• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
autor
A co to čtu, jaká nová verze koníka, kde to budu hledat????
17. bře 2010 v 18:49  • Odpověz
Agi to rozdejcháš neboj.Já to psychycky neunesla loni v létě.Sousedka nám oznámila že je těhotná.Zrovna jsme trochu popíjeli.Před ní a dalšíma známejma jsem se držela ale doma to byl horror.Seděla jsem na zemi,slzy jak hrachy a nešlo to zastavit.Nejhorší bylo,že u toho byla Adélka.Furt se ptala Petra proč pláču,hladila mě a že ať nepláču,že mě má ráda.Bylo to hrozný.Ale nějak se to vztřebalo.Pár dní na to nám oznámili další známý že jsou těhotný.Oboje už porodili a mám v okolí další těhuli.Známá se kterejma se dost často vídáme.Začíná se ¨vracet to co bylo před Adélkou.Alergie na kočárky a na těhule.
Milé těhulky neberte si to osobně.Samozrejmě vám to moc moc přeju.Tyyyyyyyyyjo,teď tu semnou asi nikdo npromluví.
17. bře 2010 v 18:58  • Odpověz
Agi tak si spolu dáme večer u telky panáčka něčeho dobrého :wink: :wink: :wink:
17. bře 2010 v 18:59  • Odpověz
autor
Madli- já vím ,chápu to fakt , že jo. Ale moc mě mrzí , že některé z vás už rozjely druhou těhu vlnu a já pořád pluju v té první zatraceně!!! Prostě jsem tu až na 2 nebo 3 snažilky ta stará co se pořád nehla z místa. A to je sakra těžký boj. Někdy mám pocit, že už i Šilhán by mě snad nejradši už neviděl.

Švagrová byla poslední tečka toho všeho. On je fakt jiná , já tomu prostě včera nechtěla uvěřit. Ona se rozhodně teď na dítě nechystala,šla za prachama , kariérou a nikdy jsem jí ani neslyšela o mimi mluvit natož si ho chovat :pensive: :pensive: :pensive: .
17. bře 2010 v 19:12  • Odpověz
Sanu, spešl pro tebe:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3913686&vReferer=

Ahojko, už na tom pracuji a vkládám fota na rajce :wink:
17. bře 2010 v 19:15  • Odpověz
No vidíš,a takovým to vždycka vyjde hned.A neboj,ze mě už si Novotná taky dělá srandu když tam přijdu.Ale vím,že to myslí v dobrým.
17. bře 2010 v 19:17  • Odpověz
Dančo, děkuji za receptík :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:

Madli, přesně tak, stačí když bude v bříšku :wink:

Agi, situaci chápu a nezávidím :frowning2: , snad brzy i ty se budeš moci pochlubit
17. bře 2010 v 19:24  • Odpověz
Holky,já musím říct,že to zase tak neprožívám,přestože jsem z vás asi nejstarší.Jasně,vadí mi to,ale zatim tak nestresuju.Určitě je to tim,že v podstatě máme všechny pokusy před sebou a bohužel vím,že pokud se nezdaří budu na tom zřejmě stejně a pokud se zadaří budu mít strach,abych nepotratila,protože mám dělohu srdcovitého tvaru a to prý se stává,prostě strach už bude pořád.A jen takový příklad pro všechny,že naděje je vždy-švagrová měla neteřinku brzo,v podstatě tenkrát ani nechtěli,ale zaplať pán bů se rozhodli pro,po porodu nemenstruovala a dozvěděla se,že děti normální cestou už nebude moci mít,je to tak tři roky co podstoupili umělé oplodnění bez výsledku a smířili se s jedináčkem.Vzali si velkou hypotéku,postavili domek,vzali život tak jak je a bum,po vánocích jí bylo pořád blbě,na to,že by byla těhu ani nepomyslela,běhala po všech možných doktorech,na gyndaře ani nepomyslela ten byl až na posledním místě,kterého navštívila a jak koukala,když jí řekl,že je těhotná. :wink: Takže já mám v okolí taky těhotné,néé jen švagrovou,ale přej a bude ti přáno.Vím,je to těžké,ale holky věřte a netrapte se,taky se dočkáme.
17. bře 2010 v 19:24  • Odpověz
Ahojko já vím.Někdy je to holt sylnější než já a musí to ven.Ale snažím se být v pohodě.Ono to přijde až bude čas.
17. bře 2010 v 19:30  • Odpověz
Madli,ty už jedno zlatíčko máš,takže pohoda je na místě a nám ostatním zbývá jen věřit,doufat,protože stres je velký neřád a napáchá mnoho škod,aniž by jsme si to přiznali. :frowning2: Píšu jak nějaký filozof....tak promiňte.
17. bře 2010 v 19:52  • Odpověz
Jedno zlatíčko už sice mám ale když si představím,že mě to čekání čeká třeba znova,tak....
17. bře 2010 v 19:55  • Odpověz
Jé tady se smutní :pensive: ale i to je někdy potřeba :wink: však to všechny dobře známe! Jen si vzpomeňte, moje sestra buch na první pokus měsíc po tom, co se mě gynekoložka ptala, jestli si uvědomuju, že ty naše výsledky jsou pomalu na dárce... manžel bulel v dílně, aby ho nikdo neviděl... sestra pak u mě sondovala, co že je to vlastně ta ovulace, našich první vnouče, denně byla u nás nalezlá... no a kluci budou půlrok od sebe :wink:

Veru, chechtálek má krásný tepláčky, stejný brzo zdědíme :dizzy_face: takže jsme vám v patách :grinning:
17. bře 2010 v 19:57  • Odpověz
autor
ahojky- nejde to netrápit se , někdy prostě musím vybuchonout , tělo to potřebuje. A já bych aspoň to jedno miminko chtěla tak mít. :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:

a už dost trápení :slight_smile: :slight_smile:
17. bře 2010 v 19:57  • Odpověz
Jééé Agi,tak já ti někdy půjčím na zkoušku to naše "miminko" :grinning: :grinning: :grinning: .Ale pozor,nenech se zmást tím jak vypadá :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2010 ve 20:05  • Odpověz
17. bře 2010 ve 20:07  • Odpověz
Ahojko,copak na nás mrkáš? Chtěla bys taky půjčit? :sunglasses:
17. bře 2010 ve 20:18  • Odpověz
zdravím všechny

agísku to je pech,ale neboj povzneseš se nad tím a taky se mimíska brzičko dočkáš :slight_smile:

jinak Verunka má ítra 1. rok slavíme sice až o víkendu,v pátek bude hotový dortík tak dám foto :slight_smile:
máme děsný opruzeniny, tak když se nezlepší půjdeme k dr, nemáte někdo tip co na ně zabýrá nejlépe?? Máme rybilku a imazol,ale děs :frowning2:

tak všem hezký večer, ten náš rarach už spinká tak se jdu kouknout na nějaké blečení na MMB :slight_smile:
17. bře 2010 ve 20:25  • Odpověz
Půjčit,vrátit to není ono-počkáme si :wink: a doufám,že nebudu vypadat už jako babička až půjdem třeba do školky.
17. bře 2010 ve 20:25  • Odpověz
Agi je to straaaaaaaaaaašně těžký a psát ti, aby jsi nesmutnila je stejně k prdu, každej si depkama prošel, ale zase bude líp. CHápu ale, že teď se cejtíš naprosto na ..... Ale dočkáte se určitě jo. Mám 2 kámošky jedna nemohla přijít do jiného stavu 9 let druhá 11 (!!!) a obě maj cvrčky. A teda když se dočkaly tyhle dvě, tak se dočká už každej...... :wink:

Jaji uř rok!!!! :astonished: TO letí!!!!
A já mažu pořád Bepantenem a nikdy opruzeniny neměla...... já jsem s ním max spokojená.
17. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz
Very dík :slight_smile: A teda jak se už směje, to je supr :dizzy_face: :sunglasses: Švihák :wink:
17. bře 2010 ve 20:32  • Odpověz
sanu mi taky ne ale ted je ná k zoubkům :frowning2:
17. bře 2010 ve 20:37  • Odpověz
Já mám zítra taky rok a jestli pak uhodne někdo jaký???
Jáji,vše nej Verunce k narozeninám.
A děkuji za receptík na čoko krém.
Verýsku,kus chlapa...máš doma.
17. bře 2010 ve 20:40  • Odpověz
kdo se nedostane na facebook, tak tady vkládám odkaz na fotečky :wink:

http://verysek1.rajce.idnes.cz/

Woblu, jsou super, jen nám už téměř malé :grinning: :sweat_smile:, ale na to si postupně zvykám, že z miminka už je chlapák :wink:

Jáji, rok :dizzy_face: , teeeda tak Verunka bude mít zítra mega oslavu :dizzy_face:
17. bře 2010 ve 20:41  • Odpověz
aha, tak Verunka bude slavit až o víkendu a na fotečku dortíčku se těším :dizzy_face:
17. bře 2010 ve 20:48  • Odpověz
Ahoj kočky,

jdu na Vás po sto letech mrknout :grinning:

agi, drž se...miminko na Vás určitě někde čeká, tomu věřím,a le už by Vás mohlo přestat trápit :frowning2: chápu, že se švagrovou to byl šok..podobný šok jsem zažila tenhle víkend, kdy švagrová oznámila svatbu a těhotneství..při tom o Vánocích nemluvila ani o jednom :unamused: nojo, to je život

Jaji, týjo už rok? tak gratulka dopředu, zítra budu v práci, tak se nedostanu popřát..hlavně at je Verunka zdravá, štatsná a spokojená a roste do krásy :dizzy_face:

Very, Mišák je fešák :dizzy_face: se to i rýmuje :grinning:

A jinak nějak nestíhám sledovat :sweat_smile: ale máme se celkem dobře..řešíme bydlení, o víkendu se jdem mrknout na nějaký byty, ale představu máme víc než jasnou a jsme celkem nároční, tak to nebude asi jednoduchý :sweat_smile:

A jinak nevím, kdo tady co :sweat_smile: tak se omlouvám :pensive:
17. bře 2010 ve 20:52  • Odpověz
holky vše děkujeme za gratulky,pak dám nějaké fotečky :slight_smile:

ahojky luci jak se ti vede? Už tu moc nejsi
17. bře 2010 ve 20:57  • Odpověz
jaji, Anetka hodně trpěla na opruzeniny u zoubků a Imazol zabral vždycky :wink: jinak se máme dobře...chodím do práce a je to záhul, větší než jsem si myslela, kor když kolegyně onemocní a já mám z jedný služby 3 :stuck_out_tongue_closed_eyes: manža prská, že to nemáme za potřebí, ale pro mě je to i relax :slight_smile: Jinak máme po 3 IUI a nic, takže jsme si ted dali pauzu a až MM skončí sezona, tak za měsíc zkusíme ještě jednu :wink: a pak se uvidí

Anetka je velká šikulka, plínky má jen na noc a to se i kolikrát probudí se suchou plínkou nebo v noci, že chce čůrat...docela už hezky mluví, dokonce i anglicky :sweat_smile: ale taky sem tam zazlobí a ted je jedna velká modřina, furt někde padá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2010 ve 21:00  • Odpověz
taky to je fajn Luci že se máš dobře, Verunka mi už chodí od 9 měsíců,taky furt někde padáme a máme modřiny, ted má odřený čelo, spadla na hračku :frowning2:, říká ham, táta, bábá, botííí, máme, dědě a tak, je to šikulka :slight_smile: Mám z ní radost, ten rok tak rychle utekl :slight_smile:, my budeme zkoušet nočník ted jak se oteplí tak uvidíme, už na něm párkrát byla a vyčůrala se mi tam tak uvidíme :slight_smile:
Miminko ti přeju,taky příští rok začínáme snaženíčko,tak se třeba poštěstí :slight_smile:
Mě Luci přijde jak když to má imazolem popálené,tak jsem jí ho raději dneska nedala no uvidíme co přes noc,kdyžtak půjdeme k dr a je to
17. bře 2010 ve 21:05  • Odpověz
Jaji, Verunce přejem všechno nej nej ke krásnému výročí.
Jinak mi od malinka používali Sebamed a super.Jen jednou jsme měli od dr.takovou tu fialovou mastičku.A Sebamedem mažem občas i teď když je to potřeba.

Luuci, tak šťastnou ruku při výběru.
17. bře 2010 ve 21:05  • Odpověz
jaji, my jsme hodně větraly přes den bez plínky a na noc jsem mázla Imazol a vždycky hned zabral :wink: tak snad to bude mít Verunka taky lepší..mě pak na kožním dr řekla, že už to měla k atopickýmu ekzému ty věčný opruzeniny, že je ta kůžička citlivější :unamused:
17. bře 2010 ve 21:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.