• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Šári, s tím kojením to bylo super, ale jak jsem začala přikrmovat, tak mi připadá, že mladej začíná opovrhovat prsama, jen mě kouše, zlobí u toho a nejradši by jedl ze lžičky celej den, tak uvidíme, jak vydržíme.
Učím ho pít z hrnečku, ale taky mu jen tak něco nechutná. zatím jsem nevychytala správný nápoj.

Jo, s tím šilháním uvidíme, zatím jsem vklidu.
1. dub 2010 ve 21:22  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Neli, nestraš mě s tím stěhováním... to je to fakt tak strašný??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Už teď jsem vyřízená, asi si toho beru moc... zítra zas jdu pracovat, pak na plavčo, odpol. anglinu... hm, beru si toho moc, odpovídám si sama :grinning: :grinning: Ale v květnu bude klidněji, takže se snad přestěhujem v pohodě... do té doby to tam budu nosit po troškách, jsem se rozhodla, mám to 300 m.

Neli, gratuluju k mírám :wink: Anežka taky šilhala na jedno oko a odešlo to samo... K pití - pije čistou vodu (ohřátou) a pije z pítka, ne z dudlíku. Zkus to, uvidíš.

Těším se na Rozi.

Odhlašuju se asi na 24 hodin, večer v pátek kouknu. Užijte si den! :wink:
1. dub 2010 ve 21:34  • Odpověz
Neli... se uvidí... Mně se takhle Mar sama pomalu odstavila... Hrneček nám nejde, mám netekoucí Avent a ještě nepochopila techniku sání... A vy máte ještě čas :wink: .
1. dub 2010 ve 21:38  • Odpověz
Šári, taky máme netekoucí Avent, ale jen to žužlá, ohřátou vodu Dani vůbec nechtěl, čaj od Lerosu, to se úplně ošklíbal, děs, nějakou bio jablečnou šťávu jsem nakonec vypila sama. Teď jsem zkusila od Hippu meduňko jablečnou šťávu, tak u toho se aspoň nešklebí, ale asi proto, že je v tom cukr, což jsem zrovna nechtěla, ale už mě nic jiného nenapadlo.
1. dub 2010 ve 21:44  • Odpověz
Si ale Šári říkám, že vytrvám, snad se to naučí, hrneček za 300,-, no, to prostě musí pochopit. :grinning: Za ty prachy by ho to měl ten hrneček sám naučit. :grinning:
1. dub 2010 ve 21:45  • Odpověz
Jdu zalehnout. Dobrou noc všem. :wink:
1. dub 2010 ve 22:14  • Odpověz
Ahojda kočky,všem přeji krásný den. :sunglasses:
Hlásím nástup na 5 IVFa doufám,že už úspěšné :slight_smile: .Od neděle jsem si začla stříkat synarel(to je pro mě novinka) a ode dneška si pícham gonal(ten jsem měla vždy).Začla jsem smolně od minulého pátku, jsem lítala s pinďulí, předevčírem mě začlo bolet v krku a spustila se mi rýmička,až na rýmu je to v poho,volala jsem do caru ,jestli přece jenom to neposunout, ale dr. říkala,že pokud nemám horečky,at se nebojím a pokračuji a začnu píchat. Věřím,že už jsem si vybrala smůlu a ted budu mít štěstí a zadaří se. :wink:
2. dub 2010 v 08:50  • Odpověz
Bery mocinka držím pěstičky.
2. dub 2010 v 09:00  • Odpověz
Madli díky :wink:
2. dub 2010 v 09:07  • Odpověz
Ahojky,
hlásím se z Vysočiny, počásko nezklamalo, celou noc sněžilo s deštěm, teplota nad 0, tak to taje, aspoň něco :unamused:

Ale svítí tu sluníčko, takže odpolko snad procházku dáme :wink:

Neli, krásný míry a gratulka k přestěhování do nového :wink: , no to náš malej občas taky šilhá, takže říkáte, že do půl roku??? :confused:
na Rozi se moc těším a věřím, že sem vnese pozitivum :wink: :dizzy_face:

Woblu my máme tyhle chůvičky a taky good:
http://www.detske-chuvicky.cz/chuvicky-tefal-v.html

Beryku, tak tfuj,tfuj,tfuj....a při těchto všech patáliích by to mohlo vyjít, to tak přeci bývá :wink:
2. dub 2010 v 09:50  • Odpověz
Nazdárek,

Agi já na tebe taky myslím a věřím :wink:

Bery držím všechny pěsti :grinning:

Rozi ty nás teda napínáš, to už budeš minimálně těhule :grinning: :grinning:
2. dub 2010 ve 12:28  • Odpověz
Very krásně si to užij te na Vysočině :sunglasses:

Míšo čus. Jak si na tom ty,nejsem v obraze,dlouho jsem tu nebyla,nestíhám dočíst.
2. dub 2010 ve 12:53  • Odpověz
Ahoj... zase pátek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:. Jj, počáso žertuje :grinning:...

Neli... prej, že to má hrneček naučit sám :grinning: :grinning: :grinning:

Bery... jsem se dívala, co je ten Synarel... zajímavý :confused:. Zase bude jarní vlna těhulek, a nee že nebude :sunglasses: !!! Tak ať jsi mezi nima :wink: .
2. dub 2010 ve 12:54  • Odpověz
Ahojky Děvenky moje, přes půl roku o Vás nic nevím, jdu číst!!!!
2. dub 2010 ve 13:34  • Odpověz
Rozinko, já Ti dám číst! Nejdřív nám vyklop, co je u Tebe nového, jsme tu jak na trní :sunglasses:

Beryku, další ztracená navrátivší ženo :slight_smile: držím palce!

Za ty chůvičky děkuju!
2. dub 2010 ve 13:43  • Odpověz
No, zvládla jsem jen 2 stránky, tak nevim,co Vám Nelik "práskla" :wink:

Beryku, moooooc Tě zdravím a držím palečky na 5.IVF-když ne dotřetice tak dopětice to vyjde a je jaro,nezapomeň.

Jdu hned Woblu . . . psát jen zkonroluji žemlovku.
2. dub 2010 ve 13:53  • Odpověz
Jinak mooooooc gratuluji všem novým maminkám Verýsek a spol. Sanusku s Nelikem a jejich dítkama jsem se viděla v říjnu v porodnici. A taky těhulkám kolem 35tt a dablikovi, prý je rok 2010 super rok, tak doufám, že bude i pro mě a manžu- jo tak nového je to, že jsem se v únoru vdala :grinning:
2. dub 2010 ve 13:56  • Odpověz
autor
ahoj holky

Bery- přeju horu toho největšího štěstí ať se zadaří :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Rozi- ahojky ,tak co je nového?????? :slight_smile: :slight_smile:
2. dub 2010 ve 14:09  • Odpověz
Ahojky agi, jak ty, holka jedna ušatá, jdete s Míšou do protokolu ve stejnou dobu? Já na Vás na všechny celou dobu moooc myslela, se Sanuskou a Nelikem jsem byla v kontaktu, tak jsem zhruba věděla, co se s vámi děje, ale nešlo mi se zpět tak rychle vrátit na koníka, kde jsem se s vámi dělila o radost z dvojčátek, tak jsem se z toho potřebovala dostat sama, 3. října jsem o ně přišla a do Vánoc jsem zůstala doma na neschop. Od ledna jsem zase začla učit. V únoru jsme se vzali a od 2. poloviny března jsem stimulovala. Teď jsem doma a nemocná :unamused:
2. dub 2010 ve 14:31  • Odpověz
Rozi... sláááva, jsi tady!!! Všechno nejlepší novomanželko :dizzy_face: ... Minulý týden jsme ti držely pěsti, ale jaksi nevíme na co a proč :confused: :confused: :confused: ???
2. dub 2010 v 16:16  • Odpověz
Rozi dodatečná gratulka ke svatbě,hlavně at seš zdravá a co nejdříve těhule :wink: .Už máš po transféru?

Agi co ty,co máte v plánu?

Woblu týjo,toto letí už 35tt :slight_smile:

Sári jj,už stojím ve frontě a věřím ,že už se brzy zařadím mezi těhule :wink:
2. dub 2010 v 16:38  • Odpověz
Ahoj holky

Bery, rozi a Míšo moc držím palečky. Věřím, že tenhle rok už přinese ty naše vytoužená miminka

Jinak já jsem už neměla včera sílu sem dorazit. Dnes mi je zase dobře. Naštěstí se to střídá obden.
2. dub 2010 v 16:40  • Odpověz
Děkuji za gratulky k svatbě moooooc :grinning: to manželství je fakt dobrý :sunglasses:

Šári-toho 25.3. jsem byla na ET, tak proto jste mi měly držet palce :sweat_smile:
2. dub 2010 v 17:50  • Odpověz
Šári - A jak ty a cvíčo? Chodíš? Neptala se po mně cvičitelka?
2. dub 2010 v 17:52  • Odpověz
Zdáreček,taky se připojuji ke gratulaci a Rozi přeji ať jsi ta , co nám tu těhu vlnu rozjede :wink:
Verýsku tak si to u nás na vysočině užijte :wink:
Beryk,ať tě rýma opustí a v Brně se zadaří. :wink:
2. dub 2010 v 17:57  • Odpověz
Ahojkyholky - děkuju, doufám,že jsem ji rozjela a pěkně velkou, uvidíme za pár dnů .. :sweat_smile: .. a jaké plány máš ty?
Beryku- co děláš v Brně? :fearful:
Very - na Vysočině je krásně, tam to dobře znám, kde přesně jste? :dizzy_face:
2. dub 2010 v 18:16  • Odpověz
Dabli tobě dodatečná gratulka k těhulení,at ti je dobře :sunglasses:

Ahojkyholky díky,jak ty?

Rozi já jsem změnila car,tobě držím pěstičky,až budeš testovat,tak at tam vidíš pořádnou dálnici :wink:
2. dub 2010 v 18:58  • Odpověz
Ahooooj,

Rozi zdravím tě novomanželko a přeji vše nej, jak do společného života, tak co se týče dětiček, at se zadaří :wink: dej nám pak vědět :grinning:

Bery třeba to pomuže, ta změna, uvidíš

no jinak já při vší té "smůle" tak jsem to dostala o týden dřív, takže to zase tak strašná doba nebude :grinning:
tentokrát jsem měla cyklus jen 27 dnů, to se mi ještě nestalo.

Dabli díky, snad se podaří, už by bylo na čase
2. dub 2010 v 19:06  • Odpověz
My jedem do sanusu v Jihlavě v úterý a pokud bude vše v pořádku myslím,že začnem.Jsem teď taky trochu nachcípaná,dobírám antibiotika,ale veškeré to trápení bude alergie na břízu,přišla o něco dřív než jsem zvyklá,ale byla jsem na operaci žlučníku tak prý mám oslabenou imunitu a proto mě alergie přepadla dřív.
Holky zkušený,vy jste už určitě měly dlouhý protokol jak to probíhá???
Rozi,verýsek je na návštěvě ve Velkém Meziříčí pak je tu vysočanka z jihlavska,já a kdysi i culinka z havlíčkobrodska a čepeček ze Ždáru nad Sázavou-toď asi celý kout vysočiny.Který kout znáš ty?
2. dub 2010 v 19:14  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Celý den nešel internet, nešla televize, zrušili plavání, protože nešel proud, a zrušili anglinu, to nevím proč, ani nedali vědět, tak jsem se tam hnala, sháněla hlídání... Ráno bylo skoro 10 cm sněhu, no hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dosti o mě...

Rozi, vítej zpět! Moc držím palce!!!!

Beri, Tobě taky držím palečky, už by bylo na čase, aby se zadařilo....

Agi... vždycky, když jedu kolem Vás, tak si říkám, kdy už to konečně dopadne... a věřím, že to bude v tomhle plodném jaru...

Holčiny, přeju krásný večer :wink:
2. dub 2010 ve 20:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.