• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Holky tak čekáme dvojčátka, dneska nám to ukázal utz jedno embryjko je sice mensi, ale zatim neni nic ztraceno.
Srdicka biji krasne, tak se mi ulevilo! foto z utz jsem dala do alba.
9. bře 2010 ve 12:59  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak u nás se noci tak nějak mírně lepší,ale dny jsou takové...No,nic,moc.Teda jako doma to celkem ujde,i když taky žádná sláva,ale v kočárku nějak madam nechce spát.Když vyrazíme ven,tak řve než usne,pak si dá tak 30 min a je vzhůru a furt pokňourává... Jakmile vjedu do nějakého krámu,když spí,tak je vzůru okamžitě a bulí.Když přijedeme do baráku a zajedem do vchodu,okamžitě je též vzhůru a řve na celej vchod.Prostě jakmile se vzbudí,okamžitě (pro mě bez zjevné příčiny) začne řvát.Tak nevím,co to mám za mimozemšťánka,ale docela to unavuje. :sweat_smile: No nic,ale hlavně že jsme zdravý,že jo :grinning:

Byly jsme ve městě - koupit Terce švihadlo,které jí záhadně zmizelo z pytlíčku s tělocvikem ve škole,odpolko přijede babi a pojedeme ke švagrové šít kostýmy na vystoupení.Teda já šít a babi hlídat :grinning: Tak doufám,že nám to půjde od ruky.První soutěž je 4.9. a my nemáme ještě ani steh. :confused: :sweat_smile:

vysocanko - tak gratuluju k potvrzení dvojčátek a ať je i nadále všechno v pořádku,tak jak má být.

Gabi včera psala,že je to zatím v pohodě,že tam budou asi do 34tt.Pak jestli je pustí domů,to nevím,ale asi jo,když bude všechno O.K.,alespoň já jsem to tak pochopila. Večer jí zase písnu,tak pak dám vědět. :wink:
9. bře 2010 ve 13:12  • Odpověz
Dabli, nemocenskou ti určitě zpětně doplatí :wink:

I já si vzpomínám, jak Danča slupla kapky na bolest, ale nějak nepomohly :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
Dani, jinak si užij lyžování :wink:

Neluš, super, že Kubík tak krásně spí :wink:

Woblu, drž se, už jen chvilku a prďolka bude venku a tobě bude líp :wink:

Věrko, tak aspoň, že něco doplatí :wink:
Jinak díky za zprávy o Gabče, fajn, že se holkám vede :slight_smile:

Very, užij si nákupy :wink:

Sarii, s Mári si užijte plavčo :slight_smile:

Vysocanko, mooooooc velká gratulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. bře 2010 ve 13:41  • Odpověz
Jinak pordon, zapoměla jsem pozdravit. :sweat_smile: takže .... Ahojky všem :slight_smile:
9. bře 2010 ve 13:43  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

lyžovačka neměla chybu - sluníčko, modro, jen zima a vítr, ale to tak v zimě bývá :grinning: :grinning: Devatenáct jízd za necelé tři hodiny, takže jsem vylyžovaná až až... ve čtvrtek uzavírám sezónu, tak snad to bude zase fajn.

Vysočanko, gratuluju!!!!!!!!!!!!!! Takhle začínala Muchla, zdálo se jedno menší... a jaké jsou holky teď krasotinky :dizzy_face:

Sari, když je Anežka nemocná (třeba jen jeden den zvýšenou), tak pak třeba týden hůř jí... takže věř, že to je přechodné, že se to spraví :wink:

Dobře, že Gabi je OK.

Užívejte sluníčka :slight_smile:
9. bře 2010 ve 14:29  • Odpověz
Vysočanko - mooooccccc gratuluji a dvojkám. Mě utz čeká příští týden ve čtvrtek k jakému dr. jsi chodila ?

Gab.- je dobře že jsete obě ok.

Woblu - jak jsi na tom ?
9. bře 2010 ve 14:49  • Odpověz
CEPI ja chodim v Jihlavě ale..
9. bře 2010 v 15:01  • Odpověz
Ahoj Vysočanko moc gratuluju ke dvojčátkům

Jinak já měla dnes tmavší výtok a bolí mě podbřišek jak na silnou MS
9. bře 2010 v 15:17  • Odpověz
Dabli jsou to nervy co? :(
9. bře 2010 v 15:26  • Odpověz
9. bře 2010 v 15:27  • Odpověz
musime to zvladnout. ja se taky furt nervuju a pozoruju - je to des :confounded:
9. bře 2010 v 15:29  • Odpověz
jsem zpět z města.... no koupila jsem úplně jiné věci než pro které jsem šla :sweat_smile: ...ale udělala jsem si fakt radost, kabelku, rifličky, halenku a pár sexy gatěk :sweat_smile: :slight_smile:

zítra jdeme na kyčle, tak pokoupím co jsem dnes nezvládla :wink:

Vysočanko, obrovská gratulace k dvojčátkům :dizzy_face: , tak,tak po Muchle další dvojičky :wink:

Dabli, drž se, už to bude dobrý :wink: :slight_smile: , užívej si "řidičák na těhu"

Věru, mimozemšťánek je teda nezmar, co na to poradit, když nespí ani v kočárku :unamused: , náš mladej taky jak se zastaví auto nebo kočár tak hned čumákuje :grinning: , ale není to pravidlem

Dani, to si myslím, že lyžovačka musela být super, já snad příští rok, tak až budeš uzavírat sezonu, dej jednu jízdu i za mě :wink:
9. bře 2010 v 16:31  • Odpověz
Vysočanko, veliká gratulace k srdíčkům :dizzy_face: tfuj tfuj, ať to pěkně zvládáte :slight_smile:

My jsme tentokrát pochvalu nedostali, prý žádná sláva :unamused: břicho tvrdý, čípek měkký, zadržuju vodu a opuchám, na hospitalizaci to prý není, ale zvažoval, jestli mi nepíchne tu injekci na dozrání plic. Nakonec jsem ji nedostala s tím, že kdyžtak ve čtvrtek... No ale tvářil se, že jsme přece jenom měsíc vybojovali a když vyleze, tak to už nebude taková trága. Kdyby něco, tak mu prý dokážou něco na dozrání fouknout i po porodu... no každopádně nohy na trnož a dál se snažit to nějak přežít :slight_smile:
9. bře 2010 v 16:33  • Odpověz
Ahoj tukam jen jednou rukou....

Vysocanko super!!!! Máte krásné dat porodu, to Selince bude rok :sunglasses: Ale s dvojkama se asi rozsypeš dřív :wink:

Woblu držet ještě chvilinku aspoň :wink:

Věru, Dani dík za info :slight_smile: Věru tak popisuj sím cestu, přijedu od kruháče na křižovatku, na pravé straně bejvalá základka teď stomatologické centrum a dáááál................?????????

Nelu tak to gratuluju, tak dlouho snad Kubi ještě nespal ne??!!!

A jdu se chlubit, jako správná hrdá matka :grinning: Selinka se od včera otáčí na bříško :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. bře 2010 v 16:41  • Odpověz
Woblu, no tak nožky hore a ležet, ležet....teda holky co vy tu s tou Gabčou vymyšlíte???? :pensive: , já vím, že za tro nemůžete........přeju ať ještě vydržíte a pak už si to jen s tím uzlíčkem užíváte :wink:

Sanu, tak to obr gratulka, hlavně pro Selinku, je to holka šikovná :dizzy_face: a taky dost, že ses pochlubila :grinning: , přece bys to nechtěla tutlat...

já se jdu asi najíst a pak žehlit, páč si ten dnešní nákup budu muset odčinit :grinning:
9. bře 2010 v 16:49  • Odpověz
Ahoj,verýsku žehlit?Od toho je u vás taťka,néé :grinning:
Vysočanko gratuluji,tak můj typ byl správný,mám s tebe holka radost :wink: Našemu dr. se teď daří ,nejdřív ty a pak čepeček,doufám,že mu to vydrží i na mě :wink:
Dabli,ty máš nějak podchycené jestli ti roste správně hcg,kdy jdeš na kontrolu?Moc bych ti přála,aby tentokrát bylo vše tak jak má být. :wink:
Dani,lepší kapky na bolest než nic.Sestřenka měla bolesti,ale pořád jí z porodnice posílaly domů,že to ještě neni ono a pak,když to bylo ono tak to málem nestihli,protože tam manža nechtěl jet,že je zas pošlou domů :grinning:
9. bře 2010 v 17:24  • Odpověz
Sanusko, Selinka je šikovná :dizzy_face: :dizzy_face:

Dabli, to bude dobrý!! A co ten screening v 1. trimestru, nechceš tam zajet?? Napíšu Ti IP.

Wobludko, ležet, ležet... když to na hospitalizaci není, tak snad to ležení stačí... a věřím, že vybojuješ další měsíc nebo dva :wink:
9. bře 2010 v 18:27  • Odpověz
Taky se jdu ukázat...

Vysočanko... bezva :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dabli... nestraš, klid... Zítra máš ko, ne? Budeme čekat na dobré zprávy!!!

Woblu... lež, fakt, žádný vizitýtování, courání a tak!!! Měsíc by byl ještě dobrej :wink:.

Dani... lyžování super, to věřím... A s tím nejedením taky... ale pro sicht zítra zajedu k Dr., když mi nechce ani pít :zipper_mouth:.

Ahojko... jsem se zasmála... prej od žehlení je u Very taťka :grinning: :grinning: :grinning:...

Very... sim tě, kde nakupuješ :confused: ? V Cr sehnat kloudnej krám byl kumšt.
9. bře 2010 v 19:36  • Odpověz
Šári, jsou to šikmooké, je to nový obchod jak začínají ty naše slavné schody, když jedeš přes centrum, naproti lékárně a fakt dost gooooood, mají otevřeno od 1.3. a ještě v bývalé transportě jsou prý nový, ale tam jsem se už nedostala...zase příště :wink:

jinak už asi nebudu, tak se mějte hezky, všem klidnou noc a ať ty naše robátka spinkají :slight_smile:
9. bře 2010 ve 20:32  • Odpověz
Tak teda dnes účast malinkatá, snažilky se činěj, těhulky odpočívaj a maminy jsou rády, že jsou rády - chápu.

Dala jsem 2 fotky, aby mě Šárka nekamenovala.... :wink:

A pro dnešek se loučím, zítra mám domluvenou couračku s Nelčou a zbytkem osazenstva toho času na rizikovce, tak nevím jak budu. :wink:

Tak všem přeju dobrou nocku!
9. bře 2010 ve 20:58  • Odpověz
Sari, chápu, přeju dobré pořízení!!

Sanusko, Selinka je krásná holka :dizzy_face: ... a jsi další do party s tím stejným sedátkem - lehátkem :wink: A je v něm malá spokojená? Anežka jo...

... to jste ode mě ještě (asi) neslyšely - nějak mě zaujal seriál! (Přešlapy). Tak asi budu koukat... no mrkev v zimě, to snad nejsem já...

Přeju krásnou dobrou :slight_smile: :grinning:
9. bře 2010 ve 21:44  • Odpověz
San... pochvala za foto :wink: . Tak by to mělo být!!!

Very... aha, ani nevím, že tam něco je :confused: ...

Jusi se tu dlouho neukázala :confused: ...
9. bře 2010 ve 21:44  • Odpověz
autor
ahoj :slight_smile: :slight_smile:

Vysočanko- velká gratulka k miminkům :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jen tiše můžu závidět :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:

Dani- kam jezdíš lyžovat???? Já jsem ostuda, letos jsem byla jen 2x, vůbec nestíhám. V pátek jedu na večerko na Deštnou. Byla jsem na Zdobnici na Valčence- nová sjezdovka a je dobrá. :slight_smile:
9. bře 2010 ve 21:55  • Odpověz
Taky jsem Přešlapovala :grinning: ... ale teď už dobrou...
9. bře 2010 ve 22:03  • Odpověz
autor
Jinak nestíhám moc dočítat ,ale všem se určitě daří víc než dobře a tak to má být :slight_smile: :slight_smile:
Vždycky juknu a na to co vidím reaguju a zase mizím.
Příští sobotu hrajeme na dětským karnevale představení pro dětičky. Poprosila mne kamarádka zda bychom jim tam nezahráli pohádku atak jsme secvičili Červenou karkulku. Zkoušíme u nás doma a musím říct, že s malýma dětma je radost pracovat. Jsou zodpovědnější než my velcí. Chodí včas , umějí texty, no je to prostě sranda. :slight_smile:
9. bře 2010 ve 22:05  • Odpověz
dobré ráno,
dneska Maruška vstávala v 6 a to má dneska svátek, tak asi aby si ho užila :slight_smile:

Na zítra dělám šunkofleky
10. bře 2010 v 07:18  • Odpověz
jo a ještě jsem zapomněla, včera jsem nějak divně stoupla a bolí mě koleno auu :confounded:
10. bře 2010 v 07:20  • Odpověz
Dobré ránko

tak dneska jsem Míšu už v 7 nepřemlopuvala, aby spal, ale vstali jsme a pomalu se budeme chystat na kyčle a do města. Od večera mě bolí bradavka, ale jen jakoby z vrchu, tak nevím jestli je to jak hodně teď saje nebo jestli je to počátek nějaké infekce od té moučnivky??? :confounded: , ale zdá se, že snad mizí, jazyk už má do víc jak půlky čistý, musím to zaklepat. Snad ta bradavka bude fakt jen nějaká "namožená", protože k ránu se zdála být lepší po namazání a odpočinku, ale ráno bylo to prso zrovna na řadě :unamused: nebo jestli mám kojit jen z druhého a tohodle bolavého jen odstříkavat???

Čepi, Marušce všechno nejlepšíííííí k svátku :dizzy_face:
............já se nevyznám v těch Mariích, každá to slaví jinak, oni už to snad 3x změnili, prase, aby se v tom vyznalo :confounded:

Sanu, díky za fotečky Selinky :slight_smile: , jj ty lehátka vás už má fakt hodně, mladýmu asi koupím jiné, aby to nevypadalo, že máme jako sanusky jen jeden druh lehátka a propagujeme jen toto :grinning:
Selinka je smíšek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Agi hojky hoj, držíme ti pěsti ať jsi další na řadě ty :wink:

Přešlapy jsou dost dobrý, jen se mi kryjí s Ordinací (ale tam už mě lezou na nervy - horší jak Beverly Hills, každý s každým), takže myslím, že vtípky a humor Přešlapů vítězí :slight_smile:
10. bře 2010 v 08:01  • Odpověz
VEry - dneska je Viktorie a protože se malá jmenuje Marie Viktorie, tak svátek slavíme dneska aby toho v záři neměla tolik narozeniny i svátek :slight_smile: a děkujeme za přání. Jo a aby toho malá neměla málo, tak je křtěná Karla tak celé jméno má Marie Viktorie Karla.
10. bře 2010 v 08:17  • Odpověz
Ahoj holky odpoledne se snad ozvu. Od včera mě bolí to břicho a doufám, že je to jen z nervů.

Dani na ten sreening asi půjdu. Byla jsem na něm poprvé jak to dopadlo špatně, ale uvidíme po dnešku. Tak na mě myslete. Budu tam mít manžu jako oporu. Tak papá
10. bře 2010 v 09:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.