• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
... a zase blbě, ne lékama prolezlí, ale znalostma prolezlí... ach jo, jdu radši od toho.
Pěkné odpoledne :wink:
11. bře 2010 ve 14:17  • Odpověz
dobrý den,mohu se přidat?
11. bře 2010 ve 14:18  • Odpověz
AHojda

Tesi no jo jsem to zapomněla nahlásit, že jsem se s váma srazila :sunglasses: A co klofáčky, daly aspoň dneska pokoj?

Věru myslím na tebe a z Klaudi se loupe už slečna :wink:

Very takovej výlet, prej toho moc neení, já když jedu k mamce na 4 dny, tak vezu Sel takovej věcí a všechno využijem - to je to nejhorší :grinning: :fearful:

My jedem v úterý do HK do nemocnice na kožní, Sel má ten atopák všude krom prdítka..... když nám budou chtít dát kortikoidy tak odmítnu, sice na tu tvářičku to už bylo nutný, aby to tak rychle zabralo, ale abych jí tím mazala celé tělo to fakt neeeeee.

Danu, takže jak to je s tou homeopatičkou??? :grinning: :sweat_smile: A to fakt pomáhá nebo to placebo??????? :sweat_smile:
11. bře 2010 ve 14:19  • Odpověz
Del čau, jasan :wink:

Danu počkeeeeeej potřebuju to zodpovědět.....
11. bře 2010 ve 14:20  • Odpověz
Jo tak nic, hmm, tak jdu dělat pudink, bo padnu touhou po sladkém :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2010 ve 14:25  • Odpověz
No jsem na něj zvědavá, na pacholka :grinning: ale Gab minulý týden myslím hlásila 1500g s tím, že malá bude asi drobná, takže 1888g by mohlo být tak akorát... ono + - autobus, znáte to...

delanes, vítej, taky sanuska?
11. bře 2010 ve 14:30  • Odpověz
Věru, moc na jsem na tebe myslela. A neboj, Klaudi se taky otočí, se ještě naotáčí.
Kubu teď nemůžu udržet na zádech, uff.

Del, napiš něco o sobě a vítej tady.

Sanu, si mě naladila, jdu udělat kávičku a kousek koláče si dám.
11. bře 2010 ve 14:36  • Odpověz
Sanu, malej Mišák má sebou věcí dost neboj, já myslela, že už toho není moc jako na balení :grinning:
zato pro sebe nestíhám :sweat_smile: , manža přijede z práce a my určo ještě nebudeme nachystaní :sweat_smile:

a co se týče homeopatik Sanu, každý jak chce a čemu věří, ale než ten hnus, tak radši vyzkouším všechno možný a pak až kortikoidy

Věru, krásný 5měsíc s úsměvem a pak, že Klaudinka brečíííí :grinning:
11. bře 2010 ve 14:36  • Odpověz
Jo a taky jsem se zapomněla přiznat, že jsem se u oběda s chutí nažbrunila grepfuitového džusu a pak jsem zjistila, že se to na ty léky, co beru nesmí :sweat_smile: (manžel šel do kolen, když to zjistil, ale zatím to se mnou neseklo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a dr. se nelíbilo moje zvracení, že bych prý neměla, že tím mladýho trápím - drzoun! To mladej trápí mě :sweat_smile: asi jsem vypadala, jako že mě to děsně baví :grinning:
11. bře 2010 ve 14:38  • Odpověz
Delanesa vítej :slight_smile:

holky musím mazat, jak si malej odříhne tak musím máknout s tím balením, ale on má pán čas :grinning: , ještě visí na koze :sweat_smile:
11. bře 2010 ve 14:38  • Odpověz
Woblu :grinning: :grinning: , prý mě to děsně baví :grinning: , ten Dr. je s prominutím blbec, když ti to takhle řekne, měl ti radši říct, co máš teda dělat....abys nezvracela
11. bře 2010 ve 14:40  • Odpověz
On to myslel dobře, jen to v tu chvíli zrovna blbě vyznělo :grinning: Nabízel mi Torecan a snídani do postele :dizzy_face: obávám se ale, že nestíhám, já jak otevřu oko, tak jsem jasná :sweat_smile:

Jo a další hlášku měl manžel. Povzdechla jsem si v autě, že si nevidím na frndu, tak jsem tam poslepu něco vykouzlila a on na to, že všechno lepší než Bruntál. Já jak jako Bruntál? A on prej, že okolí pěkný, ale díra hrozná :sweat_smile:
11. bře 2010 ve 14:45  • Odpověz
Bruntál :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Mám kávičku a koláčky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... Neli, jakej máš ty? Rýžový nebo kukuřičný :wink: ???

Very... jsi šikulka, hned jsi správně nasadila léčbu! Jedete dnes?

Co Čepi???

San... já bych zkusila jak kožní, tak i homeopatku :wink:...

Delanesa ahoj, přidej se :wink: . Máš složitý jméno :grinning: .

A jak asi Evča a Artep :confused: :confused: :confused: ...
11. bře 2010 v 15:31  • Odpověz
Very... pneumokoka? Jsem za :wink: .
11. bře 2010 v 15:33  • Odpověz
Bruntál je vtipnýýý :grinning:

Šári, jj jedeme dneska :wink:

takže se loučím, asi moc nebudu neboť tam na té Vysočině máme moc pávení :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

spíše budu nahlížet než psát :wink:

prý tam sněžilo, ale zase to roztálo, t :wink: ak jsem přibalila svetr navíc :grinning: :confounded:

mějte se hezky, já se odpojuji, abych si přítele noťase mohla zabalit :grinning:

pááááá
11. bře 2010 v 16:06  • Odpověz
Very jasan, já jen tak zjišťuju okolo....... kortikoidy už taky zamítnu, i když nebejt nich, tak má tvář asi do masa :zipper_mouth: V prčicích, takovýhle nesmyslnosti trápěj špunťata.

Woblu nooo, tak to si musím pamatovat :grinning:

A to je an atopák jako několik homeopatik???????? To jako když přijdu do lékárny, tak mi nemusej dát ta správná?
Nebo co dělá ta homeopatka jiného....????
11. bře 2010 v 16:07  • Odpověz
Very tak páááá užijte si to!!!!!

Ha paninka už něco vykládá v kočárku, tak jdu hodit oko.
11. bře 2010 v 16:08  • Odpověz
Sanu... v lékárně ti asi moc neporadí... maximálně objednají, co budeš chtít :wink:
11. bře 2010 v 16:31  • Odpověz
Veru... tak ať se vejdete do auta... Tam i zpět :grinning: :grinning: :grinning: ...
11. bře 2010 v 16:32  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsme se vrátili od DR. a je to vše ok. Špinění je od léků. Mimi odpovídá tak, jak má. Dokonce jsem šnečka viděla. Příští týden kontrola na srdíčko:slight_smile:
11. bře 2010 v 17:02  • Odpověz
Čepi... sláva! A máš nový heslo, co :wink: ? Přemýšlím nad ním...
11. bře 2010 v 17:24  • Odpověz
JJ heslo - jsem z něho nadšená, je to stará židovská moudrost:slight_smile:
11. bře 2010 v 17:54  • Odpověz
Hezký večer.

Jsme dorazili domů z prochajdy, potkali jsme Tesinku s Kubíčkem a s manželem. Moc jim to rodince slušelo.

Volala mi Beryk, moc vás všechny pozdravuje, jezdí do Brna do repromedy, IUI nebyly úspěšné, tak jdou do 4 IVF. Držíme ji palce, má to holka trápení.
11. bře 2010 v 18:10  • Odpověz
Hoja, hoj,
tak jsem dočetla :slight_smile:
Woblu, tak super, že KO dopadla :wink: A teda při tom Bruntálu jsem se teda nasmála já i manžel :grinning: :grinning: :grinning: Dost dobrý přirovnání. Hele, já se kulturnila se zrcátkem ve vaně :grinning: :wink: Ale teda pohodlí při tom žádný :sweat_smile:

Very, no seš šikulka, žes to takhle zvládla a svoji správnou léčbu jsi si jenom uvěřila u mudry :slight_smile: :wink:
No, my fajn, roste nám asi další zoubek, i když po včerejší noci nevím, jestli to nebyl spíš hlad. Včera vyžahnul před spaním 280ml :wink: a pak spal do 2.00, pak znova 280ml, to už jsme teda vstávaly až do rána 3x, ale stailo jen pochovat a zase usnul a vstávaly jsme v 7.00 a krmily až v 9.00. Tak nevím, uvidím dneska :confused: :confused:
Jinak přeju šťastnou cestu a pěkně si t na Vysočně užijte. :wink:

Dani, zastávám stejný názor jako tvoje známá. Pneumo jo a ostatní ne, nejsem na to teda studovaná, ale koukala jsem na to ne netu a nic jiného bych teda dobrovolně nedala. Teda pak dýl ještě žloutenku...

Sanu, klofáčky, no dávají pokoj, v rámci možností. Držím palce na KO na kožní a určitě zkuste tu homempatku od Danči :wink: Ať je Selince co nejdřív dobře :wink:

Delanes, vítej :slight_smile:

Tak Nelinka byla rychlejší :wink: Potkaly jsme se před Baťou tam se pávil děda s babičkou a pak jsme ji potkali ještě s manžou uu našeho baráku, když jsme šli domů :wink: . Kubíček byl vzorný miminko a hezky spinkal, to ten náš už po cestě domů značně protestoval :grinning: .

Berykovi, samozřejmě držím mooooc palce :wink:

Jo, a musím se pochlubit, už skoro nemáme ten ekzémek, takže mastička od mudry fakt zabrala :wink: Jen jsem zvědavá, jak to bude vypadat po třetí hexe a pneumu za 14 dní :confused:

Tak snad jsem na nikoho nezapoměla :confused: :sweat_smile:
11. bře 2010 v 18:53  • Odpověz
Ahojda dřív jsem se ukázat nezvládla. Celý den žaludek na vodě a objímání záchoda do toho migréna, takže krásný těhotenský stav.
11. bře 2010 v 19:39  • Odpověz
Dabli, to přejde, buď ráda, když jsou nevolnosti, tak se prý miminku daří dobře. Mě nevolnosti při nomologu se záchodovou mísou trápily až do 18tt, klidně 15x denně a podívej na Woblu, tu to drží doteď, ale malej se má k světu :wink: Takže nezoufej :wink:
11. bře 2010 v 19:57  • Odpověz
Ahoj holky!
Jsem po dnešku totálně vyřízená a znechucená.O panu soudci se mi bude zdát asi ještě v noci :frowning2: Ještě není zdaleka všem dnům konec (bohužel),další stání budeme mít 12.4. a už teď z toho mám husinu. Víc to tu rozebírat nebudu,ale chci poděkovat za podporu a že na mě myslíte.
11. bře 2010 ve 21:09  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Jsme se tak nějak zasekly ve městě... ale Anežka už spí (od osmi deseti) a já doháním, co jsem za odpoledne zaměškala...

Delanesa, vítej u nás...

Bruntál :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Sanusko - IP.
Já jsem hodně racionální člověk a navíc profesí systémák. Podle mě má homeopatie logiku, laicky řečeno stimuluje imunitní systém, aby se bránil chorobám. Takže podle mě žádné placebo...
Sanusko, víš, že v Pardubicích je jedna skvělá kožní paní doktorka - maminka od Rozi, holky číslo mají...

Čepi, gratuluju!!!!!!!!!!!! A to heslo je dobrý...

Berykovi moc držím palce!!

Věrko, Tobě taky mooooc držím palce!
11. bře 2010 ve 22:00  • Odpověz
Holčiny, přeju krásnou dobrou :slight_smile:
11. bře 2010 ve 22:00  • Odpověz
Dobré ráno,
dneska jsem se krásně vyspala, asi nervíky jsou pryč:slight_smile:. Teďse chodíme s Maruškou stále koukat na fotečku miminka :slight_smile: Ještě tam nic není vidět, jen žloudkový váček a malé embrio (no spíš taková čárka) ale i tak je krásné :slight_smile:

Jsem zvědavá jak dopadla PIpi včera šli na spermio??

Dalesa vítej k nám a přeji brzké //

Jinak nevím co vařit o víkendu :slight_smile:

Tak budeme mít určitě kuřecí plévku, a asi pečené maso +brambor+salát nebo kompot:slight_smile:
A v sobotu chce Mája uvařit hady (to jsou špagety) ale nevím s čím:slight_smile:
12. bře 2010 v 07:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.