• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Nebo na maily....
Až bude větší účast, tak "posbírat" maily nebo tel čísla a přes net to poslat...

No já už špiním, Tesi utčo ti písnu když tak do IP aby jsi to nemusela hledat.... a budu dělat vše pro to abych dorazila....

Pro dnešek všem klidnou dlouhou noc!
5. dub 2010 ve 21:57  • Odpověz
Sanu, oki, dej vědět, snad budeš moct dorazit, taky půjdu. Dobrou
5. dub 2010 ve 22:02  • Odpověz
Věru... taky budeš mít hezoučký fotky :wink: ... Všechny tři jste kočky...

Já se fotit nemůžu, jsem zase jak puberták, poďobaná :frowning2: ... ach jo, jak mě to štve :frowning2: ...

Sanu... to dáš, ti věříme :wink: !!!

A taky Pavla se dlouho nehlásila!!!
5. dub 2010 ve 22:21  • Odpověz
... návštěvy, pak nešel net, pak jsem dělala dezert na zítřejší párty a jsem tu až teď...

Rozi, ach jo....

Pety, uvidíš, ale nechci Ti dávat plané naděje...

Jusi, 2560 g ve 40 tt - a jaké výšky a váhy si dorostla?? Mám Anežku 2 dny po termínu, takže 41. tt a měla 2510 g. Takže očekávám "normální" výšku a váhu, očekávám správně?

Věrko, máš právníka??

S tím uschnutím - u nás se říká, že to šlehání jarním proutím je pro zdraví a líbání na 1. máje proti uschnutí. Tak nevím... já vyšlehaná jsem.. dosyta :grinning:

Sari, fotka nádherná... :slight_smile:

Účast na srazíku? Všichni mají nějaká očkování nebo kontroly - Neli, Muchla a kdo ještě psal... Tak sraz ve 12 nebo v 1?? Já už nahlásila výlet, ale chcete-li přesun, můžu i jindy...

A tohle možná Anežce koupíme... jsme blázni :dizzy_face:
http://www.eshop.palubky-vencl.cz/produkt/7270-houpaci-los/
Dobrou :wink:
5. dub 2010 ve 22:53  • Odpověz
... jsem koukla na ten jídelák... tak mám pocit, že tam na oběd pojedu, ať je sraz nebo není :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
5. dub 2010 ve 22:59  • Odpověz
Holky dobrou,já ještě rychle do sprchy ,musím se odchlupit,aby se mě v Brně nelekli :sweat_smile:

Dani je skvělej :dizzy_face:
5. dub 2010 ve 23:08  • Odpověz
Hezký sluníčkový den,všem kdo máte nějaké kontroly ať to dobře dopadne.
Nás dnes čeká taky sanus,tak jsem zvědavá co se dozvíme.
Vm,doufám,že tě neoškubou a že bude pan soudce po velikonocích mírnější a bývalý moudřejší,dyť je to síla ty peníze...
Sanu,takže mrcha po porodu bezbolestná,ale o to silnější?
Sarii,Mar je tam opravdu jak z reklamy ,fotka úžasnáá.Poďobání to je ke vzteku,já jsem zas flekatá asi nasadím kopřivu na pročištění.
Tak zatim pa,letím dát spršku,vzbudit svou polovičku a huráá za štěstím.
6. dub 2010 v 07:55  • Odpověz
Hezké dobré ráno... pracujícím týden uteče o fous rychleji :wink: ...

Dani... los mi do oka nepadl, ale třeba houpačka s papouškem :grinning: , horolezecká stěna :slight_smile: ... Dobrej odkaz :wink: , dávám do záložek!

Dobré zprávy všem...
6. dub 2010 v 07:57  • Odpověz
dobré ráno,

Rozi kvalitnější jak u koho, v mém případě ano, rychleji se vyvíjeli a chytli se hned, při druhé stimulce toho stadia nedosáhl ani jeden, tak doktor rozhodl, že dáme zase dlouhý protokol, že mi vyhovuje víc
No víc vajíček nevím já měla u krátkého protokolu víc, tuším že 13 a u dlouhého 11, ale byly lepší, jestli půjdeš na další, tak se zkus doktora vyptat, uvidíš co řekne, za zeptání nic nedáš :wink:
já mám porád nějaké dotazy, ted jsem třeba zjišťovala, jestli ta metoda co dělají v Heliosu by nebyla leší, mají tam nějaký přístroj na vybírání spermíí, mi řekl, že oni to dělají stejně, jen to zvětší mikroskopem a vybírá to přímo embryolog, myslím.

Ahojko cysta jen pod narkozou, je to asi 15min zákrok, takže asi jak OPU, jen po OPU máš víc oteklý břicho
6. dub 2010 v 08:02  • Odpověz
Dobré ranko!!
Pet-tfuj-tfuj-tfuj :wink:
Beryku-ať tam jsou krásné a pořádně kvalitní folíky :slight_smile:
Tes-já bych ráda taky dorazila teď ve čtvrtek ve 13h,ju? A dala bych roládku :stuck_out_tongue_closed_eyes: (ještě ti to napíšu doIP)aspoň hojky nebudu sama,až budu volat do Sanusu, že NIC :frowning2: Na čtvrtek se mám na co těšit-přece na VÁS M :grinning:
Míšo-moooc děkuju, zeptám se hned ve čtvrtek až tam budu na krvi,ať se zase něco děje. To "mrtvý" čekací období je pro mě vražedný-jdeme prostě dál.
Hojky-nejde ještě někdo ráno ve čtvrtek do Sanusu?
Šári-malá kapička naděje ve mně ještě je, ale fakt jen pidi :confounded:
6. dub 2010 v 08:12  • Odpověz
Dani-ten los je výbornej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. dub 2010 v 08:35  • Odpověz
Zdravím po ránu :slight_smile:
Dani, los boží :grinning:
Rozi, určitě doraž :wink:
Beryku, držím palce na folíky :wink:
Ahojko, tfuj, tfuj :wink:
6. dub 2010 v 08:48  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Jé, Rozi přijde :dizzy_face:

... dnes se budu snažit dohnat práci, na kterou jsem o víkendu kašlala... do toho jsem slíbila, že přijdem ke kámošce na oběd a ještě jsem sebe i Anežku na klíně polila čajem (samozřejmě studeným, teplý už jsem neměla ani nepamatuju :grinning: :grinning: ) ale o převlíkání navíc...

Užijte si den!
6. dub 2010 v 08:53  • Odpověz
Ahoj holky,

první krev na test na cukrovku mám úspěšně za sebou, zítra pokračuju :sunglasses: . Nějak nechápu, proč se to všude dělá jinde.. V nemocnici jsem musela být už v 7 hod., což je pro mě, jako pro bezdětnou a na nemocenský, naprosto šílená hodina :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:. Navíc teda ta budova porodnice.. Nějak se to ve mě všechno svíralo :sweat_smile:

Woblud, jsem zvědavá na KO, snad bude všechno v pořádku, držím pěsti :wink:

Rozi, možná se mi to zdá (snad ne), ale působíš na mě tak hezky optimisticky a to je dobře :slight_smile:

Dani, jsem naprosto normálního vzrůstu :grinning:, měřím 163 cm, váha cca 55 kg (před Sanusem), moje sestra je naprosto stejná a váha při narození byla jen o 50 g vyšší. Takže neboj, Anežka bude naprosto normánlí velikosti :grinning: (teda žádná dlouhá modelka..). Los se mi líbí :wink:

Bery, ahojko, ať to dobře dopadne!

Ke srazu.. Šla bych ráda, konečně bych vás mohla poznat, ale jsem objednaná do Přelouče k zubaří, takže se bohužel nestihnu vrátit.. Teda myslím. A blokovat jídlo je blbost (hlavně mi asi bude vrtat :frowning2:). Další sraz bude pak za měsíc?
6. dub 2010 v 09:41  • Odpověz
Ahojky holky,
dočetla jsem letecky i s přeskáčkama :sweat_smile:

SRAZÍK je tedy ve 13hod jako minule ????, co se týče jídla, dala bych si všechno, ale vidím to na bram.kaši a pangase a ty vdolečky třeba jako desert :grinning: (to by nešlo????) :sweat_smile:
Tesi mám to písnout tobě do IP? nebo jak je to nějaké jaksi nepřehledné ta naše domluva.

Rozinko :frowning2: :pensive: , ale jsem moc ráda, že přijdeš :wink: :slight_smile:

Sanu, no doufám, že mrcha bude moudrá a tebe pustííííí.... :grinning: :angry:

Agi, ten čáp je dobré znamení, to by byla správná bomba!!!!!!!!!!! :dizzy_face:

Šári, krásný fotečky opravdu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tesi, Kubíček se 3 zuby, je jako správný tygr :slight_smile:

Dančo, sobík je božííí :wink:
6. dub 2010 v 11:30  • Odpověz
teda pardon on je to los :sweat_smile: :grinning: , sob-los-skoro to samééé :grinning: :pensive:
6. dub 2010 v 11:31  • Odpověz
Veru, rezervace je zase na 13.00
objednám ti pangase a vdolky, nechceš to takhle sama, takže snad to půjde :wink:
6. dub 2010 v 11:42  • Odpověz
Tesi, děkuji moc :wink: , jééé to je dobrýýý, tak aspoň nebudu sama za nenažrance :sweat_smile:

se těším, předtím ještě musím dát nákup v Globusu a Tescu a asi navštívíme s mladým i Gabču, aby jim tam holkám nebyla dlouhá chvíle :wink: , jen nevím kdo u nás tak brzy vyleze z pelechu, protože ten náš mlaďoch od rána od 8 spí a to spal celou noc, kojili jsme až v 5 ráno :sweat_smile: , už jsem musela začít v noci odstříkávat, aby se mlíko dělalo, jinak s tím jeho krmením by bylo za chvíli fuč :confounded:
6. dub 2010 ve 12:01  • Odpověz
tak pomazánka z 20ti vajec hotová :grinning:
6. dub 2010 ve 12:06  • Odpověz
Jo Jusi- musim bojovat dál, musí to zas přece vyjít! Už jsem si pobrečela dost, to mě vždy nakopne. :wink:
Veru-dorazim a nacpu se taky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak ta kamarádka včera v noci musela rodit ve 28tt kvůli tlaku - Viktorka má 850g, ale je prý šikovná a dýchá sama :dizzy_face:
6. dub 2010 ve 12:12  • Odpověz
Ahoj všem, andi, do HK. Dnes ráno jsem začala špinit :unamused: . Snad nemá ani cenu, abych tam o půl druhý volala. Rozi stále držím palce a bery taky :wink: .
6. dub 2010 ve 12:28  • Odpověz
Tak jsme zpět a opět jsem zažila skoro prázdnou čekárnu,krom nás jen jedna pani a když jsme odcházeli po půl hoďce tak zas jen jeden pán.Ani nemohu dát smajlíka,tady nejsou.....?????Na vše jsem se zeptala,páč jsem 24DC tak byla i prohlídka,pan dr. říkal,že ze mě vyzařuje energie,že jsem plná pohody a že tam dole to vypadá taky dobře,takže bychom mohli začít dlouhý protokol i bez antikoncepce,na pojišťovně,že zažádá jen o prodloužení,když už to máme jednou schválený a bude to,což nám vzal vítr z plachet,ale pak jsme se domluvili,že dodržíme tři měsíce pooperační,nasadíme přeci jen antiko teď od mrchy a zkontrolujem krev.Pak mě bude čekat ta zastavovačka,která může mít dvě podoby,buď velkou dávku najednou a za 14 dní kontrola nebo si jí budu píchat denně v malých dávkách,aby se pak nemuseli dávat velké dávky na stimulaci,ale to se prý domluvíme až jak to bude vypadat dva prášečky před ukončením antika.Takže od mršky jdeme do toho...
6. dub 2010 ve 12:32  • Odpověz
Rozi, pomazánku z vajec miluju :stuck_out_tongue_closed_eyes: , se asi stavím :wink: :grinning: , téda tak snad bude kamarádka v pořádku a malé Viktorce hodně zdravíčka a sil do boje, ale je teda rozhodně mooooc šikovná, když dýchá sama :dizzy_face:, jsou to zázraky

Ahojko, pozitivní přístup, je kus úspěchu :wink:

Míšo, dorazíš na sraz ???????????????????????????
6. dub 2010 ve 12:49  • Odpověz
nazdárek,

Very nedorazím, přijede nám návštěva z Kanady, takže musím nachystat jídlo atd. normálně by se mě to netýkalo, ale tchýně rekonstruuje byt a nedá se tam žít ještě tak 3 týdny, takže se všechno koná u nás :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ahojko držím pěsti, kdy to máš dostat??? páč to vypadá že budeme skoro zárověň :grinning:

Rozi sdílím tvůj názor, jednou to vyšlo povede se zase a já říkám do třetice všeho.......... :wink: takže vzhůru za štěstím :grinning:
6. dub 2010 ve 13:08  • Odpověz
Míšo, to je pech !!! :angry: :confounded: , tebe bych taky ráda viděla, tak snad příště :wink:
6. dub 2010 ve 13:11  • Odpověz
Very nápodobně a všechny ty vaše cvrčky mrňavý bych si pochovala, no snad příště :grinning:
6. dub 2010 ve 13:17  • Odpověz
Míšo, si piš, jsem si právě myslela, že ti Mišáka hned vrazím, aby se to už povedlo, já takhle pořád ňuchlala karličku a bylo to :wink: :wink: :wink:
6. dub 2010 ve 13:27  • Odpověz
já poňuchňám příště, to už třeba budu v očekávání :grinning:
6. dub 2010 ve 13:29  • Odpověz
Míšo, kéž by, to by bylo úplně nejlepšíííí a ty budeš :wink: , vy všechny se musíte dočkat :dizzy_face:
6. dub 2010 ve 13:44  • Odpověz
.,.. Very, nebudeš sama za nenažrance.. :grinning: :grinning:

Ale mě vyskočila teplota, změřím Anežku, uvidím, zatím platí, že přijedu.

Rozi, s tou kámoškou... ale snad to mimi zvládne!

Pádím...
6. dub 2010 v 15:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.