• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ahoj :slight_smile:

Čepi, držím palce na kontrolu!

Tesi, škoda... tak snad příště... A přeju Kubíkovi brzké uzdravení!

Very, my s Anežkou bychom cestování asi zvládly, ale tatínek by nás zakous, obě, že furt někde lítáme... :unamused: :grinning: :grinning:
Teď ji přeložím (snad spící) z balkona do kočárku a jedem směr Pardubky, někde cestou asi budem muset krmit, neb jestli mě tam pustí už ve 12?? Uvidím... ale do jedné spát nevydrží.... Anebo mám někoho vyzvednout? Tam nakrmit a společně na sraz? Se ptám brzy, že? Příp. volejte, však číslo máte... Pa za chvíli. :wink:
8. dub 2010 v 11:11  • Odpověz
Ahoj,

Tesi jeee škoda, hlavní organizátorka odpadla :unamused: Ale chápu, ať je brzo líp!!!!!!! Hlavně v noci :confounded:

Bery dobrý!!! Já bych šalinooo jezdila po Brně ještě za tejden :grinning:

Já se jdu pomalu chystat, Danu číslo nemám a já bych tam mohla být taky dřív, tak nic nooooo.

Čep těším se na veliko čumprdlíků :dizzy_face:

Tak sa zatial majtě, pak se nahlásím paaa
8. dub 2010 ve 12:01  • Odpověz
zdravím všechny

Verunka má děsnou rýmu, noc hrozná, vždy 2 hodiny spíme pak brečíme a tak to jde celý den i noc, dokonce i zvracela :frowning2: jak má hleny z té rýmy, jsem vyřízená, nechce odsávat, kapat kapičky no mazec, snad bude brzičko líp,zase se ozvu
teplota zatím není tak uvidíme, když to nebude lepší, zítra razíme k dr :frowning2: :frowning2:
8. dub 2010 ve 14:39  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: ,

sraz mě moc mrzí, nakonec jsem zvažovala jak to udělat abych mohla přijít, ale výsledky cukru rozhodly za mě. Mám těh. cukrovku, tak jsem zrušila zubaře a celý dopoledne strávila v nemocnici, a pak ještě v diab. poradně. Domů jsem přijela ve 13.30 a měla toho tak akorát po krk :unamused: . Ale doufám, že příště už vás poznám :wink:, ráda bych.. .

Sanu, tys měla cukrovku taky, viď? můžeš mi prosím písnout jak jsi to zvládala? Co jsi jedla a tak? Mě ta dieta přijde šílená :confused:. Ke komu jsi v nem. chodila? Já byla u Mindžáka (a už u něj do porodu zůstanu) a na ultrazvuku u dr. Tichý, ale tak teda je! Příjemná jak tříska v pr...

Bery, je fajn že máš z toho Brna dobrý pocit, to by taky mohlo pomoct k výsledku :wink:

Tes, tak ať jste brzo fit :slight_smile:

Very, tak tě manžel aspoň pořádně hýčká, když se o něj tak pěkně staráš?! Ale je to hezký.. :slight_smile:
8. dub 2010 v 16:07  • Odpověz
autor
ahoj :slight_smile: :slight_smile:
tak koukám, že holky srazíkujou to je super. Škoda, že není sraz třeba zítra v HK. Já jedu do sanusu na UTZ tak bych pokecala. Jak já vám holky závidim ani nevíte jak :pensive: :pensive: .

Bery- hodně moc štěstíčka :slight_smile: :slight_smile: . Já už 2 dny volám paní na tu reflexní terapii a né a né se dovolat.
8. dub 2010 v 16:22  • Odpověz
Ahoj, tak jsem zpátky od dr. dostala jsem prukajdu, ale takovou starou , protože nové knížky došly. Pak mi zjistili vysoký krevní tlak. A taky tam jsou možná 3 mimi, tak nevím. Prý na 100% se to dozvím na tom genetickým utz. Tak jsem hotová......, já tam viděla jen dvě. Jinak máme 2,5 cm obě mima
8. dub 2010 v 16:38  • Odpověz
Agi, tak třeba příště už to holky dohodnou v HK :slight_smile: . Držím ti pěsti!

Čep, 3 !!??? To by asi byla nutná redukce, co? JInak blahopřeju k průkazce :wink:
8. dub 2010 v 16:40  • Odpověz
hezký den kočky,
jsem zpět, totálně přejedená a unavená :grinning: , ale unavená z toho dnešního dopoledne, doufám, že všechna smůla za dnešek vybrána :wink:

srazík Fajneeee, jako vždy o tom není pochyb :wink: , dětičky strašně vyrostly, strašně to letí :dizzy_face: , ale je to krásnýýý

Čep, 3 :confused: :sweat_smile: :confused: , tak to je mazec, no hlavně, že 2 krásně rostou a to 3???, kdoví co tam viděli :slight_smile:

Jusi, cukrovka :frowning2: , to je mrcha :angry: , to mě fakt mrzí, to budou muka, Sanu viď, ty můžeš povídat :confounded:

Jáji, ať je Verunce brzy líp, teda tady to řádí :frowning2:

Agi, dočkáš se, mi doprčic řekni, kde je zakopanej pes :angry: , ty jsi tu už taky takový inventář, ten čáp už si vás byl obhlídnout tak snad by to mohlo klapnout ne, :wink:

jinak vás všechny pozdravuje Gabča :slight_smile:
8. dub 2010 v 17:31  • Odpověz
AHoj, tak se hlásím první po srazu....

Jusi jj měla jsem těhu diabetes, no dietka na začátku děsná než jsem si zvykla..... ale díky tomu jsem zase tolik nepřibrala....jde o zvyk. ALe tak od toho 34tt jsem to přestala dodržovat, protože mě Nelušák ve špitále zkazila :grinning:
A proč už chodíš do špitálu???????????????????????
Já chodila normoš k Dobrkovi do dia poradny k té "drobné" paní doktorce už nevím jak se jmenovala - Pavlíčková?
A pak jsem chodila ke Kokrdové, k Mindžákovi by mě nikdo nedostal ani heverem...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Stačilo mi jednou když do mě hrábnul.

Čepiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 3??????????????????????? :astonished: No prosím tě, tak to jsem hotovson. 2 špunti jsou v pořádku, tak jsem zvědavá jak ten 3........ A stará průkajda? Neva, hlavně, že je :wink:

Srazík fajne, jako vždy, probraly jsme to tam co šlo.... Ale příště snad bude návštěvnost větší!!!!!!!
A obídek byl luxusní!!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je to tam fajn. :slight_smile:
8. dub 2010 v 17:37  • Odpověz
Aha tak druhá :wink:
8. dub 2010 v 17:41  • Odpověz
Sanu promiň :sweat_smile: :grinning:
8. dub 2010 v 17:42  • Odpověz
ty Sanu, přečti si o můj a svůj text o srazíku, trochu jsme opisovaly ne??? :grinning:
8. dub 2010 v 17:43  • Odpověz
Jé, srazík se povedl :wink:, nic jinýho jsem ani nečekala. Seděly jste vevnitř, nebo venku? Je tam náádherně
Kdy že bude sraz příště?

Very díky za pozdrav od Gabči a že taky zdravím :slight_smile:

Sanu, do mě Mindžák tak hustil ať tam u něj zůstanu, že jsem kývla.. I když to vyšetření byl teda hnus.. Normálně tam zítra cinknu, že budu chodit dál ke svý mudr a do diabet. poradny a do nemocnice půjdu jen porodit :slight_smile:. Díky.
Sanu, můžu si dát třeba chleba a vajíčko natvrdo? Zítra jdu do tý poradny znova tak se zeptám, protože tam jsem to chápala, doma už moc ne :grinning: , ale já bych si to vejce dala teď, k večeři :slight_smile:. Co?
8. dub 2010 v 17:52  • Odpověz
Jusi no já z toho byla tak paf, že jsem jedla všechno podle toho papíru co jsem dostala :grinning: Ale samo pak třeba po 14 dnech jsem jedla málo ale co jsem chtěla..... no před kontrolou jsem jedla samo ukázkově...... :wink:
JJ do porodnice se ještě nachodíš, až budeš běhat na monitory.........

Very páne, tomu říkám telepatie.... :sunglasses:
8. dub 2010 v 18:14  • Odpověz
Zdravím všechny hojky a přiávám se, že obídek byl dobroučkej a setkání po půl roce též. Mimískové Vám krásně rostou!!! Jen tak dál!!!
Jinak,dnes na krvi negativní-doplňuji,kdo nebyl na obědě. :frowning2:
8. dub 2010 v 18:15  • Odpověz
Rozi byla to čistá nula - to jsem se chtěla zeptat.
8. dub 2010 v 18:20  • Odpověz
Čepi tři? Neboj na tom genetickým UZ to zjistí.
8. dub 2010 v 18:41  • Odpověz
Sanu však já jsem taky paf, jsem si objednala i digitální váhu, abych mohla odměřovat :grinning:

Rozi, tak snad příště..
8. dub 2010 v 19:14  • Odpověz
Sanu-asi čistá, když řekli negativní
8. dub 2010 v 19:14  • Odpověz
Ahojda, rozi :frowning2: , kdy plánuješ pokračování??
Agi, odkud jsi, že jezdíš do HK? A ke komu tam chodíš?
8. dub 2010 v 19:17  • Odpověz
Ahojky,tak koukám za srazíku doma,počasíčko,obídek,pohodička.
U mě to vypadá,že to asi zítra dostanu,takže s Míšou nás bude dělit fakt týden.Mám jít druhý nebo třetí den na krev,tak si tam budu muset brnknout,protože jít zítra je brzo a v pondělí zas dlouho,ale oni to asi zas tak moc poctivě neberou co?Jinak mě dr. překvapil,napsal mi jinou antiko než posledně,důvod nechápu,snad jen,že je lacinější???A v lékárně mi ji vyzvedával chlap a jak tam jsou zvyklý automaticky se ptát,zda znáte dávkování,tak mu lékárník taky řekl ,,jak to máte užívat víte? a chlap se začal smát a říká,,no tohle já snad brát nebudu,, hrozně ho tím pobavil.
Beryk,zítra ještě kontrola?Kdy to vypadá na opu?
Rozi,tak bojujem dál,ono to přijde.
Čepi,ty sis nechávala dát tři embryjka?No jako překvápko bezva a znovu opakuju srajda nesrajda,když se to má chytit tak se to chytne a ani střevní chřipka tomu neuškodí.
8. dub 2010 v 19:19  • Odpověz
Ahoooj...

Čepi... 3 :astonished: :astonished: :astonished: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ??? A na genetický UZ jdeš kdy??? :fearful: :pensive:

Jusi... sakra cukrovka, ale to zmákneš :wink: !!!

Srazík supr, Sanusce se omlouvám za 2x probuzenou Selušku :sweat_smile: ...
8. dub 2010 ve 20:09  • Odpověz
...jsem na aukci..., pak juknu :wink:
8. dub 2010 ve 20:24  • Odpověz
Very... to bude určo obleček na vítání, co???

Jo a pan vrchní x číšník nebo jakou má hodnost je dóóóst dobrej :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2010 ve 20:46  • Odpověz
Very tak to pak musíš vložit co jsi ulovila...... no na vítání to nebude, to dá rozum, když jdou v ponděllí :wink:
8. dub 2010 ve 21:00  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Jusi, cukrovku zvládneš...

Čepi :confused: :confused: ... kdyby byla nutná redukce, Aknel na ní byla někdy ve 12. tt, tak snad jdeš na to vyšetření včas... trojčata by byla podle mě hodně riziková...

Pety, a něco o sobě nám napíšeš? Nemýlím-li se, jsi tu nová... máme tu tabulku se základními informacemi, to jen pro info... vlastně si říkám, kdo by jí tak mohl vložit, Sanuska??

Srazík byl super a to jídlo, mňam :dizzy_face: :dizzy_face:

Holčiny, přeju krásnou dobrou, jdu něco dělat po tom proflákaném dni :pensive:
8. dub 2010 ve 21:25  • Odpověz
Sanu... ajóóó :confused: ..., ale třeba draží z města či blízkého okolí :sweat_smile: ... osobní odběr :confused: .
8. dub 2010 ve 21:28  • Odpověz
holky na vítání občánků nééé, jak píše Sanu, ten koupíme zítra a taťka měl dobrou náladu a tak nám řekl ať koupíme oba 2 oblečky co se mi líbí, ale to zase ne protože by to neunosil, ale maminka si ráda nakoupí :grinning:

vyhrála jsem 2aukce, tak good :wink:
8. dub 2010 ve 21:39  • Odpověz
Very tak tu aukci mi budeš muset příště vysvětlit....!!! A tatík byl asi dobře naložen po roládce ne..... ještě aby ne, když mu ji pečeš v noci :grinning:

Dani vložím zítra :wink: A prosím tě aspoň do neděle pobuďte doma, aby neměl tatík nervy :grinning:
8. dub 2010 ve 21:46  • Odpověz
A pro dnešek se loučím, všem přeju klidnou dobrou!!!!!
8. dub 2010 ve 21:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.