• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Taky jsem nepochopila jak to PIPI myslela s tim Sanusem, spermiogram prece delaji v Sanusu a nadale tam zustanete.
Chodim taky do Jihlavy, teda respektive uz né, ale chodila jsem tam rok a 3/4 takže ti klidne muzu poradit napis co potrebujes vedet
13. bře 2010 v 15:33  • Odpověz
Ahojdy teda až na druhé stránce :wink: , tak jsem musela aspon posunout :wink: .
13. bře 2010 v 18:29  • Odpověz
Ahoj Hopi, je fajn, že občas koukneš :wink:

Dnes je tu ale fakt mrtvo :confused: :confused:

Jusi, pěkně popsané... jak kdybys to znala :grinning: :grinning:

My jsme lítali po návštěvách a řešili lednici, takovou domácí akci "kulový blesk", dopadlo to blbě, 1 lednice ze 3 stěhovaných nejde... takže jsme nahraní... ale stanou se horší věci.

Užijte si večer, když se neobjevím, kouknu určitě zítra.
13. bře 2010 v 19:13  • Odpověz
Tak tak, pipi, je naprosto v pořádku, že jste začali spermiogramem, nicméně pokud nemáš problém přirozeně otěhotnět, ale potrácíš, tak zakopaný pes bude právě někde v té hematologii, imunologii, genetice... potrácíš i přes Utrogestan?

Ahoj hop :dizzy_face: jak se máš, co děláš?!
13. bře 2010 v 19:14  • Odpověz
byli jsme na spermiogramu, vše je Ok.
Poté jsem měla přijít druhý den menstruace na odběr krve k mé gynekoložce.Odebrala mi ji a mám přijít 1.4. znovu na odběry a pak nás pošle asi do nějakýho odbornýho centra dle výsledků
13. bře 2010 v 19:21  • Odpověz
To Ti dělá hormonální profil :wink: pak asi budete chodit do Sanusu do poradny, než se podaří :slight_smile:
13. bře 2010 v 19:29  • Odpověz
aha aha děkuji moc za info
13. bře 2010 v 19:34  • Odpověz
Ahojda. :wink: jo jo do sanusu než se podaří :slight_smile: Tak z toho minulého neg.Ketu bylo hcg 3.Dr.kroutil hlavou že se to chytne a pustí.Tak uvidíme až budu moct na další Ket jak to zase dopadne. :wink:
13. bře 2010 v 19:40  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

Andi, stav se častěji :wink:

U nás se vstávalo až po šesté, hurá :grinning: :grinning: ... Že prý když dítě přes den dost pije, tak potom v noci nevyžaduje kojení. Tak to zkouším....

Užijte si den - tady je zase hnusně...
14. bře 2010 v 08:43  • Odpověz
Ahoj,tak se hlásím a jsem tu.Včera jsme byli na moravě na oslavě,ráno cesta v pohodě,večer nic moc pršochumelilo a foukal silný vítr,nemohla jsem jet těch svých 140 :grinning: ale jen tak 110 :grinning: ,přijely jsme v noci,ale bylo to fajn.
Taky jsem tě pipi špatně pochopila,já myslela,že už jste předáni do péče sanusu,byli jste tam u nějakého lékaře nebo jen na tom spermiu?Je pravděpodobné,že pokud néé,tak vás tam zřejmě pošlou až po hormonálním profilu a dalších vyšetřeních.
Jdu chystat obídek,musím taky vytřít a vůbec se mi nechce,mrcha samo dorazila včera,ale blbě je mi až dnes,takže jsem za včerejšek vděčná,že mě to tam netrápilo.A je tu hnusně-fouká,poletuje sníh určo to verýsek potvrdí dyť je od nás 40km. :wink:
14. bře 2010 v 08:48  • Odpověz
Ahoj holky mám takvoý dotaz. Teď na záchodě jsem měla takový bezbarvý hlen je to normální?

dani prosím kde je ta masérka normálně u sebe doma?
14. bře 2010 ve 13:54  • Odpověz
autor
ahoj :slight_smile: :slight_smile:
tak zítra mám na 9.30 být být sanusu na IUI. Sice tomu moc nedávám ,ale uvidíme no. Tentorkát už jsem vyfasovala prednison i utroš,aby jsme to právě víc pojistili říkal Václav :slight_smile: :slight_smile:
Jen mi vadí ,že tohle všechno mám brát až do testu nebo do ms pokud by přišla.

V čekárně byla taková hooooooodně tlustá cikánka tipuju tak 37 let a byla už v pokročilém stádiu těhotneství a já vám měla takový vztek ,že se to nedá snad ani popsat. :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: . Cikáni mají mraky dětí a já si fakt už připadala jak idiot jak naprosto zbytečný člověk :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

ahoj Hopi a Miso

jak vy holky????
14. bře 2010 ve 13:59  • Odpověz
autor
vítám Pipinku a Delanusu :slight_smile: :slight_smile:

Cepecku- krasný zprávičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Já dnes gruntovala, vyprala záclony a uklidila celou ložnici. Příští neděli se chystám na koledu tady od nás se ženskýma to zas bude sranda :sweat_smile: :sweat_smile:
14. bře 2010 ve 14:03  • Odpověz
Ahoj jen hlásím, že nás vítr neodnesl, počasí na nic :rolling_eyes:

Ve čt jedem s tím ekzemem, pak když tak zkusím ta homeopatika.

Agi moc držím pěsti!!!

Já jdu vzbudit cvrčka....

Zatím se mějte, večer snad juknu.
14. bře 2010 v 16:56  • Odpověz
Ahojda.Tak agi at je tahle iui ta pravá.Moc tomu nevěříš ale to je třeba právě ono a výjde to.Já taky brala prednison a utrouš až do krve nebo ms. :wink: dani to bude plínek..ale zkus to.To jsem zvědavá jaký to bude učinek. :wink: Když u mě tak nějak nic nového.Ted jsem měla jít na Ket ale bohužel se nekonal.Dr.mi zjistil cystu na pr.vaječníku tak to nechtěl riskovat když tam máme posl.3 zmrzlinky.Prý se nic nemám bát je to z ovulace cysta dal mi léky hormony a po ms přijít.Tak doufám,že tam už nebude a budu moct na ketík .Po tom ketu jak se to chytlo a pustilo mám tu ms nějak rozhozenou nejdřív po ketu dorazí pozdě a následně zas moc brzo a ještě ta cysta.No tak uvidíme. :wink:
14. bře 2010 v 17:02  • Odpověz
Ahojdy vítám nové snažilky :slight_smile: tak ať se Vám brzo zadaří :slight_smile:
Agísku, tobě ať už to konečně klapne, zítra budu držet palečky :sweat_smile:
No a musím ještě okomentovat ten Bruntál, fakt jsem se u toho suprově zasmála musela jsem to přečíst manžovi, protože nechápal čemu se tak směju, fakt dost dobrý
:grinning: :grinning: . No u nás nic nového až na to, že se konečně manža vrátil a může zase začít snaženíčko :sweat_smile: .
14. bře 2010 v 17:21  • Odpověz
Ahoj holky!
Zdravím a vítám nové snažilky :wink: A samozřejmě přeju mooooc štěstíčka :wink: :dizzy_face:

Já jsem ve čt.odvezla Terku na taneční soustředění na Horní Bradlo a pak jsme se s Klaudi "uklidily" k našim.Byly jsme tam až do dněška.Po tom soudu jsem byla totálně vyřízená a přiznám se,že ještě pořád nejsem úplně v pohodě.a asi ještě dlouho nebudu... :frowning2: Kor když vím,že mě to čeká 12.4. znovu.
Trošku se rozepíšu... Věc se má tak,že bávalý mi chce dávat na Klaudinku 1 500Kč,což mě připadá naprosto směšné a Terce to chce snížit (už si k soudu podal návrh,takže čekám co nevidět obsílku...) z 3 800,- na 2 500,-Kč.To byl první šok a druhý,ještě větší a ještě dlouho ho budu mít,z pana soudce,který se choval na můj vkus až příliš arogantně a nadřazeně a jako by ho lidi svými problémy spíš obtěžovali,než aby se snažil pomoci.No prostě byl tak nechutný,že jsem to zkrátka neustála a celý výslech probrečela.Připadala jsem si spíš jako nějaká vražedkyně,než matka,která chce pro svoje děti důstojné zajištění.Byla jsem z něj tak vyplašená,že jsem na spoustu ex nesmyslů,které tam blábolil ani nereagovala,když mě vyzval,protože jsem se bála,že když něco řeknu,tak se do mě pustí a spraží mě nějakou arogantní připomínkou.Tím jsem samozřejmě byla sama proti sobě,ale byla jsem vystreslá tak,že jsem říkala jen ano,nebo ne.Nechápu,proč takový člověk dělá rodinné právo,proč nesoudí spíš vrahy a násilníky,tam by takové zacházení bylo zcela na místě.Tady mi to poněkud nepasuje... :confused:
No nic,nějak se do toho 12.4. oklepu a zkusím být na to jeho chování víc připravená.Bohužel,nejsem až tak velký ranař,tak uvidím,jak to zvládnu.A jakou částku si nakonec uhájím.Ale nadějně to moc nevidím.Asi máme moc,tak nám určitě uberou :unamused: :angry:
14. bře 2010 v 17:48  • Odpověz
Agi hodně štěstíčka na zítra,hlavně bez nervíků, s čistou hlavou a at je zítřek ten pravý a potom za deset dní,to tu budeš právě dva roky zaregistrovaná ať máš krásné čárečky :wink: moc držím pěstičky.
Andi,měsíc sem tam,hlavně,že to bude.
Já budu po ms taky volat do Jihlavy a domluvit si kdy začnem,doporučují tři měsíce po,ale myslím si,že kdybych měla brát zase antiko,že bych mohla už v dubnu zobat.
14. bře 2010 v 17:56  • Odpověz
AGI - moc štěstíčka a ať už to KONEČNĚ vyjde !!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :dizzy_face:
14. bře 2010 v 17:57  • Odpověz
autor
andi2- asi blbý dotaz ,ale z UTZ mudr. pozná kdyby tam třeba byla nějaká cysta nebo něco?? Já jen, že minulý měsíc mě děsně bolely vaječníky ,ale fakt hodně tak jsem si říkala zda tam nebude třeba nějaká cysta nebo něco. Mudr. jsem o tom nic neříkala tak předpokládám, že z UTZ by to asi mě poznat ne??

holky dík :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. bře 2010 v 18:36  • Odpověz
Věrko co dodat jen ti přeju aby jsi měla sílu a všechno vydržela.

Agi tobě přeju hodně štěstíčka na IUI
14. bře 2010 v 19:22  • Odpověz
agi jestli Tě boleli vaječníky uprostřed cyklu tak to byla ovulka já jí takhle mám skoro pořád ,že jí cítím a někdy si udělám i ovul.test a je to tak i dle testu,že je to ovu.Jinak kdybych nešla na UZ před ketem tak ani nevím,že tam nějakou cystu mám max.bych šla na gyndu s tím,že mám krátký cyklus/21dc/.Na UZ to šilhan poznal takže to je poznat a dokonce i jaká je ta cysta.Takže se neboj kdyby něco to by Ti řekl navíc chodíme ke stejnýmu.Já jinak dělohu o.k. až na tu cystu právě že jsem měla krátký cyklus a folík nemohl prasknout tak se prý někdy z toho cysta udělá.To víš taky jsem byla v šoku furt něco novýho.Ted po ms by tam už neměla být a pokud bude tak nevím.Možná laparka že to odstraní a aspon prokouknou dělohu proč se to neudrží na tý jsem ještě nebyla..
14. bře 2010 v 19:38  • Odpověz
Ahoj holky,
hlásím se ze zmrzlé Vysočiny:frowning2:
U nás vše ok. Jen mě děsně bolí hlava a zvracím vždy odpoledne to je děs a na prsa si nemohu ani šáhnout.

Agi - moc držím palce ať to dopadne budu na tebe moc myslet

Věru.- je to těžký já mám za sebou jedem rozvod a stačilo mi to a to jsme neměli děti. Musíš bojovat už kvůli hokám. Ty jsi neměla právníka?
14. bře 2010 v 19:47  • Odpověz
Vm-já si taky užila soudu kvůli výživnýmu né teda zvýšení ale aby vůbec platil páč přestal.samý žaloby k soudu i na policajty tr.oznám.a bylo mi to k ničemu.Páč ho nenašli kde je.A ted když vím kde je tak mi řekne,že má plno placeního apod.jenže výživný je na 1 místě.Tak to šlo opět k soudu ale vzhledem že bud nikde nedělal nebo bere málo tak mám směšných 2500 na dvě děti jenom proto že jsem vdaná a můj manžel má příjmy přitom to nejsou jeho děti. :wink: A u tebe jo to si může zažádat o snížení na Terku ale musí počítat s tím ,že to dítě je větší jsou i větší výdaje/kroužky zájmový do toho nepočítaj/a tím,že má druhý dítě neznamená že mu sníží na první.A taky jaký má plat/taky záleží kolik mu popravdě napíšou/.mě fakt taky někdy připadá jako kdyby se ptali jestli to výživný nutně potřebujem.Tak se holka drž.
14. bře 2010 v 19:52  • Odpověz
Kroužky se tam nezapočítávají,jo? Tak to je dobrý :angry: U nás právě za tancování jsou největší výdaje.Takže to znamená,že když se na nás - na ni "tatínek" vykašlal,může skončit i s tancováním,protože maminka na to nebude mít... Tak to je tea mazec :frowning2: :unamused:
14. bře 2010 ve 20:10  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Agi, moc držím palce!!!!! Fakt moc! A to víš, že na UTZ by cystu viděl, neboj, to by nepřehlédnul... :wink:

Dabli, masérka dělá "v přístavku" u sebe doma, je to dole u pivovaru, vlevo, když jedeš od města, je tam parkování přímo před a nápis, snad to nepřehlédneš...

Sanusko, držím palce, ať ten exém porazíte!

Andi, přeju, ať je to příště bez cyst a konečně v pohodě až do konce. A k těm plínkám - máme látkovky, takže mě to častější čůrání nic nestojí :wink: ... a že je to znát, fakt víc čůrá, když víc pije, rázem jsme z 8 na 10 denně.... ale snad to bude fungovat, na to lepší spaní, uvidíme :wink: :dizzy_face:

Věrko, já ranař jsem, mě se to mluví - hele, braň se a kopej a řvi na ně - děláš to pro sebe a pro holky! A... co si vzít právníka, podle mě by se to vyplatilo, ne??

Zmizela Sarii - že by byla odjetá??

Holčiny, přeju fajn večer, zítra kouknu :wink:
14. bře 2010 ve 20:14  • Odpověz
Vm-no krožky se bohužel nepočítají.Ale třeba záleží na soudci.nevím.Páč manža když byl u soudu/jeho bejvalka žádala o zvýšení na dceru/tak jí řekli,že se do toho nepočítaj to není nutné.Jinak manža by jí třeba na kroužek dával mimo jenže dceru neviděl od dvou let a její 15 takže nedává páč neví kam by stejně ty peníze šli. :wink: dani dík no pevně věřím,že ta cysta hnusná zmizne ale cítím ms v zatáčce jak psala vždycky luucia a je to zas podezřele brzo.tak uvidíme.Počkej látkovky tak to se upereš víc ne?já nemyslela,že to stojí víc když bude čurat víc ale že se víác upereš.Teda jestli se perou nebo jsou na jedno použití.Mám v tom zmatek.Až to bude aktuální tak mi budete podávat info :grinning:
14. bře 2010 ve 20:40  • Odpověz
Andi, jasně, že Tě pak poinformujem :slight_smile: Látkovky, které se perou na 60 a nežehlí se. Peru ob den, jestli o 4 víc nebo míň, to nerozhoduje :wink:

S těma soudama je to hnus...
14. bře 2010 ve 21:34  • Odpověz
Jdu se nahlásit... odjetá jsem nebyla, ale byla jsem zavalená prací :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...

Agi... kéž by :wink:!!!

Dani... vyzkoušej a za 10 dní poreferuj :wink:...

Věru... jj, já bych sama s kůží na trh nešla :rolling_eyes: . Myslím jako bez právníka x advokáta... Ale bojuj!!! I tomuhle bude jednou konec!!!

Ahoj Hopi... tak šup šup... Kdepak se manžíl tak dlouho toulal?

Sanu... ve ČTVRTEK ať si Dr. vědí rady a pomůžou Selušce :wink:...

Jóóó... na srazík 1.4. nemůžu :frowning2:
14. bře 2010 ve 22:05  • Odpověz
Dobré ráno,

Agi držím pěsti, tfuj tfuj tfuj :wink:

o cigaňách mi ani nemluv, já když to vidím tak je mi zle :angry:

jinak já nic, sbírám odvahu, jsem doslova pos....á až za ušima, tak čekám kdy se posbírám a dám třetí a poslední pokus
15. bře 2010 v 07:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.