• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Woblu, já dostala od Sonči, tu obyč ruční a stačila mi úplně,k nezaplacení :slight_smile: já teda ani moc neodsávala odsávačkou, spíše mi to tam teklo samo a nebo stačila ruka, akoráde jsem to využívala jako lepší odběrátko než hrnek, ale i tak jsem měla jedno prso v odsávačce a druhé v hrnku, protože to jak začneš jedno odsávat tak druhý spustí taky, nebo aspoň mě jo :sweat_smile: :grinning:

a zatím jsem nedala dohromady alba tady na koníkovi, takže kdo chce mrkněte na rajce, přidávám fotky tam, akoráde popisky ještě nestíhám, ty mám zatím jen na Facebooku :sweat_smile:

http://verysek1.rajce.idnes.cz/
29. bře 2010 v 16:34  • Odpověz
Ahoj... jsem se zaměstnala tak, že jsem ani neměla čas na koně. A teď jsem si 2x za sebou smázla příspěvky :angry:. Stačí brnknout o myš a je to v pytli :angry: . Dopolko na gyndě, Veru, budu pro tebe mít jedno platíčko Azalky :wink: . Pak jsem měla zpestření při obědě. Mar zaskočilo, tak, že jsem ji musela vzít ze židličky a bouchat do zádíček... A pak jsem objevila, že má kolem očí a nosu petechie. Asi z toho kašle :confused: ...

Muchli... tady je krásný případ, že každé dítko je jiné. Někdo to dělá tak, že kaši řízne maso- zeleninou... Do nemléčné neochucené kaše :wink: ... Některý dítko příkrmy nechce :rolling_eyes: ... Takže zkoušet, třeba s tou mix-kaší, nebo dát týden pauzu a pak zase zkusit... Jinak je moooc škoda, že na srazík nemůžete! Jsem se tuze těšila na nejhodnější dítka!!!

Jusi... sluší ti to :slight_smile:

Woblu... tu normoš odsávačku jsem měla doma. A letěla hned. Mně natrhla bradavku, bo co... Ale každá holka to má s kojením a laktací jinak... Já jsem prostě "robot na mlíčko" nebyla :sweat_smile: ...

Kdepak máme Věrku???

Taky jsem si vzpomněla na Agi a Rozi :confused: :confused: :confused: ...

Soni... se těším na fotky :wink:...
29. bře 2010 v 18:05  • Odpověz
Šári, Azalky platíčko ??? :confused: :sweat_smile: :confused: , vy jdete do snažílkování bo co?
29. bře 2010 v 19:03  • Odpověz
Holky děkuji
Jo a musím polehávat na břiše, protože mám prý nějak otočenou dělohu. No neumím si to představit. Protože spím na zádech a boku. Co bych, ale pro malé neudělala. Kdy se dá zjistit co to bude?
29. bře 2010 ve 20:10  • Odpověz
Dabli... se budeš snažit, noo :wink: ... Někdy se to dá poznat už 13.-14.tt... Ale na 99% asi až kolem 20.tt :wink:

Very... ano, ne. Ano... platíčko. Ne... nesnažilkujeme. Vysvětlím :wink: ...
29. bře 2010 ve 20:56  • Odpověz
autor
ähoj holky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Tak miminko se zase opět nekoná. Ms ještě nedorazila ,ale už je za dveřmi. Co se dá dělat , už jsem snad ani s ničim jiným nemohla počítat.
Manžova rodina řeší naší situaci za nás , protože jak jsem psala tak švagrová je těhotná a manželův bratránek čeká dvojčátka. O nás nikod nic neví ,moc tam teď nejezdíme , já bych to všechno absolutně nemohla po tom všem ustát. Švagrovky máma ( moc velká drbna) prohlásila, že teda neví co jako děláme či podnikáme pro to mít dítě ,ale prý by jsme měli jít do adopce!!! Jsem docela v šoku, že nás musí pořád někdo probírat.

Ve středu jedu do Prahy do Národního na Cyrano z Bergeracu v hlavní roli s Davidem Prachařem a Sašou Rašilovem tak se děsně těším :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Nikdy jsem v Národním nebyla.

Přemýšlím zda mám jít teď znovu do IUI ,když to nevýjde...... :pensive: :pensive:
29. bře 2010 ve 21:28  • Odpověz
Šári, dobrá, dobrá... :wink: :slight_smile:

Agi, jak víš, že je mrcha za dveřmi???, chjoooo vůbec ti situaci nezávidím :confounded: :pensive:

tak jsem zase koukala na zázraky života...................mám z toho všeho smíšené pocity :pensive:

přeju všem dobrou noc
29. bře 2010 ve 21:49  • Odpověz
autor
Verysku- zázraky mi příjdou místama pěkně ujetý. Mrchu poznám za ty roky :pensive: :pensive: :pensive: .
tak dobrou všem :slight_smile: :slight_smile:
29. bře 2010 ve 22:08  • Odpověz
Zdar...
Po těch kuchyňářích mě čekalo ještě žehlení a seriál, tak jsem tu až teď.

Muchli, zkus hodně mrkve a brambor, je to sladké, mohlo by jí to chutnat. A když ne, tak počkej, třeba se rozjede, chce to zkoušet, chce to čas... ale já nemám co mluvit, mě Anežka jí všechno... :wink:

Ahojko, držím palce, ať se chemikálií brzy zbavíš!

Dabli, gratuluju k výsledku kontroly! :wink:

Woblud, tak koukám, že s kojením nebudeš mít problém... mám pocit...

Agi, ach jo... ale víš co, příznaky bývají podobné... a IUI bych nezatracovala :wink:

Přeju krásnou dobrou :slight_smile:
29. bře 2010 ve 23:25  • Odpověz
Holky jak je změněný čas, vůbec se mi nechce chrupkat :rolling_eyes:

Dabli, jsem ráda, že je všechno v pořádku :wink:. Na břiše si to užij dokud můžeš, pak to nějaký čas nepůjde :slight_smile:

Agi, mrzí mě to :pensive: :pensive:

Sari, dík za pochvalu. Já taky občas omylem smažu napsaný příspěvek, a pak už mě většinou nebaví psát nový, jak jsem vytočená :grinning:

Zázraky jsou ujetý, co? Pak nemají mít lidi zkreslený představy..

Zkusím jít na kutě. Papa :wink:
29. bře 2010 ve 23:28  • Odpověz
Jěště jak píše Dana, Agi. Já byla 100% přesvědčená, že mrcha přijde, tak mě bolelo břicho, záda, prostě "moje klasika" . Uvidíš :sweat_smile: .

A jdu, dobrou
29. bře 2010 ve 23:31  • Odpověz
Dobré ráno,
včera byl hrozný den, bylo mi zle a pak jsem 2xzvracela. Já už jsem koupila látku na těhu kaťata, tak teď jen zajet k švadleně .
Jo a včera jsem se byli podívat na auto, tak budeme asi kupovat nové, abychom se tam všichni vešli
30. bře 2010 v 07:44  • Odpověz
Dabli, nám to řekli ve 13+0, právě při prvotrimestrálním screeningu (to teda nevím, proč je prvotrimestrální, když se dělá na zač. druhého trimestru :confused: ), ale bylo to ve fakultní nemocnici na nejkvalitnějším UTZ v celém širokém okolí, taky tam byl asi kus štěstí, že byl mrňous příhodně natočen... takže už by to teoreticky říct mohli, ale spíš ne

Agi, já myslím, že to smysl má, spousta příčin neplodnosti není absolutní, tzn. že je velká pravděpodobnost, že se to jednou dvakrát za reprodukční život povede samo. Tak jako když někdo nemá vaječníky, tak těžko, ale třeba u nás morfologie 0-2%: s tím se prostě otěhotnět nedá, ale je klidně možný, že za čas budu v tom, ani nebudu vědět jak... a každej bude říkat, že jsme si vyčistili hlavu a hned to šlo :grinning: Tím chci říct, že plně souhlasím se Šilhou a jeho názorem, že dokud jsou příslušné orgány, tak to smysl má :wink:

Čepi, holt jsi těhulka, no :slight_smile: já v noci propotila postel a ráno se zeblila krutěji než obvykle, tak jsem zvědavá, jaký bude dneska nález bez toho gynipralu... mám takovou obavu, abych už nebyla skrz na skrz :sweat_smile: z malýho velkýho už jsem celá omlácená, ten když se rozhodne, že se bude někam sunout, tak už to je křížová výprava :confounded:
30. bře 2010 v 09:38  • Odpověz
Dobré dopoledne,

Agi neházej flintu do žita, mě loni taky bolelo břicho jak na mrchu a nakonec to bylo něco jinýho, ale věř mi, že tě chápu, páč v tuhle chvíli jsem bez keců nejstarší ze všech a poslední co není těhotná, moc na klidu mi to nepřidává, ale pořád věřím.

do toho ted práce, no paráda
ve čtvrtek jedu do Jihlavy, tak musím panu doktorovi říct, at se snaží :wink:
se mi do Brna vůbec nechce, nehledě na to, že bych to měla složitý jezdit k doktorovi na KO :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2010 v 10:02  • Odpověz
Ahojda,jdu vás po menší pauze pozdravit.U nás nic moc nového.Zítra jdu na IUI tak snad konečně to dopadne.Byla jsem včera na ultrazvuku a u mě vše v pořádku.Uvidíme co ukáže zítra petrův spermiogram.Ten poslední spíš nic než moc.Domluvili jsme se s dr.i s Petrem že to teď ještě zkusíme a když to nevijde,dáme si pauzu a po dovolený se vrhnem na další KET.Doktorka říkala že pokud budou výsledka spermia takový jako posledně,že bysme jen zbytěčně vyhazovali peníze.
30. bře 2010 v 11:00  • Odpověz
zdravím všechny
o víkendu zas Veru spadla na futra od koupelny, na hlavě boule veliká, chtěla jsem jet na pohotovost,ale nezvracela chovala se normálně tak jsme nikam nejeli, na šití to nebylo,ted už tam boule není jen odřenina ach jo furt někde padáme a nejvíc na hlavu :frowning2: :frowning2:
včera jsem omylem ¨Verunce skřípla prstýk v zásuvce, vůbec jsem nevěděla že tam se mnou je, byla s manžou a najednou tohle, ach jo to nám ten týden pěkně začíná :rolling_eyes:

agísku moc mě to mrzí,ale třeba to ještě může vyjít, těhu příznaky jsou různé....

jinak jsem četla že máte srazík,ale zase v Pardubkách, že? Ach jo tolik vás chci už osobně poznat a zase nic, bude někdy srazík v HK??

madli držím pěštičky na IUI at to dobře dopadne :slight_smile:

šári už máte koupenou tu novou autosedajdu pro Mari?
30. bře 2010 v 11:47  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Jsem se od rána zas nezastavila :unamused: Ale co, někdo vařit musí a uklízet a tak...

Jaji, slibuju, že o příštím srazu v HK Tě budu informovat. Včera jsme se sešly s Evíkem, Žofi, Artep a Luci, pěkně jsme pokecaly. Mám tady všechny pozdravovat. Jaji, pamatuješ z těhle holek někoho??

Užijte si den. já jdu pokračovat v práci :unamused:
30. bře 2010 ve 13:06  • Odpověz
autor
Krásný slunný den :slight_smile: :slight_smile:
tak ms opravdu dorazila a zítra se objednám na další IUI. Já tomu neslevím a tentokrát to beru nějak s velkým klidem až se sama divím.

miso.77- co napsat ,snad jen to ,že obě cítíme stejně :pensive: :pensive: .

Dani- a jak se holky mají , co Eva a dvojčátka??
30. bře 2010 v 17:45  • Odpověz
Ahoj, já jen že žiju, nějak nestíhám, dneska Sel očko a chvátí nás rýma............................ jdu dát Sel paralen čípek chjo.....

Dala jsem 5ti měsíční foto........

Myslím na vás a snad už se konečně co nejdřív urvu........

tak zatím paaaaaaa
30. bře 2010 v 17:54  • Odpověz
Sanusko, Selince to sluší :dizzy_face:

Agi, holky se mají dobře, Evče dětičky dost zlobí, ale zvládá to, skvěle, já bych už visela někde, asi :grinning: :grinning:
30. bře 2010 v 17:57  • Odpověz
Dani děkuju

Prosím tě když má 37,9 (už po odečtení 5 desetin( tak paralen viď. Pořád jí to leze nahoru......
30. bře 2010 v 18:00  • Odpověz
Agi, Míšo, držím palce do dalších bojů :slight_smile:
Dani, že necháme děkovat :dizzy_face:
Madli, ať jde zítra všechno podle plánu a spermiogram je co nejlepší :slight_smile:
Jaji, některý děti jsou takový padací :sweat_smile: já byla jako dítě samá modřina a věčně odřený koleno, ale to už jsem byla starší.... a taky jsem spadla z višně :grinning: respektive půlka višně spadla se mnou :sweat_smile:

Dnešní nález předčil moje očekávání, čípek stále stejný (dvojčata by to prý neudrželo, ale jedno ještě jo), takže nám vysazení léků nijak neuškodilo. Takže máme ,,jen" duphaston 1x4 a magnézko 2x4. Akorát mám pořád hodně plodovky a už bychom s tím prý měli trochu něco udělat, takže mám absolutně zakázaný cukr a sladké :rolling_eyes: zrovna na Velikonoce kurnik. Já nejsem extra velký sladkomil, ale na mazanec jsem fakt měla chuť :sweat_smile: a navíc u toho byl manžel, takže mi na nákupu dovolil jen dva čokoládový jogurty :confounded: :slight_smile: ale mamča slíbila, že mi upeče extra várků rohlíčků bez cukru, tak se snad i tak naprásknu :dizzy_face: otoky se mu vůbec nelíbily, že to má u mě dost prudký průběh, ale moč i tlak dobrý...
30. bře 2010 v 19:24  • Odpověz
Ahoj... dneska jsem v jednom kole...

Dani... tak vy už jste si s holkama srazík udělaly, a neřekneš :zipper_mouth: ...

Jaji... ještě jsme autosedačku nekoupili. Vybranou ji máme, tak není co řešit. A do vajíčka se zatím vejde, když je malá...

Agi... jdi dál!!!

Sanu... jj, při 38°C po odečtu se dávají antipyretika...

Potkala jsem Marušku a mám Vás pozdravovat. Na srazík nemůže, akorát budou v Alpách...
30. bře 2010 v 19:25  • Odpověz
Ahojky,tak já dnes nebyla v práci,po včerejšku mi dobře není,tak jsem vyrazila pro antibiotika,ale zítra už půjdu pokud ráno vstanu.Neschopenku jsem si nevzala,protože to co jsem dostala v práci za 14 dní bylo k pláči a zbytek ze sociálky nikde :frowning2:
Jinak nás čeká návštěva v Jihlavě v úterý a uvidíme jak nám to půjde.Pokud by se nezadařilo,uvažuju o změně zaměstnání,jsem tu sice 4 roky,ale zdraví mě to ubírá.Sice nevím co bych dělala v dnešní době,kdy se práce těžko hledá,ale klidně bych se vrátila k prodávání,bude záležet kam a za kolik,ale na čistý vzdoušek :wink:
Dani,já si pamatuju všechny členky koníkovky,tuhle jsem tak přemýšlela jaktože píšete,že má muchli holčičky,když má určitě Mikuláška a teď se mi rozsvítilo,že to je určitě artepka.No bývalo nás tu více....
Sanu,tak ať je Sel líp a co zkusit zábal?
Míšo,tak ať se doktor snaží :grinning: :wink:
30. bře 2010 v 19:27  • Odpověz
dani to víš, že holky ze srazíku v HK pamatuji, se žofi jsem nějakou dobu pracovala :slight_smile:
mám nějakou depku, Verunka sice chodí,ale venku lítá jak čert, vše sbírá a nechce chodit za ruku, no mazec, já jsem asi špatná matka nějak jí nezvládám :rolling_eyes: :rolling_eyes:

agi určitě jdi dál :slight_smile:

sanu at je teplotka brzy pryč a celi je zase dobře :slight_smile:
30. bře 2010 v 19:56  • Odpověz
Sari, já bych i řekla, ale pochybuju, že by někdo z Pardubek jel do HK.

Sanusko, nad 38,5 bez odečtu nebo nad 38 po odečtu se dává panadol nebo paralen nebo co máš... Držím palce!!

Holkýý, volali dva zájemci na byt :dizzy_face: :dizzy_face:

A koupila jsem Figaro - retro edice - čokoládu s vystřihovánkou, pamatujete, to oblíkání na panenky, to je ale 30 let, počítám... :grinning:

Woblud, aspoň tak... a poraď se se Sanuskou, jogurt může mít víc cukru než mazanec, občas...

Jaji, špatná matka si byla tenkrát, když se Ti malá poškrábala, tuším. :grinning: Hele, neblbni, nejsi špatná matka, všechny děti zdrhaj, když se naučej běhat, přeci. Buď v pohodě :wink:
30. bře 2010 ve 20:34  • Odpověz
No dala jsem jí pak Panadol, jak jsem přijela z lékárny, tak měla bez odečtu 38,6
Sar mi byla poradkyní....... :slight_smile:

Jooooo a zapomněla jsem nahlásit, v 5 měsících má Selinka 8.300g :wink:

A dneska se loučím, protože to bude asi lehce masakroní noc......

Tak pa

Dani supr, tak to by bylo fajn, kdyby to koupili co :slight_smile:
30. bře 2010 ve 21:19  • Odpověz
Sanusko, bylo by to fajn, uvidíme...

Držím palce na noc!

Zítra dopol. pracuju, ale odpol. kouknu :wink:
Dobrou.
30. bře 2010 ve 22:58  • Odpověz
Dobré ráno,
včera u nás odpoledne bylo krásně tak jsem vyvalila pupík na letišti a chytala lelky Manža si to taky užil a Maruška byla jak čuník a hledala stále nějaké broučky.....
Večer mi volala ségra, jestli jí udělám dan. přiznání no vzpomněla si brzo, k nim jedeme až a víkendu a samozdřejmě nemá žádné podklady, tak jsem zvědavá, jak dneska uspěje na finančáku.
Holky zítra začínám 9 tt - strašně to letí. Teď mě čeká ten test na vady, tak jsem lechce nervózní.
Dneska máme k obědu vepřové zapečené se smetanou a knedlík - Maruška říká gendík .
Jo a včera jsem si taky koupila odbornou knížku o dvojčatech a mám z toho dost dobrou depku. Myslím, že to nezvládnem
31. bře 2010 v 07:54  • Odpověz
Ahoj při středě...

Dneska pět ódu na počasí nebudeme :frowning2: ... už se to na nás žene...

Čepi...zvládnete :wink: . Všichni to zvládli!!! Ještě nikdo nedal dvojčátka do baby-boxu natož, aby je pohodil... Takže vzhůru do teorie :dizzy_face: ...

Dani... si ještě budete vybírat mezi zájemcema :slight_smile: .... To už se vám stěhování asi blíží, ne???

Sanu... tak jaká byla noc? Určitě byla Sel tak zmordovaná, že spala jak dudek...
31. bře 2010 v 08:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.