• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
miso, určo to vyjde....

Právě jsme se vrátili z procházky, byli jsme hodit Morenu do řeky a nakonec jsme venku byli 3 hodiny a bylo to super, jsem příjemně unavená.
20. bře 2010 v 18:03  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Tak jsem studenty pustila dom a flákám se u PC, tedy, byli tu dobrovolně od 12 do 6 se mnou a před tím od devíti ještě na jdenom předmětu, tak myslím, že do 6 bohatě stačilo.l.. v sobotu... mám toho taky nějak dost a to mě ještě čeká přes 2 hodiny cesta domů. Ale co, mám, co jsem chtěla... prachy jsou prachy... :grinning: ... a povedlo se mi "odčerpat kozeny" :grinning:

Zítra kouknu z domu, dnes večer už asi ne. Tady v Praze bylo hezky a u nás??

Sanusko, náušničky měla 1 měsíc - takto to říkala doktorka, pak byla výměna. Caplík jí nevypadl a kdybych ho při vyndávání nevzala pinzetou, tak ho snad ani nesundám, tak pevně držel. A nepíchalo jí to, no, požná ze začátku měla červené flíčky, ale pak už ne.

Sari, kouknu doma, napíšu.

Pa a hezký večer :slight_smile:
20. bře 2010 v 18:55  • Odpověz
Zdravím při večeru,u nás bylo dnes teplo i když bez sluníčka.Jsem byla na kočičkách a i jsem se u toho spotila jak jsem se vehementně snažila někam dosáhnout :grinning: no jo,ty kila navíc,já vím. :wink:
Míšo,tak vidíš nic neni tak horký jak to vypadalo,takže šup šup...
Dani,štastnou cestu a jeď opatrně...
20. bře 2010 v 19:29  • Odpověz
Ještě nakukuju...

Pořád hledám tu jídelní židličku, teda spíš už mám vybráno, ale holky krmitelky hodně popisujou nějakej 5ti bodovej systém zapínání (tam to nepíše - tudíž to židlička nemá????) to je tak důležitý???? Co na ni myslíte?????????????????
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29717681&tab=3

A ještě dotázek - kdy jste nalodily dětičky do sporťáku???? Já mám polohovací (musím juknout jak hodně, zapomněla jsem to), Selinka se teď 2x za sebou v korbičce kroutila jak žížala a jak jsem jí vzala, tak koukala kolem sebe ani nemukla.........

Děkujíííí

Dani díkes za info, tak na to taky hodím boba, počkám měsíc a uvidím.....

Čep, Ahojko jj dneska bylo supr příjemné počasí, snad už to bude tak dál, max lepší a lepší :dizzy_face:

A když si zadáte diskusi do oblíbených, tak v tom "přehledu" je v širší mezeře, že ji hned vidíte (když teda nenajedete hned do oblíbených....) To jen tak pro info....
20. bře 2010 ve 20:05  • Odpověz
Holky dala jsem si do alba fotku miminek z UTZ tak když budete chtít tak koukněte :slight_smile:
20. bře 2010 ve 20:07  • Odpověz
sanu já mám židličku fábulu od babypoint a jsem max. spokojena, na ní mám ten 5 bodový zapínací systém.

čepi gratulka ke dvojčátkům :slight_smile:
20. bře 2010 ve 20:10  • Odpověz
Čepi šnečíci jsou jak jinak než krásný.... :dizzy_face:

Jaji dík a prosím tě co to znaemná ten 5 bodový systém to je něco extra nebo to má každá židlička....??? Ale u žoho rain forest to je, tak u téhle to podle mě bude taky..... si myslím.....
20. bře 2010 ve 20:21  • Odpověz
ahojky,
tak jsme se byli výletit (nakupovat :grinning: ), nás konečně táta vyvez :grinning: :sunglasses:
koupila jsem si botičky s.oliver pěkně barevně sladěné ke kočárku :dizzy_face: a i ta´tkovi jsem vybrala luxusní bundu na jaro a boty si koupil klasika, tak mám radost :slight_smile:

Čepečku, ty jsou krásní :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jinak nám zítra přijedou tchánovci, takže asi moc nebudu a má být krásně, tak to vidím na luxusní procházku :wink:

a taky v pondělí asi pofrčíme k naší Dr. protože jak píchají to očkování ještě v porodnici, tak se to Míšovi trochu jako podebralo nebo co? :confused: , ale snad to nic není :wink:

Míšoooo, tobě držím pěs´táky ať ti to už holka vyjde :wink:
20. bře 2010 ve 20:37  • Odpověz
Ještě nakukuju...

Pořád hledám tu jídelní židličku, teda spíš už mám vybráno, ale holky krmitelky hodně popisujou nějakej 5ti bodovej systém zapínání (tam to nepíše - tudíž to židlička nemá????) to je tak důležitý???? Co na ni myslíte?????????????????
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29717681&tab=3

A ještě dotázek - kdy jste nalodily dětičky do sporťáku???? Já mám polohovací (musím juknout jak hodně, zapomněla jsem to), Selinka se teď 2x za sebou v korbičce kroutila jak žížala a jak jsem jí vzala, tak koukala kolem sebe ani nemukla.........

Děkujíííí

Dani díkes za info, tak na to taky hodím boba, počkám měsíc a uvidím.....

Čep, Ahojko jj dneska bylo supr příjemné počasí, snad už to bude tak dál, max lepší a lepší :dizzy_face:

A když si zadáte diskusi do oblíbených, tak v tom "přehledu" je v širší mezeře, že ji hned vidíte (když teda nenajedete hned do oblíbených....) To jen tak pro info....
21. bře 2010 v 08:45  • Odpověz
No toto :confused: :grinning:

Přeju krááásnou neděli a doufám, že všechny někde vejletíte a ne že to tady nemůžete najít.......
21. bře 2010 v 08:48  • Odpověz
Dobré ráno,
já jdneska vařím kuře snádivkou brambory a kompot. Odpoledne půjdeme na procházku a do cukrajdy :slight_smile: Mlaá se moc těší.

Včera jsem usla u televize :slight_smile:
21. bře 2010 v 09:10  • Odpověz
My asi pojedem obhlídnout chaloupku a obídek si dáme v místní hospůdce :dizzy_face:
21. bře 2010 v 09:19  • Odpověz
jo a právě jsem vyšpízovala, že dadous rodí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. bře 2010 v 09:27  • Odpověz
Ahoj no najít to je mazec.

Čepi veliká gratulace

Dadouš rodí toto uteklo

U mě vše v pořádku. Včera jsem byla manžílkem vyslána s kamarádkami na pizzu a byl to docela relax, hlavně mezi lidma, ale byla jsem totálně unavená, ale usnula jsem jen na tři hoďky a pak jěště na dvě.
21. bře 2010 v 10:08  • Odpověz
Ahojky,no já budu muset někoho odchytit,aby mi ukázal co to je mít otevřená dvě okna nebo záložka nebo oblíbené,ale úplně nejlepší by bylo prubnout nějaký kurz :slight_smile: Tuhle mi půjčila v práci kolegyně prý prima hru,ale nemohu posoudit,vůbec jsem si jí nenainstalovala,nějako to nefachčilo :grinning: :grinning: :grinning:
Tak dadous rodí,taky sem přestala chodit,jeden čas bývávala často,ale pak jsem jí zahlídla jinde,hlavně ať vše dobře dopadne,dlouho se netrápí a jsou zdraví. :wink:
Woblu,tak co jste vykoumali s těmi stropy na chaloupce?
21. bře 2010 v 10:16  • Odpověz
holky a co Gabča máte nějké zprávy??
21. bře 2010 v 10:23  • Odpověz
Holkíííííííí moje já vás vůbec nemohla najít :frowning2: :frowning2: :frowning2:
21. bře 2010 v 10:58  • Odpověz
Ahoj holčiny :slight_smile:

Jééé, Dadouš už bude mít mimi u sebe :dizzy_face:

Sari - ferrum Phospjoricum, 9 Ch, 3 kuličky denně do lžičky vody a k tomu stravu bohatou na železo - hovězí maso, borůvky a meruňky. Uvidíš...

Sanusko - ta židlička, co si dávala odkaz, nepotřebuje pětibodový pás, protože má pevnou příčku mezi nohama a pevný stůl, takže je dítě dokonale utěsněné (můj názor). Záleží, co komu vyhovuje, já mám radši to, že stůl vyndám, rozepnu pás, vyndám dítě. Tuhle pevnou židličku máme na plavání (pak po plavání na krmení) a mě nevyhovuje, jednak je tam jediná poloha - a to pouze pro sedící dítě, takže dokud nesedí, tak divně se tam kroutí - a hlavně spadlé jídlo se hrozně špatně loví a čistí...

Sporťák - chci počkat, až bude Anežka sedět... ale teď byla s babičkou venku a už jí to v korbě nebavilo, tak ji tchyňka posadila a líbilo se jí to, tak nevím... ale asi bych sporťák neuspěchávala... mám polohovatelný až do lehu, ale stejně...

jj, Gabča tu dlouho nebyla, nebo jinak, nevíme o ní nic...

Čepi, nádhera :dizzy_face:
21. bře 2010 v 11:34  • Odpověz
Ahoj při neděli,

s počáskem mě pěkně naštvali :angry: :confounded: , jsem myslela, že bude nedělní procházka a nééé déšť a ještě mám mokré peřiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :grinning: , než je manža stačil poklidit, tak byly mokré

čekáme na tchánovce, takže nebudu

Gabče písnu sms

Dadouš, rodíííí :confused: :dizzy_face: ,no páni, tak ať to má rychle za sebou a může se mazlit s miminkem, bych si tuhle chvilku střihla klidně znovu, néé ten porod, ale to mazleníčko po tom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. bře 2010 v 11:59  • Odpověz
jo a mám mužskou smrtelnou nemoc na 7 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. bře 2010 ve 12:07  • Odpověz
SMS od Gabči:
...celkem to jde, už se hrabu z chřipky, mám tu zas nastydlou paní, už mě z toho kašlání bolí hlava ani spát nemůžu, malá ta z toho bude mít tiky. Vajulka má 1500g je drobek moc netloustne. Já tu z tý stravy hubnu a leze mi to tu na mozek.Důša je na nervy a doma brečí. Manža ve finsku, chaos už se těším domů.

takže taková je situace, vůbec to Gabče nezávidím
:frowning2:
21. bře 2010 ve 12:17  • Odpověz
Ahojda,tak na světě je další Sanusátko!Dad dneska porodila:Nikolka 47 cm,2910 v 10h a 11 min.Tak obr gratulka!Jsem to napsala aby jste to nemuseli hledat.dad se určitě ozve. :slight_smile:
21. bře 2010 ve 13:34  • Odpověz
Dani já nevím jestli jsi koukala na stejnou židličku co jsem vložila já :sweat_smile: Tahle má stolek odnímatelný, 3 polohovací pozice 7 nastavitelných výšek.... :confused: Tak to snad bude ok......

Počasí ani takové ani makové, dopol jsem špacír stihla, tak to je ok....

Very dík za infa, ale už snad Gab pustěj....... 34tt se blíží....... chudák Důša... :unamused:

Dadouš rodí jooo? Kde jste to vyšpehly?

Čep cukroška hmmmmm takovej větrník ňammm
21. bře 2010 ve 13:36  • Odpověz
Jeee Dadoušovi gratuluju k Dadoušce Nikolce, to je drobínek, hlavně hodně zdravíčka a aby ji rodičové nezlobili :slight_smile:

Andi agent..... :wink:
21. bře 2010 ve 13:39  • Odpověz
Sanu né agent ale chodíme na stejnou diskuzi tak se tam čekalo kdy už. :wink:
21. bře 2010 ve 13:43  • Odpověz
Andi a na kterou jestli to není tajné... tady pořád píšete, jako že rodí rodí, ale odkud vítr vane to neeee :grinning:
21. bře 2010 ve 13:44  • Odpověz
Sanu chodí na čekatelky na potvrzení těhu po um.oplodnění-ted tam jsou teda spíš čekatelky na porod. :wink:
21. bře 2010 ve 13:51  • Odpověz
Jinak Dad má Nikolku v albu.Miminečko malinkatý. :wink:
21. bře 2010 ve 14:02  • Odpověz
Jo tak Dadouš byla taky dobrá pohodářka :grinning: :grinning: :grinning: Prej se mi do porodky nechce :grinning:

No jo, je to krááásný :dizzy_face:

Tak já jdu okouknout paninku, se tady prochrupává jako by nic.....
21. bře 2010 ve 14:03  • Odpověz
No super, dad velikánská gratulace :dizzy_face: tak přece jenom holčička :dizzy_face: nevíte, jestli rodila v Trutnově nebo v HK?
Gab si teda užívá :pensive: ale myslím, že psala, že ji 34tt pustí a teď je 33tt!
Hele dneska jsme cestou na chaloupku potkávali samý holčiny s pomlázkama, to se nějak na rychnovsku drží, že jo - Dani, Agi?
Jinak chaloupka je pořád zasněžená, tak 8 čísel tam pořád je, ale manžel si oměřil, co potřeboval... čoveče s těma stropama to nakonec nějak zvednem nebo co, protože zjistili, že by se tam nevešel dvoumetrovej švagr :sweat_smile: nejhorší je to oměřit, protože chalupa je celá nakřivo a za těch 200 let se tam značně projevila lidová tvořivost, takže já třeba nechápu, jak je možný, že střecha ještě nespadla, když je tam upadlej každej druhej nosnej trám :sweat_smile: a obídek taky dobrý, hospodský mají čerstvoulinkou holčičku, tak jsem záviděla, že už to mají za sebou :dizzy_face:
21. bře 2010 ve 14:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.