• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ahoj holky!
woblu - jsem se dobře pobavila :grinning: To já teď docela hodně potřebuju.Humor... Jsem se ještě neoklepala z toho soudu a hlavně z pana Judra... :fearful: :confounded:
O víkendu jedeme do těch Krkonoš,tak už se strašně moc těším.Zebra ještě samo není dodělaná - dost času ve čtvrtek v noci :sweat_smile: :grinning: Ale jak mi potom čas šlape na paty,tak to se už vždycky dokopu. :slight_smile:

Dnes čekám info o probodnutí Celinčiných ušních lalůčků... :fearful: :grinning: :grinning:

A všem hezký den.Já tady mám mamku,a ještě se přihasí kámoška s 11ti měs.holčičkou,tak bude veselo.Hurá! :slight_smile:
17. bře 2010 v 09:28  • Odpověz
miso - sakryš,ať už se zadaří!!! :wink:
17. bře 2010 v 09:29  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Věru my jsme měli jít včera (když už teda....) ale jdeme až v pátek, protože včera nás objednali do HK kvůli tomu ekzému..... :wink:
Takže info o bodání čekej v pátek :confounded: :grinning: :confounded:

Míšo alkohol ti schvaluju, nic se tím nevyřeší, ale člověk aspoň na chvilku vpluje do jiného světa, taky jsem to tak dělala - nevyšel KET, šup a byla jsem na pařbě :grinning: :wink:
Naděj beznaděj chápu, je to těžký..... ale nesmí se to vzdávat dokud člověk nevyčerpal všechny možnosti a pokusy...... :pensive:
17. bře 2010 v 09:50  • Odpověz
Míšoo jo tak ty už jsi se rozhodla, no tak to joo, v tom případě se těším na další těhuli :wink:

Woblu jo tak to je kvalitka u vás :grinning: ............manželky přiřazené obecním úřadem :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2010 v 09:59  • Odpověz
Hele a nepřidělujou se i manželé? Já že bych si podala žádost... :-javascript:addEmoticon(':wink:','vBody')D No,ale zase na druhou stranu,kdo ví,co by to bylo za existence a podruhé už fakt raději NEE. :confounded: :grinning: :grinning:

Sanu,ahá.Tak to jsem nevěděla.Tak to držím palce na pátek.Akorát že já budu kol.13h odjíždět,tak nevím,jestli už bude info podaný.Tak kdyžtak až v neděli. :wink:
17. bře 2010 v 10:23  • Odpověz
Jéžiš!!! Co mi to tam naskočilo za šifry??? :confused: :confused: :confused:
17. bře 2010 v 10:24  • Odpověz
Ahojda

Čepi tak to jsme na tom podobně. Dva dny mi bylo docela dobře a vřera večer mi nesedlo nějaký jídlo a lítala jsem jako blázen.

Jinak náš čtyřnohý miláček má bolavý záda. Včera dostal injekci a v autě brečel a mě to rvalo srdce ach ty hormony. Dnes jdeme na kontrolu a dostane nějaký prášky.
17. bře 2010 v 10:51  • Odpověz
Ahoj holky,
tak včera jsem měla výstup hodný Oscara. Nejdříve jsme s manžou jen tak laškovali a lechtali jsme se , já jsem se řechtala až mi tekly slzy a za 2minuty jsem zvolna přešla ze smíchu k pláči. Bylo mi vše najednou líto a manža chudák chodil co mi je co udělal. Pak mu to došlo a říká mi ty můj hormóne :slight_smile:
17. bře 2010 v 11:02  • Odpověz
čepi jojo manža se mi taky včera smál, když jsem kvůli Maxíkovi brečela
17. bře 2010 v 11:03  • Odpověz
Ahojky holky,
dočítání staršího data opět nedám :pensive:

přelítla jsem předchozí stránku a už zase musím jít.......jdu vařit, pak mám 5praček na žehlení, to nevím kdy dám :grinning: , musím na pojišťovnu, malýmu zajet koupit overálky (taky nevím jestli zrovna dnes :sweat_smile: ), ze všeho vyrostl a měla bych jemu přerovnat skříň i sobě, ale to je budoucnost :wink:

na sobotu nejspíš návštěva z Krkonoš, takže v pátek velké chystání

Míšo, superrr, že jsi nabrala sílu na to, že budeš těhulka :wink: a alkohol schvaluji, my máme Mišulku po 3dnech opojení a vášní :grinning: (podpořené IUI) :dizzy_face: , držím pěsťáky!!!!!!!!!!!!

Woblu, hlášky dobrýýý, abraka dabra, jsem slyšela už v jiném podání, ale také to používáme :grinning:

Hormony jsou dobrý, už nejsem těhulka a stejně mě rozbrečí kde co :sweat_smile: :pensive: :grinning:
17. bře 2010 v 11:25  • Odpověz
Hlásím, že žiju, ale nestíhám :dizzy_face:

Míšo... do toho!!!

Woblu... moc dobrý :grinning: :grinning: :grinning: !!!
17. bře 2010 ve 12:10  • Odpověz
Věru... počkej, šak ti nějakej chlap do života skočí!!!

Very... kupovat oblečko? Však jsi měla věciček jak na půl vchodu dětí :grinning: ...

Dani... tak šup sem nějaký foto bytečku :wink:

Woblu... tak dej někdy tomu tvýmu komediantovi do ruky foťák, ať tě vyfotí!!! Urguju :grinning: !!!. Čepi a Dabli by taky mohly pomalu vyblejsknout svoje těla...
17. bře 2010 ve 12:39  • Odpověz
takže návštěva odložena o týden, tak budu asi nejspíš uklízet a rovnat ty skříně :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Šári, já jen overalky, jak prodávají v Tescu, tu sadu po 3, má od disneyho na 0-3 měsíce a já mám pocit, že si to neužil, tak mu koupím ještě jedny na 3-6 měsíců :grinning: - praštěná matka no :sweat_smile:

Dabli, tý jo 11tt krásný :dizzy_face:
17. bře 2010 ve 13:31  • Odpověz
Woblu, jak "taky" máte přilby - vy jediní máte přilby, jsem myslela :wink:

Dabli, fakt nádhera :dizzy_face:

Míšo, rozhodnutí je super!

Moje rozhodnutí mi tu sedí na klíně a šahá do klávesnice...
Dělala jsem oběd (vepřové s pórkem a s rýží) a pravý francouzský čokoládový krém (mousse au chocolat) - tak jsme zvědavá, co drahý řekne, až dorazí... podle mě to chutná fantasticky :dizzy_face:
Jo, fotky budou :wink:
17. bře 2010 ve 14:24  • Odpověz
Holky "už lžičkou krmitelky" jen tak pokukuju a chci se zeptat jídelní židličky je v tom nějakej rozdíl nebo je to na jedno brdo...........?

Very čavec jsem tě snad ani nepozdravila....... Mišák bude cestovatel :sunglasses: A co fota??????????????????????!!!

Dabli už 11tt :astonished:
17. bře 2010 v 15:02  • Odpověz
děvčata díkes, jiná možnost nepřichází v úvahu, tak jak vloni, ale ted to bude s dobrým koncem
17. bře 2010 v 15:26  • Odpověz
jsem doma z města, overálky koupeny :wink: :grinning:

Dančo, teda moc dobrý oběd a čokoládový krém :stuck_out_tongue_closed_eyes: , pošli receptík :wink: , jo a "rozhodnutí" dost dobrýýýý :wink: :grinning:

takže Míšo s chutí do toho a půl je hotovo :wink:

Sanu, jaký fota???? jako malýho? já je vkládám na facebook, protože tam se jich vejde.... :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2010 v 15:46  • Odpověz
Zdravím,půlka pracovního týdne za námi a snad už bude konečně to jaro jak slibujííí :slight_smile:
Dani,já se též hlásím o receptík na čoko krém.
Míšo,dyť ty jsi jak tyčka tak co dáváš dolů?Jo jasně,ty už se připravuješ na těhu,takže co v těhu nabereš,tak,aby si byla na svých :grinning: viď-jinak,že jdou kila dolů závidím. :frowning2:
Verýsku,vyprdni se na facebook a přihoď něco nám,trdla na facebook nechodí :confused:
Už se dlouho nenahlásila Vysočanka jak si užívá ten báječný pocit,taky o Delf nejsou zprávy,Beryk nenakukuje a neví někdo co Snaha a její holčičky?
17. bře 2010 v 16:24  • Odpověz
Tak aspon nějaké pozitivuj, jsem to nevydržela a volala šefovi

řekl, že se bude snažit mojí výpověd zdržovat co nejdýl, takže 3 -4 měsíce a mám klid na to těhotnět, takže se mi hned bude líp spát

Sanu rozhodla, i loni jsem se rozhodla a vyšlo to a vybrala si svůj díl smůly, letos to bude už pohoda lábus

Ahojko jako tyčka nejsem, to jsou časy dávno minulé, ale možná se k tomu dopracuju

Very jj, snažím se
17. bře 2010 v 16:41  • Odpověz
Holky zítra nepůjde kůň a pak už bude nová verze.............tak kdybych vás už nenašla..............tak všem hodně štěstí :grinning:

Very FB mi je k prdu :frowning2:

Míšo a co trhač už je po operaci???

Věru takže na křižovatce do leva aaaaaaaaaaaaa pak....... juknu do IP tam jsi mi to psala viď...... no když tak budu volat :wink:
17. bře 2010 v 17:20  • Odpověz
Sanu, krmila jsem ve třech různých typech stoliček a je to všechno jedno :wink:
17. bře 2010 v 17:25  • Odpověz
Jéééé už pozítří novej koník? Tak dopufám že vás najdu.

Holky tak my už se letos miminka nedočkáme :frowning2: :frowning2: :frowning2: .Dneska v odpoledních hodinách dorazila mrcha :frowning2: :frowning2: :frowning2: .Takže další utz,další rozhodování jestli IUI nebo KET a pak zase čekat.Furt stejnej kolotoč.
17. bře 2010 v 17:28  • Odpověz
Mousse au chocolat (vysloveno mus o šokola, to mus je s přehlasovaným u) - francouzský čokoládový krém

200 g tmavé kvalitní čokolády (doporučuju Dorina od firmy Kras - vyrobeno v Chorvatsku, má 42% kakaa, ale je extrémně levná, 12 Kč za 100 g)
80 g másla
3 žloutky
4 bílky (vejce musí být včas venku z lednice, mají mít pokojovou teplotu)
45 g cukru krupice

Ve vodní lázni v kovové misce (nebo v hrníčku) se rozpustí čokoláda. Přidá se máslo a zamíchá do čokolády. Žloužky přidat do čokolády, zamíchat. Z bílků a cukru udělat pevný sníh, do kterého se přidává ještě teplá čokoláda. Šlehat metličkou (ale já to brala mixérem a taky to jde). 4 mističky, do lednice na 2-3 hodiny, ozdobit šlehačkou :dizzy_face:

.... omlouvám se, kdo nemůže sladké...

Rychlé, jednoduché a skvělé :slight_smile:
17. bře 2010 v 17:30  • Odpověz
Madli, ach jo :pensive:
17. bře 2010 v 17:32  • Odpověz
Madli škoda :unamused: Tak to dopadne tak, že tenhle rok budete těhotný a rodit se bude v roce 2011 :wink: Držím pěsti dál!!!
17. bře 2010 v 17:39  • Odpověz
My si to miminko dáme zase k narozeninám nebo k výročí svatby.Jako Adélku. :slight_smile: .Máme všechno začátkem roku.
17. bře 2010 v 18:11  • Odpověz
Madli... dočkáte, byť jen v bříšku :wink: ...

Sanu... Židličky. Jak píše Danča, nakrmíš v jakékoli, i třeba v Ikeácký. A protože já začínala v 5 měsících, bezva je polohování i regulace výšky. A taky polstrování, nebouchá se do budky :wink: .

Tady někdo nemůže sladký :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ???
17. bře 2010 v 18:27  • Odpověz
Sari, i to by mi stačilo.
17. bře 2010 v 18:34  • Odpověz
Jdu dělat Adélce k večeři toustík.Chce ten co vyskakuje. :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2010 v 18:36  • Odpověz
autor
ahoj
holky já byla včera večer naprosto,ale úplně v pr... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
třeba vám to příjde přehnané ,ale krve by se ve mne nedořezal. Včera jsem se dozvěděla , že švagrová čeká miminko. Byl to šok z čistýho nebe. Vloni v září se brali a rozhodně ona není tip na miminko. Nemyslím to vůbec zle ,ale nikdy se o něm ani nezmínila a vždycky měla radši zvířata než děti. V létě měli jet na dovču se známými kterým to slíbili a teď se jim vůbec nechtělo s nima jet ,že jsou divný. A že teda radši otěhotní než by jeli s nima. A ono buch a je to!!! Já jí to samozřejmě přeju ,ale vůbec nevím jak se s tím vyrovnám a už vůbec se nemůžu vídat s rodinou.
Protože sestřenka manžela má půlročního chlapečka, jeho bratránek čeká teď v létě dvojčata a do toho švagrová. Celá rodina se schází u babičky a já popravdě si budu připadat jak zbytečný odpad. Všichni tam budou s bříškama a já tohle opravdu nebudu moc ustát. Už je toho moc.
Včerá jsem do sebe kopla 4 panáky, celou noc nespala a jen se budila a řvala a řvala.Ráno jsem měla oči jak angorák. Fakt mě to moc vzalo. Omlouvám se za přítomné emoce ,ale jinak to nejde. :pensive: :pensive: :pensive:

Kde jinde to říct než tady..
17. bře 2010 v 18:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.