• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
madli, nevím, jestli bude moc z čeho vybírat :unamused: uvidíme...

a co jinak tady nového??? nějaká nová těhulka?
17. bře 2010 ve 21:08  • Odpověz
madli díky za tip a kupuje se to v lékárně nebo v drogérii a byl to asi krém na opruzeniny vid?
17. bře 2010 ve 21:09  • Odpověz
aha luci taky větráme no uvidíme :slight_smile: snad to bude ok :slight_smile:
17. bře 2010 ve 21:10  • Odpověz
Luuci,zdravím po dlouhé době a přeji štastnou ruku při výběru nového bydlení.

Verýsku,to je fotek...

Holky dobrou,ráno vstávám.
17. bře 2010 ve 21:10  • Odpověz
17. bře 2010 ve 21:12  • Odpověz
17. bře 2010 ve 21:13  • Odpověz
dobrý večer
Byla jsem teď večer na skok v práci, tak jsem se s Kubíčkem stavila za Gabčou. Leží statečně, bříško jí vyrostlo a všechny moc pozdravuje. Bojuje s nějakou virozou, ale už se cítí líp.

Zběžně jsem dočetla.

Verunce přeju k narozeninám všechno nejlepší, zdravíčko a hodně radosti.

Ahojka má zítra 1. výročí od registrace, takže přejemedo dalšího roku nějaké ty změny. :slight_smile:

My se budeme na konci měsíce stěhovat, takže nestíhám, práce je moc.

Agi, Madli, Míšo a další. Je to děsně náročný a vydržet tak dlouho čekat na mimi je záhul na psychiku, na vztah, na nervy a na slzný kanálky. Jste statečný ženský a uvidíte, že to, co teď prožíváte vás někam posune a pak to vše zúročíte. Ale vím, že člověk má jen jedny nervy a jednu trpělivost a není to vůbec snadný. Moc vám držím palce a přeju hodně sil a vytrvalosti na cestě za miminkem. :slight_smile:
17. bře 2010 ve 21:23  • Odpověz
Jo, na ty opruzeniny. My jsme jednou měli na krčku, v sádlíčku zarudlo až rozmokváno. Ze všech mastí (Bioderma, Imazol, Rybilka, Sebamed) nakonec zabralo Calcium panthotenicum a obklady z uvařené šalvěje na radu dr. Po tomhle byl druhý den pokoj.
17. bře 2010 ve 21:26  • Odpověz
madli díky za tip :slight_smile:
zkusím to..
jdu na lehnout, všem doboru noc :slight_smile:
17. bře 2010 ve 21:28  • Odpověz
nelinko díky :slight_smile:
17. bře 2010 ve 21:29  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Byla jsem na fránině a chystám se na zítra na nějaké jednání... taky vložím slíbené fotky, ale trochu je "zabalím" mezi Anežku, snad to projde.

Jaji, už rok?? Přeju vše NEJ.
Na opruzeniny? Pytiol (bez předpisu), Holtův krém (bez předpisu) - obojí je podobné Imazolu, ale funguje to trochu jinak, každému dítěti pomáhá něco jiného, zkus to, uvidíš... Anežce Imazol nezabíral vůbec, naopak Holtův krém okamžitě.
... kalciovkou si mažu já nehty, protože mi praskají v koutkách - asi nedostatek vitamínů....

Holčiny, nesmutněte, ono to klapne... Agi, Ty jsi po IUI, nemlátěj s Tebou náhodu těhu hormony?? Moc bych Ti to přála...

jasně, Ahojka má výročí registrace, to se dá lehce najít...

Very, nádhera :dizzy_face:

Neli, pěkně si to napsala, Ty víš, o čem mluvíš... A díky za zprávy od Gabči!

Dobrou :slight_smile: Kdybych se neozývala, budu až večer, ráno máme 8 měsíční kontrolu, pak kafe a odpol. jednání...
17. bře 2010 ve 22:50  • Odpověz
... Ahojko, já jsem na roční výročí registrace našla // moc Ti přeju totéž... anebo za pár dní / měsíců...

Je to tam... ale pst... myslím v albu.

Četla jsem na hlavní stránce, že 18/3 kůň nepůjde, takže kdybych se neobjevila, tak fakt nejde...
17. bře 2010 ve 23:09  • Odpověz
Ahoj na novém koníku,
včera jsem byla na UTZ srdíčka :slight_smile:
19. bře 2010 v 19:02  • Odpověz
Ahoooj,tak že bych byla první?No určitě vás všechny zdravím na nových stránkách,je to pro mě nezvyk než se zorientuju a všem nám přeji,aby se nám tu líbilo,abychom se tu scházely v hojném počtu a byly jsme si tu navzájem oporou. :slight_smile:
Neli,Dani přesně tak včera to byl rok od registrace,moc jsem tu toho nenakecala a hlavně nejsem o moc dál než před rokem,ale hlavní je,že jsme se rozhoupali a začali jednat a že jsme si,i díky vám,ujasnili,co vlastně chceme.
Měla jsem možnost mrknout Daně na album,Anežka se nabízela v přehledu, a líbí se mi nejen Anežka :grinning: Až bude kompletní to bude paráda.
Neli,vy se taky stěhujete,jste tu rozjely nějakou novou vlnu :grinning:
19. bře 2010 v 19:11  • Odpověz
Tak , než jsem to sesmol-la,tak mě čepi předběhla,neva,druhé místo je taky krásný :grinning:
Čepi,zdravím a doufám,že se budem rozrůstat.Jak srdíčko,dobrý,prospíváte?Co pan dr.,stále optimisticky naladěn a už tě předal k obv.gynekologovi?Teda pokud neni tvým právě on,myslím,že tam má někde u vás soukromou ordinaci.
19. bře 2010 v 19:17  • Odpověz
Tý brďo,ty máš v pase,že čekáte dvojčátka,jé,gratuluju,tak to bude s vysočankou dvě,no lepší zpráva na začátek nemohla být. :sweat_smile:
19. bře 2010 v 19:20  • Odpověz
tak jo ahojka mě odhalila,
včera jsme zjistili že tam jsou dvě krásná miminka a obě mají krásné srdíčka jo a jsou 5 mm velká. To jsou habani co ???
Jo a už budu k chodit ke svému gyn. k němu do ordinace, tak si mě tak krásně v sanusu předal :slight_smile:))
19. bře 2010 v 19:23  • Odpověz
Ahoooooj sanusky!!!!!!!!!!!

jsem zde, hurá,hurá,huráááá.....jsem myslela, že to ani nenajdu :grinning:
to bude zase dřina než si člověk zvykne na všechno kolem :pensive:

Dančo, moc krásná kuchyň :dizzy_face:
19. bře 2010 v 19:29  • Odpověz
Čepečku, obr gratulka k dvojčátkům :dizzy_face: ....co na to manža???? a malá, že budou 2?
19. bře 2010 v 19:31  • Odpověz
tak tohle je neco :unamused: nelibi se mi to :confounded:
cepecku :dizzy_face: gratuluju, kolik ze bylo HCG? :sweat_smile:
no tak at se i v novym dari :wink:
19. bře 2010 v 19:34  • Odpověz
Soni, si zvykneme na kdeco jako na face :grinning: , líbí se mi, že můžu vkládat víc fotek, ale navíc jsem zatím nepřišla a protože jdeme koupat, tak dnes už asi nebudu
19. bře 2010 v 19:37  • Odpověz
very ja si ani zvykat nebudu, jukla jsem, videla jsem, nelibi se mi, obcas juknem, ale cas umime vyuzit i lip, vzdyt vis :wink:
19. bře 2010 v 19:39  • Odpověz
jen nevím, kde se to aktualizuje :unamused: , když to dám, tam jako kdysi, tak se mi pořád objevuje v okýnkumůj poslední psaný text :angry:
19. bře 2010 v 19:51  • Odpověz
a je to nějaký pomalýýý
19. bře 2010 v 19:51  • Odpověz
Ahój, tak jsem to taky našla, to bude teda něco. Takový novoty :wink:
19. bře 2010 ve 20:01  • Odpověz
Ahoj :wink:

Tak mě se to tu líbí! Měla jsem totiž adtresu diskuse v záložkách a - světe div se - funguje to pořád stejně :slight_smile: A dokonce i rychle, alba tu jsou, podle mě OK.
A šplhli si u mě, protože mi nechali v albu tu nádheru - Anežku nemyslím - ale tu, co by patřila spíš do modré střechy...

Tak ať se nám tu líbí a všem snažilkám, ať se brzy zadaří :dizzy_face:
19. bře 2010 ve 20:15  • Odpověz
Jo,je to pomalý a nepřehledný,jsem nás teď nemohla vůbec najít :angry:
A ta malba vysmátý kočky nic moc,zlátá fialová paní :wink:
Čepi,osvěž nám paměť tvého hcg,vysočanka měla přes tisíc a ty kolem 400?Aby jsme si udělaly obrázek co je možné a nemožné. :slight_smile:
19. bře 2010 ve 20:15  • Odpověz
Ahoj holkýý :slight_smile: , jsem vás konečně našla, ale byl to boj.. Přijde mi to nepřehledný :astonished: , nemám ráda změny :rolling_eyes: :rolling_eyes:
19. bře 2010 ve 20:18  • Odpověz
Čepi, obrovská gratulace!!!! Tak to je tedy bomba :dizzy_face: ... holkýýýý, v té Jihlavě snad umí jen dvojčata... vzpomínám na první dvojčata v téhle diskusi, úplně první, byla z Jihlavy, ale jak se ta maminka jmenovala.... no jo, demence...
19. bře 2010 ve 20:18  • Odpověz
... ale no tak holkýýýý, nestěžujte si.
Náhodou ta malůvka je hezká - hezčí než fialová paní - a adresu stránky si dejte do oblíbených a nemusíte nic hledat... já na hlavní stránku nechodím, protože to nepotřebuju, chodím jen do svých záložek.. :wink:
19. bře 2010 ve 20:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.