• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ahoj...

Bery... v pátek dobré zprávy a hlavně, nezabloudit :wink:...

Sanu... tak nám zjisti co nejvíc o autosedačkách :wink: ... Jinak já mám pocit, že i tady v té oblasti jde prach sprostě o busines :rolling_eyes:.

Těším se na zítra :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. dub 2010 v 18:43  • Odpověz
Já se taky těším. :dizzy_face:
Šári...
A propósss...Nebudou nááááhodou už naše fotečky??? :slight_smile: Dneska jsme byly na výstavě a babička zaslzela.Přiznám se,že i já jsem měla na krajíčku... :dizzy_face: Chválím,chválím.Fakt nádhera! :dizzy_face:
7. dub 2010 v 18:49  • Odpověz
Čauvec....
tak my dneska udělali s Mišákem změnu plánu, jeli jsme k mamce a užívali sluníčka :wink: :dizzy_face: , místo šmajdání po městě

Jusi, taky pamatuju ten hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: , hned po vyšetření jsem mazala naproti do billy pro něco k snědku :grinning: , zítra ať je výsledek Ok :wink:

Bery, vždyť to není špatná nadílka :sweat_smile: , drž se holka :wink:

Věru, my pokecáme zítra, ale jak jsem ti už psala, nedej se v žádném případě, i kdyby tě to stálo odvolání :wink:

jinak se téže těšííííííím
7. dub 2010 v 19:17  • Odpověz
Tesi, "Ženy v pokušení" dobrý viď, jsem to zrovna dneska vyprávěla našim, ty hlášky :grinning: :sunglasses: :grinning:
7. dub 2010 v 19:18  • Odpověz
No já se zítřkem stále nevím, zatím to vypadá, že spíš jooo, ale vyčkávám.....

Kudy se tam dostanu fárem????????????? Jela bych od rychlodráhy na světelné do prava, další světelná do leva, podjezd a pak???????????????????????
7. dub 2010 v 19:50  • Odpověz
Sanu,za podjezdem před vysokým věžákem doleva a pořád dál,stáčí se to zase doleva kolem garáží a pak už budeš v obraze :wink:
7. dub 2010 ve 20:11  • Odpověz
Věru prostě k bejvalé posilce Tesla že jo.
7. dub 2010 ve 20:16  • Odpověz
Nebo teda třeba tam ještě posilka je nevím.....
7. dub 2010 ve 20:17  • Odpověz
Věru.... fotky jsou rozpracovaný...

Sanu... se složíme a koupíme ti mapu Pardubic :grinning: :grinning: :grinning: ... Ať víš, kde co tady máme :grinning: :grinning: :grinning: ...
7. dub 2010 ve 20:24  • Odpověz
Tssse já se náhodou vyznám, jen jsem do těch končin kolmo ještě "nezabloudila" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. dub 2010 ve 20:35  • Odpověz
Jj,Sanu.Myslím,že tam něco jako posilka je pořád :wink:
Šári,to nevadí.Já se jen nemůžu dočkat,nooo :wink:
A já jdu do peřin.Po dnešku jsem totálně K.O. :confounded:

Pá zítra.
7. dub 2010 ve 20:37  • Odpověz
tak já ještě peču roládku a mezitím lehce Přešlapuju :sweat_smile: :grinning:

holky je to na 13 hod???? že jo, jsem nějak mimoň :sweat_smile:

v rychlosti jdu hodit o reklamě sprchu a večeřet, takže se loučím

páčko, ještě asi načouhnu, ale nevím na jak dlouho
7. dub 2010 ve 20:45  • Odpověz
Very jj na 13 hodinku.

ROládku pčeš jo, hospodyňka na jedničku!!!!

Já se ráno musím zprovoznit, aby jste ze mě neměly šoka.
7. dub 2010 ve 20:55  • Odpověz
Neli... chválím, březnový fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. dub 2010 ve 21:18  • Odpověz
Takže pro dnešek pa, zítra snad dorazím... tak se dobře vychrupněte!!!
7. dub 2010 ve 21:43  • Odpověz
Ahoj holčiny.
Tak jsem čekala, co ráno bude a nebylo nic - Anežka zdravá, já skoro taky. Sice mě během dne přepadla zas rýma, ale bude to dobré. Takže zítřek potvrzuju. Jinak dnes jsme byly v Praze na srazu s kamarádkama z kolejí, bylo to moc fajn :dizzy_face: Anežka si to moc užila (aspoň tak vypadala) a bránila si svoje hračky před o týden mladší hočičkou... šlo jí to snadno, sice měly stejnou startovací váhu (při narození), ale Anežka je teď "pořádná" a hlavně i rychlá :grinning: :grinning: No a byl to zatím nejdelší výlet bez doprovodu, ale naprosto v pohodě, ráno do HK pro kámošku, tam dostala baštu, usnula v autě hned, pak oběd a sváču v Pze, procházku v kočáře, zpět do HK, kaši u kámošky a přejezd dom. Takže k mému trochu překvapení naprostá pohoda :dizzy_face:

Pety, chjo...

Rozi, chjo.... ale zítra pokecáme a na to se těším!

Bery, držím palce na pátek!

Holčiny, ahoj zítra, bude to fajn pokec... a to jídlo :grinning: :grinning: :dizzy_face:
7. dub 2010 ve 22:54  • Odpověz
Ahojda holky,
dneska bylo náramně :sunglasses: ,jak jsem přišla z práce, hned jsem hnala s pejskem na louku,byl to supr relax,pak jsem čučela na hokej a po hokeji na chvíli za partou do hopsody.
Srazík bohužel nezvládnu,moc ráda bych vás viděla a pokecala,je to na mě brzy,musím být v práci ,minulý týden jsem chyběla,byla jsem nemocná, tento týden 2x kontroly,takže v práci mám blázinec.Budu se na vás těšit příští měsíc.

Rozi jaké obklady si vybrala?

Jusi chodlila jsem do sanusu,ted Brno,jsem tam spokojená,konečně jsme se dočkali různých vyšetření a změn,doufám,že už se zadaří. Jusi at tě u zubáka netrápěj a máš zoubky OK av pořádku testy na cukr :dizzy_face:

Holky Pet,Rozi to je mi moc líto,vím jak to moc bolí,člověk se z toho musí vyřvat,přeji,aby jste se ,co nejdříve ze zklamání oklepaly a našly další sílu bojovat dál.Jsme bojovnice a ono nám to musí vyjít. :wink:

Sanu Dagi nepamatuji

Věrko přeji pevné nervy a výdrž

Sári v pátek do Brna jedu sama, takže vláčkem a šalinou,to bych měla na poprvé trefit :grinning:

Very jakou roládu jsi pekla?

Dani , Anežko at jste fit :slight_smile:
8. dub 2010 v 00:32  • Odpověz
Ahoj holky,
dneska mě čeká kontrola miminek a UTZ , tak doufám, že obě miminka jsou tak jak mají. Je mi líto, ale na srazík nezvládnu:frowning2:
3koda, že není příští týden. To nám dělají podlahu a pojedu k našim na 5 dní :frowning2:. Tak si to všechny užijte a pořádně se nadlábněte. Odpoledne se ozvu jak jsem dopadla....
8. dub 2010 v 06:41  • Odpověz
Dobré ráno...

Rozi... nezapomeň vzít svatební fotky :wink: !!!!!!!!!!!!!!!!
8. dub 2010 v 08:18  • Odpověz
Ahojky,
tak bohužel na srazík nedorazíme. Kubík má teplotu 37,9, nevím jestli rýma nebo zuby, užijte si srazíček, my dorazíme příště :wink: Jinak doufám, že budou ke shlédnutí fota :wink:

Cepi, hodně štěstí na KO :wink:
8. dub 2010 v 08:34  • Odpověz
Hoj,hoj...
Dani vy jste výletnice a úplně v pohodě všechno zvládáte, vy byste snad zvládly s Anežkou i cestu kolem světa, cestovatelky-pohodářky :wink: :slight_smile:

Bery, pekla jsem obyč piškovtovou s marmeládou, aby měl manža dneska na svačinu, jelikož mu včera řezali zuby, tak aby mi v práci neumřel hlady :wink:

Cep, držíme ti pěstičky, ať je KO v pořádku a miminka se mají čile k světu :wink: :dizzy_face:

Tesi :frowning2: :frowning2: :frowning2: , to mě mrzí, tak ať je Kubíčkovi brzy líp :wink:
8. dub 2010 v 08:44  • Odpověz
Ahoj všem!
Prosím tě,Veru,jako to si děláš srandu ne? Aby měl manžel na svačinu... :confused: :grinning:
Ty jsi teda vzorná manželka! A asi i vzorný synáček,když tě péct nechá... :confused: To jako Mišan vzorně a mlčky leží v postýlce a ty pečeš??? Nějak si to neumím představit u nás doma s Klaudi :sweat_smile:
Totéž Danča... Vzorné dítko,které v autě spí,v kočárku mlčí,na srazíčku si vzorně hraje s hračkama... Holky,já chci taky takový děťátko :astonished: :grinning: :grinning:
8. dub 2010 v 08:50  • Odpověz
tesi,škoda :unamused: No,ale ať se z toho rychle vyhrabete a příště dáte srazíka s náma :wink:
8. dub 2010 v 08:51  • Odpověz
Věru :grinning: :grinning: :grinning: , jj přesně tak :sweat_smile: , ale nech bejt, tahle pohoda se může vcukuletu otočit :pensive: , toho se hrozím úplně strašně a nebo pokud mu ta pohoda vydrží, tak se bojím co za kvítko bude druhé mimi :pensive:
8. dub 2010 v 08:54  • Odpověz
Veu, to teda koukám, to si taky můžu nechat zdát :grinning: My teda dneska noc hrůzy, intervaly Kubíkova spaní 20-30 minut, pak chování, hysteráky, krmení, čajování.... Takže jsem jak vyvoraná myš :grinning:
8. dub 2010 v 09:03  • Odpověz
Holky, já se taky na srazík hrozně těšila, ale bohužel, no....
Volala jsem k doktroce, tak sestra říkala, že teda ať dneska zkusím nurofen a tekutiny a jestli to do zítra nepřejde, tak tam zítra pro jistotu naklušem....
8. dub 2010 v 09:05  • Odpověz
Tesi... škoda, ať jste brzo fit. Noc hrůzy, jo??? Bych to do Kubíka neřekla :zipper_mouth: , včera v kině naprosto vzorné děťátko :wink: !!!

Veru... ty jsi pekla a manžílek žehlil, ne :grinning: ??? Pozdravuj Gabču!!!
8. dub 2010 v 09:09  • Odpověz
Sarii, no, hele, byla jsem k ránu tak šílená, že i slzička mi ukápla :grinning: , v kině vzorný miminko, za to v noci ďáblík, ja se patří a teď už mi tady hodinku spokojeně chrupká :slight_smile: :sweat_smile:
8. dub 2010 v 09:12  • Odpověz
holky nevíte, jestli mají v Tescu takové ty velké skládací papírové krabice, takové ty ozdobné, nechce se mi kvůli tomu zajíždět do Globusu a teda ani nevím jestli je tam mají :sweat_smile:

Šári, nene nežehlil :grinning: :grinning: vyjímečně
8. dub 2010 v 09:25  • Odpověz
dobrý den,jen nakukuji,chtěla jsem se pochlubit,ale bohužel,sice mrcha nepřišla asi 14 dnů,ale testík zatím 2 čárky neukázal
8. dub 2010 v 09:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.