou vždy nějaký strašný vlny či co.....
6. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz
dobrou, zejtra.....
žofi, hezky se vyspi, odpočin si :wink: super, že už jste doma :dizzy_face:
taky jdu do hajan,

dobrou :slight_smile:
6. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz
Taky dobrou hojky
6. čer 2009 ve 22:13  • Odpověz
Nakukuju při krmení...

Sanu... u kočárku se zaměř na vyčtené nedostatky a pak poreferuj. A cena? To je zadara :astonished: ... Furt lepší volba, jak Easy Walker na pár měsíců přes zimu. Za ty prachy by to byl luxus :wink: :wink: :wink:

Gabi, Sanu... Dobrkáč má good rady... by z ženskejch byly dřív alkoholičky než těhule... prej dejte si vínečko :grinning: :grinning: :grinning: Gab, se svíčkovou jsi teda kuchařinka, já ji dělala jeni 1x...

Woblu... :grinning: :grinning: :grinning: tělový mléko místo šamponu... to mi připomíná, jak jsem asi jako 13-ti letá experimentovala s domácíma radama. Jsem si na mokré vlasy dala vajíčko... jako pro supr lesk... bylo to dobrý do tý doby než jsem to spláchla teplou vodou. Jsem měla ve vlasech po pás něco jako smaženici :grinning: :grinning: :grinning: .

Věru... ty už kupuj a přeháněj :dizzy_face: . Fotečky pěkný :wink: .

Luuc... jsi dobrá, sushi vyhlíží velice dobře :wink: . Tak ze seznamky sešlo, na věku nezáleží. Jen si na slečnu bude muset počkat... než dostuduje :grinning: .

Danča dala Brno, asi v lacláčích... :grinning: :grinning: :grinning: ... si představuju ty děsný krtečkovský... to bych nevzala ani na zahradu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsi dobrá, takovou štreku...

Žofi... mi furt zní "Láďa má velkou hlavu, jak pytel od banánů..." Vítej doma! Gratulace, dala´s to :wink: !!!Váša je šikula, když vytáhne v poho 60!!! To naše slečna sotva polovinu :astonished:.

Trool... víkendový sraz sanusek... to by šlo :grinning:

Se včera ani Soňa nenahlásola!!! Copak holky vyváděly????

Už budu končit. Beztak to bude skoro na půl stránky... Návštěvy v poho... předem ze žádný vodvázaná nejsem, ale ve finále jsem ráda, že můžu pokecat. Teda tady samo taky... navíc všem je jasný, že je to návštěva na hoďku max... tož o.k. Večer jsem koukala na Předtuchu se Sandrou Bullock... pěkný!!! A už mizím, jdu zavřít oko :wink:
7. čer 2009 ve 03:47  • Odpověz
Dobré ránko,

sarii, tý brďo, co děláš ve 4 hodiny na pc?? :astonished: já vždycky rychle nakrmila, ještě ze zalepenýma očima a rychle zase spát..mrknout do pc, tak pak hodinu neusnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dneska to vypadá na krásný den :dizzy_face: se těším :dizzy_face:
7. čer 2009 v 08:19  • Odpověz
Krásné ráno...

Luuc... dělám, já vždycky ožiju a pak se musím ukolíbat... tak dočítám :dizzy_face: Se tu třeba budem, my maminy, scházet v noci :grinning: :grinning: :grinning:

Manža vyrazil na Aviatickou pouť, dnes na "o" bude filé a am. br. a pak ta již včera slibovaná siesta :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. čer 2009 v 08:33  • Odpověz
sarii, jo taaaak :grinning: :grinning: každý to má jinak

My vyrážíme na výlet, budu až večer

užijte si hezký den
7. čer 2009 v 09:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.