• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Pipi, takhle nějak... nooo, řekněme, že nic tam nebylo špatně, že nic nebylo v rozporu s realitou... (aspoň tak, jak já jesm ji zažila)... ale rozhodně to není tak nóbl... protože to bychom se, tuším, nedoplatily....
Vlastně jo, jedna věc tam byla "divná", v Sanusu se hyperstimulák (podle mých informací a zkušeností tady) mnohem víc hlídá... takže by Tě (asi) s ním nemustili domů... v jiných centrech se to hlídá míň, takže pak to může dopadnout jako v televizi....
A ještě něco mi nesedělo - co vím od kámošek z Prahy, tak tam jsou zástupy a ne prázdné chodby a sem tam někdo. To nebylo reálné, podle mě...

Agi, Iscare je v Praze.

Věrko, OHSS a těhotenství se přece nevylučuje, ten případ tu byl - OHSS je samozřejmě reakce na stimulaci, jak to tu píšeš, ale těhotenství ho zesiluje, to se tu mnohokrát probíralo.

A celkově se na to dalo koukat.

Přeju krásnou dobrou :wink:
15. bře 2010 ve 21:52  • Odpověz
Ahoj holky,
tak u nás stále sněží já se picnu zase tany máme něco kolem metru sněhu .... Já se jara nedočkám. A to ve čtvrtek jedu na kontrolu s mimi jestli to bude vipadat jak teď tak se tam ani nedostanu .

Jinak ten seriál mně taky nijak nepřesvědčil, hlavní představitelka je mi krajně nepříjemná. A i to prostředí ty kliniky a tak....

Jinak já jsem u Marušky měla OHSS a taky jsem otěhotněla, jen mě víc hlídali, měla jse dietu a tak a těhu jsem se dozvěděla za 14 dní. Já tady na ty druhy filmů nejsem....
16. bře 2010 v 06:41  • Odpověz
Čepi, metr sněhu :astonished: , no to je síla, tady tak dva cenťáky, ale je to mokrý, předpokládám, že to během pár hodin sleze... jen chaloupku v Orlickejch budeme mít asi zase pěkně zasypanou...

Já se nakonec ani nedívala, ale už jste podaly vyčerpávající info :sunglasses: je to dost o tom, že na tohle téma moc pořadů není, takže třeba babičky už daly vědět, že se budou koukat, aby si udělaly představu, co že nám to vlastně ti doktoři dělali. My jsme se jim to samozřejmě snažili vysvětlit, no ale když jim to popíšete, tak na nich vidíte, že si to jen těžko dokážou představit... takže budu asi brzo pod palbou otázek :grinning: snad tam nebude moc zásadních bludů a neudělá to víc škody než užitku

V poledne máme poradnu a musíme už taky uhnat nějakýho toho pediatra :sweat_smile:

Jo a hradečandy, ségra byla poprvé s mrňousem na cvíču v Třebši a moc si to chválila...
16. bře 2010 v 07:33  • Odpověz
Ahojky!
Dani,ahááá,já myslela,že to OHSS je vyloženě jen reakce po stimulaci,tedy ještě před odběrem vajíček.Proto mi bylo divné,že ta dotyčná ho měla až po transferu. :confused: Možná se to tu rozebíralo,v tom případě mi to jaksi uniklo... No,ale už jsem chytřejší. :wink:

Dnešní noc opět celkem v pohodě.Kojča se madam asi hned tak nevzdá,takže klasika po 3 hodinách,ale já už jsem si celkem zvykla.Jen jsem si myslela,že v noci třeba aspoň jedno jídlo zaspí,protože spánek je silnější než přes den,ale drahoušek se fakt neošidí. :grinning:
Dnes budu vyklízet kumbál-máme tam "lehce" nepřehledný chaos,který můj taťka nemohl vidět,tak nám vyrobil regál a po obědě ho přijede postavit.
Monitor sále bliká,včera už přes něj lítaly jen bílý pruhy a vypadalo to,že už ani nenaskočí.Tak kdybych se náhodou přestala ozývat,už to "nerozdejchal". :grinning:
16. bře 2010 v 07:46  • Odpověz
Zdravím všechny,

dočítání teď nedám, včera večer jsme se vrátili z Vysočiny, až na to počásko jsme se měli moc fajne :dizzy_face:
Mišánek všechny návštěvy ustál a i krásně spal, skoro lépe jak doma :sweat_smile: :grinning: , ale ona si ho taky babička s dědou pěkně hýčkali, vždycky říkali, si nadávejte jak chcete, my jdeme chovat, ať si ho taky užijeme :sweat_smile:

tak snad to teď s ním doma přežijeme a nebude to vyžadovat i po nás, neustálé drndání, ale večer šel spát úplně normálně, tak snad bude vše při starém normálním chodu i přes den

musím rychle upéct buchty miláčkovi do práce a roládku na doma, má narozeninky, pak jedu do města a k mamce, takže dneska nejspíš nebudu

zatíííím pá
16. bře 2010 v 08:19  • Odpověz
Dobré ráno, musím ještě začerstva, protože pak budu až večer...

Seriál dobrý, jen jsem ho viděla asi jen půlku, manžík mi to pak přepnul, chtěl cestovat po Krétě :angry: ...

Pěkný den...
16. bře 2010 v 08:26  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Woblud, zásadní bludy tam nebyly... a jestli si to babičky budou všechno představovat jako "manažerskou kancelář" - tak to bylo v seriálu - a ne jako "malý špitál", jak to je ve skutečnosti, tak to asi na věci moc nemění... :slight_smile:

Jinak já dnes řeším to, zda přijedou nebo nepřijedou obklady do kuchyně... kuchyň dovezou, ale zda jí budou moci věšet, to teď ví snad jen ten nahoře... situace nic moc... hlavně kdo by platil pokutu za marný výjezd kuchyňářů s celou výbavou... zda ten řidič, co z Itále s kamionem obkladů nedojel včas??? Pochybuju...

Very, ty fakt pečeš buchty a ještě roládu? Ti jsi machr..

Přeju fajn den, jdem na jogurt... včera ho měla poprvé a jako by se nechumelilo :wink: :dizzy_face:
16. bře 2010 v 09:06  • Odpověz
Ahojda,
zacelý víkend dočítat nebudu.Bych asi nestíhala ještě se k tomu věnovat Adél.Dopadli jsme tak ,že jsme obě nemocný.Ona jde už zítra do školky a já jdu na kontrolu v pondělí.Zkolila mě angína.Začalo to už v pátek když jsem byla v práci.A to jsme jeli v sobotu do sklípku.Přežila jsem to ale v pondělí jsem jela k dr.
Sklípek super.Zase si to někdy zopakujem.Vína měli výborný,přednáška o vínech taky super ,ubztování taky na úrovni.Takže až na to že mi nebylo nejlíp,byl víkend na výbornou. nechali jsem tam i ňákou kačku a koupili si pár lahvinek domů.Přivezla jsem si lahvinku za 450,-kč.

ten novej serial docela dobrý.Ale asi paní scénáristka nebyla nikdy v Sanusu v HK.Tam se mi nikdy nestalo že bych tam seděal v čekárně sama.A pak mi taky vrtal hlavou ten hyperstimulák.Já ho měla po OPU a dr na to přišla ještě před transferem.
16. bře 2010 v 10:12  • Odpověz
Ahojky,

Agi pro někoho je nová stimulace možná i nová naděje, ale já to mám naopak a k tomu se nad naším odborem vznáší strašidlo výpovědi, tak mi není ani trochu do smíchu, nikdo neví na koho to padne, ale v zhledem k tomu, že jsem nejmladší a plánuju nebo spíš ráda bych na mateřskou, tak poletím já.

Půjdu se opít.
16. bře 2010 ve 12:13  • Odpověz
Ahoj holky tak seriál docela ušel, ale těch málo lidí mi přišlo nereálný a hlavně při transferu mě rozhodně nikdo za ruku nedržel
16. bře 2010 ve 13:08  • Odpověz
Míšo, držím palce!!!

Madli, ten hyperstimulák se tu od včerejška už probral dostatečně.... a to, že tam bylo prázdno, to taky.... s realitou to moc nesouhlasí... :grinning: :grinning:
16. bře 2010 ve 13:51  • Odpověz
Dani díky, ale pozdě, v pátek mě to čeká a nemine.

Jsem nemladší, sice ne služebně, ale věkově, takže mám smůlu a ještě bych ráda na mateřskou, takže další mínus.
16. bře 2010 ve 14:22  • Odpověz
jo Agi jsi se ptala na to iui

V našem případě to nemá smysl, vzhledem k mé nebo spíš nijaké sliznici

potřebuju horu hormonů a tu mi při iui nemůžou dát
16. bře 2010 ve 14:30  • Odpověz
autor
ahoj

Miso- chápu už :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: ,ale i tak prostě věřííííííííííííííííííííííííííííííííím, že budeme mít ty naše miminka.Kde by potom byla teda spravedlnost. Já vím, že je v .... ale moc si to za nás všechny přeju ,mocinky moc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky mě tam teda v tom filmu vadilo jak se tam dohadovaly na tý chodbě, to bylo tak trapný a vůbec né reálný. Ale jinak jsme na to koukaly a koukat se budem dál, vždyt to je vlastně o mě o nás.

Sari- taky jsem chtěla koukat na Krétu, ta mě moc zajímá.
16. bře 2010 v 15:37  • Odpověz
tak holky u nás je to teď tak že ráno jsem ráda, že vstanu a už se těším na 12 až půjdu s malou spát. Pak vstaneme a já prožívám krásné intimní chvilky se záchodovou mísou a to až do večera a v 20 už zase spím. ale co jsem chtěla to mám....

Jinak asi se zeptám dr. jestli by mě už nějaké léky nevysadil. Začínají mě stále jakobrnět nohy a ruce :frowning2:
16. bře 2010 v 15:46  • Odpověz
Agi já jsem říkala, že všechno zlé je k něčemu dobré, tak snad když je to na houby s pací tak se povede tenhle zázrak
16. bře 2010 v 16:14  • Odpověz
Ahojky,na mě taky něco vlezlo-néé někdo,bohužel,ale včera jsem měla zimnici a vše mě bolí,myslela jsem,že dnes v práci ani nevydržím :frowning2:
Čepi,hezké,intimní chvilky se záchodovkou :grinning: :grinning: :grinning:
Abych si pořídila deníček na ty hlášky-Bruntál,vzdálený vesmír,ale pro mě nezapomenutelná -půlka království za růžový prášeček :grinning:
Míšo,takže padáka máš jistýho nebo jen uvažuješ logicky?Ber to z druhé stránky,třeba si šikovná,ochotná a takových je třeba si vážit :wink:
Seriál z CAR jsem viděla tak do devíti,pak nám vypadnul satelit a bylo po,zatim mě to neoslovilo,myslím,že kriminálka Anděl by byla lepší.
16. bře 2010 v 16:18  • Odpověz
Ahojko,

mám ho víceméně jistej i po logické úvaze i po rozhovoru s bossem a už se mě v lednu ptal jak to se mnou vypadá, jakože bych mu usnadnila práci, kdybych zůstala doma na riziku, bohužel tohle je běh na dlouhou trať a kdo si tím neprojde, nedokáže si to představit.

U nás se o vážení si lidí nedá mluvit, máme novýho nejvyššího a začal dělat čistky hned jak nastoupil, nějakej ambiciozní blbec, viděla jsem ho jednou a hned bych mu natáhla.

Jinak seriál mi přišel hodně přehnanej, vypadalo to až příliš luxusně a hlavně to vyznělo, že si z toho vyloženě dělají byznys

a prázdná čekárna, té jsem se zasmála

a kriminálka Anděl je ve srovníní se CSI, víc než trapná
16. bře 2010 v 16:29  • Odpověz
Já musím podotknout,že už jsem v Jihlavě prázdnou čekárnu zažila,bylo to odpo v jednu,ale zažila jsem i přeplněno dopoledne v devět :grinning:
V seriálu jsou asi tak dobří,že si umí pacientky objednat :grinning: tak už se nedivme a počkejme si,třeba překvapí. :wink:
Tak to jo Míšo,lepší je být připravená,pak tě nic nezaskočí a třeba máš už něco v záloze i když znojemsko má myslím velkou nezaměstnanost,ale na druhou stranu Brno je veliké a Praha taky. :wink:
16. bře 2010 v 16:55  • Odpověz
Dík za info, s babčou jsme seriál probraly a dobrý :slight_smile: tak se někdo koukejte dívat, ať jsem v obraze :sweat_smile:
Poradna dobrý, setrvalý stav, takže by se nic dít nemělo.
16. bře 2010 ve 20:04  • Odpověz
Woblu budu sledovat , zajímá mě co tam bude za případné bludy, u tohohle můžu dělat chytrou :grinning:

Ahojko to já taky, kolem oběda, ale jinak je tam pořád hora lidí

jinak já se rozhodla, že zkrátka se to povede, jinak to nejde, jen nevím kdy to bude, ale asi bude muset hodně brzo, takže tak
16. bře 2010 ve 20:23  • Odpověz
Woblud, dobře, že je u Tebe setrvalý stav!

Míšo, nevím, s prací neporadím... a tak ráda bych...

Přeju krásnou dobrou :wink:

Jo, holčiny, ... u nás se bude obkládat až po usazení kuchyně... inu co, Italové tradičně nezvládli koordinaci, ale my Češi si poradíme :slight_smile:

A ještě něco - jak byla ta hláška o tom Bruntálu, mě se tak líbila, ale zapomněla jsem to, něco jako že je to díra s krásným okolím, nebo co? :confused:

Dobrou :wink:
16. bře 2010 ve 22:34  • Odpověz
Brééé ránko,
Dani, okolí pěkný, ale díra hrozná :wink: prej to je hláška od Izera nebo co... (já ho moc nemusím, ale uznávám, že Bruntál se mu povedl) ještě dělá gynekologa a říká: ,,chlapy jsou z toho odvázaný, ale mně to připomíná rozpitvanýho netopýra..." u nás ještě letí hláška z pořadu Na stojáka, kdy jde cikán do obchodu a říká ,,rohlik". Prodavačka se na něj mile usměje a povídá: ,,a co kouzelný slovíčko?" Cikán se zamyslí - copak jsem nějakej Harry Potter...?! ,,Abraka dabra rohlik"
Můj manžel si pamatuje kdejakou ,,píčovinu", už jsem mu říkala, že až ty jeho kydy bude mladej papouškovat, tak to půjde do školky žehlit on :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Míšo, zkoušet a zkoušet, jako co jinýho člověku zbývá... jednou to dopadne, neboj...
17. bře 2010 v 07:19  • Odpověz
s mým manželem je to někdy dřina, on je hroznej komediant - tuhle si třeba strčil modelínu do nosu a dělal chobotnici, no pochopitelně to synovec okoukal a pak mu týden tahali modelínu pomalu až z mozku :sweat_smile: Můj malej bratránek se zase ptal, kde že jako sežene tu manželku, no a pak jsme zjistili, že manžel mu nakecal, že manželky přiděluje obecní úřad...
17. bře 2010 v 07:26  • Odpověz
bré ráno,

Dani jsi hodná, ale ted by mě stejně nikam nevzali, každýmu bude jasný, že když ještě nemám dítě, tak je určitě budu chtít, no nějak to dopadne.

Woblu no ono se lehce řekne zkoušet, ale já ty prachy netisknu a přirozeně se to v mém případě nikdy nepovede, takže zkoušet přirozeně to můžou všichni ostatní kromě mě
17. bře 2010 v 07:49  • Odpověz
Míšo, já to úplně chápu, jak jinak Tě mám kurňa podpořit :stuck_out_tongue_closed_eyes: to pak strhnete mláděti z kapesnýho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2010 v 07:54  • Odpověz
Woblud, mě fakt bavíš! :grinning: :grinning: strhnout mláděti z platu.... možná tohle by mohlo pomoci - pamatuju si dobře, že tady někdo měl na každé spermii jako by přilbu? Zkrátka neřešitelný problém... no a vypadá to na zdravé krásné mimi, takže Míšo, půjde to i u Tebe, i u Tvého problému!!

Užijte si den!
17. bře 2010 v 08:37  • Odpověz
JJ, spermouše s helmama máme taky my :grinning: Prej se nedokážou ani pořádně vyklubat z těch zárodečnejch obalů, tak chudinky blouděj s hrncema na hlavě :sweat_smile: :grinning:
17. bře 2010 v 08:48  • Odpověz
Dani, povede, jsem se rozhodla a jiná možnost není, takže ted budu jen doufat, že výpověd bude až od 1.6. aby mi ji už nemohli dát páč budu těhotná.

a budu a budu a budu
17. bře 2010 v 08:51  • Odpověz
woblu já vím, že se mě snažíš podpořit, ale mě ted lítají myšlenky všude kolem a stejně nic nevymyslím

jediný co je na tom pizitivní, že mi jde váha dolů
17. bře 2010 v 08:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.