• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
příčinu nevědí. Snad se to vše zjistí.možná to bylo proto, že mě nechal doktor v práci s barvami a ředidlem. Teď už jsem změnila práci,ale věřím že v tom to taky bylo
10. bře 2010 v 18:01  • Odpověz
Neli, to je krásný! Na tohle už se moc těším.. Jinak moc díky za milá slova..

Pipi, jak píše Neli, nech si udělat co nejvíc vyšetření. A ta práce je určitě taky lepší bez chemie..
10. bře 2010 v 18:03  • Odpověz
neli děkuji
já stále doufám, někdy to přece musí vyjít,ne?
10. bře 2010 v 18:03  • Odpověz
Pipi, věř že to vyjde!!! Já teda takový problémy jako třeba Neli nebo ty neměla, ale i tak je pro mě těhotenství zázrak, já to tak prostě betu, když nám to tak dlouho nešlo.. takže tobě to vyjde taky!
10. bře 2010 v 18:07  • Odpověz
děkuji snad ano.pro mě je to taky zázrak
10. bře 2010 v 18:10  • Odpověz
Ahoooj jen v rychlosti

"Soukromý srazík" super, Jsem lehce ušlá ale to zase rozchodím :wink:

Dabli tak gratulka!!!!!

Jusi zdarec, čéče taky se neozveš.... S pejskem mi to je líto :frowning2:

Pipi zdravím a držím pěst, určo se dočkáte :wink:

Já jdu unavovat Selinku.
10. bře 2010 v 18:19  • Odpověz
No, to pipi vyjít musí. Mě v Sanusu říkali, ať jsem v klidu, že ženy, které potrácejí jednou děťátko donosí. Takže hurá do boje. :slight_smile:
10. bře 2010 v 18:29  • Odpověz
Dočtu dýl

Nelčo, jen jsem očůčla video, nádhernýýýýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , jak krásně se překulil, je šikovnej, takový rychlost, už může Kubíček na spartakiádu :wink: :slight_smile:
10. bře 2010 v 18:40  • Odpověz
Dabli, moc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face:

Pipi, několik potratů?? ... jsem tu trochu pamětník, už to tu bylo, takže věř, že i Tobě pomůžou :wink:

Neli, nádhera :dizzy_face: :dizzy_face:
10. bře 2010 v 19:00  • Odpověz
Neli... pěkně :dizzy_face: !!!

Dabli... pěkně :dizzy_face: !!!
10. bře 2010 v 19:31  • Odpověz
Zdáreček,tak masáž se nekonala,masér má chřipku a ani mi to nezavolal,takže zbytečná cesta :angry:
Pipi vítej,prosim tě nestraš já taky dělám s barvami a s ředidlem a přesto doufám ve štastný konec :wink:
Dabli,bezva,že je vše v pořádku,tak už nestresuj :slight_smile:
Neli,mě to video nejde přehrát,skáče mi zkuste později,tak zkusím :confused:
Čepi,odpočívej a šetři se a vše nej malé k svátku,mimochodem jaký dort byl tentokrát? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak s těmi jmény jste jí nadělali do budoucna zmatek néé?Mě by tedy stačilo jedno :wink:
10. bře 2010 v 19:46  • Odpověz
Holky děkuju
Teď doma řešíme Maxíka. Bolí ho záda. Venku nic, ale doma je takovej smutnej a nechce skákat a nemůžu manžu přesvědčit, abychom jeli zítra na veterinu. Ach jo ti chlapi
10. bře 2010 v 19:51  • Odpověz
Neli,video super !!!

Cepi,taky přejeme malý všechno nej nej k svátku.

Pipi,nezoufej,však ono se to štěstíčko jednou musí unavit.A uvidíš že to nebude dlouho trvat :wink: .
10. bře 2010 v 19:56  • Odpověz
Ahojko, zkus to tady: http://www.youtube.com/watch?v=2a17lRzzuAc,http://www.youtube.com/watch?v=uKae0yzxisw.

Děkujeme za pochvaly. Jak jsem dnes zjistila, nese to s sebou úskalí. Už nechce být na zádech a pořád se přetáčí a jak už je unavenej, tak na bříšku už heká a kňučí, na zádech se rozbrečí, tak to je teda dobrý. :confused:
10. bře 2010 ve 20:01  • Odpověz
Neli,už to jde oba.Skvělý rozbor uší :grinning: počkej až přijde čas,kdy to špatné bude po mamince a to dobré po tatínkovi :grinning: :grinning: :grinning: a přetočení úžasný,ani se nemusel moc rozhoupávat a bylo to,je to radost :wink:
10. bře 2010 ve 20:12  • Odpověz
Neli, nezoufej, Anežce vydrželo první přetáčení 4 dny, pak toho nechala a vzpomněla si na to až za měsíc... takže Kubík si ještě na zádech taky asi pohoví...

Holčiny, zítra jedu na lyžovačku, ozvu se odpol. Užijte si den :wink:
10. bře 2010 ve 21:18  • Odpověz
Ahoj holky,
tak hlásím, že mě včera bolelo břicho a večer jsem začala špinit. A ted se to zdá , že to je to ok, jen to břicho občas zabolí. Ale asi radši dneska dojedu za Dr. pro jistotu....

Nestíhám dočíst tak snad během dne
11. bře 2010 v 07:32  • Odpověz
Ahojky!
Neli-video nádherný.Jen jsem zvědavá,kdy se i ta naše Otesánková začne takhle snažit.Připadá mi,že je pořád v klídku,že jako proč by se namáhala. :sweat_smile: :grinning:

pipi-přeju hodně štěstí a ať už tu potratovou smůlu prolomíte :wink:

cep - snad to nebude nic zlého.Pro jistotu odpočívat! :wink:

Soukromý srazík... A to je jako co za nekázeň??? :angry: :grinning: :grinning:

Dani-užij si lyžovačku :dizzy_face:

Já mám dneska už od rána nervičky... Ve 13.45h mám soud a už teď jsem z toho úplně mimo :fearful: držte mi holky palce,ať to jde rychle a hlavně bez průtahů... :confounded:
11. bře 2010 v 08:05  • Odpověz
dala jsem zase pár nových foteček :wink:
11. bře 2010 v 08:24  • Odpověz
Dobré ránko,

my pro jistotu před odjezdem na Vysočinu zajdeme k Dr. , aby mrkla na mladýho a co mě doporučí na ty prsa, jsem si našla pár ještě nějakých přípravků. Taky jsem otravovala svoji "soukromou Dr" Danču :grinning: , ta mi poradila a tak nasadím homeo ještě já, ať se čistím zevnitř :wink:

Danče jsem také přála super lyžovačku a 1 jízdu za mě :wink: :grinning: :sunglasses:

dočtu odpolko až pobalím zbytek věcí, moc toho není, tak snad bude Mišule spinkat

Věrko, budeme držet pěstičky ať to zvládneš, tyhle věci jsou vždycky nepříjemný :pensive: a ať to dobře dopadne hlavně pro vás holky, nedej se, jste v přesile na "tatínka" :wink: a nechceš si dát panáka??? :grinning: (blbej fór, když kojíš)
11. bře 2010 v 08:24  • Odpověz
Hezké dopoledne :slight_smile: ,
Dani, super, užij si lyžovačku :wink:

Sarii, doufám, že už je Mari líp :wink:

Very, koukám, že sis taky užila, ale nakupování :wink: A je dobře, že mát kyčle OK :slight_smile:

Woblu, hlavně lež a šetři se, držím palce, ale malej určitě ještě spěchat nebude, když je taková zima a zůstane ještě v teplíčku u tebe :wink:

Sanu, gratulka k otáčení Selinky, a mooooooooc hezký fotky, je to kočka :slight_smile: :dizzy_face:

Cepi, dodatečná gratulka Marušce k svátku :slight_smile: Jinak držím palce, snad o nebude nic vážnýho a prcek bude v poho, dej pak vědět :wink:

Jusi, super, že si se ukázala, s pejskem je mi t moc líto :pensive:, ale je důležotý, že malej je ok, to je moc dobře :dizzy_face:

Pipinko, vítej mezi námi a držím moc palce :wink:

Dabli, gratulka k super UTZ :wink:

Neli, Kubíček je velká šikulka, gratulujuuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Věrko, držím moc palce, ať soud proběhne bez problémů, je to nepříjemný, ale určitě to zmákneš :wink:
11. bře 2010 v 10:22  • Odpověz
Jo, mimochodem, včera jsem ve městě potkala Sanu se Selinkou, šly zrovna ze srazíku, Nelču jsem minula a minulý týden jsem potkala Marušku s Elen a tatínkem :slight_smile:
11. bře 2010 v 10:24  • Odpověz
Dobré poledne,
Dabli, pěkné zprávy, jen tak dál :wink:
Jusi, s pejskem mě to mrzí, taky nás to v dohledné době nejspíš čeká (máme 2 - 11 a 14 let...). Tak zase bude miminko :wink: a třeba mu pořídíte i štěňátko, ať je plný dům :sunglasses:
Čepi, jen ať na Tebe dr. mrkne, tím nic nezkazíte :wink:
Věrko, pevné nervy!

Dnešní kontrola ok, čípek jsme teda nezkoumali, ten zase až v úterý, ale prohlíželi jsme mládě a má se čile k světu, vážíme 1888g a vypadáme o týden starší. Manžel mu viděl do obličeje a říkal, že to bude hezký miminko :dizzy_face: Akorát mi tam bylo pěkně blbě, tak jsem si to tam musela pěknou chvíli odhekat, ale paní před námi měla nemocný miminko :pensive: , tak jsme se nemohli zlobit.

Jo a vítám novou sanusovou snažilku. Jo a co holky s iui :confused: nemá být nějaký testovando? A nebude náhodou dadous pomalu rodit :sweat_smile: ?
11. bře 2010 ve 12:11  • Odpověz
Hezký den...

Věrku to za chvíli čeká... a panáka raději až po :wink: .

Woblu... fajne, váha pěkná... A chvála Bohu, za zdravý miminko...

Jo, soukromá Dr. :wink: taky bych ji využila.... tak až tu bude :confused: ...

No fakt, Dadouš :astonished: ???

Jj, Mar už jí a pije, tak snad o.k.
11. bře 2010 ve 13:33  • Odpověz
my jsme doma od Dr., ale ještě nemám dobaleno, tak jen v rychlosti
můžeme prý v klidu vycestovat :grinning:

a jinak mi radily (dr. + sestřička) na moučnivku homeo a ten roztok co jsem si nechala udělat v lékarně, tak jsem jim říkala, že už vše máme a že to hned 2 den opravdu začalo mizet a jazyk už je čistý, tak mě chválily jak jsem šikovná maminka, že já tam nemusím ani chodit a na prsa mazat canesten a klidně vnitřně užívat ty samé homeo co Míša :wink:
tak jsem jim řekla, že za odborné rady vděčím vám tady - takže ta chvála patří i vám všem, co radíte :slight_smile: :wink:

a jinak jsem se zase pyšnila nad mladým, protože sestřička i dr. pěly jenom chválu, ať pochválím taťku jak prý ho hezky udělal :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: , jsou to borky, obě dvě :wink:

Věruško, tfuj,tfuj,tfuj................ať to dobře zvládneš :wink:

Dani, já tě taky opět využiji, potkala jsem kamarádku s 2letou dcerkou, trápí je atop.ekzém, nechce mazat kortikoidy, poslala bys mi prosím číslo na tu vaši homeopatku, jak k ní jezdíte (prosím třeba do IP a pokud máš i adresu),děkuji :wink:

Woblu, tak to je fajn, že máte hezký miminko :dizzy_face: :grinning: , váha krásná a s tím týdnem sem a tam, víš že já měla mimi starší o 14 dní a že by se hrnul na svět se říct nedalo :grinning:

Tesinko a jak se máte vy s Kubíčkem???

holky a co ten srazík první ČT v dubnu bude????
11. bře 2010 ve 13:45  • Odpověz
jo a ještě mi Dr a sestřička říkaly, že když prý takhle diskutejeme, tak ať s váma prodiskutuju pneumokoka jestli jako jo nebo ne :grinning:
11. bře 2010 ve 13:47  • Odpověz
Ahoj :wink:

pneumokoka jo :slight_smile: máme v partě doktorku (internistku), co má mimi o dva měsíce mladší, než je Anežka, s tou jsem to konzultovala, říká, že pneumokoka jo, nic jiného nedávat (myšleno třeba rotaviry aj.).

Mám dočteno, ale neměla jsem otevřené druhé okno, protože jsem právě obědvala kapra s bramborem a to bych už byla hodně multifunkční žena, ještě u toho psát :grinning: :grinning:

Tak jdu přemýšlet, co jsem to chtěla... :wink:
11. bře 2010 ve 14:01  • Odpověz
Dančo, díkec za radu :wink: a proč ne ty rotaviry??? já měla za to, že i tohle je dobré očko :sweat_smile: :confused:

kapra s bramborem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2010 ve 14:05  • Odpověz
Čepi, držím palce!! Snad to nebude nic zlého...

Věrko, už to máš snad za sebou, tak opožděně - ať to dobře dopadne!

Wobludko, krása!! Hele, ve 32. tt přes 1800 g? Aby to nebyl další Vašík! Žofi měla v 31. tt 1800 g a mimi pak mělo skoro 4 kg... ale co, Tvůj malý se třeba bude chtít vykulit dříve, tak ať má na to váhu... Anežka měla 2510 g, tak to mě asi trumfneš. A to je dobře :slight_smile:

Rotaviry prý způsobují průjem. A průjem jsme jako děti měly všechny. Je-li těžký průjem, musí se do nemocnice. A vyléčí se to. Je-li lehký průjem, řeší se to doma. Paní doktorka zastává názor, že je blbost očkovat proti každému běžnému viru (nedává si očkovat ani chřipku), takže rotaviry jsou prý tahání peněz, ale efekt nic moc, protože to dítě průjem stejně může dostat...
11. bře 2010 ve 14:14  • Odpověz
... a napsala jsem to blbě, ona není internistka, ona je "uspávačka", tedy anesteziolog, její manžel je internista a zároveň můj spolužák ze základky, takže lékaři lékama prolezlí, v rodině mají i pediatra, tak proto jsem to s ní probírala, a taky proto, že má malé dítě, tak je v dění... :wink:
11. bře 2010 ve 14:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.