• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Šári-tak úplně dvě hodiny to nebyly,neboj.Pak se ještě fotila ta Terka a my s Klaudi byly už jen diváci.Tak nějak celkově to byly dvě hoďky - slabý. :wink:

A jak vy na kontrole? Doufám,že dobrý.A Prahu v tomhle nádherným počasí fakt závidím :dizzy_face: Já ji prostě můžu.I kdyby padaly trakaře. :dizzy_face:
26. bře 2010 v 18:46  • Odpověz
A Klaudi je v tý autosedačce totálně vytuhlá... Co s ní? Vzbudit? Koupat? :confused: :sweat_smile:
26. bře 2010 v 18:52  • Odpověz
Kontrola o.k. Snížili nám medikaci :wink:

Věru... jsem si ho hned podala :grinning: ... Prý s Váma je bezva focení :sunglasses: a že jsi působila svěže :dizzy_face: ...
26. bře 2010 v 19:36  • Odpověz
Jé,tak to děkuju za pochvalu.Nám je tam taky dobře.Však už jsme se "vnutily" na Klaudinčin 1 rok. :grinning:

To je fajn,že vám ubrali.Jen tak dál :wink: Jo a "potěšilo" mě,že jsem se dozvěděla,že Mari taky brečí-třeba před spaním.Tak aspoň něco. :grinning: I když proti Klaudušce máš pořád úplnýho andílka. :dizzy_face: :grinning:
26. bře 2010 v 19:44  • Odpověz
Věru... mám se zeptat, jestli si chceš z náhledů fotek vybrat sama nebo jestli to necháš na ně...

Já už nějaký viděla a pěkný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...

Jj, postýlka je její nepřítel, chvilku si tam pobrečí a usne...
26. bře 2010 v 19:54  • Odpověz
Jo a dneska jsme jeli s navigací namluvenou Pavlem Liškou, ten má hlody :grinning: :grinning: :grinning: ...
26. bře 2010 ve 20:11  • Odpověz
Kočičky, tak u nás to zítra vypukne. Ráno nastupuje četa na stěhování, mám z toho hrůzu. A to sotva lezu. Makám od rána do večera, mezitím nakrmím, nakojím a zase makám. Máme sbalený tak dvě třetiny, víc se nedá.
Kubíček už ani neví, jak vypadá maminka, chudinka malej. Za sedm hodin mu je už půl roku, tak strašně to letí.
Budeme několik dní bez internetu, máme ho v novém až od prvního dubna, tak pak se ozvu. Mějte se tu krásně. :slight_smile:

Jen mě trápí Rozi, sama se neozvala, já to nestíhám, uvidím zítra, zda se k tomu dostanu jí zavolat. :unamused:
26. bře 2010 ve 21:09  • Odpověz
Neli... všechno nej ke společnému půl roku ve třech :wink: !!! Zítra to zvládněte a v novým si brzo zvykněte :wink: !!!
26. bře 2010 ve 21:13  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
Tak jsme doma... bylo to náročné, hlavně na silnicích, z Dejvic na Čerňák přes hodinu... :unamused: Jinak Anežka je docela cestovatelka... :slight_smile:

Ke včerejšku - Čepi, v těhu je normální snad všechno... a že je pocit každý den jiný, to je to nejnormálnější, podle mě.
Věrko - držím palce, ať porazíš to řvaní! Jinak souhlas se Sari - začni kaší, rýžová je nejlepší, není to alergen, uvidíš, třeba bude líp spát. Zelenina potom, pak maso, pak ovoce. :wink:
Dabli, čáru jsem neměla...
Dadouš, užívej si!

A ze dneška:
Díky za info od Gabči... a Verčo, nehoň se..
Věrko, těším se na fotky :slight_smile:
Sari, Praha byly hnus, viď... myslím dopravu... Ale ty výsledky, dobré :dizzy_face:
Navigace s Liškou? To existuje?? :confused:
Woblud... inteligentní humor bys taky zvládla, ale pohádka je pohádka :grinning: Já je nemám ráda (ani normálně, ani v těhotenství). :grinning:
Neli, držím palce! A gratuluju k půl roku :dizzy_face:

Holčiny, přeju krásnou dobrou, zítra kouknu. Teď jsem KO a jdu asi za Anežkou spát. My jsme totiž odpol. ještě zastavovali v HK a kupovali něco do bytu, v Hornbachu, tradičně velmi spokojení co se týká poradenství prodavačů... kdyby takoví odborníci byli všude...
26. bře 2010 ve 21:40  • Odpověz
Ahoj,hlásím se netradičně,pro mě v pozdní hodinu,ale měli jsme v práci rozlučku s pánem -jde do důchodu a myslím,že nám bude všem moc chybět,on je strašně akční,srandovní,vtipálek,no prostě miláček. :slight_smile:
Míšo,děkuji za požehnání-vyjde nám to všem,musííí :wink:
Neli,tak ať si v novém užíváš pohodu. :slight_smile: a že to letí,to máš teda pravdu,gratuluji k půl roku.
Sarii,takže kontrola asi ok,když máte sníženy medikamenty,bezva,alespoň pozitivní zprávička. :wink:
Dani,řídím hodně a ráda,ale Prahu jsem zatím nedala,možná někdy,ale s navigací,kterou nemáme a nebo dobrým navigátorem. :sweat_smile:
Asi dnes už nikdo nebude,tak zavírám a dobrou všem.
26. bře 2010 ve 23:10  • Odpověz
Hezké ránko!
I když zamračené a asi za chvíli i upršené...
Tak mladou jsem musela večer normálně vzbudit,protože v tý autosedačce normálně vytuhla tak,že by v ní snad strávila noc :confused: Vykoupaly jsme se,nakrmily,uložily a hned a bez jakých koliv protestů zase usnula.Tak byla tím focením zmožená :rolling_eyes:

Šári,výběr nechám na profíkách,věřím,že určitě vyberou to nejlepší. :wink:

Neli - asi už to číst nebudeš,ale jsem s tebou a přeju ať to v pohodě zvládnete a brzo tě uvítám na naší straně :grinning:

Navigace s Liškou - taky o tom slyším poprvé,ale protože ho můžu,určitě to nebylo nic špatného :slight_smile:

Já jsem Prahu jednou už dala,ale jen cestu přes Kolín a na Čerňák.Tak auto hezky zaparkovala u Ikey a do centra jela metrem. :sunglasses:

Půl roku... Gratuluju Kubíčkovi i rodičům :wink: :dizzy_face: Je hrozný,jak to letí.Nám bude příští neděli... :confused:

Dnes nevím,co s dnem... Terez je pryč,mamka s taťkou na chalupě,tchánovci v Orlických.... Zkusím ségru,nebo se s Klaudi vydáme do Globu.Potřebujem trošku něco pokoupit a taky pokoukat... :slight_smile:

Tak hezký den :slight_smile:
27. bře 2010 v 09:27  • Odpověz
Pěkný ikdyž upršený víkend všem!
Tak já jsem taky bez gynipralu - zjistila jsem, že mi došel :zipper_mouth: tak jsme volali, jestli máme jet ještě na pohotovost pro recept, ale prý už bychom to mohli zvládnout... každopádně ostatní léky ještě mám a na naléhání okolí jsem dnes sbalila tašku pro sebe i malýho :slight_smile:
Třídní sraz se docela povedl, vydržela jsem do desíti a slupla dvě pita a topinku, jsem se rozšoupla :grinning: No a dneska zase odpočívám... sem tam něco pošmrdlám :slight_smile:

Nelčo, to jsou příjemné starosti :slight_smile: Sarii :dizzy_face:
27. bře 2010 v 11:41  • Odpověz
Ahoj :slight_smile: tak sedím u dopolední kávy... v tradiční čas... Anežka vstávala v 5,15... ale kdyby jen vstávala, rozhodla se křičet a tak křičela a křičela, do sedmi jí to vydrželo... nic jí nechybělo, jen nechtěla ležet, chtěla, aby si s ní někdo hrál... "odnesla" jsem to :grinning: :grinning: Jinak hlásím (a nechci to zakřiknout), že začíná lézt. Nebo jinak, posouvá se dopředu, že by to bylo souvislé lezení, to ne, ale pěkně na kolínkách, ručičky a už to je...
Odpol. slaví moje "malá" ségra třicátiny :confused: :confused: takže jdu balit dar, dotáhnout oběd, máme noky se špenátem, s kuřecím a se smetanou.

Užijte si sobotu :wink:

Jo a... Praha - mě řízení nevadí, jezdila jsem po Praze několik let, fakt bez problémů, ale včera byl pátek a bylo hodně aut i na mě... možná kdybych řídila, šlo by to líp, ale jak řídí můj chlap poctivec, tak je to na dlouho, no.... jak to říct, já jsem se s výrazem "blbá blondýna" dostala všude a moc jsem nečekala, ale můj drahý plešatý muž si ty fronty musí odčekat... :grinning: :grinning: a my v autě s ním :unamused:
27. bře 2010 v 11:45  • Odpověz
Woblud, to víš, že to zvládneš... ještě budeš přenášet :wink:
27. bře 2010 v 11:46  • Odpověz
Ahoj při sobotě... Za chvilku jdeme na oslavičku narozenin, tak v rychlosti...

Věru, vyřídím :wink: . A ty profíky jsem jako přehlídla :sunglasses: ! To tak, to mu přenášet nebudu :sunglasses: ...

Woblu... dnes jsi zjistila, že ti došel? Si nehlídáš zásoby!!!

Dani... Anežka je šikulka :wink: A chudák manžílek, to minulý příspěvek schytal :grinning: :grinning: :grinning:...
27. bře 2010 ve 12:47  • Odpověz
Hezkou sobotěnku všem...
Tak já si umyla okna,mám ze sebe radost,tak se mi do toho nechtělo,teď čekám až se doperou záclony a pak ještě povysávat a vytřít a bude večer :grinning: K počasí - u nás se střídá sluníčko s mračnem,ale neprší,takže to šlo bezvadně.
Dani,ještě že nemá manža na hlavě bekovku,když řídí a za oknem plato vajec ty mám nejraděj :grinning: :grinning: :grinning: né nic proti nikomu,každý jede na co má i když někdy je to katastrofa,ale lepší dojed dýl než vůbec. :wink:
Koukám,že všichni slavíte tak já alespoň popřeju Karličce k zítřejším narozeninám,Karli vše nej a ať tě mamka nezlobí :grinning:
27. bře 2010 ve 14:03  • Odpověz
Ahoj děvčátka, tak se hlásím z mama hotelu, byla to akce hurá, tak jsem se nestihla ani nahlásit, že "práskám do bot"

Dočítat po týdnu to teda nezvládám...., ale Šári mě z "nejdůležitějšíma" infoškama už pozásobila..... tak lehkej přehled mám.

Počasí se nám lehce pokazilo, ale snad se to rychle zlepší, aby jsme zase mohly vesele pobíhat po venku.......
27. bře 2010 ve 14:46  • Odpověz
Ahojko je a u vás neprší? Tady od rána pořád sem tam jo, někdy víc někdy míň....

Dani Anežka se už vydává na cesty, no tak to bude ještě víc veselo než do teď bylo, šikulína to je :slight_smile:
27. bře 2010 ve 14:48  • Odpověz
Sanu,neprší,dopoledne se honily mračna,ale asi od dvou svítí krásné dobíjecí sluníčko. :slight_smile:
Taky jsem tu tuhle vyvolávala delf,ale všimla jsem si,že chodí na jinou diskuzi,myslím IUI,měla by být taky po,ale nedopadlo to,doufejme,že i mezi nás zavítá.
27. bře 2010 v 16:55  • Odpověz
Ahojky holky,

návštěva odjela, já padám tak akoráde do peřin :grinning: , jsem totálně utahaná, bolí mě od rána hlava, do toho ta blbá alergie, ucpaný nos a ještě se v noci už několik dní potím jako to prase :angry: :confounded: , takže mě asi brzy čeká návštěva Dr. :unamused:
děs běs, ale jinak si nestěžuji :wink:

dočítání nezvládnu, přelítla jsem jenom naposledy, že se Věrka byla fotit, taky se chystáme, těšíme se na vaše fotečky určo budou zase moc krásnýýý :dizzy_face:

Danča to všechno v Praze zvládla a pobavil mě popis, rozdíl mezi "blbou blondýnou a plešatým poctivým manželem" :grinning: :grinning: :grinning: Dani, dost dobrýýýý

zdravím ztracenou dceru Sanusku :slight_smile: :grinning:

Woblu, ty sis teda dala na srazíku do trika :grinning:

Ahojko, umytá okna, to je to jediný co mi ještě pořádně chybí k úplnému velikonočnímu úklidu, ale zatím na ně nemám chuť a ani sílu :sweat_smile: , ale tobě závidím, že už to máš hotové :wink:
27. bře 2010 v 18:13  • Odpověz
Sanusko, vítej zpět... chyběla si.

Ahojko - umytá okna? To si kádr, závidím...
já to ale letos asi vzdávám - u starých to (prý) nemá cenu a nová umyla ještě stavba, takže to jen přelítnu.

Holčiny, dobrou :slight_smile: ... dnes o hodinu kratší... tak snad to dítě pochopí a trochu si přispí...
27. bře 2010 ve 20:26  • Odpověz
Holky,umyto,uklizeno,ale jsem ko,obdivuji všechny,co vlastní velké domy a uklízí si v nich samy.Taky mě ofouknul vítr a cítím rýmičku,takže jdu dát vanu a hurá do peřin,ty jsem teda nepřevlíkla až příští víkend.Jo a nenávidím střešní okna. :angry:
Very na co máš alergii,mě začínaj pálit i oči,ale zdá se mi na břízu brzo,většinou to mám až ke konci dubna.
Taky přeji dobrou :wink:
27. bře 2010 ve 21:08  • Odpověz
Dobré ráno,
včera jsem tu měla návštěvu, tak jsem se nedostala. Jinak okna mám už umytá a moc se těším na Velikonoce. Příští týden máme nabitej. Jdeme se podívat do školek a den otevřených dveří a taky se zeptat, zda mi Máju veznou a pak už budeme připravovat Velikonoce. Maručka se na ně moc těší.

Taky mi narostlo bříško, mám ho už tak veliké jako s Maruškou ve 12tt. Tak jsem zvědavá kam to až půjde :slight_smile:, ale jinak spíše hubnu než přibývám.
28. bře 2010 v 09:24  • Odpověz
delf IUI nedopadlo? To mě mrzí... budou ještě zkouet dál, nebo jim doporučili ivf? Ptám se blbě, já vím, počkáme, až se tu objeví :slight_smile:
teda vy jste šikulky s tím uklízením, to já jsem se dneska zmohla akorát na pofackování kuchyně...holt letos jedeme na nouzový režim
Karličce všechno nejlepší :dizzy_face: !
28. bře 2010 v 10:56  • Odpověz
... přidávám se k nouzovému režimu. A než bych uklízela, to radši sedím u práce, aby to trochu ubývalo, jdou mi z toho oči trochu šejdrem :confounded: ale co už, dělám to (zatím) dobrovolně...
Jinak Anežka spala od 8 večer do 6,15 starého času, tj. 7,15 nového času. Bez kojení! Tak jsem spokojená... jen aby jí to vydrželo :grinning: :dizzy_face:

Přeju krásnou neděli...
28. bře 2010 v 10:59  • Odpověz
... chtěla jsem vložit fotky Anežky s pomlázkou, abyste mi tu dívčí koledu věřily... ale nejde to! V albu, jakmile dám přidat fotky, spadne celý internet. Nešlo to včera, nejde to dnes... jde mi mazat fotky, měnit popisky, ale nové fotky asi nebudou :cry: Tak snad to doladí (buď koňaři, nebo se vzpamatuje naše PC :grinning: )
28. bře 2010 v 11:01  • Odpověz
Holky, když děti spí celou noc, nemáte problém s mlíkem? Mamka říkala, že jí takhle ségra spala celou noc už jako miminko a kvůli tomu přišla o mlíko... tak proto se ptám :slight_smile:
Dani, tak to teda nevím, já teď vložila fotku úplně v pohodě... :confused:
28. bře 2010 v 11:33  • Odpověz
ahojdy nakukuji co je nového, ale Danči příspěvek o blondýně v Praze je prostě supr to se musí nechat :grinning: . Zase jsem se pěkně zasmála díky :sweat_smile: . Tak jdu dočíst co je nového .
28. bře 2010 ve 13:37  • Odpověz
Holky Vám ty děti tak krásně rostou :sweat_smile: , jo a už se těším na nové fotky od Věrušky s holkama. Všechny naklízíno, jak to všechno stíháte ? :sweat_smile: nojo holky šikovný hihi. Já akorát stíhám z práce do práce udělat jarní úklid na zahradě no a doma to ještě musí chvilku vydržet, ikdyž okna už mám taky umytá :dizzy_face: . Jo a chtěla jsem se zeptat kdy budou otvírat v Afiku to H&M pořád tam mají, že otevřou na jaře. Jaro už je tu a pořád nic :angry: .
28. bře 2010 ve 13:48  • Odpověz
Hezkou neděli,

já dnes přeji Sonče všechno nejlepší k svátečku a Karličce krásné "1" narozeninky !!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

pěkně nám to utíká :pensive: :slight_smile:

Dančo, dobré řešení situace v umývání oken, jenže tohle u nás neprojde :grinning: , ale prý je manža umyje, abych mu nevypadla z okna :grinning: :wink: , tak jsem zvědavá

Woblu, já nevím jak s tím mlíkem, zatím dobrý musím zaklepat, když se to jo nedá vydržet, tak prostě v noci odstříkáš a hotovo :wink:

mě Mišulka taky spal moc hezky, sice nééé tak výstavně jako Anežka, ale i tak super od 8 až skoro do 4 starého času, tedy 5 nového, takže si opravdu nestěžuji :wink:

dneska jsme dlouho leželi v posteli, takže byla v 11 snídaně, tak nevím kdy se dostaneme k obědu :sweat_smile: :grinning: , máme jet na kávu a zákusek k našim, musíme se někde stavit pro pečivo, tak tu asi nebudu a blíží se čas srazíku, jak to necháme ??????
první čtvrtek v měsíci (1.4.) a nebo až druhý čtvrtek v měsíci po houkání (8.4.)????
28. bře 2010 ve 13:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.