• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Dad neboj Delince bylo asi 14 dní a měla opratě a odsávačka byla v poho.....
31. bře 2010 v 18:54  • Odpověz
Delina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak a Sel má novou přezdívku :grinning:
31. bře 2010 v 18:55  • Odpověz
Dadouš, vůbec to není brutální!!! Naopak, je to ten nejjemnější způsob... zítra vyraz do lékárny! :wink: No anebo jinak odsát... jo a zvýšenou polohu postýlky, bude se jí lépe dýchat.

Jinak Anežka už leze jak dráha... Už to nejsou přesuny, ale přímo metry lezení, dokonce vylezla i z cestovní postýlky přes tu rozepnutou stěnu se zipem, výškového rozdílu nedbaje. No a odstrčí si nezavřené dveře do kuchyně, leze po linu, ač jí to klouže, a když se dostala k mé pantofli, rozhodla se jí zbaštit... takže jdu asi koupat, krmit, a na Přešlapy...
31. bře 2010 v 19:06  • Odpověz
Dad... brutálně to jen zní, neboj, je to šetrný :wink: ...

Delina :grinning: :grinning: :grinning:

Jdu Přešlapovat...
31. bře 2010 ve 20:12  • Odpověz
OK díky, zítra naběhnu do lekarny :dizzy_face:
31. bře 2010 ve 20:24  • Odpověz
ahoj, tak my byli v tom největším marastu ve městě a když jsme o 5 dorazili domů.....tak co myslíte???? sluníčko :grinning: :confounded:

Ahojko, jj, s tím škrábáním v krku je to děs, nevím co dřív, honit nudle nebo pít, aby mi nezaskočilo, to sucho v krku je děsný :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dad, jsem taky pro vysavač :wink: a malej měl taky rýmu, chytl to od táty, byl mu asi měsíc, já si koupila prvně ruční a když jsem slyšela jak je zahleněnej mazala jsem pro Babyvac, ale ještě je nějaké nosátko na vysavač, ale to neznám nemám zkušenost, tahle je goood a manža to prvně vyzkoušel na sobě :wink: :grinning: a líbilo se mu to

Sanusko, Delina je teda dost hustáááá :grinning: :grinning:

já téže Přešlapuji a žehlím, teda spíše jdu střídat ohrožený druh :grinning: , on chtěl radši žehlit než si chystat svačinu :slight_smile:

Dančo, tak vám moc gratulujiiiii, teda spíše Anežce, je to holka šikovná a teď už se mamko nezastavíte :wink: :slight_smile:
31. bře 2010 ve 20:27  • Odpověz
Dad a jak si to jinak užíváte doma s Nikolkou??? :dizzy_face:
31. bře 2010 ve 20:29  • Odpověz
Madli, super, že se spermio zlepšilo....tak vzhůru k lepším zítřkům :wink: :dizzy_face:
31. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz
very zatím jen kojím a utíram zadek, takže si to užívame :grinning:
31. bře 2010 ve 21:20  • Odpověz
Dad, i to má své kouzlo :wink: :grinning: , tohle budeš dělat ještě hoooodně dlouho :grinning:
31. bře 2010 ve 21:30  • Odpověz
to doufam, zatím mě to baví :grinning:
31. bře 2010 ve 21:31  • Odpověz
No se mi zase něco povedlo no Delina naše :grinning: To je tak, když na rychlo chci něco napsat s cvrčkem na ruce...... Tak jsem snad aspoň pobavila.... :sunglasses:

Dad jj, vysavačovou odsávajdu kup, je to fakt supr i když už teď Sel mele hlavou z prava do leva a nechce držet, tak jí to stejně odsaju jak to pořád táhne, tak se přece jen někdy trefím a je to pryč :wink:
A když byla pidi, tak to byla úplná zívačka jí to odsávat.

Very tak hlavně, že jste pořídili. No tak já bych doma žehlila i dělala svačinu sama :grinning: :grinning:

Dani tak snad pořídíš foto Anežky (horo)lezkyně :slight_smile:
31. bře 2010 ve 21:40  • Odpověz
ahoj všem tak jdu vám písnout rychle než tu opět spadne net....
31. bře 2010 ve 21:42  • Odpověz
sanu a tu seženu teda v lekarně?
31. bře 2010 ve 21:42  • Odpověz
zývačka.... :fearful: :pensive:
31. bře 2010 ve 21:43  • Odpověz
Dad jj v lékárně stála něco kolem 2 stovek, tak to je v poho....

Gab čaaaaaaaaaaaaaaaaaaaau, jak je?
A kdopak dneska slouží :grinning:
31. bře 2010 ve 21:44  • Odpověz
ja bych teda řekla že zívačka :confused: :fearful: :sweat_smile:
31. bře 2010 ve 21:44  • Odpověz
Dad jj, máš recht, už jsem si přeříkala brzy jazyk nazývat Ruzyně :grinning: :grinning:
31. bře 2010 ve 21:47  • Odpověz
no tak dnes už jsem měla pořádnou depku.V nemocnici zústávám a smiřuju se s tím. že až do porodu :cry: :cry: :cry: .Prý proto, že je malá menší :frowning2: Obrečeli jsme to s Dušánkem oba.......

Tak hrdlo mám 27mm, čípek pro prst otevřenej a malá měla v úterý 18oog a tak o deset dní menší.Každý den mám monitor a dvakrát týdně utz pro kontrolu průtoků pupečníku a velikosti.no tak to tu musím přežít.

dad gratulace veliká k Nikolce.....
31. bře 2010 ve 21:51  • Odpověz
Gab jeee tak to je trošku "překvápko" :frowning2: Ale zase to musíte s Dušánkem překousnout kvůli malé, aby byla pod dohledem, když to je takovej drobek....... to zmáknete, už to nebude dlouho trvat i když se to tam zdá jak věčnost... :pensive:
Tak se držte a opatruj holčinku...!!!!!
31. bře 2010 ve 21:55  • Odpověz
Sanu je tu sestřička Marcelka taková ta silná.......nejradši mám Zuzanku, druhou Marcelku a Aničku ty nedělaj perdy s dveřma :sweat_smile: a ještě sestřička s culíkem je príma.......

to jídlo je tu hmus den co den horší :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. bře 2010 ve 21:58  • Odpověz
Jídlo je humáč to máš recht,

Anička je supr, Vendulka Marcelka též no ok tak byly všechny. Joooo velká Marcelka ta ráda vpadává do místnossti to jako joo, je to rázná žena :grinning:
A spolubydlící je ok, nebbo jsou ok? Na kolikátce jsi???????????????
31. bře 2010 ve 22:08  • Odpověz
sanu já mám zas pech :angry: ale co lepší s malou doole v břichu než hore v inkuboši...si řikám, že ji ven nepustí dokud nebude mít aspon dvě a pul kilo.
Gabi, drž se!!!

Holky, díky za gratulace :slight_smile:

Dobrou :wink:
jojo spolubidlící v pohodě jsme na tom stejně akorýt já jsem o dva týdny napřed.Jsem ted na 11.Zlatě, že jsem šla od ciginy pryč to byl mord....
31. bře 2010 ve 22:12  • Odpověz
No právě, tak jako tak by jste tam skejsly kdyby se něco doma po.... a rodila by jsi dřív.......
31. bře 2010 ve 22:12  • Odpověz
Od ciginy? Tak jsi byla na 14?
31. bře 2010 ve 22:14  • Odpověz
Gabi, netruchlete, je to staršný opruz, ale radši ať jste pod kontrolou než nějaký průšvih, to už vydržíš a Vája ať se pěkně dopeče, aby byla krásná :wink: :dizzy_face: , víš, že tu jde na dračku :grinning:
31. bře 2010 ve 22:15  • Odpověz
holky tak se loučím lumpice mě tu od šesti hodin co tu byl Dušánek kope do žeber jak ďas. zas se nějako nahlásím.
mějte se vššechny moc hezky..........pa
31. bře 2010 ve 22:20  • Odpověz
A taky jestli bude špuntička po mamce, tak nemá po kom být obřík.... :slight_smile:

A tímto se dneska loučím už jsem hrbatá, půjdu za Selinkou.

Mějte se a dobrou!

Jooooooooooo a až teď jsem si všimla, že se dá i hodnotit (nebo jak bych to řekla) fotoblog. No musím to zítra vyzkoušet :wink:
31. bře 2010 ve 22:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.