• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ahoj , to teda taky zírám Šári jak si v noci akční, přesně jak píše Luci nakojim a lehnu..

Koukám, že jsem včera prošvihla žofi, jdu to dočíst a kouknout na Vašíka :dizzy_face:
7. čer 2009 v 09:49  • Odpověz
teda žofi tak jsem si přečetla průběh porodu a musím konstatovat, že jsi teda moc a moc statečná a silná, že jsi to takhle zvládla, ono rodit takovýho cvalíka je fak záhul.Fakt veklej obdiv ode mě. :wink:
Vašíček je teda moc hezounkej chlapeček , prostě má ten čumáček takovej nádhernej :dizzy_face: :dizzy_face: a chlap jak má být se tady o něj fakt holky poperou :grinning: Tomu pak bude na pískovišti velet :slight_smile:
7. čer 2009 v 09:59  • Odpověz
Dobré "ráno". Jsem myslela, že tu dnes budu první.... od půl šestý mě trápí bolest ruky, zkrátka už mi pár dnů vždycky po ránu "odumře" pravá ruka (dlaň, občas předloktí, dneska už od ramene), takže ráno, když vstanu, jsem na odpis... no a dnes se mi to stalo už v posteli a vůbec jsem nemohla spát. Tak jsem s ní kroutila napravo a nalevo, až jsem usnula a jsem tu teď :grinning: Zas si říkám, že kdyby tuhnutí ruky a ty křečáky byl jediný problém spojený s těhotenstvím, tak je to paráda... Jdu dočíst. Přeju všem krásnou neděli :wink:
7. čer 2009 v 10:02  • Odpověz
Čusíííík,
tak dneska to venku vypadá krásně a je tam teploučko :slight_smile:

Sari, ty jsi drak ve třičtvrtě na 4 na komlu, ale je možné, že se maminy budou při kojení v noci scházet na diskusi :grinning:

Luci užijte si výlet :dizzy_face:

Gabi, v kolik razíte do sanusu?

jinak já dnes před KO naposledy testila, sice čárečka dřív než kontrolní, ale je slabá, přikláním to k moči a tomu, že test je jiné značky(je to ten plastový), takže snad bude zítra vše ok :wink:
7. čer 2009 v 10:03  • Odpověz
Rozi, Ty jsi paní učitelka na základce, že? a písneš mi kde??? Já jsem hrozně zvědavá :wink: No, mý děti neučíš, tak se můžu zeptat :grinning: Hele, v Sanusu PCE v sobotu nebývají, ale bývají v HK, lidně můžeš volat do HK a jet do HK, i když si pardubická, v HK je to "nemocnice", jsou tam furt. Ale Ty už si to asi vyřešila, než já se vykecám :grinning:

Gabi, je dobře, že už v Sanusu jsi, občas je potřeba "se rozhodovat samostatně"... nemyslím obcházet doktory, ale čas běží, tak si běžela taky, no. :wink: Čtu o té BT. Gabi, výkyv v teplotě znamená ovulace, řekněmě stabilně 37,2, potom naráz 36,5, to je ovulace, a pak stabilně 37,3. Zkrátka ten pokles uprostřed cyklu. Bacha ale na to víno, mě i dvojka vína večer zvedla teplotu klidně o půl stupně, takže UTZ je jistota, BT je "legrácka", ale může pomoci :wink:
7. čer 2009 v 10:21  • Odpověz
Luci, vypadá to skvěle, myslím sushii.

No a Vašík, ten vypadá líp :dizzy_face: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: Je nádhernej, Žofi. A stejně jsi borka, že si to zvládla!!!
Jinak teď při prohlídce porodnice nám doktor říkal, že nikdo neurčí, jak rychle se porod rozběhne, že když nás pošlou domů s kontrakcema po 10 minutách, že můžem přijet zpět za hodinu nebo taky za týden... Nechci je bránit, ty Hradečáky, ale možná to fakt nemohli poznat, že už je to fakt tak blízko. Stejně je Vašík krásnej... :dizzy_face:

Sari, krásný fotky a obdivuju Tvou energii, v noci na PC... To já budu asi v noci mimoň :wink:

Mám dočteno. Jdu něco dělat. Dnes nevařím, jsou ty lasagne, tak budu ještě trochu přerovnávat věcičky (se rozmnožily a nemám to kam dát :grinning: )
7. čer 2009 v 10:44  • Odpověz
AHojda, jdu vás dočíst, než se pustím do poklizení.
7. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz
Zofi teda jako borka největší, já vědět že má dítě i když baj voko 4 kila, tak se šprajcnu mezi futrama a nehnu se dřív jak s přislíbeným císařem.... :sweat_smile: Fakt se můžeš poplácat po ramenu!!!
Vašík je krásňoučkej :dizzy_face: A velkej :grinning: :sweat_smile:

Sari jeeee to jsme byly stejně vzhůru, já pro změnu pouštěla ven trhače páč měl sranděru, tak mě budil a pak na něj čekala asi 10 min než se chudákovi uleví a pak jsme šli ještě mejt prcku do vany, páč byl tak trošku zaneřáděnej :grinning: :pensive:

Very to víš, jinej test jiná čára, tak jak píšeš, vše bude ok :wink:

Já jsem taky sama, manža jel hodit oko na motokros, tak já nakoupila a chystám se na boloňáky a knedlíky s jahodama - snad už tentokráte z celé dávky, aniž bych vyhazovala těto :grinning:

U Eliáše bude UTZ jen přes břicho že jo :grinning:

A DOTAZ: když nemám to sejtko na ohřejvání knedlíků nadd párou, tak jak to můžu "nahradit"?????? Třeba je dát do mikroteňáku a do mikro??????

A dneska jsem asi cejtila kopaneček aniž bych byla v klidu na posteli :dizzy_face:

A jdu pracovati, ať to mám co nejdřív z krku a stihnu vycházku aniž by jsme zmokli.
7. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz
Sanu... správně, UZ je přes břuch... v kolik máme očekávat tu slavnou zprávu??? Jinak, taky ohřívám knedle v MWT, přesně jak píšeš :wink: .
7. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz
... no, na to jsme taky zvědavá, zda zmoknem, nebo ne. Je černo a z jedné strany svítí sluníčko... Já teda ohřívám knedle na talíři v mikrovlnce, pak na ně dám máslo, ale je fakt, že mamka je dávala na pařák nad páru a bývaly lepší.

Jdem ke tchyňce, pa večer. :wink:
7. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz
Holky, mě přestal jít net, tak jsem zalehla vedle manži a spala až doteď :sweat_smile:
jsem jak pytlem praštěná a asi brzy půjdu pokračovat :unamused:

Sanu, knedlíky do mikroteňáku a stříkni tam rukou pár kapek vody, hezky se napaří :wink:
7. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz
Sari až někdy kolem 18 hodiny, protože myslím, že v 17:20 nebo 17:30 tam máme být.... pak říkala sestřička tak 20 min UTZ, no plus mínus nějaká minutka.... pak jestli se možná nestavíme v Globu..... ale budu se snažit co nejdřív oznámit co a jak... :wink:
Ale prostě sppíš až kolem 19 hodiny....

OK, knedle postříknu a dám do omikroteňáku.....

Very no počkej se ještě naspíš :grinning:

Jdu dále fackovat.
7. čer 2009 ve 13:21  • Odpověz
Tak nikde nikdo, mám hotovo, jdu ven a pak už jen uvařit :slight_smile:

Zatím pa
7. čer 2009 ve 13:54  • Odpověz
very v sanusu jsme byli už v 8 hod, jsme v neděli vstávali v 7h :sweat_smile: terasa je hotová tak si pujdem lehnout. :wink:
Dani díky za vysvětlení budu to sledovat. :wink:
7. čer 2009 ve 14:03  • Odpověz
no já mám teda pařáček a jsou lepší, ale v pytlíku taky ohřejvám, pže jsem líná kvůli nádobí.Si přeju pod stromeček mičku..

sanu ty jdeš zítra na ten 3D UTZ????
7. čer 2009 ve 14:19  • Odpověz
Hoj při neděli , kočky :wink: :slight_smile:

Tak se hlásím po obídku u našich.. :slight_smile:

Sanu- místo pařáčku se dá použít i velké síto (já mám nerez a ten je asi optimální..), které zaklesneš na hrnec,ve kterém je dole stejně jako u pařáčku tak akorát vody..Dá se to takhle použít na ohřev- třeba těch knedlíků ale i když cheš něco udělat v páře (dělám tak brokolku :wink: )
7. čer 2009 v 16:07  • Odpověz
Sanu, tak hodně zdaru :slight_smile:

já hlásím, že IUI se nepovedlo :rolling_eyes: tududumdum... no ale nějak zvlášť to neprožíváme :slight_smile: zítra budu volat na genetiku, z toho mám větší vítr :pensive:
7. čer 2009 v 16:09  • Odpověz
Jinak Kubík včera ze třech zápasů dva vyhrál, tak máme radost :dizzy_face:

Petr teď honí kapra ve vaně (skutečného :grinning: )- byli ráno s Kubíkem a ulovili pěkného kouska- cca 45cm..Nějak se ale v té vodě za naší přítomnosti namlsal svobody a tak s jeho znovuchycením měl manžík docela horké chvilky :grinning:
7. čer 2009 v 16:10  • Odpověz
Woblu- may be next time- co se dá dělat :unamused: :unamused: ..Držím pěstice na tu genetiku :wink:
7. čer 2009 v 16:11  • Odpověz
Tak se hlásím zpět, trhači jsou ušmajdaní já taky, ale už vařím špagetky ňam.

Tady teď minimálně sprchlo uvidíme dál...

Hned vás dočtu.
7. čer 2009 v 16:25  • Odpověz
Gab nevím jakej to je UTZ, ale je to u toho Eliáše, 3D myslím ne to je ten v Sanusu jak máš pak fotku jen hlavičky... takovej ten hnědej.
Tohle je normoš asi třeba jen citlivější a podrobnějc se vše zkooumá.....

Maju ty vogane to je idea, nerezovej cedník fíha, super. Tak to budu praktikovat s cedníkem.
A nevím proč upřesňuješ co myslíš tím že manža honí kapra ve vaně... :grinning: Na co ty nemyslíš čéče :grinning: :wink:
Kubík je dobrej, copak bylo za odměnu???

Woblu, já jsem si tenkrát říkala, že bych byla radši, kdyby nám na nějakým vyšetření na něco přišli, než aby bylo vše ok a stejně to nešlo.... No i když genetika to radši ať je ok, tak držím pěst....

Jdu pověsit prádlo a dodělat špagetky.
7. čer 2009 v 16:50  • Odpověz
Sanu- když jsem to upřesňovala s tímkaprem- myslela jsem speciálně na tebe :grinning: :grinning: ...A víč co se říká o té potrefené huse... :sunglasses: :grinning:

Já za chvilku vezu manžíka na bus do worku a Kubíka vyzvednu z tenisu...Tak jen doufám, že kdyby se holky chystaly, ještě to tu chvilku, než zítra večer zase přijede (máme pak v út poradnu) vydrží..No, začíná to být docela adrenalin...Mamka mi dneska říkala, že už mi jde břícho dolů, tak jsem zvědava... :confused:
7. čer 2009 v 17:05  • Odpověz
7. čer 2009 v 17:09  • Odpověz
Maju a jak to máte vymyšlený kdyby náhodou něco a manža byl pryč....?
7. čer 2009 v 17:11  • Odpověz
Ahojda tak jsem zase do čtyř ráno nespala a pěkně mě to štve.

jinak Žofi Vašík je na té poslední fotce jako sluníčko :grinning:
7. čer 2009 v 17:18  • Odpověz
Dabli, po 12. tt bude líp... a těsně před porodem zase hůř :unamused:

Evčo, ty dvojčata raubíři, co jsme tu měli na návštěvě, jsou 35+4 a ani nepotřebovala inkubátor. Takže teď už bříško jdoucí dolů a další přípravy na porod jsou OK. Mě dnes zkoukla porodní bába (manžílkova babička) a říkala, že mám břicho ještě hodně vysoko, takže je čas... přesto, o tom Brně neví :grinning:

Woblud, škoda.... A držím palce na genetiku, té jsem se bála moc, ale i při naší morfologii 0% ji máme v pořádku, takže u Vás to snad bude taky.

Po návštěvě tchyňky a babičky od manžílka jsem stihla ještě svou babičku v domově důchodců a teď jsem s Lukášm na pizzu, se těším. Večer po cvičení kouknu... anebo budu žehlit?? Noooo, uvidím :wink:
7. čer 2009 v 17:54  • Odpověz
Je Gabi, já tam byla asi v 8:15, jako v Sanucu, nevycházelas zrovna přede mnou ven, nebylas to ty? :wink:
Sanu - zítra držím palečky :slight_smile:
Dabli-jsem na tom stejně,taky jsem usnula až před 4.h. ranní, to byla zas noc :rolling_eyes: :rolling_eyes:
Maju - holky se už asi těší ven
7. čer 2009 v 17:56  • Odpověz
Holky ty špagety byly tak vynikající fakt se musím pochválit, musím si pamatovat jak jsem tu omajdu umatlala i když samo žádné umění...

Dabli a nejsi nějak podvědomě nervozní? Já takhle spala hlavně kolem testování a pak třeba do 8tt..... pak už to šlo.
Spíš se melu teď nějak :angry:

Rozi dorazíš taky na sraza?? :slight_smile:
7. čer 2009 v 18:10  • Odpověz
Tak jsem zpět- manžík odvezen na bus, synátor vyzvednut z tenisu- dali jsme si nanuka a teď se ještě doráží kuřecími párečky :wink:

Sanu- když nebude Petr doma- poveze mě táta nebo máma- uvidíme..Já pevně věřím, resp. si toužebně přeju, aby to nebylo potřeba... :pensive: :pensive:
7. čer 2009 v 18:14  • Odpověz
Je Sanu - já dělala špagety včera a udělala jich kotel, že je budu asi jíst až do středy :wink: :grinning:
na srazík ráda příjdu - je tedy toho 22.6. ve 12h?Ale nevím kde? Předpokládám obídek,že dáme, já ráda papám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak jsem šťastná, že jsem dnes mluvila s mým dr. a vysadil mi tedy ten prednison, jupíjou :grinning: ráno jsem si ho nebrala a bříško je trošičičku lepčejší :wink:
7. čer 2009 v 18:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.