• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Čus babiny!
Včera večer jsem už nestihla být - šily jsme do 22h.Teda zatím jen jeden zkušební kus,který nám předvedla modelka Terka,ale vypadá to,že to bude dobrý a tak se budu moct s vervou pustit už teď o víkendu do práce. :grinning:

Ráno jsem psala gabče - tak jsou obě v pořádku,jen Gábi má nižší tlak.Jinak jen leží a leží,no bere to zodpovědně. :slight_smile: V pátek mají UZ,tak pak dá zase vědět,co je nového. :wink:

Sanu - cesta na náušničky... Takže tak jak píšeš a tam u toho zubního centra je kruhák s velikejma kamenama.Tak na něm se dáš doleva (dalo by se i rovně,ale je tam pak jednosměrka a musela bych ti pak stejně vysvětlovat druhou cestu zpět) a pojedeš pořád rovně,až přijedeš na další křižovatku.Doleva je to ke Globusu a ty se dáš doprava.Kolem takový zahrady s žluto červeným plotem.Je tam nízká budova - jídelna ZŠ.Stočí Tě to zase do prava a pojedeš pořád rovně,až přijedeš k takovýmu mostku.Ten přejedete a dostanete se na takový prostranství mezi barákama.Nakonci,po levé straně vejdete na parkoviště a ten barák je vysoký a je to taková ubytovna.Je to hnedka v prvním vchodě v 1. patře,ale doporučuju jít pěšky.Výtah dost hopská a my jsme se v něm zasekly.Sice hned zase jel,ale babi z toho málem měla infarkt. :fearful: :grinning:
Tak snad jsem to popsala dost srozumitelně.Kdyžtak do IP píšu telefon,tak klidně volej.Ale já myslím,že to zmáknete v pohodě. :wink:

Okoukla jsem Ti Celinku a je nádherná a teda šikulka,protože je o cca 3 týdny mladší než Klaudi a ta se ještě neudrží ani na boku.Jen takový náznak,jako že se natočí,ale hned zase na záda.No jo,je to Otesánek línej :grinning:
10. bře 2010 v 09:10  • Odpověz
Krásné ráno!!!

Dabli, moc na tebe myslím!!!

Marušce hodně zdravíčka k svátku.

My máme dnes velký den. Včera na rehabce tak dřel, řval hrozně, až mi to srdce trhalo. A dnes ráno se veškeré úsilí zúročilo, třikrát za sebou se přetočil sám na bříško, mám to taky na kameře, manžel to na dálku zpracovává. Jsem tak šťastná. Pořád ve mně je, že je předčasně, že dostal v těhu děsně moc léků a tak jsem vděčná za každej pokrok.

Dneska máme srazíka se Sanuskou, jak psala, tak se těším.

Very, ta bradavka to můžou být ty kvasinky. Většinou na ní není nic vidět, jen pálí a bolí. Chce to buď genciánu na bradavku, nebo Canesten či Pevaryl krém a vytrvale mazat. Jedno z toho je volně prodejný.
10. bře 2010 v 09:26  • Odpověz
Vysočance mooc gratuluju k dvojčátkům!!!

Věruško, tebe obdivuju, že jsi takhle tvořivá. Já mám děsný nervy, když mám zašít utrženej knoflík. :grinning:

Sanu, fotečky nádherný. Selinka je nádherná, okatá a pořád v dobré náladě. A je moc šikovná, taková houževnatá, to přetáčení bylo nádherný.

Jsem hned včera ptala rehabky, proč jako náš se neotáčí. :grinning: No ona všechno tak príma vysvětlí, ukazovala mi, jak má malej zrovna období rozvoje jemné motoriky, jakej má pěknej úchop a že až se toho nabaží, tak se bude zase věnovat hrubé motorice. Tak se asi dnes nabažil. :slight_smile:
10. bře 2010 v 09:31  • Odpověz
Dobré ráno.

Agi, jezdím na Deštnou, ale na ranní (od 9 do 12), večer nemůžu...

Čepi, ať kolínko nebolí!!
A... Maruška má svátek?? Moje mamka je Marie a dnes neslaví... tak to máte nějakou krajovou nebo rodinnou zvláštnost?? Už to vidím... Marie Viktorie, takže v první třídě se bude takto podepisovat hned... to Karla asi psát na sešity nebude, ne? Nebo jak to je???

Dabli, držím palce!

Jinak Anežka vstávala ve tři čtvrtě na šest a už jsem ji nepřinutila spát... ale to je život...

Neli, gratuluju Kubíkovi, je šikula! A obdivuju Tě, fakt to všechno bereš skvěle!

Very, pokud tam není prasklinka (na ty mě zabíral bepanten) tak to asi bude nějaká začínající infekce... hele, kojit, kojit, sliny dezinfikují, sice je to bolest, ale funguje to, aspoň na mě a na ty praskliny... i když, teď poslední tři dny mě pravá taky bolela, ale zas je to pryč... bepanten a kojení... :wink:

Dnes mám kadeřníka, přes poledne bude vozit moje mamka, protože manžílek musel nečekaně do práce... zas nějaký změny... Užijte si den, odpol. kouknu :slight_smile:
10. bře 2010 v 10:07  • Odpověz
ahojky, měla bych na vás pár otázek. Začínáme s přítelem řešit naši situaci a byli jsme odesláni do Sanusu. Jak to všechno prosím vás probíhá? Děkuji
10. bře 2010 v 10:40  • Odpověz
Ahoj holky, dlouho jsem se neukázala, tak nakukuju abyste věděli, že je vše v pohodě. Jen mám prosledních pár dnů smutek (zemřel nám náš 15ti letý pejsek, nebo spíš jsme ho museli nechat uspat :pensive:) a já to nějak těžce nesu.. :cry: :cry:

Jinak minulý týden jsme byli u dr. Eliáše, ultrazvuk dopadl na 1* a čekáme kluka jako buka. Přítel má samozřejmě ohromnou radost, já teda taky, i když ta holčička.. Tak příště bude..

Ještě se musím "pochlubit".. Začalo mi v noci (přes den ne), téct mlezivo, ale jen z jednoho prsu :confused: a navíc mám vždy uprostřed takový jako mini flíček (asi od bradavky) trošku zabarvený jako od krve, takový nahnědlý.. Volala jsem to doktorce, ta mě uklidnila, že se to stává, že se to prso připravuje na kojení, tak někdy takhle zlobí, že třeba vždy praskne nějká malá žilka.. No ale můžu vám říct, že v tomhle depresivním stavu v jakém jsem, je toho na mě nějak moc a depkuju ještě víc.. Mám koupik kalciovou mast mazat..

Tak já holky zase jdu, jen jsem se musela ukázat, když se Šári ptala.. :wink:. Přijdu zase ve veselejší náladě, teď jsem na budku..
10. bře 2010 v 11:34  • Odpověz
Dabli, jen koukám že máš v bříško drobka, tak ti moc na ultrazvuk držím pěsti!!

A vlastně čep měla nedávno pozitivní.. Tak taky gratulace !!
10. bře 2010 v 11:37  • Odpověz
my jsme doma z města, kyčle OK, široké balení jen preventivně do 4 měsíců :wink:

s tou bradavkou, to máte recht, nic tam není vidět ani prasklinka, takže nějaká mrcha si mě našla :angry: ,trochu se to zlepšilo po gelu Aloe vera a ještě to namastím tím čím vytírám Míšovi pusu,+bepanten+canesten...........to tam všechno naplácím snad něco zabere :grinning: , samozřejmě néé najednou

děkuji vám holky za rady :wink:

Dabli, Ko bude v pohodě :wink:

Věru, díky za zprávičky od Gabči :slight_smile: :wink:

Nelčo, tak super až bude video hoď link :wink: , máte to ale šikovný dětičky, se taky těším až se začne vrtět mlaďoch, ale my na tom asi budeme jako Věrka s Klaudinkou :sweat_smile:

Jusi, to mě mrzí s tím pejskem :frowning2: , teď si ještě víc lítostivá, tak o to to je horší, ale máš krásné zprávy o mimču, tak to je super, gratulka k chlapákovi :wink: :dizzy_face: a ať depka brzy přejde
10. bře 2010 v 11:52  • Odpověz
Děkuju Very, vystihla jsi to přesně, jsem teď lítostivá jako blázen :cry:
10. bře 2010 ve 12:03  • Odpověz
Ještě jsem zapomněla! Holky vyřiďte prosím pozdrav Gabče..
10. bře 2010 ve 12:05  • Odpověz
pipinko vítej :slight_smile:
určitě nejprve udělají spermiogram příteli (jak na tom je) a pak se budou zabývat tebou, jde o to co je váš problém a jestli budete podstupovat inseminaci nebo umělé oplodnění. Já mám za sebou jen inseminaci, takže k umělku nemůžu radit, ale holky ti písnou, jde to všechno docela rychle, takže neměj strach :wink:

Jusi, ráda bych napsala, že ta lítostivost přejde :sweat_smile: :slight_smile: , ale bohužel, už jsme to tu psaly mockrát, možná se to trochu zlepší, ale žádný zázrak. mě tuhle rozbrečely zprávy, když tam bylo o tom, že v nějaké nemocnici platí sestřičky na chování miminek, bylo mi těch drobečků líto a přitom to byla jako pozitivní zpráva, ale nějak s malým v náruči mě to dojalo :grinning:
10. bře 2010 ve 12:21  • Odpověz
verysku děkuji. Ano máš pravdu, zítra mu budou dělat spermiogram. jak dlouho ty jsi čekala na mimíska?
Platí se za to něco?
10. bře 2010 ve 12:29  • Odpověz
Pipinko za spermiogram se neplatí nic, za inseminace (nárok za rok 6x) se platí 500kč a IVF nevím přesně, tam se různě připlácí kde co, takže s tím neporadím. Ale to předbíháme :wink:
na mimčo jsme čekali 2 roky a čtvrt (ale ne v sanusu, ale celkově), v sanusu to šlo rychle, jen já jsem zdržovala anovulačním cyklem občas nebo jsem měla cystu, tak se inseminace neprováděla, pak jsem si pro jistotu nechala udělat laparoskopii kvůli průchodnosti, to bylo v březnu, vše OK a v květnu jsem byla těhu :dizzy_face: :wink:
10. bře 2010 ve 12:36  • Odpověz
Ahoj...

Jusi... no sláva :dizzy_face: !!! Další XY :dizzy_face: !!! Tak hurá do nákupů :wink:...

Neli... šikulka, těším se na video :wink: , mám radost! Přesně, souhlasím s tím, co říkala rehabka... to jsem měla taky slyšet, když se každý divil, že se Mari ještě nepřetáčí. Poprvé se otočila v 8 měsících :wink: .

Very... jedno na ústupu, druhý na obzoru :angry: ... ať to nic není... Maž!!! Kdo maže, ten jede :wink: ...

Čepi... Marušce vše nej a nějaký pěkný dárek! Vlastně ani nevím, jak to je s těmi více jmény... na sešit bude psát to prnví, ne? A úředně obě. To křtěný se asi nikam nepíše :confused:... Jen doufej, že až se bude vdávat, že si nenechá svoje rodné + manželovo příjmení. :grinning: :grinning: :grinning:... Kamarádka si to takhle nechala, ani nevím proč :sunglasses:...

Všem pěkné odpoledne!!!
10. bře 2010 ve 12:43  • Odpověz
Jo a ahoj Pipi, Verča už ti to osvětlila. Ničeho se neboj :wink: ...
10. bře 2010 ve 12:44  • Odpověz
děkuji mockrát,snad nám to taky brzo vyjde.Pak dám vědět jak jsem dopadli
10. bře 2010 ve 13:00  • Odpověz
Pipi, to můžeš dát vědět průběžně nebo se přijít poradit... z Jindřichova Hradce jdete asi do Jihlavy? To tady budete už v přesile... Vysočonka a Čepeček jezdí do Jihlavy a obě jsou teď čerstvě těhulky, tak přeju, ať Ti to taky rychle vyjde!

Very, kdo maže... Sari to napsala dobře :wink:

Čekám na tu Dabli...
10. bře 2010 ve 14:32  • Odpověz
Jusi, gratuluju!!!

Very, dobře, že kyčle jsou OK :wink:
10. bře 2010 ve 14:32  • Odpověz
Ahoj holky tak jsem tu
10. bře 2010 ve 14:35  • Odpověz
Nejdřív byl UZ přes břicho, ale nebylo to pořádně vidět, tak se dělal i sondou. Na pohled to bylo vidět, že to vyrostlo, ale pořád jsme s manžou neviděli srdíčko. Doktor nám ho ukázal i hlavu čelisti a oko, prdelku a kde budou končetiny. Vše je v pořádku jen podle MS jsem 9+2tt a podle Uz 7+5tt. Prý je to normální když jsem měla později ovulaci. Jinak utrogestan budu brát jen 2x1 a né už 3x1.

Dani na tensreening jsem s ním domluvená.
10. bře 2010 ve 14:39  • Odpověz
tak se hlásím, dneska jsem totálně ko. bez nálady hrozně mě bolí podbříšek, mám strach , zda je vše v pořádku. Moc se o mimi bojím...
Jinak jsem už dvkrát zvracela, ale to jsou asi nervy....
10. bře 2010 v 15:44  • Odpověz
rychnov: ano d oJihlavy jedeme.Mám z toho smíšené pocity,ale snad bude vše dobré
10. bře 2010 v 17:23  • Odpověz
Všem díky, holky..
Potřebovala jsem vypadnout mezi lidi, tak jsem sjela do města a udělala si radost mini ponožkama cherokee. Přijdou mi fajn, že jsou vyšší, takže snad budou hezky držet.. Až budu mít veselejší náladu, vložím co už jsem koupila.. :slight_smile:.

Dabli, dobrý zprávy! Blahopřeju!!

Cep, mě břicho bolelo a to hodně někdy do 9-10 týdne a dobře do dopadlo. Neboj..
10. bře 2010 v 17:27  • Odpověz
Pipi, pomůžou vám, bude to dobré :slight_smile:
10. bře 2010 v 17:28  • Odpověz
snad ano, věřím tomu
jus: je mi líto co se stalo a vím že to bolí, ale raduj se z miminka.Uvidíš že vše bude dobté :wink:
10. bře 2010 v 17:32  • Odpověz
Pipi, díky.. Vím že bych měla být ráda, že je drobek v pořádku, když nám všem dal tolik práce, ale momentálně jsem taková nijaká, ani z kopanců se nedokážu radovat jako vždycky. Snad to brzo přebolí..
Jak dlouho se snažíte?
10. bře 2010 v 17:34  • Odpověz
už to budou skoro čtyři roky.hodněkrát jsem potratila.Teď už se nedám
10. bře 2010 v 17:46  • Odpověz
To mě mrzí.. A příčína těch potratů, ví se?
10. bře 2010 v 17:48  • Odpověz
http://www.jakub.wrp.cz/udalost.html

Tak tady je slíbené přetáčení. Teď jsme dorazili ze srazíku se Sanuskou, bylo to bezvadný.

Jusi, je mi to moc líto a netrap se tím, že jsi smutná. Jednoho rána se probudíš a budeš se zase radovat z míma a bude líp. 15 let je moc dlouhá doba, tak to nějakou dobu potrvá.

Šári, škoda, že jsi neznala tuhle rehabku, je fakt vyjímečná. :slight_smile:
10. bře 2010 v 17:56  • Odpověz
Pipi, vítám tě tady. Já jsem potratila jen třikrát, ale jsou to strašný nervy. Vyšlo to počtvrté. Pořád člověk musí doufat, že to dopadne. Pomůžou vám, uvidíš, ale nech si udělat co nejvíc vyšetření. Moc ti držím palečky.

Dabli, velká gratulka.
10. bře 2010 v 18:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.