• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Hopiku-díky moooooc, ta naděje pěkně hlodavá potvůrka :sweat_smile: . Ty parfémy jsou v Afi dle mého gusta dražší. Najeď si na netu na ten svůj parfém a vyjedou ti odkazy na různý internet. obchody a uděláš si sama porovnání a vybereš si. Já takhle koupila ten můj o 60 - 70% levnější. Ty jsi teď ve stimulce nebo před?
4. dub 2010 ve 13:36  • Odpověz
Ahoj holky,

přišla jsem vám popřát krásný Velikonoce a zároveň pozdravit Rozinku :slight_smile:. Hlavně Velikonoce jsou svátky jara, takže teď už to bude všechno veselejší, holky :wink:!!! Všechno pučí, kvete, takže to by bylo aby brzo nebylo :dizzy_face:

Rozi, držím ti moc palečky :wink: :wink:

Út+st mám test na cukrovku, pak čt zubař.. :unamused:. Pěkně jsem si to rozvrhla :zipper_mouth:

Tak se zase loučím, jdu se hodit do gala a vyrážím do výru velkoměsta :grinning: :grinning: na návštěvu.. Krásný den
4. dub 2010 ve 14:07  • Odpověz
Ahoj,přeji vám krásné velikonoce,hodně hodných koledníků a dobrou náladu. :slight_smile:
Jusi,jasně všechno pučí,kvete včetně nás alergiků,nevím jak u vás,ale tady dost řádí chřipajzny obyčejné a taky průjmovky. :frowning2:
Verýsku,cožpak o to pamatováka já mám,ale jak na co :wink: .Velmez :wink: si pamatuju dobře,občas tam zajedem jen tak na kukačku do obchodů,ale nic moc tam není.
Míša tu osvětlila dlouhý protokol,já pokud to dostanu tak jak mám,tak budu za ní tak týden a něco,chtěla bych se ještě zeptat jak dlouho pak trvá ta samotná stimulka-týden???
Počásko se nám tu začíná kazit,po krásném sluníčku se ženou mračna,vypadá to na déšť. :angry:
4. dub 2010 v 15:49  • Odpověz
Ahojda.Jo chřipajzny taky na mě leze z ničeho nic a teplota 38.Tak mám obr radost. :angry: ahojko já měla taky dl.protokol.17.8.jsem dostala zastavovačku 23 přišla ms 8.9.Pregnyl 10 opu a 14 Et.Takže já to měla od tý zastavovačky cca měsíc. :wink: Tak jdu zas čajíkovat a ležet.
4. dub 2010 v 16:37  • Odpověz
Pěkné odpoledne,
ahojko, taky jsem měla dlouhý protokol - popis mám v albu, kdyby něco nebylo jasné, tak se ptej :wink:
Andi, koukej se vykurýrovat!
Jusi, vopruz co, ale to zmákneš :wink:
Rozi, neplašit, vydržet :slight_smile:
Dopoledne mi nebylo dobře, tak jsem hekala a pospávala, po obědě jsem se naplácla u ségry na zahradě a bylo mi fajn, kluci štěpkovali... teďka zase odpočívám a těším se na večerní tenis :slight_smile:
4. dub 2010 v 17:01  • Odpověz
nazdárek,

Bery děkuji, věřím že do třetice bude dobře

Ahojko samotná stimulka +- 10 - 12 dní, takže když to převedu na svou první stimulaci tak 30.3 jsem začala Puregon, 10.4. OPU a 14.4. ET, ale záleží na tvé reakci na léky, já měla co se týče vajuch dobrou, ale na sliznici nic moc, ale chytly se, tak uvidzime

Rozi klid, záleží jak moc piješ, kdy jsi testovala atd., takže vydrž :wink:
4. dub 2010 v 18:22  • Odpověz
tak jsem nastydlá a mládě taky... :unamused: Ale bez teploty, jen rýma, tak to snad bude dobré...
Jinak Anežka předvedla paci - paci zrovna když jsem ji nesla plnou lžící mrkev, takže si dovedete představit, jak vypad stůl, koberec, ona a já. Ale protože u babičky (tchyňky) může všechno, bylo to OK.

Užijte si Velikonoční pondělí. Sluníčko asi moc nebude, ale pořád lepší než sníh, že?
4. dub 2010 v 18:41  • Odpověz
Jupííííííí dali jsme góla :wink:

Andi,Dani,Anežko at co nejdříve bacilky odcestují
4. dub 2010 v 19:33  • Odpověz
Jusi-taky tě zdravím a děkuju, ať jsi od zubaře brzy venku :wink: a držím taky palečky jste zdraví.
ahoj Míšo a Woblu- já se stráááášně mooooc snažím být klidná,fakt :sweat_smile:
Dani s Anežkou a Andi - pořádně se kurýrovat- snídat med a pít med, pořád med. Od té doby ,co jsem s manžou(4roky),tak mě léčí jen medem,samo když nemám mega horečky-tchán je včelař. Med dávám i do těsta místo cukru.
Abych nezapomněla, tak všem ženám-pořádnou mrskačku ať neuschnem a jsme plodné :grinning: a stále krásné :sunglasses:
Beryk - asi sleduje hokej :dizzy_face:
4. dub 2010 ve 20:04  • Odpověz
Dobrý večer děvčata.

Přeju všem krásné velikonoce a snažilkám dětičky, moc, moc.

Rozi, neztrácej naději. :dizzy_face:

My dostali ve čtvrtek první Hexu a Synflorix a od té doby se Kubíček plácá v horečkách, dnes v noci měl 39,5. Volala jsem na pohotovost, máme zítra přijet jen pokud dnes bude pořád kolem 39. Ale přes den měl nejvíc 38,3. Cpeme do něj Paralen i Nurofen. Ještě mu k tomu rostou zoubky, pořád naříká a cpe si ručku do pusinky.

Jinak ve vzácných chvílích volna se snaříme uklidit starý byt a vybalovat v novém. Je to mazec. To máme ale krámů.

Tak to jdu sklidit a zalehnout, kdoví jaká bude zase noc.
4. dub 2010 ve 20:44  • Odpověz
ahoj holky jdu popřát veselé velikonoce a zase si postěžovat.dnes jsem měla dva špatný monitory tak opět kontrolní utz..malá má stále kolem dvou kg.kontrola průtoků a ty jsou v pořádku.jen mě tu nervujou, že z toho ani nespím a ani jíst nemám chuť, jen mě žerou myšlenky jestli se mimčem něco neděje.tak prý pokud bude pořád malá tak hned císaře takže můžem mít Valentýnku každým dnem.Mě se zas tak malá nezdá a doufám, že se jí nic v břiše stát nemůže.kope jak drak pořád.Jinak bez gynipralu je mě líp a to jsem se tak bála a nechtěla se ho vzdát..........

jo a budu tu až do porodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: nu co už to vydržím :frowning2:

Neli proč mě tu tak nervujou?????????????????????????
4. dub 2010 ve 20:53  • Odpověz
Dančo a ty jsi rodila kterej týden???Anežka jsem koukala měla 251og. a řekli ti proč byla malá??
4. dub 2010 ve 20:56  • Odpověz
Ahoj holčinky

Rozi ahoj vítám tě zpět!!!! A straaašně držím pěst!!!! Podívej na moje testy až někdy do 11 dne po KETu se moc nelišily odstínově........ :wink: Věř, naděje umírá poslední..... třeba jsi jen večer víc pila............................................. :sunglasses:

Nelčo no to máte príma :frowning2: Selinka měla teď při poslední Hexe taky reakci největší a to by mělo být naopak........ Držte se!

Danu, taky na prd kombinace, zuby a rýma....... takže to samé co u Neluš, držte se!!!!

Holky čekatelky na těhu, je to na bednu. Jaro je tu, tak snad se už ta příroda umoudří i ve vašem případě...!!!!! Držte se!!!

Gab no ty ti dávaj, čím by to mohlo být, že malá "nechce" růst, řeklli ti to, když je defacto vše ok co se zásobování týče....... Ale tak ty jsi drobná, tak proč by měla být obřík......??????? Drž se!!!!!!!

A všem přeju fajnovou koledu...!!!
4. dub 2010 ve 21:15  • Odpověz
Gabi, je to složitý. Je dobře, že malou hlídají a v případě, že by jí bylo lépe venku, ji hned vyndají. To bohužel nese moderní medicína, že více uhlídá a zachrání, ale taky více vynervuje. Je těžký si vybrat, buď sladkou nevědomost a třeba na konci tragédii, nebo nervíky a pak holčinka v pořádku. V nemocnici se člověk vždycky nervuje, zvlášť, pokud je tam delší dobu, takže tě chápu, není to jednoduchý.

Ale vydrž, oni to nedělají, protože by se jinak nudili, oni fakt chtějí jen to, aby jsi od nich odcházela se zdravou Valentýnkou v náručí. Tak hlavu vzhůru a vydrž!!! :wink:
4. dub 2010 ve 21:17  • Odpověz
Ahoj holky!
Hlásím,že žiju :wink:
4. dub 2010 ve 21:24  • Odpověz
Ahojky Neliku- takový horečky-brouček malej, já teď dětem na lyžáku dělala zábaly,když měly 39, ale u takhle malejch to asi nejde,viď?
Sanuško ahoooj, děkuju za podporu, na testíky ti kouknu ihned a půjdu spát. Jsem z těch nervů úplně hotová a celý den mě bolí hlava-nepomohla ani procházka :frowning2: . Jkapak se má malá?
Gabiku-držte se holčičky zuby nehty-držím Vám všechny 4 palce.
Zdravím Věrku.
tak dobrouuuuu a jaru 3x nazdar
4. dub 2010 ve 21:38  • Odpověz
Nelinko, přeju, ať je Kubíčkovi líp!!!

Gabi, drž se! A nenech se nervovat... Hele, proč byla Anežka malá?? To ví jen Bůh... ona byla 41. tt (2 dny po termínu), byla úplně normální, zdravá, ale protože měla malou hmotnost vhledem k týdnu těhotenství, má v papírech že byla hypotrofická, tj. nevyživovaná. Ale to jsou jen papíry, všichni se shodli na tom, že je OK. No a proč se narodila tak malá, to vůbec netuším. Zda to souviselo se zkalenou plodovkou, to taky netuším. A upřímně - neřeším to... když teď přibere 300 g za měsíc, dožene kámošky, co měly o 700 g víc při porodu, a při jejím apetitu tomu věřím... O porodní váze to tolik není...
Takže bych být Tebou váhu pustila z hlavy, pokud jsou průtoky dobré. Mě průtok nikdo nedělal... Muchli a Sari rodily brzy, Ty máš rizikové týdny za sebou, tak neboj, bude v pořádku!! :wink: A věř doktorům, přece jen jsou na to studovaní... Neli to napsala moc pěkně!
4. dub 2010 ve 21:45  • Odpověz
Rozi, malým dětem (miminkům) se dělají zábaly, to bys koukala... třeba do mého alba, v nemocnici jsem se to naučila a naštěstí jsem to od té doby nepotřebovala...

A už jdu :wink:
4. dub 2010 ve 21:47  • Odpověz
Woblu,tak jsem na to mrkla a Deca..... to je jako ta zastavovačka?Pak tu andi psala,že 17. dostala zastavovačku a 23. dostala ms-já myslela,že ta zastavovačka je,aby mrcha nepřišla,jsem z toho jelen.Posledně jsem se u dr. moc neinformovala,už jsem tušila,že to dokonce asi nedotáhnem,když mě bylo furt blbě a teď tápu,no v úterý to napravím.
Gab,držím pěstičky ať to dopadne co nejlíp a váhu bych taky moc neřešila,známý maj chlapečka 1700gr porodní váha a jakej je z něj fešák.Jak píše Neli,oni vědí co bude pro vás lepší.Neli,ať je Kubíkovi líp,aby si mohl odbýt svou první koledu alespoň u babiček.
Rozi,člověk by nevěřil,že to naše čůrání bude mít někdy takovou váhu,tak ať je zítra lepší.
Dani,Sarii,Sanu,Vm všichni si připravte prdelky i za vaše malé slečny,zítra bude dvojtá dávka.
Jinak se omlouvám,ale brácha se nám pošťoural v notesu a teď ho máme celý rozhašený,nic nemůžem najít,vůbec se neorientuju,přihlašuju se úplně někde jinde než jsem zvyklá a tady na koníkovi mi zmizely smajlíci,hned zítra mu volám a chci to postaru!
4. dub 2010 ve 22:16  • Odpověz
Rozi jasně čučela jsem na hokej,bomba

Neli myslím na vás,hlavně at Kubíček se zbaví těch hnusnejch horeček.Kam pak jste se nám přestěhovali?

Gab holka vydrž,držím vám pěstičky:wink:

Holky dobrouuu
4. dub 2010 ve 23:37  • Odpověz
Dobré ráno... musím napsat teď, pak nebude kdy... první vyšlehání máme za sebou. Já, Mari i naše psina :grinning: ...

Gabi... klíííd, vše už řečeno. Pro příklad, švagrový holčička se narodila v 34.tt a měla 1 600g. Sice šly domů až za měsíc než přibrala nad 2 kilča, ale vše o.k. :wink: ...

Věru... už to vypadalo, že máš monitor kaput :fearful: ...

Rozi... jestli jsi testila, tak nám napiš, jak to vypadá :wink:

No Neli... ať je Kubíčkovi líp :slight_smile: !!!

Všem krásný den :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: !!!
5. dub 2010 v 07:45  • Odpověz
Dobré velikonoční ranko všem!!
Šári-testila jsem a je tam absolutní nula :cry:
Dnes jsem 11.den poETu a do včerejška tam byla aspoň slabá a dnes nic. Tak jsem asi do včerejška měla v sobě furt pregnyl,vydržel ve mně 15dní :frowning2: prevít,takhle mi dávat naději!!
5. dub 2010 v 08:14  • Odpověz
Krásné ráno holky :sunglasses:

U nás už taky se šlehalo,první můj chlap v 7h.,probudila jsem se jak mi dává pusinu,pak mě odkryl peřinku a já jsem byla vyšlehaná na holou :grinning: . Jsem zvědavá v kolik se mi vrátí a v jakém stavu.Zítra mám jet na UTZ a krev do Brna a zatím to máme v plánu,že pojedem autem a miláček má řídit,ale i kdyby náhodou ..... ,vlaky mi tam jezdí skoro každou hodinu :sweat_smile:
5. dub 2010 v 08:25  • Odpověz
Rozi je mi to strašně líto, vím jak to moc bolí a ted slova nepomůžou,život si s náma někdy pěkně zahrává,zas jen ten čas...............Myslím na tebe drž se
5. dub 2010 v 08:32  • Odpověz
Ahojky!
Tak monitor fakt kaput byl - dostaly jsme jiný "model",ale hlavně že fachčí a darovanému koni na zuby nekoukáme :grinning: Ale proč jsem hlavně měla absenci - finišovaly jsme se švagrovou s těma kostýmama pro holky.Včera měly v H.K 1.soutěž.

Jinak začly jsme kašičky.Nejdřív do lahvičky,ale to madam naprosto odmítala,dokud jsem jí to nezačla dávat lžičkou.To baští jako urvaná.Jsme na rýžové s banánovou příchutí od Sunárku. Pak to "splachujeme" ještě kojeníčkem a spinkat jde pořádně nabuchnutá.V noci se stále budí po 3 hodinách,ale já dávám už jen čajík a kojíme nad ránem,kolem páté.Doufám,že ji to čajíkování brzo přejde a já se konečně vyspím delší interval,než max.2,5 hod :sweat_smile:

No a ve středu mi držte palce- máme soud ohledně snížení výživného na Terku.Teď nám "tatínek" posílá 3.800,co mu určil soud,ale dal si návrh na 2 500.Asi máme moc... :unamused:
5. dub 2010 v 09:47  • Odpověz
Ahoj holky, prosím vás, můžete mi říct vaše zkušenosti? Zítra mám 14 dní po ET, jdu do Sanusu na krev. Dnes jsem zkusila test a je negativní :frowning2: a to jsem si koupila za pade RapiClear co je prý citlivější. Myslíte, že mám ještě nějakou naději, že se zadaří?? :frowning2: Jak jste testovaly vy??
5. dub 2010 v 10:43  • Odpověz
Dobrý ráno, holky :wink:

nakukuju mezi vařením a pečením kuřátka s nádivkou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mě nikdo nevyšlehal, prostě si musím počkat až na toho chlapáka co mě okopává v pupíku :slight_smile:. U nás se to nedrží.. Snad neuschnu :sweat_smile:

Neli, ať se Kubíkovi brzo uleví a je mu lepší :slight_smile:

Rozi, mrzí mě to :pensive: ...

Gabi, ještě tě povzbudím. Jsem narozená ve 40tt a měla jsem 2560g, moje sestra měla zhruba to samý.. Prostě někdo přibírá víc, někdo míň, asi.. Snaž se nestresovat, to prckovi taky nijak nepřidá.. Hlavně že tě hlídají!!!

Věru, ten tvůj bývalý je teda pořádný prevít :angry:!
5. dub 2010 v 10:54  • Odpověz
Pet, už by mělo být něco vidět :unamused: .. Ale na druhou stranu, nejpřesnější je stejně krev..
5. dub 2010 v 10:56  • Odpověz
Holky,prosím vás a jak ve čtvrtek se srazíkem? :confused:
5. dub 2010 v 10:57  • Odpověz
Ach jo :frowning2: . Posledně jsem testovala ráno v den odběru krve a měla jsem slabounkou čárku, tak jsem myslela, že by teď už taky něco mohlo být vidět. Asi to špatně dopadne :frowning2: .
5. dub 2010 v 11:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.