• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Holky jinak lrásné velikonoce :wink: rozi a taky se přidávám gratulka k manželství :wink: rozi taky myslím když Ti sílí tak to nebude Pregnyl jen tak dál. :wink: Jinak my jsme taky neuvažovali o změně caru ale když ted nedopadne Ket tak než do 3 Ivf tak zkusíme minimálku ale tu v sanusu nedělají nebo spíš nechtějí dělat.Takže by jsme museli do Reprofitu do Olomouce a na zákroky do Brna.Když dr.v Olomouci řekne že by to šlo tak do toho asi půjdem.No nejlepší kdyby dopadl Ket jenže se to chytne a zase pustí.No uvidíme. :wink: madli jdu kouknout na fotečky :wink:
3. dub 2010 v 17:02  • Odpověz
madli-ty jsi byla u nás na jarmarku.Hele nejsme nakonec ze stejný vesnice? :grinning:
3. dub 2010 v 17:10  • Odpověz
Rozi... to jsem se taky chtěla optat... Kolik máš embroušů :confused: ? Hele, kostky jsou vrženy... A podle testu se stejně může člověk jen domnívat... rozhodující je krev, UZ...

Madli... v poho, jen abys byla spokojená s výsledkem :wink: ...
3. dub 2010 v 18:57  • Odpověz
Tak jsem zase nakoukla, teda rozi, jen at čárka pěkně sílý dál, :grinning: a tu těhu vlnu rozjedeš aby jsme se k tobě mohli přidat :slight_smile:
Agísku, u nás v poho, snaženíčko jenom doma, do Sanusu se mi nechce nějak na to nemám zatím síly, třeba to klapne doma, máme zamražené poslední dva bojovníky, Takže poslední pokus, tak nějak nevím kdy na to. Ted máme zatím hodně jiných plánů, dovolené atd. třeba se zadaří tam, a když ne tak přez léto bych zkusila poslední Ket. No uvidím :dizzy_face: až jak najdu odvahu.
3. dub 2010 v 19:47  • Odpověz
Madli okoukla jsem vínka vypadají nádherně a určitě budou i dobrá vid :slight_smile: . Tak já jsi jdu taky jedno rozdělat :grinning:
3. dub 2010 v 19:50  • Odpověz
Šári-doporučili mi jedno. Ale ono by to ani jinak nešlo, ze dvou vajíček po OPU se dalo oplodnit jen jedno vajco, gže příroda rozhodla stejně sama a my bychom taky už šli radši jen do jednoho. Oto to jsou větší nervy, když je jedno. Vím, že nejlepší testy jsou krevní,ale co máš těch dlouhých 14 dní dělat. A naděje umírá poslední, tak ať aspoň chvíli můžu doufat a příští čtvrtek nechť rozhodne KT.
Tak zatim dobrou, já jdu koukat na Nestydu, snad to bude dobrý jinak si tam pustíme Rambo I. :grinning:
3. dub 2010 v 19:52  • Odpověz
Agi já jsem taky chodila na kineziologii v Pardubicích a první co mi nabídli z výrobků,abych si koupila gynex kapičky ,užívala jsem je.Reflexní terapie je supr,chodím každý měsíc,ale ted,co jsem byla v pondělí,tak mi holčina oznámila,že jsem její poslední zákazník,že je těhotná ,tak s tím na čas končí,hned jsem jí říkala,at to těhotenství na mě taky plivne.Jo a zamilovala jsem si lávové kameny,ale je to vše o penězích a člověk neví na co dřív šetřit a od té doby co jsem samoplátce na IVF, tak to je hrůza.Co je zdarma,napsal mě je dr. jsou rehabilitace-dle Mojžíšové,prvních 14 dnů jsem chodila obden,ted tak 1až2x za měsíc,(porád mi ještě mobilizujou obratle)ale každý den se snažím cvičit,teda kromě víkendu,to většinou nejsme doma,tak to nezvládám.Agísku at už to IUI vyjde!!!!!

Rozi myslím na tebe a věřím,že čárka bude čím dál víc silnějšía bude pořádná dálnice.Se sanusem je to na delší povídání,ale Hampl je skvělej.

Hopi tak at si z dovči přivezete ten nejhezčí dáreček :wink:

Woblu máš zprávičky od známé?

Míšo tak do třetice tfuj,tfuj,tfuj

Andi jak ty?

Madli krásné fotečky
3. dub 2010 v 19:54  • Odpověz
Ahoj bery-já jsem taky takovej smolík v říjnu revize v 8tt v lednu 1 Ket chytlo a pustilo naštěstí bez revize v březnu měl být 2 ket ale cysta na vaječníku pořád něco.Cysta je pryč tak ted čekat na ms a do 2 ketu tentokrát stimulovaný lékem no jo dr.se snaží tak uvidíme.Máme tam posl 3 tak aspon taky jedno aby bylo o.k. :wink:
3. dub 2010 ve 20:19  • Odpověz
Andi,bydlí tam kámoška. Monika Máčková jestli ti to něco řekne.
3. dub 2010 ve 20:39  • Odpověz
Rozi... jj, 14 dní je dlouhých a touha je velká :slight_smile: ...

Bery... máš pravdu, všechny alternativní léčby a metody jsou bohužel o nemalých penězích. Jsem jejich příznivec :slight_smile: . Věřím v ně...
3. dub 2010 ve 20:41  • Odpověz
Hopi,vímka byli fakt výborný.Však jsme si nějaký přivezli i domů.Tchán my řekl že jsem blázen že jsem dala 450,- za flašu.To bylo jediný drahý ,ostatní stáli tak nějak normálně.No asi má pravdu,ale ono je tak výborný že jsem bez něj nemohla odjet.
3. dub 2010 ve 20:41  • Odpověz
madli-jj mě už na těch fotkách byla nějaká povědomá.Bydlíme ve stejný bytovce :wink:
3. dub 2010 ve 21:01  • Odpověz
Tak to se budem občas potkávat.
3. dub 2010 ve 21:09  • Odpověz
Andi to budu držet pěstičky,určitě se tam najde siláček bojovníček,co nezklame :wink:

Sári jj,já taky,hlavně,když si vyžeru neúspěch a po čase najdu další sílu, zakousnu se a musím něco dalšího zkoušet,ono to přeci někdy už musí vyjít :sunglasses:

Madli musíme si občas udělat radost,hezky si ho vychutnej :slight_smile:
3. dub 2010 ve 21:10  • Odpověz
Ahoj :wink:

Madli, krásný fotky! A ta zabijačka, to by bylo... O vínu nemluvě... taky teď popíjím :slight_smile:

Jinak Anežka usnula až v 9. Má rýmu a asi ji trápí zuby, nevím, co s ní je, ale byla hodně zvláštně naladěná...

Agi- můj názor - od Dr. Doležala z Arlety radši dál....

Holčiny snažilky, ani nevíte, jak moc Vám ty miminka přeju.... :wink:
3. dub 2010 ve 21:27  • Odpověz
Bery právě furt přemýšlím kdy bude ta nej nej doba abych se do něj pustila.Zatím mě nic nenapadá a je mi líto ho vypít jen tak.
3. dub 2010 ve 21:28  • Odpověz
Jsem čekala než Adél usne a taky si dám skleničku něčeho dobrýho.
3. dub 2010 ve 21:29  • Odpověz
Madli já kdybych měla na to chuť tak důvod bych si hned našla a neodolala :sweat_smile:
3. dub 2010 ve 21:42  • Odpověz
Však mě pěkně svrbí ruka :grinning: .Ale odolám a počkám až bude Petr doma a dáme si spolu.
pro dnešek končím.Dobrou berušky.
3. dub 2010 ve 22:08  • Odpověz
Já už konečně taky mířím do postýlky.Krásnou dobrou noc :slight_smile:
3. dub 2010 ve 23:46  • Odpověz
Ahojda tak včera jsem krásně trpěla. Byli jsme na návštěvách u rodičů a pomáhalo se na chalupě. Já pomáhala s oběděm. Celý den jsem byla v pohybu a večer jsem únavou nemohla ani usnout. Hrozně mě bolelo břicho a pěkně mě bolel močák. Asi se budu muset více balit. Nevím zda sem zítra kouknu. V úterý jedu do ÚO na ten1. trimestriální sreening tak mi držte pěstičky. :wink:
4. dub 2010 v 09:09  • Odpověz
Ahojda holky,přeji nádhernou neděli,sluníčko krásně svítí, doufám,že vydrží :sunglasses:

Dabli v úterý budu držet pěstičky,at je vše OK :wink:
4. dub 2010 v 09:49  • Odpověz
Dobré ranko do slunné neděle!!!
Dabliku-držím pěstičky na ten screening - tfuj tfuj tfuj!!!!
Beryku -taky věřím na alternativu a před 14dny jsem byla na lávových kamenech a nádhera fakt. Myslím, že ta Mojžíšová je fakt fajn, teď jsem ji necvičila vůbec a bylo jen jedno vejce, před rokem jsem ji cvičila furt a chytli se obě a bylo po OPU 7 gulí,tak si to taky dávám za vinu, páč teď nemám nic na ketíky, když se to teď nepovede.
Jinak se omlouvám předem,ale nejspíš jsem tu vlnu nerozjela, páč dnes je čárka o trošku slabší- gže nesílí, vidím to na biochem. těhu :frowning2: už jsem si ráno pobrečela a teď je mi už líp, manža mi dal strašně moooc úkolů na celý den, abych na to co nejmíň myslela, tak snad to co nejdřív přebolí a budem mobilizovat síly na další IVF. Hojky držím palečky-nezapomeňte, že začíná jarooooo!!!!!!
4. dub 2010 v 09:53  • Odpověz
zdravím všechny

přejí veselé Velikonoce :slight_smile: a snažilkám hodně zdaru je tu přece Jaro
jak píše Rozinka :slight_smile:
těhulkám at vše dobře dopadne a maminkám pohodové dítka :slight_smile:
Verunka je pěkná čertice, dnes jdeme slavit ke švagrové tak juknu na vás až v úterý, jinak upečeno mám, ted jdu na vajíčka a upekla jsem 2 dortíky, tak dám později fotečky a manža má zítra narozka tak zatím pááááááááááááááááááá
4. dub 2010 v 10:22  • Odpověz
Rozi koukej toho nechat žádné obviňování!!!! Já když jsem cvičila Mojžíšovku,bumbala byliny, kinezi a šla na 4IVF tak se to tak nepodařilo,že jsem neměla ani transfér.Rozi ještě nic nevzdávej,testovat se má obden,aby čárka mohla více posílit, já si porád myslím,že nám to tu těhu vlnu rozjedeš,tak si pohlad bříško a věř. :wink:

Jaji užijte si oslavu :slight_smile:

Já jdu vařit
4. dub 2010 v 10:30  • Odpověz
Ahoj :wink:

Rozi, je brzy, počkej, uvidíš, ono to třeba ještě vyjde...

Dabli, držím palce!

Holčiny, užijte si den :wink:
4. dub 2010 v 11:06  • Odpověz
Hezký den,

četla jsem v rychlosti přes řádky, hlavně kvůli Rozince

Rozi, gratuluji vám k manželství a ať je pro vás tento rok nejen vstupem do svazku manželského, ale i mateřského :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Moc ti to přeju, vám všem tady "snažilkám" !!!!!!jinak ano, ano, jsme ve Velkém Meziříčí, teda Ahojko, ty máš paměť

zahlídla jsem tady Hopi, Hopiku tobě samo taky ať konečně už...................!!!!!!!

jak vám to psala Danča, všem přeju miminka, ať se brzy zadaří a každá se dočká toho svýho vytouženýho.

my měli včera s manžou trochu hezký večer, jeli jsme do kina na Ženy v pokušení :slight_smile: , takže jsem se trochu provětrala a protože jsme šli na film až od půl 10 večer, tak pak jsem chtěla ještě do Tesca a tak jsem byla poprvé na nákupu ve třičtvrtě na 12 v noci :grinning: a koupila jsem Mišulkovi bazezék s míčkama :dizzy_face: a představte si, že i tak tam byla fronta :grinning: :grinning: jeden člověk před náma a jeden za náma, ten nákup před náma byl dobrý to byly 3 basy piva + vína, ale ten pán za náma měl pouze energetický nápoj, 2 balení beta karotenu a orbitky :grinning: a platil kartou, přišlo mi to docela vtipné, měli jsme všichni takový rozmanitý nákup :grinning:

zase se odpojuji, kdo nenašel fotku s přáním.......................tak ještě jednou hezké Velikonoce
4. dub 2010 v 11:10  • Odpověz
Beryku - děkuju ti stráááášně mooooc za podporu a naději. :frowning2: Hrooozně mi to pomáhá. Drž se taky a jaro voláááá :dizzy_face:
4. dub 2010 v 11:18  • Odpověz
Ahojdy, tak u nás zatím krásně svítí sluníčko :slight_smile: .
Rozi uvidíš nech čárce ještě naději aby zesílila, uvidíš, třeba se to zrovna povede :dizzy_face: , věř v to a uvidíš, ty jsi tu čárku aspoň už viděla já už dlouho nééé. Jo jo neboj dočkáme se. A to kolik je vajuch to se moc cvičením asi ovlivnit nedá, po stimulaci na ivf jsem jich měla sotva 5 z toho 2 dobrá, a v normálním cyklu bez stimulace a všeho kolem jsem měla i 3. i doky říkal, že tělíčko si dělá co chce hihi. :grinning: :grinning:
Verýsku díky, třeba se jednou zadaří hihi, už aby to bylo :slight_smile:
Jo a chtěla jsem se zeptat, nemáte vyzkoušený nějaký obchůdek na netu kde koupit parfém, a nebo jak je drahý ten co je v Afiku :dizzy_face: ?
Dábliku, tak at to v úterý dopadne na jedničku :dizzy_face:
4. dub 2010 ve 12:38  • Odpověz
Tak jsme po obídku,měli jsme brambor,pečený telecí s nádivkou,ale letos nádivka nebyla s kopřivama,na čerstvé mladé kopřivy si ještě chvilečku musím počkat,tak jsem tam foukla pažitku a petrželku. Jdu si vychutnat kavčo a hurá na barvení vajuch. Přeji krásné Velikonoce.

Rozi jj jaro volá,tak se jen tak nedáme:sunglasses:

Hopi jukni na stránky http://www.europarfemy.cz/ ,mají v Pce i prodejnu
4. dub 2010 ve 13:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.