• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Rozi ajooooooooooooo ty jsi vlastně byla kvůli tomu břuchu a volnou tekutinu v břiše teda nemáš.?

Jo jo srazík 22.6. asi na tu 12 a místo domluvíme nějak v tejdnu, aby tady bylo víc osob....
7. čer 2009 v 18:27  • Odpověz
Sanu-No, on mi řekl,že pokud mě nebolí přímo v podbřišku, tak že to nemá souvislost s gynekologií a na UTZ jsem nešla. Zítra jdu konečně na krev a na UTZ asi 21.6. :slight_smile: Uvidíme, co ta krev.
Jinak mi přijde, že se trošku divil,že mám pozitivní TT, že napoprvé se to moc nestává :fearful: tak nevím, já myslela, že 40% je docela dost.
7. čer 2009 v 18:35  • Odpověz
čau kočandy,

jak se máte?? počásko dneska vyšlo suprově :dizzy_face:

my se měli fajn, dopoledne jsme byli na výšlapu na Kuňku, aby se Anetka unavila a pak jsme jeli na oběd do Duranu :wink: Tam jsme měli 2 hodinky klid, pže spala a pak tam pobíhala s kamarádem Péťou a kočárkem :sweat_smile: Přijeli jsme před chvílí a jsem docela KO :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. čer 2009 v 18:36  • Odpověz
Ahoj holčičky!
Zdravím při neděli!

ZOFI-ještě jednou gratulace k Vašíkovi. :wink: Je to fešáček.Koukala jsem na fotečky a jsou překrásné. :dizzy_face:

SANU-dík za odkázek na tu diskusi.Písla jsem tam vzkazík,protože jak jsem jukla,byly ty polský města z úplně jiné strany...Já bych jela od Náchoda a nejbližší větší město je Klodsko,tak uvidím,jestli mi ho někdo doporučí...

TROLL.- A jak si představuješ takový víkendík a hlavně kde??? Písni k tomu něco. :wink:
7. čer 2009 v 18:42  • Odpověz
Rozi, já měla při druhém HSS vodu pod žebrama tlačilo to na bránici a straaaašně špatně se mi dejchalo, ale to by jsi asi poznala, ono to i dost bolelo jako by mi někdo jezdil pod žebrama nožem... :sweat_smile: :wink: Podbřišek byl v poho....
Zofka měla Vašíka taky myslím z prvního :wink: A Luci Anetku z prvního IUI... :wink:

Luci ahoj, tak vám to pěkně vyšlo, kde je Duran??? Taky jsem dneska po dvouhodinové prochajdě ko. Ale hezky vyvětraná.

Věru nemáš zač, snad se ti někdo ozve, ale stejně za korbičku, sporťák, autosedačku (nebo vajíčko nevím jak to přesně napsat), tašku ke kočíku, síťku a pláštěnku dát 9.400,- je pořád ok...... :wink: Za benzín taky něco zaplatíš..... A maj tam fakt výběr různejch vzorů a barev, prodavačky taky ochotný, kvůli eventuelní reklamaci to je do Opatovic taky kousek....... Ještě to polsko zvaž...
7. čer 2009 v 18:51  • Odpověz
Sanu - to je ono, já mám to samé, taky pod žebrama a blbě se mi dejchá!!!!!!, kdy ti to odeznělo?Po tom vysazení prednisonu?
7. čer 2009 v 18:59  • Odpověz
Tak jsme Anetce vytáhli její první klíště :angry: na štěstí bylo ještě pidi a asi tam bylo jen chvilinku, tak se hned pustilo

sanu, Duran je v HK, hned z kraje, když jedeš po starý cestě :wink:

Holky, dneska jsem ten V cross viděla na Kuňce na živo a vypadal docela dobře :wink: jen teda dost vrzal :confused:
7. čer 2009 v 19:02  • Odpověz
Rozi mě museli vysadidt všechny léky, hlavně estrofem a utrouš, Prednison ten je jen na oblbnutí imunity to není hlavní s"pouštěč"....
A teda teď přemejšlím u jakého dr jsi byla že UTZ se nedělá a když to není podbřišek tak bla bla bla... to je přece kravina :confused: :sweat_smile:
To dejchání mi povolilo druhej den po kapačkách, pak se mi ta voda slila do podbřišku, tak to bylo lepší, jen pak nepříjemný, úplně to odeznělo třeba až po 3 týdnech.......

Luci budou fotky??? :slight_smile:
7. čer 2009 v 19:04  • Odpověz
Luci vrzal joooo, tak snad se to pak vyřeší naolejováním :grinning: :wink:
7. čer 2009 v 19:05  • Odpověz
Sanu-vysadil mi prednison a ten gel, co si zavádím na noc, ve kterým je progesteron mi nechal, že ho prý budu brát tak do 12tt, utrogestan neberu-ten gel je místo něj, prý už se nedělá. Na co je ten estrofen? A byla jsem dnes u dr. Provazníka, řekl mi že to není nutné, když mě nebolí v podbřišku a mluvil, že to může být jako nevolnost žaludku z toho těhu, ale vím, co je nevolnost na blití a co je tvrdý horní břicho! Měla bych s tím tedy někam zajít? Kdes pak byla ty? :frowning2:
7. čer 2009 v 19:22  • Odpověz
Rozi Estrofem jsem brala na podporu sliznice, když s tím nemáš problém, tak ho nebereš.....
No já chodila k Šári, ale já jela do Sanusu HK v šest večer, protože se to nedalo, tam mi udělal UTZ velkej boss Štěpán a měla jsem tam volnou tekutinu, ale já to měla hned ten den po punkci...
Musela by jsi mít lehkej HSS aniž by jsi ho nějak pociťovala a tím, že ti roste HCG, tak se to třeba drží, ale tak snad Provazníček ví co dělá, holky si ho chválej, tak snad to bude ok..... kor když se ti to nezhoršuje, tak by mě mělo být v poho.... Ale kdyby se to horšilo, tak do HK zajeď.
7. čer 2009 v 19:26  • Odpověz
sanu, fotili jsme docela dost..musím omrknout fotky, pže manža je promazával...prý na nich vypadal jak v 8.měsíci :grinning: :grinning: :grinning:

sanu, jj, vrzal, ale to není žádná závada..jenj jsem nechápala, jak při tom mohlo to mimi spinkat :sweat_smile:
7. čer 2009 v 19:27  • Odpověz
Sanu - děkuju za info, mooooc!!Jsi beruška, uklidnila jsi mě, neboť jsem opět doma sama :frowning2: Ten žaludek a břicho je lepší, ten prednison je prý pěkný svinstvo-jsou po něm prý i žalud.vředy jak leptá sliznici(mám to od dvou dr.)tak snad to bude furt lepší a tuhle noc budu spát víc jak 2 h. :confounded:
7. čer 2009 v 19:33  • Odpověz
Rozi jo jo a úúúplně při nejhorším sjedeš do špitálu nebo Sanus HK. Takže klídek a pít :wink:

Luci no mě ty vrzací kolečka (nebo co to vrzalo) rozčilujou, nevím jak s tím můžou jezdit :grinning: Asi sebou budu vozit olejničku... :sweat_smile:

Holky to je prča když se hejbe břicho jsem to vyhrabala na you tube :grinning:
7. čer 2009 v 19:37  • Odpověz
sanu, počkej až se bude hýbat tobě..to je boží :dizzy_face: už se na to zase těším :dizzy_face:

vrzání bych taky nesnesla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. čer 2009 v 19:40  • Odpověz
Luci no neuvěřitelný, že by to tak mohlo být.... :grinning:

Zatím mizím pa
7. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz
zdravím všechny, čtu co je nového
žofíka rodil doktor jako mě, to je sranda, je fakt dobrej..
Verunka se má dobře, žofíku je fajn že kojíš i ty šári já vám zavidím .. . . :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
už mi tu princezna zase usíná v postýlce je boží už se hodně směje a reaguje na hračky no paráda, užívejte mamky všech dnů naplno s těmi miminky je to božííííí

ahojky luci co u tebe nového? už mi přišel z mmb ten svetřík od nextu je kouzelný, zítra hodím fotečku. ..

přeji všem hezký večer pa pa
7. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz
jo jinak už mi došla mateřská, co jsem to pohonila a vytelefoovala tal už je to ok.. a docela dost penízek až se divím..
7. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz
ahoj jaji :slight_smile: u nás nového ani nic...pořád docela pohoda :wink: Anetka ted hrozně povídá..je to prča :grinning: už si před ní musíme dávat pozor na pusu :grinning: jsem zvědavá na světřík z nextu :wink: Kojení neřeš..má to i svý výhody, to uvidíš časem :wink:
7. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz
ja vím luci už to neřeším, ale ten první měsíc jsem byla v pr...
ted už je to pohoda..
7. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz
jaji, taky mě to moc mrzelo...ale fakt ted vidím hlavně výhody :sweat_smile: :wink: tak nevím, jak to bude u dalšího prcka :wink: ikdyž ten pocit při kojení byl hezkej :dizzy_face:
7. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz
Ahojky holčiny..... :slight_smile:

ODPOVĚDI K VÍKENDU SANUSEK.....

VĚRU - VÍKEND SANUSEK BY SE KONAL NA SEČI KDE JE MOŽNOST SI PRONAJMOUT 3 CHATKY VEDLE SEBE A JSOU 4LŮŽKOVÉ A KOMPLETNĚ VYBAVENÉ (NOVĚ POSTAVENÉ) ..... JE ZDE MOŽNOST GRILOVÁNÍ,VÝLETŮ,KOUPÁNÍ..... 150M OD TĚCHTO CHATEK JE HOTEL,KTERÝ MÁ VELKÝ VENKONÍ BAZÉN+VNITŘNÍ,SAUNU,VÝŘIVKU.....ATD.
4 SANUSKY BY UŽ JELI....POKUD BUDE MÍT JEŠTĚ NĚKDO ZÁJEM DOMLUVÍME SE NA DATUMU A MŮŽEME VYRAZIT....... :dizzy_face: :dizzy_face:

A CO VY NA TO OSTATNÍ....?

:wink: :dizzy_face:
7. čer 2009 ve 20:33  •  snaží se  • Odpověz
rozi tak to jsme se museli potkat :wink: jsme s manžou vycházeli jsme to dvojka velkej a malá :sweat_smile: Si vzpomínám, že tam nějaká slečna seděla, ale myslím jestli jsme se nepotkali už někdy v čekárně ve starým sanusu. :confused:
7. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz
Trooli-Seč mám ráda a výlety taky, pokud bude místo, tak bych jela
7. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz
ty rozi tak aspoň, že jsi ho tam chytla a zítra uvidíš :wink:
7. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz
troli začínám o tom taky uvažovat, ale asi budu muset vzít Dušánka :confused:
7. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz
Gabi-jsem napnutá,snad se to HCG objeví i v krvi, když ho mám na těhoten.testech :unamused: bojim bojim :wink:
7. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz
troli, nápad to není špatný...ale u nás by záleželo na termínu..aby měl kdo hlídat Anetku :wink: jinak to zní dobře :dizzy_face:
7. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz
Holky děti můžete vzít sebou vůbec to nevadí..... :dizzy_face: :dizzy_face:

Dnes jsem jela za Agi a ta taky souhlasila..... :wink: Bery a Hopi jsem poslala sms,tak uvidím kdy se ozvou.... :slight_smile:
7. čer 2009 ve 20:56  •  snaží se  • Odpověz
toli bude uvidíš :wink: test to potvrdil :wink: a měla jsi fialovej svetr???tam totiž byly holky dvě?

si tak říkám, že když budu sebou brát dítě tak si to s Váma neužiju, no aspoň si užije babička hlídání.. :sweat_smile:
7. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.