• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ahooooj no tak jsem prožila infarktový stav jsem to hledala ve snažilkách a oni nás daj úúúplně jinam..... :rolling_eyes:

Já jdu stáhnout fotky naší onaušnicované cvrčkové a pak dočtu......
19. bře 2010 ve 20:25  • Odpověz
mě se ta malůvka taky líbí víc než fialka :wink:

a Dančo, jak píšeš, záložka funguje, taky to mám hned na liště jak otevřu net :wink:

jen nevím co s tou aktualizací, ale to budu muset nějak vykoumat
19. bře 2010 ve 20:25  • Odpověz
ovšem snažilky byly hezčí než nedobrovolná bezdětnost
19. bře 2010 ve 20:28  • Odpověz
Very, to tedy souhlas!!!

A už fakt jdu :wink:
19. bře 2010 ve 20:28  • Odpověz
ale líbí se mi ty nové pasy, jsou dost good

taky se loučím a třeba zítra :wink:

Sanu těším se na naušničky, ale juknu až zítra
19. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz
Jéééé, Čepi... dvojičky... tak to je b o m b a :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Zatím tady tápu :confused: ...
19. bře 2010 ve 20:53  • Odpověz
Jak to je s aktualizací???????
19. bře 2010 ve 20:54  • Odpověz
Čep taky gratuluju!!!!! :slight_smile:
19. bře 2010 ve 20:57  • Odpověz
No a chtěla jsem přidat fotku jak je dole pod oknem a teda nikde nic,,,, tak nevím kam jsem ji přidala :grinning: A jak to je s aktualizací, mě se napíše pokaždé to samé sem do okna co jsem psala před tím..... :rolling_eyes:
19. bře 2010 ve 21:04  • Odpověz
zdravím všechny tak jsem vás konečně na novém koníkovi našla
už máme doma dortík je krásnej budu se snažit dát fotečku :slight_smile:
19. bře 2010 ve 21:10  • Odpověz
Jak to je s aktualizací???????
19. bře 2010 ve 21:11  • Odpověz
tak jsem dala do alba Verunky ten její dortík tak se jukněte :slight_smile:
jinak opruzeniny jsou lepší :slight_smile: tak snad to bude brzičko ok :slight_smile:
19. bře 2010 ve 21:16  • Odpověz
19. bře 2010 ve 21:25  • Odpověz
A já jsem vložila onaušničkovanou Selinku...

Jaji tedaaaa to je kus dortu!!!!!! :astonished: :dizzy_face:
19. bře 2010 ve 21:41  • Odpověz
sanu díky no má 3 kg a zítra na něj jdeme Verunka ho uvidí poprvé tak jsem zvědavá co na něj :slight_smile:

selinka je fešanda :slight_smile:
19. bře 2010 ve 21:45  • Odpověz
Selince to sluší :slight_smile: Jaji, dort je úžsnej!

Holky, já dnes taky slavím...
Volala jsem Dr. ohledně výsledků té chudokrevnosti. No, udělalo mi to fakt radost. Hlavně to, že existuje jiná cesta než rvát do dítěte pod tlakem hnusný kapky, který nechávaj nevypratelný černý fleky na všem, čeho se dotknou, a chutnaj jak rezatý šrouby rozpuštěný v rybím tuku... Limit je 110 - 130, před měsícem měla 108, teď po léčbě homeopatiky a po tom, co baštila meruňky, borůvky a hovězí má 119. Takže naprostá spokojenost :slight_smile:
Jak jsem psala, dvě čárky pod limit (108 ku 110) bych neřešila, všechny kojené děti jsou totiž chudokrevné, ale když Mudr. jinak nedala, tak jsem se zařídila dle pokynu a začala ji léčit - pravda, po svém - a Aktiferin jsem vrátila do lékárny jako nepoužité léčivo :wink: )

... vlastně včera nešel kůň, takže na 8 měsíční prohlídce 7050 g, spokojenost :dizzy_face:
Dobrou :wink:
19. bře 2010 ve 22:03  • Odpověz
holky tak já HCG mela jen 400. A minulý týden jsem byla na UTZ jak jsem špinila a bylo tam jedno. A včera jaké překvapení, že když se zatlačilo na břicho, tak se ukázalo druhé i dr. byl trošku v šoku.
19. bře 2010 ve 23:31  • Odpověz
Dobré ráno...nakoukla jsem, než odjedeme do mamahotelu...

Dani... sím, jaká homeo? Taky se v tom furt plácáme :unamused: ...

Jinak koukám, že máme krapet ořízlý hlavy... Čepi, Selinka :confused: ... Holky, krásný víkend!!!
20. bře 2010 v 08:11  • Odpověz
bré ráno,
ještě to tu nemám prozkoumaný, tak snad časem :slight_smile:
Čepi, velikánská gratulace, hlavně ať jste ok, já nezvládám pomalu ani jedno, ale ty jsi šikula :dizzy_face:
Včera jsem měla hroznou depku, že už to nedám, no debil, já vím, ale to těhotenství je tak zatraceně dlouhý a pitomý... snažilky jistě kroutí hlavou, ničeho nelituju, jen bych si sakra potřebovala dát den dva pauzu :sweat_smile:
Dani, paráda :dizzy_face:
20. bře 2010 v 08:35  • Odpověz
hehe je ze mě dobrej flek :sweat_smile: :grinning:
20. bře 2010 v 08:37  • Odpověz
Dani nepíchala ta nastřel naušnice Anežku do hlavičky??? A vypadnul vám někdy ten zavírací caplik???? A měly jste ty naušnice 2 měsíce????
Toť vše děkuji :grinning:
20. bře 2010 v 10:35  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

Jáji dortík krásnej a je to teda pořádný kousek, krásnou oslavu a Verunce ještě jednou vše nejjjj.... :dizzy_face:

Sanu, Selince to sluší moc :dizzy_face: , trochu vám ty holčičky začnu závidět :sweat_smile: , ale mýho Mišulku bych nedala ani nevyměnila :wink: , a hned jsem testla připsání komentáře k fotu :wink:

Šári, ty k nám, my k vám... :grinning: , po obědě jedeme nakupovat do PCE, spíše manža jsem vyhlídla hezkou bundu tak uvidíme a ještě chce boty
20. bře 2010 v 11:10  • Odpověz
Very ahoj, tak Mišan bude chtít třeba taky naušnici..... :grinning: ženská nebo chlap....koukni na Backham :grinning: :sunglasses:

A teda děkujem za "posudek" :wink: přijat, přečten, funguje to :wink:

A co tady dole to "přidej fotky k příspěvku"??? To jsem zkusila a nic, to budem moct vkládat fotky do diskuse?
20. bře 2010 v 11:25  • Odpověz
Sanu, ježiši jenom to ne, aby nosil naušnice :grinning:

no s těma fotkama nevím??? :confused: vyznívá to tak, ale psala jsi, že to nefachá :pensive: , tak nevím
20. bře 2010 v 11:28  • Odpověz
Taky nevím, ale je to fuk, v albech to stačí...... :wink:

Já se začínám orientovat, tak jsem v poho, malovaná paní mi taky nijak neva.... fotky taky už vím jak vložit no a víc nepotřebuju :wink:

Dani Anežka mooooooooc pěkná a taková prostorná!!!! :astonished: :grinning: :wink:

Venku nif mof, pod mrakem sem tam kape, včera hlavně předevčírem to bylo lepčí....
20. bře 2010 v 11:42  • Odpověz
Aha tak jsem teď přišla taky na to, že si to tady můžu dát do oblíbených........tak aspoň něco.......

A jdu, Selinka se budí...
20. bře 2010 ve 12:41  • Odpověz
zdravím ve spolek,

co to je?? jsem to nemohla najít, to hodili do jiného tematu, pak může člověk hledat :angry:
20. bře 2010 ve 14:46  • Odpověz
mi tam chybí kus fotky,no to si dělají kozy
20. bře 2010 ve 14:47  • Odpověz
jinak výpověd mi v práci poběží od 1.6. do té doby musím být těhotná, takže bych poprosila, abyste na mě myslely páč už mi teče do bot

když se to nepovede, tak je možnost že si najdu v rámci firmy práci s tím, že budu muset dojíždět do Brna, ale jsou horší věci, tak snad bude zase dobře. :slight_smile:

díky předem a hezký víkend
20. bře 2010 ve 14:51  • Odpověz
Míšo přece otěhotníš to je už tutové neeee :wink:
A to že ti chyí kus fotky, tak se nezlob, ty tam seš a to je hlavní, manžu si domyslíme :grinning:

Čepi to má horší ta tam má jen čelo oči a nos :grinning:

Venku krásně, ale dneska to mám divně rozhožený, byli jsme venku jen chvilku, snad zítra bude taky takové počasí, abych se šla vyluftovat pořádně....... :unamused:
20. bře 2010 v 17:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.