• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
taky padám

dobrou noc
31. bře 2010 ve 22:21  • Odpověz
sanu ciginu mi šoupli na 1o a tak jsem se stěhovala na 11 a dobry.normálně hulila na záchodě ještě v deset večer na záchodě.ani ručník neměla ruce si nemyla a do čeho se utírala po sprše ani vědět nechci....si možná vala muj záchodák :sweat_smile: :sweat_smile: to je ta lepší varianta :sweat_smile: :sweat_smile:

very jasný vydržím tu co to pujde. :wink: :wink: je to na budku den se vleče, ale už to dám i Důša....
31. bře 2010 ve 22:28  • Odpověz
.... tak priatelky moje... už snad po desáté se snažím přidat fotky do alba a pořád mi to schazuje internet. Takže na to kašlu. Neuvidíte Anežku ani jako kolednici, ani jak leze... bohužel.
... to jen abyste věděly, že jsem se snažila....

až vychladnu (protože mě to vždycky hrozně naštve), zkusím to znovu :angry:

Už fakt dobrou :wink:
31. bře 2010 ve 23:39  • Odpověz
Halóóóó, kde jste kdo ???? :astonished: :confused: :astonished:

venku hezky, tak asi plánujete výlety
1. dub 2010 v 09:20  • Odpověz
u nás je dnes zase to kino pro maminky s mimčama, ale jelikož musím zabalit věci, tak to dnes nedám, ale jinak bych bývala šla :unamused: , abych zažila nějakou kulturu

ale manža mě slíbil, že mě vyveze na Vysočině do kina, máme v plánu Ženy v pokušení, to mi připomnělo, že bych měla jít zamluvit lístky :wink:
1. dub 2010 v 09:22  • Odpověz
holkyyyyy a je 1. Apríla tak bacha ať vás nikdo nenachytá, já chtěla zkusit testnout manžu, ale radši jsem si to rozmyslela :grinning: , aby to s ním neseklo :sweat_smile:
1. dub 2010 v 09:28  • Odpověz
Gabi, zase se malá bude líp rodit :wink: a 27 mm je pěkný, já mám jen 20 :wink:
Ty jo dík za toho apríla, já to úplně vypustila, mám sto chutí zavolat tomu svýmu, že rodíme, ale on by mi to chudák 100% sežral, tak mi je ho až líto :sweat_smile:
1. dub 2010 v 10:07  • Odpověz
Ahoj...

Gabi... propuštění se nekoná :frowning2: , ale co, však Vája za to všechno stojí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...

Veru... taky plánuju Ženy v pokušení... se těším :wink:

Tak já už jsem na apríla skočila :sunglasses:...

Kde je Věrka :confused: ??? A Nelča už by se mohla ozvat, jak v "novým" :confused: ...

A Čepi dneska nehlásila, co bude vařit :angry: :astonished: :sweat_smile: !!!
1. dub 2010 v 10:19  • Odpověz
... ze mě si vystřelil náš internet... od rána nešel, rozběhl se teď, kdy je nejvyšší čas jít usmažit čevapčiči a dát vařit brambory... navíc se právě vzbudila Anežka na balkoně, tak jdu pro ni, ať mi z kočárku nevyskočí...

Jinak ráno volala mamka, že jí neustále stírá zadní stěrač - ne, nebyl to apríl... ale k použití na Apríla by to bylo :grinning: :grinning:

U nás se bude spíš píct, než vařit - sekaná, bůček s knedlem a zelím a tak.

Užijte si den!
1. dub 2010 v 11:29  • Odpověz
Ahoj holky,
u nás je dneska krásně. Dneska nějak nestíhám. Ráno jsme byli dát přihlíšku do školek a malá si v každé tak hodinku vyhrála a pak nechtěla jít dom no tak jsme ještě do oběda šmajdali po venku - je tam fakt krásně:slight_smile:. Dneska jsem nevařila bylo to od včera knedlíky s vepřovým zapečeným se smetanou. A na zítra budu dělat jen polívku je velký půst a velký pátek .
1. dub 2010 v 11:35  • Odpověz
Ahoj holky tak já začala svůj den zase víte kde. No jo asi se mimču nelíbil výběr snídaně. Už chci mít 6.4 abych zase viděla mimi a byla v klidu
1. dub 2010 v 11:48  • Odpověz
Dani :grinning: asi tam natekla voda a trošku to zkratovalo :slight_smile:
My máme držkovou a španělské ptáčky, samo od tchýně, já bych se zmohla sotva na párek :wink: A mamka mě politovala a slíbila mi mísu ořechových rohlíčků bez cukru :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Dneska je mi docela fajn, i nožky trošku splaskly, tak toho asi využiju, dáme s Toníčkem prochajdu a že bych se zmohla na žehlení? No uvidíme...
1. dub 2010 v 11:55  • Odpověz
Dabli, to jsme na tom úplně stejně :grinning: Alespoň víš, že je prtě živý, protože produkuje ten hormon, po kterým je nám zle :wink: věřím, že Tebe to za chvíli přejde a brzo už budou čutance, tak budeš klidnější :slight_smile: bříško už máš pěkný :slight_smile: mně každej říká, jak ho mám malinký, ale dr. mi ho teď měřil a je úplně přesně jak má být :dizzy_face:
1. dub 2010 ve 12:00  • Odpověz
Woblu s Gab vy budete strašně napínavý, která z vás dřív porodí, to tady zase stoupne návštěvnost :grinning:

Já dneska nevařím, není pro koho, já si dala tousta a manža se asi někde nají mezi lítáním.....

Noc na jedno sprostý slovo, dneska jsem říkala manžovi, že jednu noc si bude muset vzít službu, abych se aspoň jednu noc vyspala........ :confounded:
1. dub 2010 ve 12:16  • Odpověz
Dančo, to je vždycky na ránu, když nejde net :angry: , to znám, ááá dneska jedu na oběd k Danče :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

my jsme na tom stejně jako Sanu, takže nevím co si vymyslím za rychlovku??? :unamused:

Čepečku, ať dobře pochodíte se školkama, dneska je to boj :confounded: , já jen doufám, že naše prtě vezmou k našim do školky, za prvé to pro mě bude výhodné kvůli našim a za druhé manža tam má práci, takže by ho vozil a školka sice už teď praská ve šveh, protože lidi z města už tam taky vozí děti, ale manžova firma ji sponzoruje, takže by děti z té firmy měli vzít přednostně, no malýmu jsou 2,5 měsíce a já ho cpu už do školky ...... to jsem ,ale matka :sweat_smile: :grinning:

Woblu, luxusní servis :wink: :slight_smile:

už jsem konečně nabalila Mišáka a teď ještě sebe, to zase bude proces :confounded: , tak jdu na to
1. dub 2010 ve 12:31  • Odpověz
zdravím,

já mám taky parádního apríla, si ze mě Dr. "vystřelil"
jsem si v klidu jela na KO, že nafasuju na poslední stimulaci a on mi říká, já to tady studuju a došel jsem k názoru, že dáme dlouhej protokol páč jste u něj měla kvalitnější embrya, takže nádhera, čekám další měsíc, na zastavovačku a pak dalších 14 dní na KO.

na jednu stranu má pravdu, ale na druhou jsem vytočená, páč zase čekat :angry:
1. dub 2010 ve 13:30  • Odpověz
Míšo, to už uteče!

Dabli, bříško pěkný :slight_smile: ... až se potkáme osobně, pokecáme :wink:

Jdem ven na sluníčko. Pa večer :wink:
1. dub 2010 ve 13:34  • Odpověz
holky já se pomalu loučím, nevím jak budu asi podle počáska

takže posílám aspoň toto:
1. dub 2010 v 15:51  • Odpověz
AHojda

Very zase vejlet, tak jeďte opatrně a užijte si to.....

Míšo, tak měsíc sem měsíc tam, taky by mě to štvalo, ale zase by mě držela nad vodou ta kvalitní embrya.... :wink:

Jsem vyvycházkovaná, lehce na šlupky, do večera ještě přežiju a to jen díky tomu, že budu něco dělat, tak jdu bo usnu.

Tak zatím pa
1. dub 2010 v 16:46  • Odpověz
Sanu jen kvůli tomu jsem na to přistoupila, jinak bych ani ň

Dani, jo to už uteče, jak říká Sanu, hřejou mě u srdce ty kvalitnější embrya :wink:
1. dub 2010 v 17:26  • Odpověz
Ahojky,to se mě zrovna hodí,že se tu pohybuješ Míšo.Chci se zeptat,dlouhý protokol znamená,že teď od MS máš antiko,pak jdeš dva prášky před koncem na ko,pokud je vše v pořádku,tak dostaneš zastavovačku,14 dní se čeká a pak co???Já abych věděla jak to pak probíhá.Budu na tom zřejmě stejně.
Jinak zdravím všechny vespolek.
1. dub 2010 v 17:35  • Odpověz
autor
ahoj holky :slight_smile: :slight_smile:
Dabli krásný fotečky :slight_smile: :slight_smile:

Já byla včera v Národním na Cyanu z Bergeracu a byla jsem naprosto uchvácená. Nikdy jsem v Národním nebyla tak mě to dostalo a divadlo samozřejmě taky. Sice žánr dost těžký, tragikomedie ,ale výkon který podal Prachař byl naprosto neskutečný. Vůbec ho takovýho neznám. Tady se opět ukázalo , že televiní filmy se nedají s divadlem absolutně srovnat.
Dnes jsem volala sanus a 9.4 jdu na UTZ. :slight_smile: :slight_smile:
Škoda,že nemáte srazík v pátek ,ráda bych vás zase viděla po dlouhé době. :slight_smile: :slight_smile:

Miso.77- myslím na tebe a to mi věř!!!!!!!! Já půjdu k podzimu ,když teď nid do léta.

Dani- volala jsem Pražákové na tu kineziologii a nedovolala jsem se. Zkusím to zítra no.
1. dub 2010 v 18:46  • Odpověz
autor
Very- moc hezká velikonoční :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

holky nestíhám na vše reagovat a zase musím běžet. Vybíráme písně na divadlo do kankánu, to zas bude sranda :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
1. dub 2010 v 18:47  • Odpověz
Maminy SOS - vybírám chůvičky. Jaké máte a jak jste spokojené?
1. dub 2010 ve 20:11  • Odpověz
Mám Avent Philips, SCD 480 a jsem spokojená velmi :slight_smile:

U nás se spí a tak jdu něco dělat.

Přeju krásný večer :wink:
1. dub 2010 ve 20:26  • Odpověz
Dneska maraton :sweat_smile: ...

Woblu... mám http://www.eshopbaby.cz/katalog/digitalni-chuvicka-scd510-philips-avent-p4773/ a spokojenost :wink: . Cizí děti nechytám :grinning: ...
1. dub 2010 ve 20:28  • Odpověz
Woblu já mám taky Avent Phlilips, ale přesnej nevím, ale jsem spokojená :grinning:
Jen když jsem ji měla danou venku, tak jsem chytala nějaký mluvící dítko :grinning:
1. dub 2010 ve 20:40  • Odpověz
Dobrý večer.

Tak se hlásím z nového bydleníčka. Jsem spokojená, manžel i Kuba taky. Sice žijeme mezi krabicema, ale v čistým, teplým bytečku s hlídáním metr od nás. naproti na chodbě bydlí manželova maminka. Super. Ještě dlouho budu vybalovat krabice a čeká mě likvidace starého bytu, uf. Byla to děsná makačka, sotva lezeme, ale lezeme, takže to jde. :slight_smile:

Dnes jsme byli na půlroční poradně. Tak máme jen 7920 g a 68 cm. Na některé obříky nemáme, ale na tahání to stačí. Dostali jsme konečně první Hexu a druhý Synflorix, tak čekám, jaká bude reakce. Budeme řešit šilhání, jinak vše ok.

Ve čtvrtek 8.4. máme rehabku, takže srazík nedáme. Tak příště.

Dnes jsem mluvila s Rozi, stále platí informační embargo. Už mi slíbila, že se zítra zapojí do diskuze. Moc všem děkuje za držení palečků.

Manžel mi barví hlavu, dnes si mě konečně venku na sluníčku prohlédl a zděsil se, jak vypadám. Nejsem šedivá, jsem bílá. :confused:

Jen jsem to prolítla, Gab, vydrž, stojí to za všechno utrpení ve špitále. To zapomeneš až budeš držet ten uzlíček v náručí. :slight_smile: Stojí to za to, vím o čem mluvím. :wink:
1. dub 2010 ve 21:00  • Odpověz
Neli... tak to máte supr trupr :dizzy_face: !!! Prej hlídání metr od nás... to je parádní!!! Míry náááhodou pěkný!!! Bravo, bravo ke kojení! A šilhání? Do půl roku děti šilhaj, třeba to nic nebude :confused: ...
1. dub 2010 ve 21:13  • Odpověz
A těším se na Rozi :dizzy_face: ...
1. dub 2010 ve 21:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.