• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Woblu, teda ty máš konvičky :confused: :confounded: , ať už to máš brzy za sebou a je už jen líp :wink:
28. bře 2010 ve 14:19  • Odpověz
Woblu- teda, takové jsem měla s Maruškou a nechali si mě v nem. ale pak jsem byla ráda, neb se mi rozjela preeklamsie, ale u tebe to určitě bude dobré....
28. bře 2010 ve 14:45  • Odpověz
čáááááááááu holky :slight_smile: co nového .................... já tu asi chcípnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: co je nového?
28. bře 2010 v 16:32  • Odpověz
Ahojky,teda woblu,co na to doktor,kámoška byla teda celkově nateklá i v obličeji,prsty na ruce o nohou nemluvě a taky jí hnal do nemocnice,tam jí zjistili něco v moči,vysoký tlak a za 14 dní jí dělali císaře a to měla ještě spoustu času,takže dobře,že tě donutilo tvé okolí zbalit si tašku ono nikdy nevíš.
28. bře 2010 v 16:32  • Odpověz
tak jsem to rychle zkoukla,,,,,,,,,,,,,gratulace pro čepečka k těhu :wink: holky no na tomhle koni se vyznat to je něco.........
jste asi někde po venku, no aby ne už je tam jaro.Já už tu mám stejnou barvu jak peřiny a leze mi to tu na mozek a začíná mě z toho slušně hrabat.Hlavně to jídlo to je hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak doufám, že mě v pátek pustí.V uterý mám ultrazvuk tak snad to bude dobrý a půjdu i kdybych to měla podepsat.chci se konečně vyspat a najíst.A hlavně už mám tiky těch pecek když někdo vrayí do dveří ..........

woblu tak ty už máš sbaleno..........to já přijedu a budu vybylovat gynipral čoveče pořád beru, dr mi ho chtěla vysadit no a já, že ne dokud jsem tu tak ho ho nedám..... jinak málá je pořád malá minulí pátek měla 1500g tak jsem zvědavá jak vyrostla?
28. bře 2010 v 16:54  • Odpověz
tak se zatím loučím.........mějte sre moc hezky a at se Vám i miminkům daří :wink: holčina na pkoji mi pujčila notas tak se kusí k večeru přihlásit....no uvidím..................jo holky a co ten srazík mám príma místo :confused: co taklhe druhé patro pokoj číslo 11 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: no to už tu snad nebudu :sweat_smile:

tak pááááááá g
28. bře 2010 v 16:59  • Odpověz
Ahojda.Tak Karličce vše nej k 1 ročku a Soně k svátku :wink: Gab aspon na víkendy by mohli pouštět vid.Malá váhu ještě dožene . :wink: Woblu já měla taky konvice asi měsíc před porodem jsem se nedostala ani do kozaček.Dali mi nějaký punčochy a nohy nahoru nebo studená sprcha na nohy. :wink: Tak já okna ještě umytý nemám musím je zmáknout příští týden .Zato v práci v kanclu ho mám umytý i záclony vypraný. :grinning:
28. bře 2010 v 17:14  • Odpověz
Soni, Karličce přeju k narozeninkám vše nejlepší..................holky tak vy slavíte spolu :wink:

tý jo a jak se mám ted odhlásit????????????????
28. bře 2010 v 17:28  • Odpověz
Ahoj Gab, moc tady na Tebe myslíme! Vopruz co. Hele váha není zase až tak podstatná, důležitý je týden :wink: mám Ti takovej dojem, že už jsou ty naše prdítka starší než Muchli holčičky a doháníme Marinku.

Ty nožky už mám takhle asi tři týdny :confounded: akorát dneska mě napadlo je vyfotit... Dr. se tvářil, že je to v těhotenství normální a vzal mi krev s tím, že předpokládá, že se to bude postupně zhoršovat, tak aby měl hodnoty, ze kterých budem vycházet... jsem oteklá všude, i v obličeji, stehna, ruce, hodně se to projevilo na váze, ale jak jsem tím zvracením zhubla, tak to je patrné hlavně z těch nohou... ona to vůbec není sranda na těch kachních nožkách udržet balanc :sweat_smile: :grinning: do pantoflí se nevejdu, tak chodím v manželových vytahaných fuskách, venku v keckách s vytaženýma tkaničkama.

Nějak málo nám tekla voda, tak se to náš tatík jal spravovat, no výsledek je ten, že něco vyšrouboval a nejde to tam dát zpátky, takže jsme bez vody :unamused: běhá tu sem a tam a nadává, tak jsem radši zalezla :stuck_out_tongue_closed_eyes: snad se mu to nějak podaří spravit :sweat_smile:
28. bře 2010 v 17:31  • Odpověz
Ahoj... My dopolko na jarmarku na zámku a odpolko prochajda se známošema.

Gab, přesně, všichni někde trajdaj... Gabi, čááááááu... poslední týden, to už je brnkačka :dizzy_face:. A v úterý po UZ dej vědět, jak je malá malá...

Woblu... konve máš pěkný, kdypak jdeš na KO? A s tím nekojením v noci, já 2x za noc odstříkávala. Jinak bych měla s kojením konec hned.

Soni, Kájo... krásný narozeninovo- sváteční den :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...
28. bře 2010 v 17:41  • Odpověz
Ahoj holky tak manža mi v noci přišel vysmátej z hospody a dnes měl dělat okna. udělal dvě a zbytek odpoledne. Patří mu to. :grinning:
Jinak zítra jdu na kontrolu tak se pak nějak ozvu
28. bře 2010 v 19:08  • Odpověz
Hoj holky :wink: ,

Dabli, držím pěsti na KO :wink:

Soni, veliká gratulace Karličce, ke krásným prvním narozeninám :slight_smile: . A Prý máš svátek (kalendář nějak nesleduju), takže přeju vše nej i tobě :slight_smile: .

Gábi, vydrž!!!! už to máš za pár!!! :wink:.

Woblud, teda ty nohy máš oteklý pořádně.. Ale jako Gábi, už to máš za chvilku :wink:. Ale jinak ti to moc sluší :wink:

Holky, na žáhu mi pomohlo kysaný zelí :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Někde jsem to vyčetla a fakt mi stačí jen si vzít pár vidliček a je po pálení! Skvělej pocit :slight_smile:

Přidala jsem fotku z dneška, aktuální váha 64 kg - takže 6 kg navrchu od pupíkatění.. Díky hormonům jsem byla kynutější už před těhu, takže i těch 58 bylo u mě víc než dost :angry: :angry:.
28. bře 2010 ve 20:34  • Odpověz
ještě, jsem nedočetla co dnes, ale koukám do alba :wink:

Jusinko, krásná fotečka a moc ti to slušíííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. bře 2010 ve 20:59  • Odpověz
Soni, jé ty jsi taky oslavenec, tak doufám, že jste se holky pořádně rozšouply :wink:
Sarii, chodím do nemocnice do rizikovky a zve si mě každý týden v úterý, takže pozítří :slight_smile: Mám na dr. mobil, snažím se ho moc neotravovat, ale už jsme taky párkrát volali, to hodně oceňuju. Takže jestli to společně nějak zdárně zmáknem, tak budu vůči dr. velkým dlužníkem.
Jusi děkuji, nápodobně, no teď zrovna moc hubeňour nejsem, nevím, kolik je ideál, ale moje přirozená váha, kterou si moje tělo +- udržuje je 60 kg, což u mě odpovídá konfekční velikosti 38/40 (M/L). Pokud mám víc nebo míň, tak se necítím dobře. Jak jsem zvracela a zhubla na něco málo pes padesátku, tak to bylo až hnusný, jak ze mě ty kosti trčely, pak jsem začala jíst a rychle se to srovnalo na normál + nějaké to kilčo, což odpovídalo mladýmu... ale za poslední měsíc jsem přibrala z ničeho nic opravdu hodně, tak 6 nebo 7 kg, ale asi dost bude voda jak otýkám... Takže teď se v tomhle směru moc dobře necítím, ale snad tělo ví, co dělá. Ségra v těhotenství přibrala 18 kg a během tří měsíců po porodu zhubla tak, že pak i ztratila menstruaci... malej ji prostě totálně vysosal...
Ty jo to kyselý zelí jsme teď párkrát měli, rozdílu jsem si nevšimla, ale ani se to nepohoršilo, možná na tom něco bude :slight_smile:
Dabli, držím palce a těším se na hlášení :slight_smile:
Jo a díky za vysvětlení s tím mlíkem :slight_smile:
28. bře 2010 ve 21:14  • Odpověz
Díky Very :wink:, však ty jsi mamina kočka :dizzy_face: :dizzy_face:

Woblud, to jsi fakt hodně zbubla, to tvoje blindění každý den ti ani nedá něco pořádně přibrat.. Ale hlavně že malý se má dobře a to ostatní je šumák. Teď už to doklepeš a pak se ti to všechno srovná a bude dobře :dizzy_face: . Já nosila dříve (před Sanusem :grinning: 36/38) tak 38/40, teď už ani nevím co si koupit za velikost.. Když já te´d ujíždím na sladkým :angry: .
Zelí si naberu do mystičky přímo ze sklenice a zabírá, děláš to stejně :confused:?
28. bře 2010 ve 21:26  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Tak máme svítidla - některá koupená, jiná vybraná a objednaná, tak jsem ráda, že je zas něco za náma...

Woblud, holky straší s nemocnicí - hele, viděla jsem horší konvičky, tohle zvládneš - a jak říkám, ještě budeš přenášet :wink: ... tedy, s tím zvracením, asi se hodí tenhle smailík :confounded: :pensive:

Srazík dohodnutý na 8/4, po sirénách, protože Sari 1/4 nemůže, se tu psalo...

Gabule, drž se!!!

Dabli, držím palce na kontrolu :slight_smile:

Soni, vše NEJ k svátku, malé už jsem přání posílala.

Woblud - s tím kojením - já jsem nikdy neodstříkávala, prostě proto, že to neumím... Kámošky holčička spí celou noc snad od 6 týdnů, kojí pořád a malé je 9 měsíců. Takže asi je to o tom, jak se s tím konkrétní tělo vyrovná... třeba na rozkojení stačí těch 6 týdnů, nevím... já jsem s bolavýma prsama bojovala a bojuju doteď, když Anežka déle spí, ale během pár dnů se to přizpůsobí a teď fakt vydržím od večera do rána a od rána do večera. Je to takový zázrak přírody, to kojení... :wink:

Jusi, sluší Ti to!

Holčiny, zítra máme výlet za starýma známýma do HK, takže budu asi až odpol. Užijte si den :wink:
28. bře 2010 ve 22:07  • Odpověz
Jůůů, nikde nikdo :confused: !
Dobré ráno všem :wink:

Dani super! Nakupování ti tak trošku závidím, mě hrozně bavilo zařizovat byteček :wink: . Ale za pár let až půjdem do většího mě to čeká znova :sunglasses:. A děkuju..

Čekám na poštu, přijde nám nový foťák, tak už jsem se upravila aby se mě pošťák nelekl :grinning: (nolrmlně se při válení doma nemaluju, na to jsem líná a drahý už mě zná :sweat_smile:)
29. bře 2010 v 10:27  • Odpověz
nolrmlně - pěkná zkomolenina :grinning: :grinning: . Má tam být - normálně
29. bře 2010 v 10:27  • Odpověz
Ahoj,
Dani, tak já dneska jdu okouknout dlažbu, tak jsem zvědavá s čím příjdeme
29. bře 2010 v 10:55  • Odpověz
Zdravím děvčata.
Tak to je škoda, že srazík vyšel na příští čtvrtek, protože to zrovna jdeme s holkama k doktorovi na píchanec, takže se zúčastnit nemůžeme. No a za měsíc už hoky v sedačkách určitě neudržím, protože už teď začíná být Monča pěkné šidlo. Ohrádku je schopna obkutálek a různě oblézt celou. :grinning:
Na maminky mám takový malý dotaz. Už měsíc přikrmujeme, ale Nikola mi moc jíst nechce, prostě mi to všechno vyplivne zpátky. Je to jedno, jestli to je brambor, rýže, maso nebo zelenina. :frowning2: Zato Monča jí nádherně, takže to jídlo, co jim dávám nemůže být tak špatné.
No, a začaly jsme večer dávat kašičku a tu Nikola docela baští, sice je toho víc na bryndáku než v ní, protože většinou se kaše nepodaří připravit moc hustá, ale na ni otevírá pusu a jí, jak umí.
Tak nevím, jestli jsem neudělala chybu, že jsem jí dala kaši, protože přecejenom ta kaše je sladká. :frowning2:
Nevíte někdo, co s tím?
29. bře 2010 v 11:57  • Odpověz
Pěkné pondělí,
pracujícím ať to pěkně uteče do konce týdne a nám co jsme doma - my si poradíme a určitě se nenudíme :grinning:

tak jsme vyfásli u Dr. mast na ručičku, reakce na to očkování z nemocnice, ale prý to není hrozný, že to vypadá u jiných mnohem hůř, tak jsem hned klidnější :wink: , vzali jsme šmahem mini nákup a lékárnu a alou domů, pršííí :stuck_out_tongue_closed_eyes: , takže dneska prochajdu nedáme, stejně mám velké prádlo, ta se aspoň nebudu honit a pěkně v klidu si to pověsím a vyperu :wink:

Andi, tak hlavně že v práci je umyto :grinning:

Dabli, držím pěstičky na dnešní KO :wink: :slight_smile:

Gabča písla přes spolubydlící, tak fajn, to už musíš Gabi nějak doklepat :wink:

Dančo, užij si HK a asi už nestihnu pozdravovat, jestli jsi byla s holkama odsud :wink: :sweat_smile:

Muchlo, čauvec.....to je škoda,že máte očko a nedorazíte :frowning2: , ale já myslím, že tvoje slušně vychovaný holky to zvládnou i za další měsíc, protože takhle slušné děti se jen tak nevidí :wink:
s příkrmama počkej na Danču a Šári.....holky ti poradí :wink:
29. bře 2010 ve 12:44  • Odpověz
Ahoj Very.
No, s tou slušnou výchovou, to teda nevím. :sweat_smile: Tam je použito asi špatné slovo. :grinning:
No, naštěstí nebo naneštěstí, teď nevím, jsou holky každá jiná. Teď se totiž začínají tahat o hračky, takže když Monča něco má, tak Nikola to chce taky. Naštěstí naopak to není tak hrozné. Monča je taková, že to teda ségře nechá, ať si to vezme, vždyť ona si může vzít něco jiného. :grinning:
29. bře 2010 ve 13:23  • Odpověz
Muchli, tak oni už se začínají prosazovat :sweat_smile: ...no jo ženský :slight_smile: , ale aspoň víte, že je máte. Pobavila mě část,...že to teda ségře nechá... :grinning: :grinning: :grinning: , to je dobře, že je každá jiná, to tak má být, máte to doma o to pestřejší, ale fakt nevěřím, že by nějak moc zlobily, takhle super hodný dvojčátka jsem ještě neviděla a jak někdo už na srazíku říkal, my jedničkovky jsme měly pořád plné ruce a ty dvojčatovka a naprostá pohodička :wink: :sunglasses: , takže příště určitě doražte :wink:
29. bře 2010 ve 13:51  • Odpověz
Ahoj holky trochu nestíhám. Byla jsem v práci a u mamek v práci a chvíli jsem ležela.

Takže dnešní KO. Náš prnďa dorostl těch chybějících 14 dní takže odpovídá 12tt. Bylo to super už to vypadá jako miminko. Jinak jsem celý večer prozvracela, protože jsem měla šílenou migrénu, ale prý si můžu vzít paralen. Mám jěště nějak otočenou dělohu tak musím polehávat na břichu. Jinak 6.4. jdu na ten prvotrimestriální sreening.
29. bře 2010 ve 13:59  • Odpověz
No já jsem na nás s kojením zvědavá, teď jsem krmila ségry Honzína z lahve a pěkně mi ručičkou pošmrdlal prso, tak hned kapu :sweat_smile: uvidím, jak mi to půjde odstříkávat, koupila jsem od známé takovou tu ruční odsávačku za 30,- Kč :grinning: za ty prachy na zkoušku dobrý :grinning:
Dabli, pěkné zprávy :dizzy_face: drž se, mělo by se to zlepšovat :wink:
S těma otokama jsem to vygooglila, že pokud není vysoký tlak a bílkovina v moči, což mi každý týden hlídají, tak je to ok, jinak právě hrozí ta preklampsie nebo jak se to píše. A jediný, co fakt zabírá, je prej porodit :grinning:
Já právě potřebuju zajet do ikei koupit mladýmu skříňky na hračky (těch má zatím minimum, ale těch dalších krámů :confounded: ), ale radši jsem si říkala, že počkám po zítřejší kontrole, jak na tom jsme.
29. bře 2010 ve 14:18  • Odpověz
Ahojda.Jé Very to jsi hodná,že myslíš na pracující :slight_smile: Však Vy toho máte taky dost :wink: Jsem chtěla na ty okna a furt leje :angry: No jo mám smůlu na ket jdu po velikonocích tak musím já :wink: Muchli to jsou hodný dvojčátka :wink: dabli super zpráva :wink:
29. bře 2010 v 15:33  • Odpověz
... jen se hlásím, že žiju... od rána na cestách a teď jdu do bytu hlídat poslední dodělávky na kuchyni.

... a pořád nakukuju, jak asi Agi...

Užijte si odpolko, večer kouknu :wink:
29. bře 2010 v 15:56  • Odpověz
Zdravím vespolek,andi,,když máš umyto v práci,tak doma to bude brnkačka,děti helpnou a je hotovo :grinning: :grinning: :grinning:
Myslím na agi,ani se neozvala a víkend je pryč.... :wink:
Neli nám taky nepodala info,jestli jsme držely pěstičky pro Rozi dobře,ach jo....
Holky,holky jedny....
Už si taky přeju,aby se něco u nás dělo,poslední dobou mám jen samé zdravotní problémy,nějak mě ten smrad ve firmě nesedí,řekla bych,že si postupem času pěstuji v sobě další a další alergie na chemikálie,které mi ze začátku nevadily.Zrovna dnes mám zas zimnici jak hrom,tak jednou týdně mě to porazí. :angry: :frowning2: :confused:
29. bře 2010 v 15:58  • Odpověz
ahoj vsem
vsem moc dekujeme za pranicka, celej vikendik jsme meli navstevy, oslavovali jsme, vse bylo krasne, uzili jsme si to moc a moc... x))
ted si jeste vic uvedomuju jak to vse strasne rychle utika, vzdyt jen ted to byl ten malej kouzelnej drobinek a uz je to velka slecna :dizzy_face:
jeste jednou, vsem co si na nas vzpomeli dik :wink:
29. bře 2010 v 16:27  • Odpověz
Dabli, tak KO super, a mimčo je frajer/ka dohnal/a všechno, tak hoď nožky hore a užívej si to :wink:

Andi, to neva, že jdeš na Ket až po velikonocích, tak ať si to rodinka zatrénuje, ty okna, protože na vánoce už je budou mít oni, tak aby si to vyzkoušeli, popř. kdyby byly chyby, abys je upozornila, aby až to bude na ty vánoce, tak ať to je v cajku :wink: :grinning: :grinning:

Dančo, ty mě píšeš ať se nehoním :confused: :grinning: , mrkni do zrcadla :grinning: , ale ty to zvládáš skvělě, já vím :wink:

Ahojko, mě taky došlo, že jsem nereagovala na ty alergie tuhle, no jo mám taky na břízu, na obiloviny, trávy atd., kvetou už kočičky, takže to je taky jasný....jsem hrozná s tím rudým frňákem, jsem chtěla se jít fotit s malým, ale nevímteda kdy to zvládnu :sweat_smile: , chemikálie nezávidím, mě v práci stačila klimatizace a já začala pšikat, pšikat a zase pšikat :sweat_smile:

Jo, Rozinka by mě zajímala moc a samozřejmě i Agi....

kde je zase Sanuska????
29. bře 2010 v 16:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.