• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Věru, vztah a láska se přes koleno lámat opravdu nedá, ale víš jak to je, přijde to většinou, když to vůbec nečekáš :wink: :sweat_smile:
22. bře 2010 v 09:43  • Odpověz
Woblu,tak to Gabče ani psát nebudu, že švagrová tak rychle porodila :confused: :sweat_smile: , to by ji jen znepokojilo
22. bře 2010 v 09:44  • Odpověz
Veru,tak nějak bych to taky chtěla... :wink:
22. bře 2010 v 10:02  • Odpověz
Ahoj, jdu se nahlásit, že žijeme. :grinning: Řešili jsme auto a měli jsme toho poslední 2 týdnu moc, tak jsem ani nenakukovala, ale snad už to bude lepší :sweat_smile: . Dočítat budu asi postupně, jen budu reagovat na to, co jsem postřehla :wink:
Nová verze koníka...., no, nelíbí se mi sařazení do sekce, všechno mi to přijde nepřehledné a takové nif, mof.... :confounded:

Jinak vítám na světě Nikolku od Dadouse, je krásná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a moc gatuluju mamince :slight_smile:

Držím palce Gab, ať ještě malá vydrží v bříšku :wink:

Věrko, a tobě, ať ten druhý soud zvládněš, někteří soudci jsou fakt hova.., a chovají se podle toho, nenech se ale oškubat, děláš to po sebe a pro holky, aby jste se měly dobře. A případný nápadník? No, může to být zatím jen kamarád a časem teba partner, není na škodu to aspoň zkusit, jsi mladá, tak proč bys měla být sama, osobně myslím, že všichni chlapi nejsou stejní jako tvůj bývalý :wink:
22. bře 2010 ve 12:20  • Odpověz
Ahoj...

Věru, zvěřinec pěknej, Terka byla za hada? Už si nepamatuju, za co měla jít :confused: ... A chlapa??? Já bych ho okoukla :wink: Teda nééé já teď , ale být tebou :grinning: ...

Dani... homeo objednaný :wink:

Jsem zvědavá na Gabču... koncem týdne domů, to zní dobře!!! A kdyby to doma ještě 3-4 týdny vydržela :wink: ... Jsem ráda, že až sem Gabule došla :wink: ... A Woblu taky, už jsou téměř na konci :dizzy_face: ...

Venku luxusně :dizzy_face:
22. bře 2010 ve 12:23  • Odpověz
Tesi, vyzkouším ti IP :slight_smile:
22. bře 2010 ve 12:24  • Odpověz
ahojky hlasim, ze jsme prisli od dr. super pocit z nej.. byl uzasny.
vse mi vysvetlil. drobecci jsou krasni, vypadali jako médanci,akorat fotecku jsem tentokrat nedostala az priste.
delal mi stery z cipku tak ted malinko spinim.. jdu si hajnout opatrujte se....
jo mame uz prukajdu a prenatal BOX
22. bře 2010 ve 12:39  • Odpověz
Sari, IP funguje :wink:

Vysocanko, super, gratulka :slight_smile:

Jo, vlastně jsem zapoměla, jsem ještě zahlídla, Cepi, velká gratulace ke dvojkám :dizzy_face: :wink:

My za chvilku razíme do poradny, minulý pondělí nám bylo 6 měsíců, tak jsem zvědavá, jak jsme zase povyrostly :slight_smile:
22. bře 2010 ve 12:44  • Odpověz
No Veru, mám dojem, že Nelča (kdepak ji máme, snad nás našla :confused: ), to měla taky tak nějak :sweat_smile: ale proto si ji tam asi nechávají, aby jí ho kdyžtak zase šoupli...

Vysočanko, krásné zprávy :dizzy_face:

Dani :grinning: tak to teda fakt nevím :grinning:

Jinak s tou nedobrovolnou neplodností jsem koukala, že se to nějak řeší, dokonce jsem zahlídla téma, kam můžete dát návrhy na změnu názvu a zařazení... pochopila jsem, že cílem je oddělit IVF centra...
22. bře 2010 ve 12:51  • Odpověz
ahoj Sanusky...jen vstupuji pač jsem si vzpomněla že teďka někdy se narodila Karlička a tak ji chci upřímně popřát vše nej k 1. roku :wink:
22. bře 2010 ve 13:04  • Odpověz
jeee koukam ze jsem nakoukla ve spravnou chvilku :sweat_smile: zofi dekujem... jj v nedeli bude mit prdka rok :dizzy_face: to je hruza jak to straaaaaaaaaaasne utika... uz je to poradne sidlo, neposedi, dnes jsme byly na hristi, tam se ji moc libilo, tak si to uzila... :dizzy_face:
jinak gratulace k nikolce... :dizzy_face:
gabca uz to taky krasne zvladla, tak treba se jeste chvilku dopecou.
22. bře 2010 ve 13:24  • Odpověz
Karličce vše NEJ :dizzy_face:
22. bře 2010 ve 14:22  • Odpověz
Ahoj holky
Gabče držím pěstičky
dadoušovi velká gratulka k Nikolce

Jinak dnes je nádherně tak jsem courala po městě. Koupila jsem si krém na břicho. Jinak stále mám výtoky a za týden poradnu tak se na to zeptám.
22. bře 2010 ve 14:26  • Odpověz
Zdáreček,počasíčko opravdu nádherné,ale zrádné,pozor na to :wink:
Já mám IP též v pořádku.Tak jsem koukala,že v říjnu budem mít zas porodní pohotovost-dabli,čepeček a vysočanka,fajn,že se pořád něco děje.
Holky,jak dlouho platí schválené IVF od pojišťovny?Asi budem muset dávat novou žádost,co?No každopádně si tam zítra zavolám,protože jestli mě dá zase antiko,tak to už můžu zobat v dubnu.
22. bře 2010 v 15:58  • Odpověz
Krásné odpoledne :wink: ,

mám chvilku než půjdu na poštu, tak jsem zase nakoukla :slight_smile:.

Woblu, díky mám se dobře, nezvracímm, jen mě každý večer a občas i v noci (vzbudí) žáha. Je to hnus, ale už jsem si zvykla. Jen mi přijde, že to nějak moc rychle utíká! Ty už máš moc pěkný čísílko! Už máš sbalenou tašku :sweat_smile:?

Holky je to u vás (nebo bylo) s mlezivem? Si připadám jako exot. Před cca třemi týdny jsem měla 2x mokrou noční košily (z jednoho prsa, druhý zatím nic) a od tý doby ani kapka, tak jsem z toho taková rozpačitá.. Nechápu :confused: :sweat_smile:

Very, máte kráásný fotečky :dizzy_face:

Dabli, pokud ten výtok nesvědí, nepálí, tak je to v těhu naprosto normální. Bez slipovky nedám ani ránu :stuck_out_tongue_closed_eyes:.

Gabča je borec, dotáhla to pěkně :wink:
22. bře 2010 v 16:08  • Odpověz
Ahojko :slight_smile: , každá pojišťovna schvaluje na různě dlouhou dobu.. Třeba 211 jen na tři měsíce..
22. bře 2010 v 16:10  • Odpověz
Nikde nikdo, jdu, dokud je tak krásně.. :slight_smile:
22. bře 2010 v 16:23  • Odpověz
Máme oba všeobecnou a něco mi říkalo,že jste tu tenkrát někdo psal,že je to na tři měsíce,no nic,tak si to zopáknem.Třeba nám vemou i kontrolní spermijko,tak bude mít přítel radost :sweat_smile: chtěla jsem vložit zubatýho smajlíka,ale to bych byla moc škodolibá :wink:
22. bře 2010 v 16:34  • Odpověz
my byli na pojišťovně a v Tescu, pro malou výzdobu na Velikonoce a nějaký ten nákup :wink:
a taky u mamul, venku krásně, ale opravdu zrádně, jsem toho příkladem - bo mám tu smrtelnou nemoc :grinning:

Dabli, jak píše Jusinka, slipovky se do porodu nejspíše nezbavíš :wink:

Tesi, Jusi ahoj :dizzy_face:

Tesi, už půl roku :confused: , to tak letí, není to tak dlouho co se Kubíček narodil a já se s tebou radila přes IP ohledně Chrudimi a věciček, tý jooo

Jusi, s tím mlezivem taky v pohodě, někdy to teče, někdy ne, někdy z obou a někdy jen z jednoho, ale je to úplně normální a takový exoti jsme byly všechny :grinning: :wink: , takže klid a užívat si to. Jusi už nakupuješ?????
22. bře 2010 v 16:54  • Odpověz
Jusi, děkujeme za pochvalu, koukáš na face??
22. bře 2010 v 16:55  • Odpověz
nikde nikdo

já jdu zkusit Krkonošské sejkory na sladko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: , tak držte pěsti viděla jsem to v Ano šéfe, jsem z Krkonoš, ale tohle jsem v životě nejedla :sweat_smile: , je pravda, že to vyhrabali v nějaké staré kuchařce i oni v tom pořadu, ale vypadalo to fakt luxusně, tak to zkusím, recept je trochu jiný než jak to vypadalo na talíři v televizi, ale nejsem žádný malý blbec, tak snad se to bude tomu trochu podobat :wink: :grinning:
22. bře 2010 v 17:37  • Odpověz
Jusi, já se hlásím k bezmlezivovým, to jsem vůbec nezažila...

Dabli, tady se hlásím k té partě "bez slipovky ani ránu".-

Very, pokud se povedou, tak sem s receptem!! :slight_smile:
22. bře 2010 v 18:44  • Odpověz
Procházka byla úžasnáá! To počasí mě krásně naladilo, super :slight_smile: Musí se hezky kočárkovat :dizzy_face: :dizzy_face:

Very, díky za info, mě to mlezivo fakt nějak nedá spát :confused: . Ale když říkaš, že je to OK, tak přestanu plašit.. Když já jsem na ty prsa nějak háklivá :grinning: .
Na FB samozřejmě koukám, máš tam spoustu úžasných fotek! Okukuju jak to mladýmu sluší :slight_smile: a o tobě ani nemluvím :dizzy_face: . Taky šmíruju co nosí, to víš, moc chlapáků tak není :wink:.
Něco málo nakupuju, zatím jen na MMB, penízky ze stavebka přijdou začátkem května, potom to teprv rozjedu ve velkým :sunglasses: . Ale kočárek už máme objednaný, autosedačku taky. Hodila jsem vše do alba :slight_smile:
Ty sejkorky jsem hned taky hledala a přidjou mi naprosto úžasný !! pokud se povedou, prosím o recept :slight_smile:

Dani, díky i tobě. Taky chválím malou, je krásná :slight_smile:
22. bře 2010 v 19:07  • Odpověz
Jen nakukuju..

Very, koukám, že se chystá dělat Krkonošské sejkory..já to neznala, ale naši koukali na Ano šéfe a podle toho je udělali a byli teda luxusní :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jen je to dost sytý jídlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo a gratulka Dad k Nikolce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. bře 2010 v 19:20  • Odpověz
Jusi, na pálení žáhy si kup v lékárně pastilky, já už mám v sobě 3 balení :sweat_smile: bez nich ani ránu... někomu stačí třeba jen mlíko, ségře zabírala jedna, já musím někdy slupnout dvě i tři najednou :confounded: naštěstí to je jen neškodnej vápník, takže se to může na kila :slight_smile:
Mlezivo mi teče, no spíš kape. Neustále mám flíčky na triku (doma se válím bez podprdy) :slight_smile: někdy víc, někdy míň, ale fakt věřím tomu, že by se člověk rozkojil, kdyby bylo třeba - když ségry Honzík brečí, tak mám pak prsa slušně bolavý! Ale někdo to neměl vůbec, třeba mamka, ségra... zato na tetu prý v létě sedaly mouchy, jak je to sladký :sweat_smile:
Oproti tomu výtok vůbec neznám...

Ahojko, já vůbec nevím, jak to s pojišťovnou u nás zkouleli, žádost se podávala ten den, co jsem dostala ,,zastavovačku" :sweat_smile:
22. bře 2010 v 19:30  • Odpověz
Jusi - mě taky mlezivo začalo vytékat nějak kolem 20tt a když jsem byla v nem. v 34 tt tak tam spolubydlící porodila předčasně a pak na pokoji musela odstříkávat a mlíčko nosila malému do inkubátoru a používala aroma na masáže prsou a to jsem tekla snad na litry:slight_smile:
22. bře 2010 v 19:34  • Odpověz
Woblud, díky :wink:, závidím že můžeš být doma bez podprdy... Prsa mám teď takový hrozně těžký, takže jedině podprda mi pomáhá. Dokonce v jedný bez kostic i spím :sweat_smile: (erotika u nás nehrozí)
Na tu žáhu máš Rennie? Zkoušela jsem ho, ale hrozně po tý chuti natahuju, takže zatím trpím. Ale dneska jsem si koupila sodu, prý na to taky pomáhá, takže zkusím ještě to. Známá mi radila sníst pár mandlí, ale já vždycky sežeru celý pytlík a nic :grinning:

Čep dík i tobě. Doma budete mít s dvojčátkama veselo :slight_smile:
22. bře 2010 v 19:49  • Odpověz
JJ to budeme mít vesolo, už máme dneska jsme zase jeli směr DR. zase jsem začala krváce achjoooooo, ale naštěstí jsou míma v pořádku a krvácím asi že se zahryzávají moc agresivně :slight_smile:
22. bře 2010 ve 21:44  • Odpověz
Čep, byla jsi na pohotovosti :astonished:? Co ti teda řekli? Hlavně hodně odpočívej ať mají drobci klid na zakousnutí :wink:

Jdu na kutě, dobrou noc všem :slight_smile:
22. bře 2010 ve 22:31  • Odpověz
Ještě jsem chtěla..
Rossmann má v akci pampersky: http://www.rossmann.cz/letaky/stranka-letaku/?page=575 a s kupónem: http://www.pampers.cz/cz_CZ/eCoupon/e-coupons-cz.pdf, jsou za skvělou cenu :slight_smile: .
22. bře 2010 ve 22:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.