• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ahoj zdravím......

Rozinko i ode mě gratulace k manželsti :wink: a hlavně hodně štěstíčka na testování :wink:

woblu a jak ty? už to máme za pár.......................dnes jsem měla utz a malá má dvě kila..............koněčně o půl noci mám poslední gynipral tak doufám, že vydržím. :sweat_smile:

snažilky moc držím pěsti a všem moc fandim :wink:
2. dub 2010 ve 20:23  • Odpověz
Rozi, já ostuda, jsem to vypustila.... VŠE NEJ na společné cestě životem :dizzy_face:

Gabi, přeju, ať vydržíš i po vysazení prášků :wink:
2. dub 2010 ve 20:48  • Odpověz
Dani to jsi měla den, mazec, jo a sníh už nééééé

Gab taky ti přeji at ještě vydržíte 2v1 :dizzy_face:
2. dub 2010 ve 22:40  • Odpověz
Holky přeji krásnou dobrou noc :dizzy_face:
2. dub 2010 ve 23:30  • Odpověz
Dobré ráno :wink:

Tak u nás stála noc za prd, nevím, jestli konečně ty zuby nebo co :unamused:

Ale jinak pohoda. Svítí sluníčko, bude hezky, užijte si den! :slight_smile:
3. dub 2010 v 08:53  • Odpověz
Dobré ráno,
všem snažilkám držím palce a doufám, že budete podávat pravidelná hlášení :dizzy_face:

Gabi, paráda, já ho mám vysazený týden a vůbec se to nezhoršilo, naopak se cítím o fous líp, protože se tak neklepu... malá roste, bezva, bude teď rychle nabírat, já nevím, kolik aktuálně máme, můj dr. to každý týden neměří

Včera jsme měli návštěvu a normálně byli upřímně zděšeni, když mě viděli, že jsem hrozně tlustá/opuchlá :pensive: se normálně stydím :pensive: a mám další chuťovku - k ránu se budím úplně zpocená, že se musím převlíct a alespoň otočit peřinu :confounded:

Známá má dneska ve dvě plánovaného císaře (kvůli očím), tak jsem jak na trní :dizzy_face:
3. dub 2010 v 09:31  • Odpověz
Hezký den všem,dnes to vypadá na sluníčko,po ránu byl u nás mrazík,teď čekám až opadne vlhkost a budu větrat peřiny na balkoně.K obídku u nás špízy a tuhle jsem koupila mrkev s natí,ale je tak strašně cejtit umělotinou,že z toho jdu udělat salát a musím to nějak přerazit.
Woblu,já to u tebe tipuju taky na dřívější porod,kdy jsi tak nateklá.A co ta známá císař kvůli očím-nechápu,podej vysvětlení,jinak budu držet pěstičky ať to dobře dopadne.
Zatim se mějte,během dne ještě mrknu,ale po obědě musíme sjet nakoupit a pak bych chtěla udělat sýrovou roládu,aby byla na stůl.
3. dub 2010 v 10:28  • Odpověz
Ahojda holky,všem přeji báječnou sobotu :sunglasses:
Letím vařit
3. dub 2010 v 10:41  • Odpověz
autor
ahoj holky
tak koukám, že se tu včera zase po delší době sešly staré snažilky, tak tu nejsem aspoň sama.

Rozi- mocinky držím vše co mám, je to už hrozně ohraná písnička,ale vždy se mi vlejou slzy do očí ,když si vzpomenu co nás je , co nemůžeme mít miminka a tak dlouho se snažíme. Ale pořád a pořád bojujeme a každý nový měsíc je novou nadějí. Přeji ti moc ,moc a´t se to vše obrátí. Všem nám přeju konečně to štěstí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Bery- já jdu příští týden na UTZ před IUI. Jinak k podzimu se vrhnu na IVF. Teď beru Gynex a zkusím reflexní terapii a kineziologii.

Dani- vím moc dobře , že nám to všem přejete,ale někde je prostě zakopaný pes a nejde to zatím nějak změnit.
:pensive: :pensive:
3. dub 2010 v 11:19  • Odpověz
autor
Rozi- jsem to ostuda, zapomněla jsem ti popřát k manželství. Tak vše nej, nej, nej........

Bery- kdy jdeš na krev????

já jdu dělat květák k obědu
3. dub 2010 v 11:22  • Odpověz
Ahoj holčičky, všem přeji krásnou slunečnou sobotu. Ráno byl -1 u nás v Sezemicích na rovině :sunglasses:
Ahoj Dani- jak se má princezna?
Bery-předpokládám, že nejsi spokojená s Pardub. Sanusem. Já tam nejvíc věřím tomu Dr. z laborky Hamplovi, to je člověk fakt na pravém místě!!!! Brno je jiná klimoška,tak to třeba fakt potřebuje změnu.Jestli mi to nevyjde, tak napotřetí budu hodně přemýšlet, jestli půjdu zase do Sanusu v Pcích.
Woblu-prosim tě se na ně vykašli, začínáš 9.měsíc těhu, tak jak máš asi jinak vypadat? Jako Twiggy? Je to na tvé tělo velká fuška,no. Vydrž. Už jen chvíli.
Gabi-taky vydržíš neboj, gynipral je pěkný svinstvo, uvidíš, že to bude ještě lepší. Myslim,že Nelikovi, když vysadili gynip.tak se jí to zdálo klidnější-omlouvám se, pokud se pletu.
Já dnes testila,jsem dnes 9.den po ET,doufám,že to počítám dobře,když jsem byla 25.3. no a je tam slaboulinkatá jako duch, tak se bojím, aby to nebylo biochem.těhu. :frowning2:
Hojky-jak Vám tloustla 2.čárka na úplným začátku těhu? A kdy jste tačly testovat vy? Děkuju za info, jsem zas z toho na nervy. Obdivuju Beryka, klobouk dolů!!!!!!!
3. dub 2010 v 11:28  • Odpověz
Jo, zapomněla jsem-já vyrůstala v Železných Horách -Horní Bradlo :dizzy_face:
3. dub 2010 v 11:29  • Odpověz
Woblud, hele, zavolej někam, jestli máš kam... otékání a to pocení k tomu... mimi už není tak malé, aby nebyl nějaký problém pak s porodem... A měním to, co jsem tvrdila, že budeš přenášet...
Gabi, poslední týdny přibývají miminka až 250 g za týden (jsem někde vyčetla), takže mám i spočítáno, od kdy se Anežka rozhodla nepřibírat...

Jdu, dnes nestihám... tradičně jako v sobotu, právě si dávám dopolední kávu :confused:

Dočtena další část - Rozi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Já jsem testila 2 dny před krví, to už je to jasný, a 4 dny před krví, to ještě nic neznamená. ... Jen aby to u Tebe nebyla pregnylovka... ale snad ne, fakt jsi 9. den, to už by mohlo být... :wink:

Rozi, malá se má dobře, díky za optání, dělá nám radost, teď začala lézt, tak mám hlídání... :slight_smile:
3. dub 2010 v 11:34  • Odpověz
Dani, myslíš, že Pregnyl ve mě je ještě tak 14dní?
3. dub 2010 v 11:47  • Odpověz
Ahoj... supr počáso :dizzy_face:

Rozi... cvičit chodím, je to good :wink:. A sestřička se neptala :zipper_mouth:... Pregnyl se drží + - 10 dnů... testni zase ob den :wink:. Kéž by :wink: !

Woblu... nohy nahoru a klídek, piánko a rohlíčky bez cukru :slight_smile:...

Gabi... 2 kilča, to už je pěkný!!! Tak ještě týden, 2, 3... :wink:

Madli... doufám, že nebudete z focení kaput :grinning: :grinning: :grinning:...
3. dub 2010 ve 12:46  • Odpověz
Ahojda holky :wink: Tak jsem umyla ty okna a koukám,že se umejou ještě jednou páč se pěkně zatahuje :grinning: Jinak vítám zpět rozi a bery :slight_smile: Woblu vydrž už budeš u konce ale to pocení tak to teda nevím jak psala Dani radši se optat. :wink:
3. dub 2010 ve 12:49  • Odpověz
Jo a ten císař u "očí"... Se indikuje u očních vad, vysokých dioptriích, vysokém nitroočním tlaku, po některých OP očí a při slabé sítnici... např.
3. dub 2010 ve 12:50  • Odpověz
Bery, já přesně nevím, protože žádnou oční vadu nemám, ale už jsem o tom slyšela, že kdo má hodně dioptrií nebo špatný nitrooční tlak, tak je to důvod pro císaře. Ale rozhodně netvrdím, že když někdo nosí brýle, že ho budou automaticky kuchat, jen v nějakých případech. Je to zapeklitý, třeba mamky kolegyně měla nějaký těžký zánět očí a kvůli tomu jí nedoporučili mít další děti :confused: třeba někdo bude vědět víc...

Rozi, ono testování 9.den po ET podle mě nic moc nenapoví - může to být pregnylovka úplně stejně jako těhotenství :unamused: zkus to zase pozítří :wink: čárka by neměla zmiznout :slight_smile: a co se síly týče, Gab měla nádherný tlustice, já sotva znatelný pidiflek a jsme na tom úplně stejně :wink: Každopádně moc moc fandím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

No uvidíme, znáte děti, na svět si to leze kdy chce :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: s dr. to samozřejmě proberu... dneska se cítím docela dobře, tak jsem si uklidila pěkně kuchyň a vyprala, jsem na sebe pyšná :dizzy_face: S manželem jsme byli domluvení, že se na to vrhnem spolu, ale jen co jsem otevřela oko, tak mi vlepil pusu s tím, že jede pryč fotit známým svatební oznámení. Vyčůránek jeden :angry: :slight_smile: ale zlobit se nemůžu, on se stará o mě i domácnost už skoro devět měsíců :pensive:
3. dub 2010 ve 12:52  • Odpověz
Šári- já měla 10 000 jednotek pregnylu-to je taky na +-10dní?
Woblu-díky, vím, že je to u každého jiné, tak doufám, že to mám slabé jako ty. Kolik jsi měla pak HCG v krvi po těch 14dnech poET?
Díky Hojky, aspoň mám zas o čem přemýšlet, je fakt, že jsem z toho asi překvapená, protože porovnávám s dvojčatama před rokem,což nesmim. Tak snad to nebude pregnylovka a bude tloustnout. :sweat_smile: potvůrka jedna malá průhledná.
3. dub 2010 ve 13:13  • Odpověz
ahojdy koukám staré snažilky se tu zase objevily :slight_smile: . Nojo já jsem vlastně tady nejdýl hihi, no co nadělám aspon jsem poznala nejvíce snažilek :grinning: aspoň něco, když mimi zatím nic :slight_smile: .
Bery držím palečky na další Ivf snad to bude to pravé :sweat_smile:
Rozi, gratuluji k svatbě tak si hezky užívej manželství :slight_smile: a čárečka at už jen sílý a vše je Ok :dizzy_face: :dizzy_face:
Agísku, ty jedna bojovnice, to víš, že se jednou zadaří, to by nebylo aby nebylo to mimi :sweat_smile: :grinning: .
Míšo 77, ty jo tobě se to taky už musí konečně zadařit, je hezký jaro tak to určitě vyjde :grinning: .
Tak já jdu dodělat oběd a večer zase juknu . pá
3. dub 2010 ve 13:51  • Odpověz
Rozi, 12.den po ET jsem měla hcg 135 jednotek - pak už jsem jen blila a blila, takže jsem pak už netestovala, ani mi nenabírali další hcg... Gab měla mnohem víc, ale zase o nějaký ten den později... zavedli jste tentokrát jednoho prcka?

Hop, a co ty, máte domácí snažení, nebo se rýsuje nějaké iui?

Měla jsem rohlíček a byl luxusní :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: za chvíli si půjdu pro další... byl nasládlý jen po rozinkách, jinak žáádný cukr a vůbec to nevadí!
3. dub 2010 ve 14:08  • Odpověz
hoja,

Bery já mám dlouhý protokol, stejně jako u 1.IVF, doktor říkal, že jsem měla kvalitnější embrya, dneska jsem to dostala, takže 23. dubna jdu na zastavovačku, za dalších 14 dní na KO a když bude všechno ok, tak začínám píchat Puregon

Hopi nazdárek, já mám poslední ivf před sebou, tak snad do třetice....... a do roka, loni touhle dobou už jsem píchala první kolo :wink:

Rozi já měla 13 den Hcg 364, 9 den po ET už by to neměl být Pregnyl, ten už je dávno pryč :wink: držím pěsti
3. dub 2010 v 15:25  • Odpověz
Rozi Pregnyl by se ti mohl ukázat tak 4. nebo 5. den po ET, ale ne 9, tak jen at sílí
3. dub 2010 v 15:26  • Odpověz
Ahojda,dneska se tu možná zdržím.Adélka chrupká,pak jde s babičkou ven drandit na kole a Petr má noční.Jel ještě k ségře kvůli kompu takže mám zatím klid.

sarii,focení bylo fajn.jen Adélka si postevila hlavu a nechtěla moc spolupracovat.Ale něco se nafotilo.Máš moc příjemnýho manžela a i paní fotografka byla fajn.Hlavně je obdivuju že měli trpělivost na to naše zvíře.
3. dub 2010 v 15:30  • Odpověz
autor
Holky já jsem teda o změně Caru ani pořádně nepřemýšlela. Když už tak mě napadla tady Arleta ,že je i nejblíže ,ale nevím no.
Který Car je podle vás ještě dobrý ???? Já vím, že co člověk to názor ,ale já vůbec nemám o žádném jiném představu.

Hopi- ahooooooooj jak je???
3. dub 2010 v 16:29  • Odpověz
Zdravim Hopika a děkuju za gratulku k manželství, jsem fakt ráda, že jsme se vzali,pomohlo mi to upřít myšlenky na něco jiného-brali jsme se v době kolem TP, tak to bylo moooc dobře!!! :sweat_smile:
Woblu a Miško - díky za info. Doufám, že bude sílit. Odpolko jsem ještě testovala, páč mi mamka přivezla nějaký prý stejně dobrý testy,já chtěla mamatesty, ale ty nemaj už ani u nás v Sezemicích a ani v Chrudimi v Kauflandu, tak mám trošku jiný a čárečka je o trošku silnější. Před rokem jsem takhle neblbla, nevim, co se mnou je, že jsem z toho tak na nervy,ale to jste asi byly všechny, že? Jen jste o tom tak blbě nemluvily jako teď já. Mooooc děkuju za držení palečků, a jestli to není čárka od pregnylu nebo cysty, tak doufám,že rozjíždím pořádnou těhu vlnu - Míšo, Beryku,Agi,Hopiku,Andi,Ahojkyholky a další snažilky!!!!!!tfuj tfuj tfuj :angry: to je jako bojovej smailik
3. dub 2010 v 16:30  • Odpověz
Agi-kamarádka chodí do Arlety a je s tím panem dr. mooooc spokojená-prý výborný přístup. Jmenuje se na D. :sweat_smile: Dvořák-Dostál nebo Doležal, já jsem ale hlava děravá. :unamused:
3. dub 2010 v 16:32  • Odpověz
jdu žehlit, ať mi to do večera utíká a je zas ráno :stuck_out_tongue_closed_eyes: , večer na Vás ještě mrknu
3. dub 2010 v 16:35  • Odpověz
myslím že ten doktor v Arletě je Doležal.
3. dub 2010 v 16:42  • Odpověz
Hlavně jsem chtěla napsat že jsem hodila nějaký fotečky do alba.
3. dub 2010 v 16:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.