• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Teď mi přišla sms od Hopíka mám Vás všechny moc pozdravovat a přijela by se za náma na Seč podívat a pokecat...... :slight_smile: Jinak je pořád v práci.....
7. čer 2009 ve 21:00  •  snaží se  • Odpověz
12 se nás může ubytovat v chatkách a kdyby nás bylo víc ,tak někdo v hotelu nebo by se našla v blízkosti ještě nějaká chatka...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Zjistím jaké víkendy jsou volné...... :wink: :slight_smile:
7. čer 2009 ve 21:05  •  snaží se  • Odpověz
Holčiny,vy co jste zběhlé v nakupování věciček po internetu... Kde je nejlepší nakupovat? Máte nějaké odkazy? Já slídím akorát v bazárku tady na Koníkovi a potom znám jenom mimibazar a Aukro.Je ještě něco jiného??? :confused:
7. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz
Věru, mimibazar je nejlepší :wink: určitě je toho víc..kámoška nakupovala na bazaru na seznamu a na www.bazos.cz...ale já to tam neznám
7. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz
CENA ZA OSOBU A DEN BY BYLA 220,-KČ...... :dizzy_face:
7. čer 2009 ve 21:26  •  snaží se  • Odpověz
trooli-to je pěkná cena, u mě taky záleží na datumu :wink:
7. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz
Rozi zjistim termíny a zítra písnu.....teď už mi tam nikdo neodpoví asi...... :grinning:
7. čer 2009 ve 21:36  •  snaží se  • Odpověz
Holčiny jsem K.O. a jdu si hajnout......

Přeji všem krásnou dobrou noc...... :wink: :slight_smile:
7. čer 2009 ve 22:12  •  snaží se  • Odpověz
Trooli, Ty jsi bouchač(ka) s tou organizací srazu. Pokud to bude do konce prázdnin, vzdávám to předem, protože v šestinedělí by mě rodina ukamenovala (a Anežka asi taky :grinning: ). Někdy později nebo na druhý víkendík bych mohla :wink: A... na Seči mám známé, které bych zrovna nemusela potkat :angry: ale to by se vidělo, kde máš vybrané ty chaty. Jinak mám Seč ráda, taky jsme tam kdysi randili a doteď tam jezdíváme.

Jdu ještě cvičit, mám vyžehleno, tak už jen trocha pohybu a spinkat. Holčiny z RK, doporučuju v Taverně pizzu č. 13, byla skvělá :wink:

Rozi, držím moooooc palce na krev!!! :wink:
7. čer 2009 ve 22:26  • Odpověz
autor
Ahoj, tady už nikdo a já ted přijela. Vyzvedla jsem manžu u švagra. Je dost v podroušeném stavu a to dělá zítra přijímačky. No jsem na něho teda zvědavá. Je v kuchyni a něco si tam mumlá , sotva stojí na nohou. :sweat_smile: :sweat_smile:

Dnes jsem se setkala s Trooli a musím říct, že jsme si moc hezky pokecaly. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Jen ten déšt nás vyhnal ven z terásky.

tak brou noc....
7. čer 2009 ve 22:32  • Odpověz
Rychn.-díky mooooc :wink:
taky dobrou přeju všem
7. čer 2009 ve 22:54  • Odpověz
Agi, tak ať manžílek uspěje :wink: ono je někdy nejlepší se před zkouškama na všechno vykašlat...

Má drahá polovička má odpolední, takže zítra spím s ním a nevstávám, tedy... pokud mě pravá přední nebude zlobit tak, jako dneska... asi je to z blbýho prokrvení, soudím, dnes to otravuje celý den... no, řeknu Vám, necítit vlastní ruku je občas vopruz :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale prý je to v těhotenství běžné, tak nevím. Konec řečí. Dobrou noc a krásný týden všem :wink:
7. čer 2009 ve 23:38  • Odpověz
Dobré ránko,

tak at dneska všechny kontroly dopadnou dobře :slight_smile: a že jich je...Evča, Sanu, Very a Rozi...snad jsem na někoho nezapomněla :pensive:
8. čer 2009 v 06:57  • Odpověz
Ahoj baby :dizzy_face:

Luuc... došlo na tvá slova... nakrmit a zalehnout :wink: . Dnes jsem neměla sílu ponocovat nad PC :grinning:

Trool... teda ty jsi organizátorka :wink: !!! Na Seči bych vás mohla přepadnout. Seč mám ráda, máme tam chatu a příbuzenstvo... Trávívala jsem tam prázdniny...

Přijímačky? Dnes je dělají 2 moje kámošky... Agi, kam se manža hlásí? Mmch, manža taky dělá školu, je v prváku... na starý kolena :grinning: A já už spoustu let koketuju s myšlenkou taky jít zkusit štěstí... tak pokud mě to děti umožní :wink: , šla bych to taky zkusit :astonished: :sunglasses:

Kontroly... ať jsou jen dobré zprávy!!! Budu sledovat :confused: .
8. čer 2009 v 07:25  • Odpověz
Ahoj holky,
jdu na vás číhnout, dočítat nemá cenu.
Jen hlásím že držíme 3v1, vše ok, snažím se když udělám vše nejdůležítější zalehnout a ležet, páč jsem fakt ráda, že jsem ráda :wink:
Žofi vítám tě doma a hezky si to s Vašíčkem užívejte.
Všem držím palec na dnešní a vůbec všechny kontroly :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. čer 2009 v 07:38  • Odpověz
Hoj kočky :slight_smile:

Tak já jsem odvezla Kubíka do školy a teď mám chvilku klídek...Kontolku mám až zítra, ale Péťa, pokud to vyjde, přijede už dne večer, aby nemusel vyrážet zítra ráno z Prahy už bůhví v kolik...

Jinak musím říci- že otoky na nohou už dosahují takové úrovně, že mi přetékají přes ponožky (dřív jsem měla ten lem jen zařízlej)...no, mluvit o zádech- to je nošení dříví do lesa- zkrátka má tělesná schránka už pomalu, al jistě volá S.O.S. ....nebo, že by volala: "Porooood"???? :confused: :grinning: :grinning:

Přeji všem hezký den a samo jen ty nej výsledky kontrol, ultrazvuků, odběrů atd.- zkrártka, ať se všem daří :dizzy_face: :dizzy_face:

Jo, Luci- zapomněla jsem ti pochválit to sushi..Já sice podobným laskominám neholduju, ale na té fotce to vážně vypadá krásně a jak od profíka :slight_smile: :wink:
8. čer 2009 v 07:44  • Odpověz
Ahoj kočky,

jj příjímačky, taky jsem dnes měla jít, ale bohužel, nechtěla jsem si hned po týdnu brát volno asi by to nevypadalo dobře, stačí dnes ta KO, takže to zkusíme zase příští rok :wink: :grinning:

Holčiny, nevím jestli budu moct podat zprávy za celý den, takže max. pošlu někomu zprávu a ten to může okopčit :wink:

Když tak mi někdo kdo tu bude pošlete číslo do IP, tak do 11hod. děkuji (mám číslo jen: na Gabi, Věrku, Soníka)

Jinak samozřejmě i já všem přeji ať jsou kontroly v nejlepším pořádku :wink:
8. čer 2009 v 07:47  • Odpověz
Very, jsem myslela, že už studuješ??? Bo to mám pomotané :confused: ?
8. čer 2009 v 08:05  • Odpověz
Taky přeju krásný den! A těm co jdou na kontrolu,ať vše dobře dopadne.Já mám rande s Provazníčkem zítra.Minule mi říkal,že budeme dělat UZ měření,tak jsem na tu svoji berušku zvědavá a už se moc těším,až ji zase uvidím. :dizzy_face:

Já jsem odvedla Terku do školy.Má teda pohodu...Bude chodit jenom do čtvrtka a v pátek ráno odjíždí s tchánovcema a sestřenicí na dovču do Španělska. :sunglasses: Kolem deváté vyrazím do města-musím jí vyzvednout nový pas a kamarádka mi doporučovala jeden prý prímový bazárek,tak to tam půjdu omrknout. :slight_smile:
8. čer 2009 v 08:16  • Odpověz
hura, hura, hura - genetika je ok. Se asi pujdu opit :grinning:

Evi, ja mam pocit, ze musis prasknout :slight_smile: stejne jsi dobra, ze Tvoje telo holky takhle pekne drzi :slight_smile:
8. čer 2009 v 08:48  • Odpověz
Týýjo, Woblu- tak supr.. :dizzy_face: :dizzy_face: - až sem jsem slyšela tu ránu, jak spadl ten kámen :sunglasses: :wink:

Věru- tak to bude mít Terka léto jaksepatří-hmmmm :pensive: :sweat_smile: - na jak dlouho jedou?
8. čer 2009 v 08:55  • Odpověz
ahojda kočky....

dnešní noc krásná, 2 krát kojeníčko, jinak jsme spali až do 7 ráno :slight_smile:

jinak jsem včera se snažila dočítat, ovšem už jsem nestačila reagovat a te´d si nejsem jistá zda si budu vše pamatovat...

takže dnešním KO zdar...

jinak Luci a Evi, díky za předávání zpráv...

všem kdo nám s Vašim gratulovaly taky moc moc děkujeme :dizzy_face:

a teď Věrko gratulka ke zdravé holči nce..

Luci nádherný fotečky Aneťáčka....

Soni děkuji za přání v TV NOva, ještě na to musím juknout a dohledat ten link...chtěla jsem se kouknout na účes, ale máš zrušené albíčko....
8. čer 2009 v 08:56  • Odpověz
Arti a Evíku a vy se držte, dvojnásobné maminy :slight_smile:
8. čer 2009 v 08:57  • Odpověz
Jinak ten srazík na Seči zní tááák dobře....akorát to pro mě nějaký ten pátek neude aktuální,no :frowning2: ...

Ale co- se s holkama vyvalím na zahradu na deku, nafoukneme bazének a budeme si představovat, že jsme tam s Vámi :grinning: :wink:
Dobré ráno :wink:

Wobludko, velká gratulace!!!! Ten kámen, co žuchnul, jsem slyšela až tady!!! Tak teď jen trpělivost...

Rychle jsem dočetla, nedalo to moc práce :grinning: . Jinak se hlásím k těm, jejichž tělo už tak trochu dává vědět, že se něco děje, tu pravou ruku mám oteklou a pekelně bolí, vyhnala mě z postele.... Ale dokud je to jenom to, tak to jde. Evču obdivuju, Artep taky, zkrátka holčiny, musíme se držet - a netěhulky, Vy se neděste, stojí to za to :wink:

Vzbudím manžílka, skočím na nákup a asi nebudu dělat nic velkého, co taky, že jo :wink: Behem dne kouknu... Jo, Verčo, dávám Ti do IP telefon, protože mě zajímá, zda tam bude jedno nebo dvě mimi :wink:
Dani a a taky, se ti to blíží kvapem.....
Jéé,Žofi- ahojík- zrovna jsem chtěla psát něco v tom smyslu- jak se Vám asi daří, jestlipak tě nechá Vašík aspoň trochu zamhouřit oko- a ty jsi tu :wink: :slight_smile: ...
8. čer 2009 v 08:58  • Odpověz
Woblud a Gab také držím pěstičky v cestě za mimískem....a hlavně Agi....všem Sanuskám z této diskuze brzkého zdravého mimíska....se omlouvám, že všechny nevyjmenuju osobně...
8. čer 2009 v 08:58  • Odpověz
Evčo, přísahám, že jsem Tvůj komentář neopisovala, jen mi to tu viselo napsané déle než obvykle :grinning:

Žofi, si šikula, já to pořád říkám, a Vašík taky!! :wink:
8. čer 2009 v 08:59  • Odpověz
Dani- štířice.,no- vůbec mě to nepřekvapuje... :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 09:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.