• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Dobré ráno,
u nás stále sněží - fakt mě to nebaví.

Jinak dneska vařím na zítra hovnězí s mrkví a brambory.
15. bře 2010 v 08:01  • Odpověz
Ahoj :wink:

Sari, jestli Tě to potěší, tak sraz jsme plánovaly tak, aby nás na to zkouška sirén upozornila, tzn. vychází to na 8/4, protože první zkouška sirén je 7/4. Já vím, že první čtvrtek v měsíci je už 1/4, ale počkáme na sirény a srazíme se toho osmého, to můžeš??

Tady sněžilo a teď svítí sluníčko, ale musí tam být hnus zima... se mi nechce ven... asi dám Anežku na balkon a bude po žížalkách, včera tam spala přes 3 hodiny...

Užijte si den!
15. bře 2010 v 09:12  • Odpověz
... já dnes nevařím, včera jsem udělala zapečené kotlety s bramborem a cibulí a smetanou (v troubě) a dnes bude totéž. A k večeři už kolikátý den nudle s mákem... se mi slepily a tak je chlapovi nemůžu dát. Ale já je miluju (kvůli máku a cukru, mě slepené nevadí) :grinning:
Anežka bude mít mrkev, brambor, květák a asi zajce, nebo že by hovězí? Něco ulovím v mrazáku...
15. bře 2010 v 09:14  • Odpověz
ahoj holky, jak se dnes máte? Tady napadlo zase spousty sněhu, už je to hrozný :angry:
15. bře 2010 v 09:24  • Odpověz
Dobré pondělní dopolko....

Sari ( jí fakt nic neuteče) mě dobře opravila.... na kožní jdem v úterý......

Agi myslím na tě :wink:

8.4. jooo, to asi nic nemám..... Sar netrhej partu, s kým bych šla, bych tam ani netrefila..... :confused:

Já taky nevařím, není z čeho a kdy se dostanem na nákup to taky netuším..... já se zkusím dneska probrodit aspoň pro něco málo..... :rolling_eyes:
15. bře 2010 v 09:47  • Odpověz
u Vás je fakt sněhu na brodění???
Tady ne, tady je jen poprašek... jo, hory :grinning: :grinning: :grinning:

A s těma plínama jsem to blbě spočítala, normálně 6-7, při zvýšeném příjmu vody 7-9 :wink:
15. bře 2010 v 11:55  • Odpověz
Ahoj holky!
Pokud jde o srazíka,tak já se taky přidám :wink:
A dneska jsem taky nevařila.Resp.-oloupla jsem pár brambor a u babi jsem včera nafasovala masovou roládku,tak jsem si pošmákla a na Terku taky ještě zbylo. :slight_smile:

Holky - když nám neustále problikává monitor,tak to asi odchází že??? :confused: :sweat_smile: No,má už na to chudák nárok,je poděděný,léta používaný,ještě s tím čumákem dozadu,ale přesto bych byla ráda,kdyby jsme nový ještě kupovat nemusely. :sweat_smile:

Dneska jsme byly s Klaudi v práci,navštívit paní účetní,kvůli mým 17ti dnům dovolené,které ještě mám... Myslela jsem si,že budu muset napsat tu žádost,jak mě kdysi poučila Dani,ale ona po mě vůbec nic nechtěla a že prý mi to normálně pošle na účet.Tak jsme si udělaly skoro zbytečně výlet,ale aspoň jsem se pochlubila kolegyním. :dizzy_face: Kaludi se moc líbila,šla z náruče do náruče a rozdávala úsměvy. :slight_smile:
15. bře 2010 ve 12:26  • Odpověz
Ahoj při pondělku... jsem měla nějaké poletování...

8.4. můůůůůůžu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. bře 2010 ve 12:46  • Odpověz
Tak fajn.Takže zatím já,Sarii,Dani,Sanuska... Aspoň si okoukneme onáušnicovaný slečny :wink: :grinning:

Holky,dneska dávají na primě 1.díl toho nového seriálu - Zázraky života o centru as.repr. Budete koukat? Já jo a jsem na to hoooodně zvědavá. :confused:
15. bře 2010 ve 12:55  • Odpověz
já mám v plánu taky koukat - s jediným cílem - zjistit, zda paní scénáristka zvládla vymyslet nějaký jiný příběh, než takový, který už tady za ta léta proběhl. Já si fakt myslím, že těch osudů tady už bylo tolik, že nic jiného vymyslet nejde... a nevím, zda je to na :dizzy_face: nebo :frowning2: :unamused:
15. bře 2010 ve 13:25  • Odpověz
Dani nee, jsem to měla dát do uvozovek to brodění, ale je to pískato hlinitá cesta, tak se tam blbě jede když je mokrá... ale nejela jsem nikam, dala jsem Selinku do kočárku před dveře aby se prochrupla a byla fit na výlet do Globusu :wink:

Věrka mě už do srazu započítala, tak teda asi jdu noo :grinning:

Věru naušnice mi ani nepřipomínej, se mi dělá zle z toho jak ji tam budu muset držet...... to bude rošambo. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A určitě z toho budu hotová víc jak Sel.... manža už to taky začíná hůř níst :grinning: Ten by ji nechal bez naušnic...... Ale chci se vyhnout pozdějším otázkám: "maminko a proč maj všechny holčičky ve školce naunšičky a já neeee????"
Takhle bombarduje holčinka kámošku :sweat_smile:

Jak asi Agi..... :sunglasses:

Jak asi Gabča?

Jak asi Woblu?

Jak asi Dadouš?

Jak asi Verča?

Já jdu připravit tee, do Globu, kdyby z toho Selince vyschlo....
15. bře 2010 ve 13:43  • Odpověz
níst - marjá panno - nýst samozřejmě.... :confused: :grinning:
15. bře 2010 ve 13:44  • Odpověz
Bré odpolko,

wobka dobrý, dneska to docela ujde... zítra jdu zase do poradny zkouknout ten můj slavnej čípek, tak uvidíme
tady chvíli sněží, chvíli paří slunce, o víkendu má být snad 18 :sweat_smile: No ono mě to z postele může být vcelku fuk, ale kdyby se udělalo hezky, tak bych si kratší procházku s chutí dala :dizzy_face: takhle jen vyšoupnu psa a šup zase zpátky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Gabulce se to taky krátí, někdo tu psal, že si ji tam nechají do 34tt, tak to má max na 2 týdny... já doufám, že už mi to taky brzo vysadí... někdo s tím nálezem straší ještě i dva měsíce, švagrová zase porodila do dvou dnů po vysazení, tak uvidíme...

No já na tyhle seriály vůbec nekoukám, ale přiznám se, že tentokrát zvažuju, že ho omrknu. Ikdyž jak se znám, tak se u toho budu akorát rozčilovat, očekávám slátaninu :sweat_smile: Ikdyž co, můžu být jen příjemně překvapená... uvidíme. Kdybych se na to vybodla, tak mi to někdo trpělivější přeříká, že jo :sunglasses:

Agi, držím palce :wink: s cystou neplaš, jsi pod bystrým Šilhánovým dohledem :wink:
Andi, ty se dej taky dokupy :slight_smile: co říkal Š. na to, že se to mrně vždycky chytne a pustí?
15. bře 2010 v 15:42  • Odpověz
autor
ahoj tak vás jdu pozdravit :slight_smile: :slight_smile:

Doteď jsem spala od 13hod. To je zas po tom utroši asi. Tak jsem ráno očekávala toho Václava ,když mi to povídal a on nikde, :slight_smile: ale to vůbec neva ,byla tam laborantka a byla moc hodná. Prej, když otěhotním tak jim mám zavolat kvůli procentům úspěšnosti. :slight_smile: :slight_smile:

woblud- neplaším to víš ,že né, ale mě nikdy takhle vaječníky nebolely tak se musím poptat no!!

Dnes tam měli hrozně moc transferů .

Miso 77- neboj ,jak tu někdo psal nová stimulace nová naděje. :slight_smile: :slight_smile: Holka stejně musíme jít dál nic nám nezbyde. A IUI si nezkoušela? Já vím, že je menší naděje ,ale aspoň se něco děje tak to zkouším.
15. bře 2010 v 16:17  • Odpověz
autor
Vm- když čtu o tech soudech tak je mi z toho nablití :angry: :angry: :angry: . Je to fakt hnus fialovej.
15. bře 2010 v 18:00  • Odpověz
ahoj holky :dizzy_face: dadouš je ještě cela :grinning: pořad vas sleduju, i když sem nepíšu, ale určo dam vědět až se vyklubem na svět :dizzy_face: dyt je to sanusatko ne? :dizzy_face:
15. bře 2010 v 18:05  • Odpověz
Ahojdy, no taky jsem si říkala, že večer omrknu ten nový seriál :slight_smile: ať to srovnám s realitou :grinning: . no uvidíme co se z toho vyklube :slight_smile: . Koukám, že chystáte srazík. ach jo pořád v práci, až budu těhulka :grinning: tak snad bude víc času a na srazík taky dorazím :slight_smile: .
15. bře 2010 v 18:25  • Odpověz
Tak holky,Morana hotová,tak můžete kouknout,než ji smažou.V pátek totiž jedeme do těch Krkonoš,tak jsem ji už musela ušmodrchat.Ještě mi zbývají udělat uši pro žirafu (mě) a nevím co z Klaudi... :confused: :grinning:
15. bře 2010 v 18:28  • Odpověz
Holky koukám že řešíte nový seriál. I já se na něj chci dívat a hlavně z důvodu co tam budou říkat. Myslím si, že hodně ženských co nemají s tím zkušenosti a mají problémy tak všemu uvěří. No nechám se překvapit.

Jinak zase nevím co to znamená, ale teď jsem byla na toaletě a na papíru zase kousek hlenu.
15. bře 2010 v 19:39  • Odpověz
Ahojda-dabli tak zkus zavolat dr.se poptat za to nic nedáš a budeš klidnější.Já měla naružovělej ale to bylo tak v 7tt a dr.říkal,že to nic není. :wink: Tak jdu na ty zázraky je to z našeho prostředí :grinning:
15. bře 2010 ve 20:07  • Odpověz
autor
Vm- ty jsi taky taková kutilka jako já co se týká obleků na divadla a různý šarády co??? :slight_smile:

Taky jdu omrknout nový seriál a jsem spíš zvědavá jaký bláboly tam zas budou říkat.
15. bře 2010 ve 20:08  • Odpověz
Dabli, špinění je normální, intimku po celé těhotenství, asi to to znamená, nic víc :wink:

Seriál - zatím dobrý - nic, co bychom neznaly, že??

Jen se mi trochu otvírá kudla při každé reklamě - slavný ISCARE pustili kámošku do práce po OPU s hyperstimulákem (ona je stavbyvedoucí) a pak jí z tý stavby odvážela záchranka... a ještě je ošidi o prachy - zaplatila léky na 2. IVF, které tam nepodstoupila... ale to je všechno dávno, jejím dvojčatům (z jiného centra) už jsou 3 roky... vše zapomenuto...

Věrko, šití nádherný!
15. bře 2010 ve 20:31  • Odpověz
autor
No tak docela to jde ,ale je to místama přitažený za uši. Pár to chce po pěti pokusech vzdát ,tak to já už jsem teda asi dávno mrtvá.....
15. bře 2010 ve 20:31  • Odpověz
autor
Dani- kde je ISCAR??
15. bře 2010 ve 20:32  • Odpověz
autor
Zlatý to Václav teda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. bře 2010 ve 20:33  • Odpověz
No pan doktor to tam má trošku na háku :grinning:

Pán chtěl zavést jedno paní 4....

ALe jde to.....
15. bře 2010 ve 21:03  • Odpověz
No jo OHSS jsem si to myslela, jak si připadala jako bandaska vody......
15. bře 2010 ve 21:09  • Odpověz
A dobře vše dopadlo i slzu jsem uronila, tak a pro dnešek se loučím a zítra paaaaaaaaaaaaaaaaaa :slight_smile:
15. bře 2010 ve 21:14  • Odpověz
holky,tak takhle to tam tak nějak probíhá a funguje?
15. bře 2010 ve 21:19  • Odpověz
Táááák - moje dojmy...
Na můj vkus na tý klinice moc nóbl.Asi bych si tam připadala ještě víc chudě,než jsem.A tím pádem,že tam prostě nemám co dělat,i kdybych měla být dosmrti bezdětná.
Pár šel na pátý pokus,ale Dr jim hlásila,kolik měli vajíček a z toho embryí.Tak buďto šli na pátý IVF cyklus,nebo to měli zbytek-poslední 4 embrya z OPU,možná jsem to hned nepochopila...
A co jsem nepochopila už vůbec - jak mohla být paní těhotná z OHSS ??? Já myslela,že to je reakce při stimulaci a ne po zavedení embryí...? :confused: :sweat_smile:

Ale jako celek to zase tak špatný asi nebude.Ono se to rozjede a určo bude na co koukat :wink: :slight_smile:

A jdu hají a kojí atd až do rána... S mým zázrakem života :dizzy_face: :grinning:
15. bře 2010 ve 21:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.