• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Rozi držím palečky! Moc, moc :wink:
24. bře 2010 ve 21:47  • Odpověz
Woblud, já tedy ne... nesnáším telefonování za volantem, tak tohle tedy ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. bře 2010 ve 21:49  • Odpověz
Ahoj holky!
Já jsem tady taky,ale dneska jsem spíš jen nakukovala.Neměla jsem vůbec čas koníkovat.Hned ráno,jak se Klaudi vzbudila,jsem nakojila a jely jsme ke švagrové a do 14h šily kostýmy na soutěž,která bude už příští neděli a my toho máme hotového opravdu pomálu... :confused: :sweat_smile: Pak jsme hnaly domů,Terka si dělala úkoly a jely jsme k našim a s nima na návštěvu.Přijely jsme v 19h večer,vykoupat Klaudi,uložit a přišla kámoška na čaj a protože moc rozumí kytičkám,dělala mi takový hokus-pokus na jedné pokojovce,takový zábal s mechem pod igelitem,že prý se v těch místech rozkošatí... Tak uvidím.No a byla tady do 21.15h.Já pak šla ven s Amálkou,ospršit se,udělat Terce svačinu do školy... Prostě docela slušnej kolotoč. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Teď ani nevím,jestli mám jít spát,protože jen co si lehnu,Klaudi to snad vycejtí a hned se bude dožadovat svého...

Neli - jsme na tom stejně.Mladá se ani v noci prostě neošidí.Takže 3x kojo,někdy mezi tím ještě čaj... :sweat_smile:
Teda,a vy se stěhujete jo??? A kampak? Smím-li se zeptat? Já jen,že jsme si slibovaly společnou prochajdu,až bude hezky,tak jestli teďka nebudeš někde daleko :confused:

Rozi - držím,držím a moooooooc!!!!! :wink: :dizzy_face:
24. bře 2010 ve 22:01  • Odpověz
Věru, stěhuju se ještě blíž k tobě, takže prochajda bude. :slight_smile: Ulice k Višňovce. :wink:
24. bře 2010 ve 22:06  • Odpověz
Jéééé,tak to je za rohem ! :fearful: :wink: :grinning: Tak to jo,to prochajda fakt bude a už se těším. :dizzy_face: :wink:
24. bře 2010 ve 22:14  • Odpověz
Holčiny, možná se zítra neobjevím, protože budu žehlit, něco Anežce uvařím, pak všechno zabalím a jedem ještě dopol. do Prahy, budem tam na noc, já na školení, Anežka s manžílkem jako doprovod. Takže ráno to bude nestihačka a pěknej mazec, teď jsem ještě pracovala, takže už fakt jdu do sprchy a do hajan.

Ohlásím se v pátek odpol., užívejte si a opatrujte se! :wink:
24. bře 2010 ve 23:25  • Odpověz
Krásné ráno,
Rych- at to všechno dneska přežiješ....
Nelo.- tak stěhování nezávidím , pevné nervy.....

Holky mám takový asi blbý dotaz - je to normální, že mi už skoro nic není - není mi už špatně, prsa se taky trošku uklidnila, hlava se nemotá, jen jsem unavená jinak žádné těhupříznaky - je to normální ?????
25. bře 2010 v 07:41  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak Klaudi teda neskutečně zlobí. :confounded: V noci se budí po 2hodinách,kňourá... Dneska je vzhůru už od 6.45h a je protivná a ukňouraná.Jestli jsou to zuby,tak to bude asi pořádná zabíračka,protože to asi hned tak nepřejde.A já jsem už po 3 dnech jejího "pruzení" celkem slušně vyřízená.Babička tu měla být jako obvykle do čtvrtka,ale včera jeli s dědou na návštěvu a pok už sem večer nejela,protože by odpoledne stejně odjížděla domů,tak jsem na tu "tyranku" sama.Na 10.30h jdeme k Dr. zase kvůli té studii + na 6ti měsíční.Tak jsem zvědavá,jak jsme na tom s "přírůstkem" a zeptám se,na ty zuby a co a jak dál s jídlem.Kojení už pomalu přestane stačit a hlavně už to bude chtít něco pestřejšího.Tak začneme asi matlat zeleninky.Jsem zvědavá,jak jí budou šmakovat...

Odpoledne má být krásně,tak půjdeme na prochajdu,ale není to s ní ono.Ani v kočárku moc nespí.Dá si tak 20-30min a už je zase vzhůru a bulí...

Tak všem hezký den!
25. bře 2010 v 07:52  • Odpověz
Dobré ráno...

Woblu, taky jsem to četla. Kojit za jízdy, to snad ani není možný :astonished: . A že to vůbec někoho napadne :astonished:!?

Rozi, myslím na tebe :wink: ...

No holky, tady začala stěhovací mánie...

Krásný den!!!
25. bře 2010 v 08:12  • Odpověz
4epi já si myslím že u každého je to jinak. Já při prvních dvouch těhu jsem věděla jen oprsou a teď? Prsa mě bolí jako blázen, únava trochu přestává a ta jedna nevolnost za den. pomalu to u mě taky přestává. Neboj
25. bře 2010 v 08:17  • Odpověz
Věru... tak pak se pochlub, jaký má Klaudi míry :wink: . Ale Tesi Kubík s náskokem vede :grinning: !!! A co jsem ti říkala? Máš odpočívat :grinning: , focení se blíží :wink: !
25. bře 2010 v 08:32  • Odpověz
Krásné sluníčkové, ale u nás hnusně větrné dopoledne,

Rozinko, moooooc ti držím pěstičky i s Michálkem a on je má zaťatý pořád (dneska to bude tedy ku prospěchu) :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Woblu, já taky ne :dizzy_face: :grinning: , slyšela jsem to už v rádiu

No jo stěhovací mánie, jsme měli teda ještě loni vydržet a stěhovat se až teď, aby jsme zapadli :grinning:

Danča "akčňačka" :grinning: zase a opět, tak to všechno v poho zvládněte, ale to vy jo, jsi dobrá organizátorka času :wink:

Čepečku, každý to má jinak, někdo neví ani že je těhotný a někdo jako Woblu, Nelča,Gabča si to chudák vyžere až do konce :pensive:

holky já mám teda zlatý dítě a úplně se hrozím toho, co přijde až bude starší, když to tu tak píšete :sweat_smile: , my teď vstáváme jakoby 1 za noc a kolem 6 stěhujeme k nám do postele, kde hned usne ještě bez kojení a kojíme až v 7, když jde tatin do práce :sweat_smile:
25. bře 2010 v 10:11  • Odpověz
Very... třeba přijde milé zlepšení :wink:. Mari spí od 2 měsíců celou noc :dizzy_face:...

A taky přemýšlím, na co Rozi držíme pěsti... že by na testování :confused: :confused: :confused: ???

A Gabča? Blíží se víkend, tak jestlipak má slíbeno domů :confused: :confused: :confused: ???
25. bře 2010 v 11:45  • Odpověz
Šári, mě by i stačilo, kdyby mu tohle spaní vydrželo, je to super :wink:

Taky si říkám jestli na testování, ale já to vidím už tak na nějaký UTZ :wink: :dizzy_face: , teda kéž by, moc bych jí to přála :dizzy_face:
25. bře 2010 v 11:59  • Odpověz
ahojda, tak koukam že už víte, že další sanusatko je na světě, moc vam všem děkuju :dizzy_face:
25. bře 2010 ve 13:21  • Odpověz
Hoja!
Tak míry máme: 7 930g a 66 cm.Sice přibrala 630 gramů,ale celkově ten nárůstek naní za měsíc tak velký,jako v minulých případech.Sestřička říkala,že má náskok... :grinning: Brali jí krev z hlavičky - ještě kvůli té studii,tak řvala jako tur,ale jak jsem ji pak vzala do náruče,hned se uklidnila a sledovala Dr,jak datluje do počítače.Pak si dala svou teď běžnou 30ti minutovku v kočárku a řvala a řvala... Teď jsme doma,najedla se,chvilku byla hodná a pak začla kňourat a mnout si očička.Tak jsem ji dala do postýlky a tam už zase dobrou půl hodinu řve a řve,no prostě DĚSNÝ ! Jestli se nám bude opakovat dnešní a předvčerejší noc,tak se pak prosím neděste,až vložím fotečky,na kterých budu jako vyvalenej slepejš,protože si myslím,že ani vrstva mejkapu to nezaretužuje. :rolling_eyes:
Mluvila jsem taky s paní Dr o výživě dál.Tak říkala,že očividně jí čistě jen kojení stačí,ale pro tu pestrost ať začnu dávat zeleninky místo oběda (zbytek dokojit),ovoce místo svačiny (zbytek dokojit) a na noc můžem dávat kašičku - doporučovala mi rýžovou.Jen jsem se pozapomněla zeptat,jestli to mám dávat všechno hned.Já si teda myslím že ne,že třeba tu zeleninu místo oběda týden a pak přidat to ovoce.Je to tak??? Já si to totiž za těch 11 let od Terky vůbec nepamatuju. :sweat_smile:
25. bře 2010 ve 14:42  • Odpověz
Dad... ááá, Nikolka už je doma, "ve svým" :wink: ...

Very... jj, já jen, že se to nemusí jen zhoršovat :wink: ... Ostatní mě asi zabijou :grinning: ...

Věru... pěkný míry, jsi šikulka s kojením!!! Já začala kaší, + - za měsíc zeleninou, za další jsem přidala maso a ovoce na svačinku. Kaše uvidíš, rýžový jsou v poho.
25. bře 2010 v 17:37  • Odpověz
Ahojda

Tak jsem konečně poslala manžu pro vyvolaný fotky. Bylo jich 288 a cena přes 900Kč. Ale stojí za to. Hlavně ty Maxíkovi fotky když byl jako štěňátko. :slight_smile:
25. bře 2010 v 19:34  • Odpověz
Holky chtěla jsem se zeptat kdy se začíná objevovat ta čára na břichu
25. bře 2010 v 19:46  • Odpověz
hezký večer,

Very jsem zde, ale pár dnů jsem neměla čas, řeším práci a jezdila sem relativně pozdě domů a včera jsem umývala okna

zítra dodělám tech zbylých pár a bude hotovo

ROzi džím pěsti, Agi tobě taky moc moc a Andi, Ahojko vám samo taky, tfuj tfuj tfuj, já se pak přidám
25. bře 2010 ve 20:02  • Odpověz
dabli mě se objevila až někdy v sedmym měsíci a jsem zvědava kdy mi zmizne, páč ji mam pořad vidět :confused:
25. bře 2010 ve 20:06  • Odpověz
Ahóóój :wink: ,

Rozi, moc ti držím pěsti :slight_smile: !!

Věru, na 5 měsíců je malá borka :dizzy_face:, ty máš smetanu, viď :confused:

Wobludko, já nakuju zatím jen trošičku, to hlavní teprve přijde až v květnu přijdou korunky ze stavebka :sweat_smile:. Tady v pcích musím nějaký sekáč objevit, vím jen o tom ve Sladkovskýho ul.. Zítra už konečně musím koupit to Rennie, jinak v noci umřu, ta žáha je hnus :angry:
Holky z Pardubic, kde je dobrý sekáč pro dětičky :wink: ?

Dabli, čáru ještě nemám :slight_smile:.

Čep, já měla stejný stavy jako ty. Bylo mi blivno, pak mi bylo pár dnů úplně normálně a já plašila :zipper_mouth:. Ale jak vidíš, o tom to není. Kdy máš zase KO?
25. bře 2010 ve 20:32  • Odpověz
Já jdu na kontrolu až po Velikonocích 8.4. to je ještě 14 dní :frowning2:( .... Jinak na Velikonoce jedeme k našim, a budeme jezdit po Pcích a vybírat dlažbu na chodbu. Manža dneska přišel, že se musí přestavět byt, abychom se sem všici vešli:slight_smile:
25. bře 2010 ve 21:29  • Odpověz
Dobré ráno,
tak u nás je dneska zataženo :frowning2:, musím jet s malou na velký nákup a odpoledne mi přijede kamaradka tak se moc těším.
26. bře 2010 v 06:49  • Odpověz
Krásné ráno,
Dad, jsem moc ráda, že jste v pořádku a už můžete být doma :dizzy_face: závidím!
Dabli, já taky myslím, že se mi objevila až později, ale přiznám se, že jsem se v tomhle směru moc nezkoumala...
Včera jsem po dlouhé době opustila na chvíli postel, navlíkla mamky oblečení a boty (do svého se nevejdu :sweat_smile: ) a vyrazili jsme do divadla na pohádku, bylo to moc příjemný, odpočinkový - co si budem povídat, ve svým stavu bych nic hyperinteligentního nesežvejkala. A jsme pěkný prasata, protože jsme povečeřeli v mekáči (nebyla jsem tam od brigády na gymplu) a na ráno jsem chtěla chlebík, jenže manžel do něj zapomněl dát kvasnice :sweat_smile: , takže jsme museli zaimprovizovat a posnídali jsme pizzzu :zipper_mouth: musíme na nákup, už se těším na nějakej jogurtek a jablíčko...
No a dneska mám třídní sraz, znáte to ten syndrom třídních srazů, kdy si připadáte jako totální outsider a looser...
Rozince hodně štěstí!
26. bře 2010 v 07:28  • Odpověz
Ahoj holky tak mi žaludek zase hapruje. Holt budu objedvat dřív. Jinak dávám dohromady ty fotky za rok a půl co máme Maxe a je to mazec.
26. bře 2010 v 10:43  • Odpověz
Ahoj holky!
Téééda,kde dneska všechny jste??? :confused:
Já hlásím,že máme za sebou akci foto a byl to docela záhul :fearful: Klaudi jsme si přendávaly z ruky do ruky,dělali na ni cukrbliky s panem fotografem a paní fotografkou,mezi tím jsem kojila,pak to tam Klaudi pěkně poblinkala a celé ty dvě hodiny,co jsme se fotily nevyndala packy z pusinky.Takže jestli tam bude pár fotek,kde si je zrovna "nežere",bude to dost velkej zázrak :grinning:
Potom pózovala ještě Terka samotná-pro paní fotografku,která si to přála a tam je myslím si spousta pěkných záběrů,tak se už na celkový výsledek moooooooc těším :dizzy_face: No a modelka Klaudi totálně vytuhla už v autě při cestě domů,jen jsem ji přenesla i s autosedačkou do pokojíčku a tam si v klidu chrní dál. :pensive:
26. bře 2010 v 17:56  • Odpověz
Ahoj... my byli na ko v Praze a pak užívaly krásný počáso :dizzy_face: ...

Věru, zase 2 hodiny :astonished: ??? A to jsem Jirkovi kladla na srdce, ať vás tam tak dlouho netrápí :angry: :angry: :angry: ... že jsi minule byla k.o.

Woblu... zvládni sraz :wink: !

Jak Gabča :confused: ???
26. bře 2010 v 18:32  • Odpověz
Ahoj holky,

nějak mám moc rozlítáno a nestíhám. Od rána jsem chystala na zítřejší návštěvu z Krkonoš a odpoledne procházka :dizzy_face:

Gabče jsem psala, je naštvaná, nechají si tam až do příštího týdne, až ukončí 34 tt tak ji pustí domů

takže tolik v rychlosti, zítra asi nebudu a když tak až večer
26. bře 2010 v 18:38  • Odpověz
Ahoj holky,

nějak mám moc rozlítáno a nestíhám. Od rána jsem chystala na zítřejší návštěvu z Krkonoš a odpoledne procházka :dizzy_face:

Gabče jsem psala, je naštvaná, nechají si tam až do příštího týdne, až ukončí 34 tt tak ji pustí domů

takže tolik v rychlosti, zítra asi nebudu a když tak až večer
26. bře 2010 v 18:38  • Odpověz
Jusi... sekáče? Moc nevím, kámoška nakupuje na Dukle U Kapitána, pak je něco U Kostelíčka a jak jsi psala...
26. bře 2010 v 18:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.