• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Agi držím pěsti!!!!

ahojko, woblu děkuji, začínám se zase těšit, tak jak loni, to bude asi tím počasím :slight_smile:

mám poslední pokus, tak bud a nebo

čepi to zvládnete, musíš věřit, že budeš mít nejhodnější děti na světě :grinning:
31. bře 2010 v 08:36  • Odpověz
Hojda,zase jen na skok.Adélka je ve školce tak to tu musím trochu pofackovat a vyrážím směr Sanus.Přilítnu domů,hodím do sebe nějakej obídek a honem do práce.
31. bře 2010 v 08:39  • Odpověz
Ahojky,
jen se jdu nahlásit, že žijeme. Nejsem tu tak, jak bych chtěla, ale to je moje blbost, promáčkla jsem totiž obrazovku u noťase a monitor je k.o., a Kubík u velkýho PC nevydrží, snad se to manžovi podaří zprovoznit přes TV :confused: . Jinak na sraz se hlásím, jestli bude příští týden :wink:
Nedočítám, protože to nemám možnost stihnout. :grinning:
Poslala bych někomu když tak svoje telefonní číslo a kdybych se tu neukázala do píštího týdne, mohly byste mi písnout, kdy a kde a v kolik srazík bude :wink:
Jinak po poslední poradně máme 9280g a 75 cm :grinning: :grinning: :sweat_smile:
31. bře 2010 v 09:30  • Odpověz
Tesi... Míry akorát na vyvalení očí :slight_smile: :rolling_eyes: :dizzy_face: ... Aha, a kdo dá vědět do restošky???
31. bře 2010 v 09:38  • Odpověz
Sarii, no chutná mu, no :grinning: :grinning:
Hele, můžu ti dát svý číslo a dáš mi vědět?
Já tam klidně zase zavolám a dohodnu to, jen musím vědět kolik nás bude a kdo si co dá :wink:
31. bře 2010 v 10:11  • Odpověz
AHoooj

Tes já jdu, doufám, že se do toho nic nenamotá, ale snad ne...... takže se hlásím. A co si dám? To asi ještě nebude vypsané ne?
Míry jsou taky moooc pěkné!!!!!!!

Selinka je už dobrá co se teploty týče, asi očko a rýma nadělali trochu paseky..... rýma se drží, ale ta zase zmizí........

Madli taky to máš pěkně nadupaný.... :confused:

Já jdu kuchtit. Pak juknu.
31. bře 2010 v 10:20  • Odpověz
Sanu, no to bude vypsané tak v pátek nebo spíš až v pondělí, takže zatím by bylo fajn vědět kolik nás bude s tím, že pak třeba v pondělí, úterý napíšu ještě tomu chlápkovi maila nebo sms, co si dáme :wink:
Selince přejeme s Kubíkem, ať je líp.

Já zítra nakukovat asi nebudu, jedeme ráno ke švagrové na celý den, už se těším. ale chtělo by to lepší počásko na pávení.
31. bře 2010 v 10:26  • Odpověz
No já přemejšlím že si dám něco nemeníčkového třeba nějakej salátek, ten mi aspoň nevystydne a "nezpodrážkovatí" když se Selinka rozhodne, že potřebuje nutně moji pozornost..... :wink:
31. bře 2010 v 10:33  • Odpověz
To bude nepřehledný, hledat to tady v diskuzi kdo jde a kdo ne :confused: ... tak komu to máme hrnout do IP???
31. bře 2010 v 11:10  • Odpověz
Ahoj holky,
nějak jsem se nestihla nahlásit :sweat_smile: , jela jsem k mamul a pak na nákup a večer jsme ještě na otučku dali s manžou PCE kvůli DVD, kterému se jaksi nechce fakat :grinning:

a dneska v tom marastu hnusným, musím na pojišťovnu a do drogerky, se mi teda jako vůbec nechce :confounded:

a taky mám velkou kupu na žehlení a zase budu balit odjíždíme na Vysočinu, jen nevím jestli zítra nebo až v pátek :confused: , ale snad se to odpolko dovím

mě škrábe v krku, nééé na angínu, ale prostě chrapot, strašný.....jsem jak nějaký vyhulenec

psala Gabča, že Vája má 1800g, že je o 2 týdny menší a že zautočí na propuštění, tak ji držím pěsti, ale zase radši ať jsou pod dohledem, když je vája takový drobek :sweat_smile:

SRAZÍK .............................se taky hlásím !!!!!!!!!!!!!!!
31. bře 2010 v 11:17  • Odpověz
Sarii, tak mě to pošlete a já si udělám zase seznámek a v pátek nebo v pondělí tam brnknu :wink:
31. bře 2010 v 11:18  • Odpověz
Tesi... supr :dizzy_face:

Veru... se koukej kurýrovat! Cucat :slight_smile:...

Tak snad Gabču pustí :wink: ... Vája je drobek, ale Gabče domácí prostředí určitě jen a jen prospěje :dizzy_face: ...

Venku je děs, fůůůj. Ještě, že nikam nemusím...
31. bře 2010 v 11:28  • Odpověz
oki, holky, tak jjá tam zavolám hned, hodím rezervačku na toho 8.4., zase na tu 13.00, s tím, že tam hodím těch 10 míst a když tam pak budu psát ohledně jídla, tak upřesním i počet židlí, kdyby nás bylo víc :wink: , souhlas?
31. bře 2010 v 11:32  • Odpověz
jinak se omlouvám, že naa nic nereaguju, peru se s Kubou o klávesnici a prostě nic jiného než psát ohledně srazíku s ním na klíně je nemožný a i to je fuška :grinning: :grinning:
31. bře 2010 v 11:34  • Odpověz
ok Tesi, souhlas :wink:

Šári, cucám,cucám... :grinning: jediný co mi dopuručili je Septisan, moc dobrý :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , ale spásla jsem kupu perníčků, tak to s tím škrábáním v krku nebude tak horký :grinning:
31. bře 2010 v 11:37  • Odpověz
Tesi, jinak míry krásný, ani já jiné v tomto věku nečekám :wink: , jsou to krásný a pořádný chlapáci
31. bře 2010 v 11:38  • Odpověz
Dani :grinning: ty panenky vystřihovací se dají koupit normálně v levných knihách nebo papírnictví, já je obvykle kupuju neteři, ona je taková malá výtvarnice :slight_smile:
Madli, tfuj tfuj na dobrý výsledek.
Čepi, klíííd :dizzy_face:
No ještě jsem chtěla na něco reagovat, ale dneska jsem totálně vymatlaná. Asi si dám zase chupku :sweat_smile:
31. bře 2010 v 11:39  • Odpověz
Tak rezervace provedena na 8.4. - 13.00, 10-11 míst a v pondělí rřes maila upřesním, kolik by bylo jídel z meníčka :slight_smile:
31. bře 2010 v 11:42  • Odpověz
chrupku jsem měla na mysli...
To neva, že je Vája malá, hlavně, že je - no chtěla jsem napsat vyvinutá, ale na to si náš mladej bude muset chvíli počkat :grinning: - no prostě už v podstatě dopečená :wink:
Srazík nedám, to by na mě byla asi moc velká výprava, navíc si do porodu už netroufám řídit,..
31. bře 2010 v 11:43  • Odpověz
Very, tjn, my už máme měsíc sporťák, protože Kubovi byla korba jen tak, tak.
Jinak šťastnou cestu na Vysočinu a hlavně opatrně :wink:

Jo, a to ví Sarii, máme nový auto - konečně :grinning: , a manžel jel o víkendu s svou rodinou na návštěvu do Nymburka, já byla s Kubou v mamhotelu a mi pak volal, že nějakej důchodce před Hypáčem v Nymburce nám orval až na plech metalízu u zrcátka, by se jeden fakt po..... :angry:
31. bře 2010 v 11:46  • Odpověz
Ahojda nějak se mi vypařila fotka.

Jinak včera mě bolela děloha jako by tam doktor něco zapomněl. :grinning:

Přidala jsem do alba trochu fotek i našeho delfínka.

Agi co ti mám říct. Já už nevěřila, zkusila jsem ovulační testy, stejně v ty dny tulínkování moc nedopadlo a koukej dopadlo to.

Čepi kdy jdeš na ty vady?
31. bře 2010 ve 12:00  • Odpověz
Tak úroda spermijek o mooooooooc lepší než posledně.Tak uvidíme.Užijte si srazík.my bysme dorazili na čtvrtou takže nás srazík opět mine :frowning2: .
31. bře 2010 ve 13:11  • Odpověz
Zdar :wink:

Tak hlásím, že Anežka regulerně leze vpřed. A občas taky stoupá na chodilo, tedy zatím jen na jedno...

Stěhování? Sari... ono se to tak nějak spíš vzdaluje... drahý musí do práce v sobotu, kdy to mělo vypuknotu, takže asi někdy v půlce května až, protože další víkendy jsou plné... :pensive: Ale díky za optání...

Čepi, ale zvládneš! Co maj říkat holky, který měly dvojčata jako první dítě (třeba Muchla) :wink:

Tesi, přihlásila jsem se přes IP.

Gabi, 1800 už je slušný :wink: ale přesto, ať ještě počká...

Odpol. jdem ven s mou ségrou a synovcema, tak se těším. Užijte si den. Večer kouknu :wink:
31. bře 2010 ve 14:05  • Odpověz
Zdravím,no to je venku hnus velebnosti.....a tak má být asi i na velikonoce :frowning2:
Čepi,neboj to dáte,hlavně,že už máš Marušku a víš co a jak :wink:
Míšo,na zítra hodně štěstí. :slight_smile:
Madli,tak ať to vyjde :wink:
Very,mě též začalo škrábat v krku,ty naše alergeny,včera mi doktorka koukala do krku,říkala krk zarudlý a tak jsem si tak říkala v duchu.co to plácáš za nesmysly,krk mě nebolí,dýchat nemůžu přecejc a hele ono je to tu. :angry:
Dani,tak snad prodáte,podle fotky z kuchyně máte i tento byteček trošku znovucírovaný néé?Známý prodávaj zděný 2+1 už skoro rok a nic.
Gabče se nedivím doma je doma a 1800gr už ujde,hlavně se bude muset šetřit.
31. bře 2010 v 15:37  • Odpověz
Tyjo teď koukám, "Nedobrovolná bezdětnost" se přeměnila na "Neplodnost" :confused: No dělaj pokroky :grinning:

Dnai v tomhle jdete vycházkovat jo, tak hlavně si neužeňte rýmu a taky nějakou fotečku akční Anežky by jsi mohla hodit..... :wink:
31. bře 2010 v 16:29  • Odpověz
Tý brďo,i já koukám jako blázen,hledám tu naši nedobrovolnou bezdětnost a ona nikde,nejdřív mě lákalo otevřít snažilky,ale tomu jsem zas nevěřila,tak jsem šla rovnou do neplodnosti a jsme tu,ale však jim všici ukážem,že neplodnost ještě změníme na plodné jaro maximálně léto :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. bře 2010 v 17:56  • Odpověz
ahoj holky jdu na radu, Nikolka ma jakoby ucpanej nos, slyším jak se ji špatně dejcha a funí, a pořad ji to probouzí, mate nějakou babskou radu?
31. bře 2010 v 17:59  • Odpověz
Dad a zkusit odsát? Máš odsávačku na rýmu? (vsavačovou) A
31. bře 2010 v 18:04  • Odpověz
vysavačovou.....
31. bře 2010 v 18:07  • Odpověz
mam jen ten blbej balonek a tím vysavačem mi to příjde brutalní když je tak mala :confused:
31. bře 2010 v 18:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.