• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Taky se přidávám ke gratulantů.
21. bře 2010 v 15:04  • Odpověz
21. bře 2010 v 15:34  • Odpověz
Ahooooj... zpět doma, zpět tady :wink: .

Dad a Nikolíně gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: !!! Ať se jí tu líbí, princezničce!!!

Dani... píšu si, určitě zkusím. Borůvky a meruňky už taky mám :wink:. Jinak já dala Mar do sporťáku tento týden, v 10ti měsících :grinning:, vyšlo to akorát... už je teplo, tak může spokojeně čumákovat po venku :wink:.

Sanu... se podívej do sporťáku, to je 5ti bodový systém :wink:. A tady u té židličky nepíšou nosnost :confused:...

Very... asi jsem Váš klan zahlédla :wink: , ale zrovna začalo pršet a já pakovala věci do auta :confused: ...

Madli... dobrýýýý, taťka by byl dobrej trenér :slight_smile:.
21. bře 2010 v 16:18  • Odpověz
Woblu tak Dad rodila v Trutnově.A měla to teda dost rychlý ráno v sedm první kontrakce a po desátý holčička na světě. :wink: jinak čepi gratulka k dvojčátkům.ty vogo a to jsi byla na ketu vid? :wink:
21. bře 2010 v 16:31  • Odpověz
Andi jj KEtík:slight_smile:
21. bře 2010 v 17:19  • Odpověz
Andi, díkec za zprávičky o Dad :wink: a jak ty jsi na tom?

Dad, moc gratuluji k Nikolce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , je krásná a malinkáááá :slight_smile:

Šári, to je možný, jsme museli trochu protáhnout kostry :grinning: , kočík tlačili tchánovci, že ???, tak já už asi vím, tak zhruba kde vaši bydlí :wink: .....se příště hlaš!!! :grinning:
21. bře 2010 v 18:21  • Odpověz
Woblu, krásný bříško :dizzy_face: , jen nechápu, že v tvém stavu máš vůbec nějaké :sweat_smile:
21. bře 2010 v 18:22  • Odpověz
Dadous,obrovská gratulace a přeji hodně zdravíčka :slight_smile:
Čepi,je to nádhera ty dvě skulinky a to že je to z ketu tomu přidává na důležitosti.Průjem neprůjem kvalita je kvalita. :wink:
Ještě se nám tu neobjevila tesinka,jestlipak nás najde?
Holky,mě se ten výraz nedobrovolná bezdětnost vůbec nelíbí,tak nějak z něj mám depku,dyť snažilky bylo tak hezkýý,nemá někdo tušení proč nás vyšouply? :frowning2:
21. bře 2010 v 19:33  • Odpověz
Ahojko - díky :slight_smile: má z nich obr radost a manža začíná schánět kočárek :slight_smile:

Mě se taky nelíbí, ale co naděláme ....
21. bře 2010 v 19:35  • Odpověz
Čepi... na shánění toho bude víc :wink: , ale je to krásný :wink: !!!

Very... jj :wink: . V sobotu jsem byla na námku na jarmarku, moc pěkný a potkala jsem tam mraky známých...
21. bře 2010 v 19:49  • Odpověz
Holky s tou nedobrovolnou neplodností s váma souhlasím.Vždyť se snažíme tak jsme snažilky.Nikdo z nás přece na tom není tak že by nemohl mít dítě.
21. bře 2010 v 19:51  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Dadoušovo album nenajdu, tak zběhlá ještě na koni nejsem. Ale Nikolka je určitě krásná... a kdo říká, že 2900 g je malá??? Co máme říkat my, že, Soni a Sari....
Dadouš - velká gratulace!!! :dizzy_face:

Sanusko, k té židličce, já to moc neprohlížela, mě to připomnělo tu, co je na plavání a ta rozhodně polohovací není, ani výškově stavitelná.... tak proto, fakt jsem to nezkoumala podrobně.

Gabi, drž se! A bašti, ať má malá kde brát... i kdyby Ti sestřičky měly pašovat sladkosti... :wink:

Woblud - tady se dívčí koleda samozřejmě drží... tady je to normální. Anežka dnes taky koledovala a dostala něco dobrého od tatínka a od dědy... za rok už půjde koledovat po svých :grinning: :dizzy_face:

Přeju krásný večer, zítra kouknu :wink:
21. bře 2010 ve 20:35  • Odpověz
Šári, jsme se na ten jarmark taky chystali, ale nedošli, páč se vařilo a pak směr nákupy PCE, třeba příště :wink:

s tím zařazením hrozným už jsme to tu psaly s Dančou, je to hnus, ale co naděláme :frowning2:
21. bře 2010 ve 20:36  • Odpověz
21. bře 2010 ve 20:38  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak jsem vás konečně našla! Teda,ale nadšená z tý nový podoby nejsem.Jsem člověk,který má rád všechno tak jak je,zajeté a nemusím vůbec změny.No,snad si zvyknu.Nic jiného mi stejně nezbývá :grinning:
Nedočítám,byly jste docela pilné v psaní,hned jak nám to zase spustili... Jen se hlásím,že jsme v pořádku zpět z víkendu.Všechno bylo O.K.,Klauduška se chovala naprosto vzorně a vychovaně,úplný zlatíčko :dizzy_face: Karneval byl,fotky dodám snad zítra,pokud to zvládnu :sweat_smile:
Okoukla jsem Selinku-nádherná slečinka :dizzy_face: A cepi gratuluju k dvojčátkům :wink:
21. bře 2010 ve 21:38  • Odpověz
Jééééé a koukám,že Dadouš má holčičku!!! :dizzy_face: Tak hodně zdravíčka a štěstíčka!!! :wink: :dizzy_face:
21. bře 2010 ve 21:40  • Odpověz
Ahoj holky :wink: , ještě nespíte ?

Dadouš, velikánská gratulace k holčičce :wink: . Míry se mi moc líbý, takový bych brala taky :slight_smile:

Čep a tobě k dvojčátkům samozřejmě taky :dizzy_face: :dizzy_face:
21. bře 2010 ve 21:54  • Odpověz
Vm mě to taky přijde divočina :rolling_eyes:, a taky se mi nelíbí ten název - Nedobrovolná bezdětnost :rolling_eyes: :rolling_eyes:.
21. bře 2010 ve 22:07  • Odpověz
Tak já teda zase zmizím, sama si povídat nebudu :grinning: . Dobrou a někdy příštěěě :wink:
21. bře 2010 ve 22:22  • Odpověz
Very, díky. Nikolka je fakt krásná :slight_smile: ... to už není pravda, co byly ty naše děti takhle malé....
21. bře 2010 ve 22:55  • Odpověz
Dobré ráno, u nás prší :frowning2: a to musíme s malou jít ven na nákupy.

Dneska mi je podezřele dobře, tak doufám, že se nic neděje ...
22. bře 2010 v 07:01  • Odpověz
Dobré ráno, tady svítí sluníčko :dizzy_face: ale on přijde mrak a za chvíli může být fuč
Dani, mně se ta holčičí pomlázka líbila, jen jsme na to koukali jak puci :grinning:
Jusi, jak se cítíš? Už jsi hezky z půlkou :dizzy_face:
Dabli, co nevolnosti, je to lepší?
Andi, tak to měla dad pohodu :sunglasses: závidím! Já o porodu radši ani nepřemýšlím, při svým štěstí to bude zase nějaká chuťovka...
22. bře 2010 v 07:31  • Odpověz
Ahojky!
Tak noc byla pohodová.Teda-samo,že kojo bylo ve 23h,2h a v 5h,ale to už beru jako za standard a to,že se nebudila ještě mimo to na čaj beru za pohodovost :grinning:
Tady je krásně.Začíná vykukovat sluníčko... Čekám až se Klaudi vzbudí,dovybalím zbytek věcí z hor a pak něco vymyslíme.Asi prochajdu,když se tamd dělá tak pěkně.

Holky,představte si,že kamarádka mi už dohazuje nápadníka.Prej že se rozvedl,protože mu manželka začla lítat po barech.Stará se o 9ti letýho klučinu,má předělaný byt... Je solidní a má zlomené srdíčko. Jenomže já jsem momentálně na tom tak,že na chlapech neshledávám nic přínosného do života,takže z toho nic nebude. :confounded:
22. bře 2010 v 08:07  • Odpověz
Věrko :grinning: však si ho nemusíš hned brát... :wink: ale klidně ho okoukni, no co, maximálně můžeš být příjemně překvapená :slight_smile:
22. bře 2010 v 08:12  • Odpověz
woblu,když já nemám chuť ho ani okukovat.A hlavně-přijde mi to takový uhozený,takhle se dávat dohoromady.Takový moc plánovaný,nebo nevím,jak jinak bych to řekla... :confused:

Dala jsem fotky z víkendu :wink:
22. bře 2010 v 08:14  • Odpověz
To úplně chápu, já bych taky nešla jen tak na kafe s cizím chlapem :sweat_smile: Nejlepší je vyrazit někam na výlet skupina osob... to je pak takový nenucený, když se ty lidi nezaujmou, tak se spolu nemusí ani bavit.
22. bře 2010 v 08:20  • Odpověz
Dobré ráno,.

Věrko, ta zebra je fantastická :slight_smile: :grinning: Hele, ono by to nebylo tak blbý, mít zas chlapa a být 2 na 3 děti, ne??

Čepi, to víš, že se nic neděje... ono to přijde... já měla ranní nevolnosti odpoledne a nebyla jsem sama...

Holkýýýý, píše mi to, že mám novou IP - ale kde ji najdu??? Když na to kliknu, všechny maily mám přečtené, tak kde ten nepřečtený (sakra) je??

Jdu do bytu, předělávají spárování v kuchyni, protože první pokus se jaksi nepovedl...

Užijte si den :wink:
22. bře 2010 v 09:02  • Odpověz
Hezké dopoledne,
u nás také sluníčko, možná vyrazíme na prochajdu, ale s tou mojí rýmou :confounded: , jako nevím :pensive:

Jusinka krásný 23tt :dizzy_face:

Věru, masky krásný, malá zebřička je skvělááá :wink: :dizzy_face: a přidávám se k Woblu, toho pána si hned brát nemusíš :grinning: a kamarád se hodí :wink:

psala Gabča:
tak mi dnes vysadili gynipral tak bych nejradsi sla domu.Uvidím snad bych mohla do konce tydne jit.Odpoledne se poptám.G.

Dančo, mě šla zpráva vyzvednout normálně, tak nevím :confused:
22. bře 2010 v 09:36  • Odpověz
Dani,to máš pravdu,to by asi blbý nebylo,ale jen to nechci teď hned a tak nějak "lámavě přes koleno",jestli mi rozumíš :wink:
22. bře 2010 v 09:36  • Odpověz
Dani čoveče já taky nevím, nějakou Ti pošlu, ať si to vyzkoušíš :confused:
Gab je bez gynipralu, závidím :dizzy_face: uvidíme, někdo bez něj šmajdá měsíc, moje švagrová po vysazení porodila do 48 hodin. Tak jsem na holky moc zvědavá :slight_smile:
22. bře 2010 v 09:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.