• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
nazdárek,

Rozi myslím na tebe

Ahojko zastavovačka není na mrchu, ale na folikuly, aby se nerozběhly a pak se mohly stimulovat, mrcha může a nemusí přijít, když nepřijde, tak je tam většinou cysta a jdeš na odsátí, jako já vloni
5. dub 2010 ve 14:32  • Odpověz
autor
ahoj holky v rychlosti jsem nakoukla a fofrem dočetla

Rozi- nebudu radši nic komentovat...... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:

Bery- ty máš zítra už krev????? Úplně mi tluče teď srdce jako bych jí měla mít zítra já.
Mě doporučila kámoška Gynex a beru ho asi týden a cítím ,že po něm nějak míň jim. :slight_smile: :slight_smile: Samozřejmě jsem jenom ráda. Po třech týdnech ho mám vysadit viď???

U nás koleda masakr, asi 15 chlapů celkem a už po 8. hod ráno a já vůbec nestíhala.

Já si někdy říkám, že už na tu přírodu v tom snažení snad už ani nespolíhám. Já vím, že je to chyba ,ale někdy si to prostě říkám.

Dani, Very- jukla jsem do alba jak vám rostou dětičky to je krása. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. dub 2010 v 18:56  • Odpověz
autor
Gab- takže to bude Valentýnka???? Hezké jméno, vždy mi to připomene Sabinu Laurinovou ,ta má taky Valentýnku. :slight_smile:
5. dub 2010 v 18:58  • Odpověz
Zdravím hojky! Tak doufám, že jste dostaly pěkně na p . . . . . u :grinning:
Agi-jsem slabota proti tobě,mě vyšlehali jen 4 chlapi,tak snad to na to neuschnutí stačí.
Pet-já se včera dočetla na statistice o těhutestech, že v den očekávané menstruace se čárka 2.ukáže 65% žen. Až pak 3 dny po se to ukáže 95%. Tak to nevzdávej, já taky ještě vnitřně bojuju s nadějí, lehko se říká, těžko koná :wink: držím ti palečky a zítra pravou nohou do Sanusu-tfuj tfuj tfuj.
Míšo-ten dlouhej protokol je tedy pro kvalitnější embroušky a taky i aby jich bylo víc? Já po té druhé stimulce měla jen jedno dozrálé vajco :frowning2: .
Beryku, tak zítra jedeš do Brna na krev? Myslim na tebe holka zlatá, veze tě manža? Nebo vlak?
5. dub 2010 v 19:23  • Odpověz
Tak i já vás mohu konečně pozdravit,celé odpoledne jsme tu řešili ten náš noťas,jak ho brácha rozhašil a výsledek stojí za prd.Pokud budu používat to jak jsem byla zvyklá,tak na koníkovi mám smajlíky,ale nedostanu se na emaily a pokud použiju to nové,tak je tam vše složitější,samý ok a pokračovat než se někam dostanu a koník nemá smajlíky :grinning: :grinning: :grinning:
Dnes tu byli jen samý típci samouci,zítra si na to pozvem snad odborníka :wink:
Míšo,jak se odsává cysta???Pod narkozou?
Beryk,taky jsem zvědavá jestli tě nechal manža na pospas vlaku :slight_smile:
5. dub 2010 v 19:44  • Odpověz
Děkuju rozi, taky ti moc moc přeju štěstí. S tím testem jsi mě trochu uchlácholila, ale když pročítám diskuze, mám pocit, že touhle dobou už všechny holky měly jasno :sweat_smile:. Už toho mám fakt dost. Ať už je zítra odpoledne ať to dopadne tak nebo tak. Už si od toho chci odpočinout. Kdy jdeš na krev ty? Abych mohla držet palce :wink: .
Ještě že u tebe čtu o těch protokolech. Poprvé jsem měla krátkej. Uzrálo mi 21 vajíček, z toho dvě zavedený, tři zmražený. Stimulace probíhala ok. Teď mi dal dlouhej, vajec 28, dvě zavedený, v mrazáku ani ň. Daleko hůř jsem snášela stimulace než u krátkého. Taky mi říkali, že je úspěšnější, ale u mě to tak nebylo. Hodně vajec a všechny na prd.
5. dub 2010 ve 20:02  • Odpověz
autor
holky dnes dávají krásný film na čt 1- Vášeň a cit. Je to moc krásný, teda aspoň pro mne :dizzy_face: :dizzy_face: .

rozi- já si myslím, že kdyby nás nevyšlehal žádný chlap tak stejně neuschnem, protože my ženský se prostě nedáme.

Bery- doufám, že s tebou manža pojede :confused: :confused: .Ty chlapi jsou stejně hrozný, jak se jedná o chlast tak jsou jak neřízený střely. Můj vloni přitáhl z koledy někdy v 19. hod večer a letos zůstal doma. Prý. že chce být se mnou a to mne ani nevyšlehal.

Jééééééééééžiš a já zapomněla napsat tak důležitou věc: Včera tady nad náma snad 5 minut kroužil dost drsně čáp :grinning: :grinning: a pak konečně usedl na louku za náma.

A už zase jdu ,tak všem krásný večer a dobrou noc :slight_smile: :slight_smile:
5. dub 2010 ve 20:03  • Odpověz
autor
petyno- jak to, že z tolika vajíček nemáš nic do mražáčku???? To je mi fakt divný :confused: :confused:
5. dub 2010 ve 20:05  • Odpověz
Čauda,

Holky s tím uschnutím se to říká když nedostanete na 1. května pusu ne??????? :confused:

U nás taky nic šlehačka, ale mě to neva nedržím to.

Rozi :unamused: :unamused: :unamused: Ale držím pěst dál.....!!!!!! Jinak vše ok, Sel se má k světu, sem tam asi pociťuje zuby, jinak nic........

Věru hmmm to zní dobře ta Klaudískova kaše, bych jí to asi ujídala..... :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jsem zvědavá jaký dobroty bude mít Sel k příkrmům když musí mít nemléčné....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
5. dub 2010 ve 20:07  • Odpověz
Ahojda :wink: Dani a nel at je líp bez teplot a do toho ty zoubky prý je na to nějaká pasta,že se to maže.No nás se to naštěstí vyhlo. :wink: mě už je líp teplotu už nemám jsem si vzala včera paralen a čajíky.rozi přesně tak s medem.rozi ještě uvidíš jak dopadne krev.Mě to ted po ketu taky sláblo na testu a hcg bylo 3 čili chytlo a pustilo.No uvidíš.Musíme bojovat dál kord když už se zadařilo i když se špatným koncem ..Já měla z dl.protokolu mín vajíček ale kvalitnější a ještě zbylo i na ket.Ale to je asi jak kdo reaguje. :wink: Bery tak na zítra tfuj,tfuj a jestli ms nedorazila tak to bude tutovka. :slight_smile: Gab vydrž dr.vědí co a jak hlavně že jste v pořádku :wink: Vm-držím pěsti na ten soud a nedej se oni to stejně o tolik nesníží :wink:
5. dub 2010 ve 20:13  • Odpověz
Díky Pet za info o těch protokolech. Každá jsme holt jiná a na každou to jinak zabírá, viď?
Kamarádce se ukázala čárka až týden po očekáv.stimulace. Ještě na uklidněnou před testy, tak mrkni na článek na seznamu- falešně negativní HCG a je to článek,kde je napsáno MERENYbt-těhutesty. :sunglasses:
Minulý týden mi odvezli kolegyni arem do Prahy Podolí v 7měs. na Preeklamsii :frowning2:
Jdu koukat na Sestřičky :grinning:
Tak Beryku a Petynko-držim palečky a dejte vědět berušky. Vlnu rozjíždíte vy!!! :dizzy_face:
Agi-čáp jo? :grinning: Tak to je nějaký znamení, ne? :wink:
Dobrou!!!!
5. dub 2010 ve 20:14  • Odpověz
Sanu-díky, do čtvrtka bojuju :frowning2:
Andi-uvidím,jestli se mě taky pustilo nebo to byl ten zatracenej pregnyl.
Brou.
5. dub 2010 ve 20:18  • Odpověz
Ahoooj... já Velikonoce taky moc nemusím, ale kvůli Mar budu muset tradice trochu oprášit...

Rozi... naděje umírá poslední... vydrž!!!

Srazilky... už mají jídelní lístek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: http://www.restauraceujezera.cz/
5. dub 2010 ve 20:25  • Odpověz
Bery... jedeš na krev? Já myslela, že máš IVF teprve před sebou :confused: ?

Věru... sraz bude :wink:

Sanu... i nemléčné kaše můžou být s příchutí :wink:
5. dub 2010 ve 20:30  • Odpověz
Hoja, hoj,
manžílek zprovoznil notebook přes TV, takže pohoda :wink:
Dočítat to nemá smysl, to bych nezvládla :sweat_smile:
Jinak vítám zpět Rozinku, gratulka k manželství a držím palečky na snažílkování :wink:

Hodila jsem nová fota našeho pokladu :slight_smile:
Se srazíkem, no, zatím nás teda moc není, nahlášeno 10 míst a zatím jsme nahlášeny 4, holky, kdo dál??? Piště mi do IP, a ještě jestli si dáte něco z meníčka :wink:
5. dub 2010 ve 20:35  • Odpověz
Bery, tak taky držím palec :slight_smile: . Omlouvám se, že až teď, ale jsem nová a ještě nezorientovaná :wink: .

Agi, byl to docela šok. Osm přezrálých, osm nedozrálých, dvě špatný, šest se neoplodnilo a ze zbylých čtyř se ještě přes noc na den ET rozpadly :frowning2: . Nakonec jsem byla šťastná za ty dvě, za které se modlím dál :sweat_smile: .

Díky rozi a dobrou. Zítra odpo dám vědět.
5. dub 2010 ve 20:46  • Odpověz
Tesi ahoj a kdo teda je nahlášen?????????????????????

Pety no to by mě švihlo, no jo když on to je někdy hroznej boj no....... :unamused:

Sari jj přesně, mě velikonoce neberou, ale kvůli Sel ráda opráším, když nebudou chodit za mnou, tak mi to je fučík a Sel ráda "vydám" :grinning: Samo s dohledem, aby ji vyšupali jen na očko.... :wink:
5. dub 2010 ve 21:00  • Odpověz
Poprvé jsem to měla moc lehký, tak teď si to asi musím užít :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
5. dub 2010 ve 21:10  • Odpověz
Ahoj Sanu, no, třeba ty ne :astonished: , tak to koukej napravit, zatím já, Sarii, Danča a Verča :confused: , toť vše :sweat_smile:
5. dub 2010 ve 21:17  • Odpověz
pety a kam chodíš do Hk nebo Pardubic? :wink:No uvidíš třeba na testu nic a v krvi jo.taky se stává :wink:
5. dub 2010 ve 21:24  • Odpověz
Holky,já taky :wink: V kolik hodin? Zase na tu 12? A nedočítám,takže doufám,že mi vše důležité přetlumočíte :wink: :slight_smile:
5. dub 2010 ve 21:26  • Odpověz
Sarii,ta poslední fotečka ve Tvém albíčku je prostě náááááááádhernáááááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
To my takovou určitě mít nebudem,soudě dle toho,jak byla Klaudi naprosto neprofesionální :grinning:
5. dub 2010 ve 21:28  • Odpověz
Tesi já se hlásila????!!!!!! :astonished: ALe bohužel mě asi dostihne mrcha a to nemám šanci 2 dny vylét z baráku, jinak bych samo šla....... :frowning2:
5. dub 2010 ve 21:28  • Odpověz
Přesunout to to je asi kravinka co..... ale to ne, pak by mi to nevyšlo..... no tak uvidíme, ráda bych šla................
5. dub 2010 ve 21:33  • Odpověz
Holky já teprve stimuluji 5 den,ale v repromedě v Brně vždy při KO jdeš ráno na krev a odpolko na UTZ,to už mají výsledky z krve a podle krve a UTZ mi stanový další dávky gonalu. Můj miláček se vrátil z koledy po 15h.,už jsem byla na něj pěkně naštvaná,ale mile překvapil,střízlivej jezdil totiž autem(taky mi to mohl říc) a jel i vyšlehat moje sestřenky do Pekla,na chajdu ségru a kámošky a kámošku do Rychnova.
Ráno razíme autíčkem,jsem zvědavá kolik mi tam najdou folikulů.

Agi ,když jsem užívala gynex, mě porád chutnalo,jj pak vysadit.

Rozi,Pet myslím na vás
5. dub 2010 ve 21:37  • Odpověz
Sanu, snad nebudeš kvůli mrše sedět doma, hele, já mrchuju už 2 týden a teda docela děs, běs, ale srazík mi to nepřekazí :wink:

Sarii, Marinka je nádhernáááááááááááá :dizzy_face:

Věrko, rezervačku máme od 13.00 :wink:
5. dub 2010 ve 21:38  • Odpověz
No jo Tesi já bych ráda i s mrchou, ale já pravidelně 2-3 den třeba i několikrát proteču :sweat_smile: :pensive: :pensive:
5. dub 2010 ve 21:40  • Odpověz
Sanu, hmmmmm, to je na pytel no, hele, tak třeba se mrcha zapomene někde za rohem a objeví se později :wink:
5. dub 2010 ve 21:42  • Odpověz
No to by nebylo vůbec špatný, nebo klidně ať se ukáže, ale v "normální míře....." :rolling_eyes:
I jídlo mám už vybraný toho Pangouška s br kaší, ale fakt nevím, budu to muset nechat na poslední chvíli jeslti by to neva................

A co že taková malá účast?????????????????????????????????????? :astonished:
5. dub 2010 ve 21:44  • Odpověz
Hele, v poho, snad se mrcha umoudří. :wink: Napíšu tam ve středu ráno a ty mi před tím řekneš, jak to s tebou vypadá :wink: No, a proč jw tak malá účast??? To by mě taky zajímalo. Možná by nebylo od věci kontaktovat ostatní holčiny třeba smskou, ale já nemám na nikoho číslo....
5. dub 2010 ve 21:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.