• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Agi,přeji ti ať mrcha nedorazí a začneš další těhu vlnu :wink:
23. bře 2010 ve 20:07  • Odpověz
autor
andi2- moc držím palečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

A taky nevím proč máme tak blbý název- nedobrovolná bezdětnost. Proč nejsme ve snažilkách????
23. bře 2010 ve 20:07  • Odpověz
Šári,no právě.....na všech jsem jen já a malej Míša, takže je celej "já" :grinning: , aspoň prozatím, ale on se strašně mění
:wink:
Andi, jo jo, trefila jsi to, na těchto fotkách je fakt celý já :wink:, jinak já to stěma cystama měla taky tak, vždycky když jsem se těšila, že už něco bude, ta tam byla cysta, jednou tam otravovala 3 měsíce :angry: , tak hlavně ať se to podaří :wink:
23. bře 2010 ve 20:08  • Odpověz
autor
ahojky- to by byl asi zázrak nad zázraky..... :pensive: :pensive:
A jak ty se máš????? Já nejsem teď nějak v obraze.
23. bře 2010 ve 20:10  • Odpověz
Agi, kéž by mrcha nedorazila :dizzy_face: a film je prý opravdu skvělý, taky se chystáme :wink:

tak naposledy :grinning: :grinning: :grinning:, jsem tím zmátla všechny - na všech fotkách jsem jen já (vlevo) a vedle ty barevný je Michálek, a ty černobílé jsou jen pro lepší pokoukání :wink:
23. bře 2010 ve 20:12  • Odpověz
very taky cysty jo?já to v životě neměla až ted po tom ketu jak se to embryjko chytlo a pustilo tak mi blbla ms po ketu o týden dýl a pak zas o týden dřív a cysta.Prý to byla z ovulace.No hlavně že tam ted není a snad nebude už. :wink: Holky dík snad se to už konečně chytne a nepustí,Agi tak at mršule nedorazí i zázraky se dějí. :wink:
23. bře 2010 ve 20:21  • Odpověz
Agi,já přerušila návštěvy sanusu kvůli žlučníku-akorát jsem měla začít stimulku,teď už je žlučník venku,doporučená pauza tři měsíce-to bude začátek května,takže po velikonocích jdem do sanusu znovu a domluvit se co a jak.Jdeme rovnou do IVF /jen jeden vejcovod a ještě k tomu poškozený po mimoděložním/,takže máme jasno.Asi budem znovu sepisovat žádost na pojištovnu a posledně mi dal měsíční antiko před stimulkou,takže to bude asi zas.Jen budem muset propočítat na kdy by přibližně vyšlo opu,páč mám alergii na břízu,tak,aby nám to neshatilo plány :wink:
23. bře 2010 ve 20:23  • Odpověz
Neshatilo bude asi z -žé,ale jistě prominete,však se tu nezkoušíme z češtiny :grinning:
23. bře 2010 ve 20:26  • Odpověz
Andi, já na ně trpěla moc :confounded: a pak jsem byla na té laparce, tam to asi trochu profoukli, asi určitě :grinning: , jednu mi hned dr. odsál a pak už to bylo :wink: :dizzy_face:
23. bře 2010 ve 20:28  • Odpověz
autor
Very- kde máte ty krásný fotky,já se v tomhle koni nevyznám :confused: :confused:

Ahojky- no ještě ,aby jsme tu byli zkoušený z češtiny, tak to bych tady už asi nebyla :sweat_smile: :sweat_smile:
Budu moc držet palečky ať opu proběhne podle plánu a vše do zdárnýho konce. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Já si to tak nějak promyslela v hlavě a do července budu zkoušet IUI a v září se vrhnu když tak na IVF.
23. bře 2010 ve 20:33  • Odpověz
Very však kdybych jí tam ještě měla tak bych chtěla taky aby ji dali pryč a prokoukli rovnou dělohu.Agi už nebudeš zkoušet ted to klapne musí.ty začneš a my ostatní se postupně připojíme. :wink:
23. bře 2010 ve 20:43  • Odpověz
Agi, o stránku dřív jsou fotky a jinak ti pošlu IP :wink:
23. bře 2010 ve 21:12  • Odpověz
Sari, no tak to je bomba, Tvoje odpověď mě fakt pobavila... Anežka likviduje byt :grinning: :grinning: :grinning:

Věrko, ta paní v seriálu byla po 5. stimulaci, tedy po 5. IVF, mluvilo se tam o tom....

Andi, držím palečky!

Dabli, hormony způsobují povolení svalů, proto břicho roste...

Agi, věřím, že tentokrát to dopadne! Že začneš tu těhu vlnu, jak psala Andi.

Holčiny, přeju krásnou dobrou :slight_smile:
23. bře 2010 ve 21:49  • Odpověz
ještě jedna pro pobavení, že je nás obou :wink: nahoře je tatínek a vedle Míša, dole je maminka a vedle Míša :slight_smile:

dobrou noc :dizzy_face:
23. bře 2010 ve 22:30  • Odpověz
Dobré ráno,
u nás to vypadá na krásný den , tak to odpoledne pojedeme určitě na letiště :slight_smile:

Jinak dneska budu dělat na zítřejší oběd tvarohové knedlíky se švestkami a nějakou polévku. A taky mě dneska čeká mytí oken:frowning2:

very - myslím že malý má od každého něco - manželův nosík má určitě:slight_smile: a jinak celý ty:slight_smile:
24. bře 2010 v 07:39  • Odpověz
Dobré ráno.

Čepi, ty už si nám psala, co dělá (te) na letišti?? Zda manžel lítá nebo skáče? Anebo si to nepamatuju???
Hele, mytí oken, to se v těhu smí???? prý se při tom natahuje děloha a dělá to neplechu... a po tom Tvém krvácení...

Very, fakt krásný fotky - a je vás obou, to jo :wink:

Holčiny, užijte si den. My máme kafíčko s kámoškama (Anežka to prospí v kočárku, ty spící kočáry tam budou - snad - tři), potom oběd doma, potom zase kafíčko s holkama z plavání, potom večeři doma, pak já fráninu a asi pak padnu za vlast, protože jsem nedospalá, včera jsem pracovala skoro do půlnoci... ale co, furt někde trajdám, tak pak po nocích doháním....
24. bře 2010 v 08:30  • Odpověz
Rychnov. - já mám teles.stěrku na okna, tak to není moc namáhavé.... A dneska udělám jen obyvak a zítra zase další....
Jinak manžel lítá, už se nemůže dočkat a já vlastně taky. Mája se vyběhá a já mám veget:slight_smile: a nakonec všichni jsme spokojený :slight_smile:
24. bře 2010 v 08:34  • Odpověz
Hezký den,

u nás byla noc bájo, Mišákovi jarní vycházka udělala moooc dobře, před 8 večer nebyl schopen se ani pořádně najíst, jak byl unavený a spal až do půl 4 a pak druhý kojení až v 7 a teď vstával až o půl 10. Kéž by mu takové hodné chování vydrželo

Čepečku, na ty okna opravdu opatrně :pensive: , u nás je v těhu čistil manža, a protože mu to šlo velmi dobře taky se stěrkou, tak mu je ráda přenechám i teď :grinning: , ale nevím jestli to projde :sweat_smile:

Dančo, užij si kafíčkování :dizzy_face: :sunglasses:

my dneska půjdeme asi prochajdou do města, potřebuju koupit nějakou mašli na zavěšení vajuch a tak se jen tak courneme, ještě se musím stavit v lékárně pro prášky na alergii...........zlatý časy těhotenství, to se mi tyhle neduhy vyhýbaly :confounded: , ale co Míša mi to vynahrazuje :dizzy_face:
24. bře 2010 v 10:30  • Odpověz
Pěkné odpolko,
jé Veru já to pochopila, že něco jsi ty a něco manžel :grinning: už dobrý :wink:
díky za převyprávění, no s tím znásilněním to je spíš případ pro terapeuta, ale je to seriál, beru...
Dani, dneska jsem si na Tebe vzpomněla, poněvadž jsem vylila půllitrový hrnek čaje jako na potvoru v ložnici, ,,omyla" jsem tím zeď a nateklo mi to do všech možnejch krámů, co tu válím vedle postele, naštěstí telefon i netbook zůstali nedotčeni, ale odnesla to paměťová karta z foťáku :zipper_mouth:
Agi, myslím na Tebe a fandím :dizzy_face:
Andi, tak hlavně že je ta potvora pryč a vzhůru do boje
dneska jsem hlídala zase synovce, byl docela hodnej, akorát se mi 2x prosral až na záda :sweat_smile:
24. bře 2010 ve 14:33  • Odpověz
Pěkné odpoledne,moc se tu nekecalo no bodejť takové krásné počasí :slight_smile:
Very,říkáš,že alergie byla v těhu fuč-no tak to se už těším,ještě pak po porodu tu nebolestivou menzes a budu jak znovuzrozená :grinning:
Už tu dlouho nebyla delf,neměla ona začít stimulku?Delf,kde jsi,nahlaš se jak to s tebou vypadá....
24. bře 2010 v 16:12  • Odpověz
Ahoj tak čekám až se mi manža vrátí z práce. Ach jo. Jinak začínám prát zimní věci.
24. bře 2010 v 17:44  • Odpověz
Hoj... no jo, venku je krásně a tady to stojí :sweat_smile:

Woblu... tě vůbec nešetřej!!! Máš to hlídání aspoň placený :grinning: ???

Dabli... jaký ach jo :fearful: ???

Ajo, Delf :confused: ...
24. bře 2010 v 18:08  • Odpověz
ahojky,
my jsme byli ve městě, musím si pochválit botičky, protože v nich opravdu pevný krok, sice už těsně pod barákem mě začala pálet jedna nožka, ale na to, že jsme byli až na druhým konci Chrudimi fakt super :wink:

teď chystáme véču, žádný noblesy, jen smažák a kaši :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a pak budou Přešlapy a žehleníííí :angry: , se s manžou určitě vystřídáme :grinning:
24. bře 2010 v 18:16  • Odpověz
a kde je Sanu a Míša a vůbec ženyyyyyyyyyyyyyy sanusky :confused: :astonished: :confused: :astonished:
24. bře 2010 v 18:17  • Odpověz
sarii ach jo. Odcházel v pět ráno a jěště není doma. Přijel jim tam nějakej vedoucí. Jdu mu připravit véču
24. bře 2010 v 18:22  • Odpověz
Ahoj :wink: Tak kafíčkování nemělo chybu... přijela sestřenka s malým a potkaly jsme se s kámoškama, tak jsme utvořily kočárkové komando (4 ks) a auta se nám musela vyhýbat :grinning: :grinning:

Užijte si večer, jdu něco dělat, po té celodenní flákárně...
24. bře 2010 v 18:35  • Odpověz
Dabli... jééé, to bych tady vzdychala každej den :grinning: . Manžíl taky ještě není doma...

Jdu pošťouchnout Sanusku...
24. bře 2010 v 19:01  • Odpověz
Tak dámy, která z vás to byla :grinning: http://www.novinky.cz/krimi/195726-kojici-ridicka-sokovala-pardubicke-policisty.html
Sarii, to určitě :grinning: však mi jim to vrátíme :stuck_out_tongue_closed_eyes: Naši už přišli s tím, že si synovce vezmou příští rok k moři, tak jsem je upozornila na to, že našeho mladýho jim napakuju taky :grinning:
24. bře 2010 v 19:28  • Odpověz
Woblu nerada tě zklamu ale já to nebyla.Přeci jen nějakej ten pátek už nekojím :grinning: :grinning: :grinning:
24. bře 2010 ve 20:21  • Odpověz
Dobrý večer.

Rychle jsem přelítla, my se stěhujeme, chodíme domů až kolem osmé každý den. Nestíhám vůbec nic, malej má teda záhul. Večer padne, ale noční kojo 3x až 4x si teda neodpustí. V sobotu to u nás vypukne, no už teď jsem na semletí, tak nevím, zda to celé přežiju.

Jediné zpestření mezi barvama a hadrem a kbelíkem bylo včerejší vítání občánků, kdy Kuba byl naprosto v pohodě a užili jsme si to.

Sanu je myslím v mamahotelu, tuším do čtrvtka.

Jsem v kontaktu s Rozi, již brzy sem za námi přijde, ale na zítra potřebuje moc držet palečky. :slight_smile: Víc Vám napíše sama.

Tak dobrou noc všem. :slight_smile:
24. bře 2010 ve 21:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.