• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Čepi, krása :dizzy_face: Takže jedno miminečko? Ono teda bohatě stačí :wink: Ještě jednou gratuluju!
No to mě fascinuje, jak se v těch Pardubkách pořád potkáváte :grinning:
Neli, díky za info o Blanče, držíme palčáky!
Věrko, hlavu vzhůru. Budou zase hezké dny :wink:
Dabli, tak tak, mimčo se má dobře :wink: a většině lidí se po 12tt výrazně uleví, to už máš za pár :slight_smile:
12. bře 2010 v 07:46  • Odpověz
jo a Gab má dneska UTZ, že jo :dizzy_face:
12. bře 2010 v 07:51  • Odpověz
Dobré ráno :wink:

Já o víkendu budu vařit nudle s mákem (koupila jsem poprvé v životě už namletý mák, včera jsem to ochutnala, je to dobrý) a v neděli budou kotlety na smetaně (maso, brambor, cibule, smetana, do trouby a po žížalkách...).

Čepi, je to hezký, jak chodíte miminko na fotce "kontrolovat".

Dnes myslím na Gabi, už je taky 32. tt, ne??

Užijte si den, my máme plavání a odpol. vozí babi, takže odpol. kouknu :wink:
12. bře 2010 v 08:47  • Odpověz
... ještě pro pobavení... četla jsem složení toho, co Anežce dávám:

Hip - mléčno-obilninová kaše s broskvemi a meruňkami
a
Hami - mléčná s jahodami

Kolik myslíte, že tam těch broskví, meruněk a jahod je???

Tak tedy - broskve 2%, meruňky 1% a jahody 0,6% - vše je to navíc sušené a drcené. Jen ty krabice vypadají fantasticky, ty nádherné zralé plody na obalu... Neříkám, chutná to dobře, ale podle mě z nás dělaj blbce.... :unamused:
12. bře 2010 v 08:56  • Odpověz
Holky já vím, že ty nevolnosti odezní. Jen mě to furt tak divně tlačí když sedím. Asi si tam pořád dělá místečko. Jinak jsme velký 1,40cm takže fakt odpovídáme tomu 8tt
12. bře 2010 v 09:20  • Odpověz
Zdravím děvčata.
Včera jsem tady jenom zaregistrovala, že někdo má odhad mimi v 32 tt. 1800 g a myslím, že Danča mu na to řekla, že bude mít druhého Vašíka. :grinning: Tak musím říct, že my jsme měly ve 32+4 tt porodní váhy 1800 g a 1920 g, takže chceš Dani říct, že bychom při donošení byly obříci? :grinning: :grinning:
12. bře 2010 v 09:48  • Odpověz
Dani, ono s jogurtama je to to samé. :frowning2:
12. bře 2010 v 09:50  • Odpověz
A koukám taky, že tady nastává plodné jaro.
Takže všem hodně štěstí. :sweat_smile:
12. bře 2010 v 09:52  • Odpověz
Holky maminy, ještě jsem se chtěla zeptat. Od kdy dáváte dětem večer kaše a jaké? :confused: Já jsem z toho docela jelen, toho je tolika, aby se v tom pr...vyznalo. :grinning:
12. bře 2010 v 09:58  • Odpověz
ahoj,tak jsem tady správně,když tu začíná plodné jaro,my to zkoušíme 9 měsícú zatím,ale už začínám být nervozní
12. bře 2010 v 10:31  • Odpověz
Ahoj při pátku...

Věru... soudy jsou na dlouhej čouhej... a s tím spojené nervy a depky, je mi to jasný :rolling_eyes: .

Dani... ať si děti zvykaj od mala, my dospělí s tím složením potravin nejsme jinak :rolling_eyes: ...

Muchli... my začaly v 5ti měsících. Večer a lžičkou. A výběr je fakt jen na tobě. A pak na holkách, jak jim pojedou :wink: ...
12. bře 2010 ve 13:07  • Odpověz
zdravím,

Delanesa nestresuj, my to zkoušíme 3,5 roku a zdaleka nejsme u konce
12. bře 2010 ve 13:07  • Odpověz
Muchli, nechtěla jsem říct nic takového :grinning: :grinning: ... jen koukám, že Anežka je fakt prcek, ale všechno dohnala :wink:

Kaše - Hami rýžová krupička anebo Nestre rýžová nebo kukuřičná krupička. Je to drcená 100% rýže nebo kukuřice, je to bezlepkové, dává se to do mlíka, které používáš (z MM kaši nechtěla, takže mám BEBU 2 HA). Mléčné kaše jsem taky zkoušela, shodou okolností jsem o nich ráno psala, to se dává jen do vody, chutnají jí obě.
Tak uvidíš, co holky budou baštit :wink:
12. bře 2010 ve 14:45  • Odpověz
Takže ty kaše, co se dávají do mléka, tak vlastně na ně se kupuje ještě třeba Nutrilon, který smícháš s vodou a z toho pak uděláš tu kaši? Takže to vpodstatě vyjde dvojnásobně draho, ne!? :confused:
12. bře 2010 ve 14:53  • Odpověz
NO, nevím, jestli bych už měla začít s kašemi, co myslíte?
Je teda fakt, že Nikola už vstává v noci častěji než kdysi, ale dneska, když se najedla ve tři a po druhé vstávala o půl páté, tak jsem jí odmítla dát na jíst a vzala jsem si ji do postele, vrazila dudlík a spala až do půl osmé a ani tehdy nezačala řvát hlady. To nás spíš vzbudila Monča, protože si v postýlce začala povídat. :grinning:
Takže bych řekla, že se hlady nebudí, spíš takovým pocitem, že se prostě chce pomuchlovat. Vždyť, když ji nabídnu prso, tak si párkrát potáhne a usíná, takže jenom takové podudlání u maminky. :grinning: :grinning:
12. bře 2010 ve 14:56  • Odpověz
Muchli... oni kaše nemléčné jsou většinou levnější :wink: . A pro ty, kdo má vyzkoušené osvědčené UM nebo kdo musí HA, tak je to řešení... A klidně začni... uvidíš efekt :wink:...

Dani... ještě k těm potravinám, nedávno v D-testu zkoumali složení potravin. Např.: šunková pizza dopadla stejně, jako ta broskvová kaše :grinning: :angry: :astonished: :confused: :rolling_eyes:
12. bře 2010 v 15:08  • Odpověz
Čus Míšo...
12. bře 2010 v 15:09  • Odpověz
Muchli, já jsem s kašema začínala měsíc po zelenině a zároveň s masem, zkrátka od 6 měsíců do 7 zeleninu a od 7 do 8 navíc maso a večer kaši. Myslela jsem, že bude líp spát, ale to ani náhodou, efekt žádný...
Tvá logika je správná, nemléčné vyjdou dráž, protože platíš ještě za mlíko. Ale mléčné zas nejsou HA, což jsem hrozně řešila (teď už neřeším, protože když jsem zkusila bez HA, nestalo se nic...).

Fakt, zkus to, uvidíš... a doporučuju tu Nestlé krupičku, vyjde (podle mě) levně a pěkně nabývá při "vaření". :wink:

Tchyňka odjela s Anežkou a já bych šla spát nebo si sednout k atletice... ale nemůžu, musím uklidit, protože zítra stěhujem lednici (už do bytu), takže zítra nebude čas. Nádobí se myje, prádlo se pere, ale na úklid mašinu nemám... až si pak sednu k večeři, sednu i sem :wink: Užijte si odpoledne (tady je počasí jak v listopadu... :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
12. bře 2010 v 15:42  • Odpověz
Ahoj holky tak pedikúru mám za sebou konečně, bylo to potřeba.
12. bře 2010 v 16:39  • Odpověz
Sarii nazdarek :sunglasses:
12. bře 2010 v 17:15  • Odpověz
nikdo tu....
12. bře 2010 v 18:56  • Odpověz
Dani a s masem se musí začínat až po měsíci? My už jíme týden zeleninu a plánuju, že ještě týden budeme, a pak chceme začít s masem. Nebo myslíš, že je to brzo? :confused:
12. bře 2010 v 19:25  • Odpověz
Muchli, není to brzo. Já jsem zkoušla první měsíc různé zeleniny a kombinace a potom až maso, vycházela jsem z:

http://www.kojeni.net/prikrmy.php

ale klidně zkus maso dříve, když se dá libové, nebude to určitě problém :wink:
12. bře 2010 ve 20:43  • Odpověz
Ahojky při večeru,kdy už bude jaroooo??? :angry:
Zítra se chystáme s mamkou na moravu a už teď mám z D1 hruzu,no snad se pojede v pohodě a doufám,že mi nebude blbě,protože mrcha za dveřma a posledně to byla teda síla. :frowning2:
Věrko jsou to patálie v životě a pochopila jsem,že soudce asi nebyl tobě nakloněn a hájil zřejmě práva mužů :confused: Vítám Del a zdravím Míšu. :wink:
12. bře 2010 ve 21:04  • Odpověz
Pěkný večer holky,

jen v rychlosti nakukuji a předávám vzkaz od Gabči:
nebude celý doslovně, protože jsem ho omylem smázla než jsem se sem dostala: čípek drží a malá princezna měla myslím něco kolem 1400g nebo 1500g :sweat_smile: , teď fakt nevím, Gabča si zvykla už spát v nemocnici, ale je tam prý nuda, a budou tam to toho 34 tt.

my tady samá návštěva a hlavně kupy a kupy sněhu :stuck_out_tongue_closed_eyes: , silnice včera sem tak strašný, že kdybych to věděla, tak jsme ani nevyjeli :confounded:

jediný co jsem tak zahlídla byla Čepi, gratulujiiii ti k miminku :dizzy_face:

hezký večer všem
12. bře 2010 ve 21:07  • Odpověz
Very, to je to fakt tak strašný, s tím sněhem?? Tady je teď pohoda...
díky za zprávy od Gabči... kruciš, všechna miminka jsou větší, Anežka měla 1303 g... v 31. tt. Ale to je dobře, že je Gabči mimi takhle pěkné, kdyby se něco podělalo a mělo se to Gabče narodit, tak ať má kde brát, ale věřím, že do 34. tt vydrží a přála bych jí ještě déle :wink:
12. bře 2010 ve 21:16  • Odpověz
Přeju krásnou dobrou :slight_smile: Za chvíli je manžílek doma, tak se na něj těším...
Zítra kouknu.
A kdyby ne: užijte si víkend!
12. bře 2010 ve 21:45  • Odpověz
no tedáááá, tady je ale mrtvo...

Jasně, všechny jste mě poslechly a užíváte si víkendu. Tak jo :wink:
13. bře 2010 v 10:04  • Odpověz
ahojky, hlásím se zpět.Byli jsme v Jihlavském Sanusu na spermiogramu, dopadl dobře. Příště nás už pošlou do odborného centra. Řeknete mi prosím někdo jak to tam probíhá? Děkuji
13. bře 2010 v 11:48  • Odpověz
Ahoj holky,
venku je zase hnusně :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Držím Gábi pěsti, ale v tuhle chvíli už je za vodou, tak je to dobrý :slight_smile:

Pipi, ale Sanus je odborný centrum (centrum asistované reprodukce), tak když jste tam byli na spermiogramu, tak tam přeci zůstanete,ne? Nebo to špatně chápu..?
Pokud je spermiogram v pořádku, začnete pravděpodobně inseminací, ale když jsi po pár potratech, tak netuším, jestli třeba nejdřív nebude nějaký vyšetření, což by bylo fajn. Třřeba aspoň imunologii, genetiku.. Aspoň něco. Možná i hematologie by byla dobrá.. Nám na imunologii něco málo našli, takže jsem brala kortikoidy až do 12tt, třeba bude zakopený pes jen v nějaké takové "blbosti".
Jinak inseminace je úplně jednoduchá, cca 11 DC se přijdeš ukázat, jestli máš folikul i sliznici OK, podle toho naplánují akci :slight_smile: . Když je folikul dorostlý, píchnou ti pregnyl aby načasovali uvolněné vajíčka. V den IUI ráno manžel odevzdá spermoníky, ty přijdeš o pár hodin dýl, pak ti zavedou spermoníky kanylou až do dělohy, 20 minut ležíš a pak jdeš domů. Nic nebolí, funguješ normálně. Od dalšího dne budeš brát Duphaston nebo zavádět utrogestan, myslím 10 dnů. Pak vysadíš a buď mrcha přijde, nebo ne :wink:.
13. bře 2010 v 15:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.