• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
jo, za ty prachy to neberte :grinning:
8. dub 2010 ve 21:48  • Odpověz
autor
petyno- já jsem 6 km od Rychnova a chodím k Šilhánovi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .A ty jsi odkud???

Jdu spát ráno razím směr HK. Dnes jsem přišla nasraná z divad. zkoušky , že jsem si musela dát 2 panáky :angry: :angry: :angry: .To nic nebojte já nejsem notor, ale jen mě prostě někdo děsně vytočil.

Čep- :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , tomu se říká zázrak.
8. dub 2010 ve 21:51  • Odpověz
autor
very- to jsou krásný věcičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
8. dub 2010 ve 21:52  • Odpověz
Agi, jsem z Týniště a taky chodím Šilhanoj :slight_smile:

Rychnovko, máš na mysli moje sanusové putování? :slight_smile: Květen 07 laparoška, červenec 07 1.IUI neg., září 07 1.IVF 2 embr. zůstalo mi jedno, z kterého mám Štěpánka, 3 mrazáčci. Říjen 09 se po rozmražení rozpadli. Listopad 09 2.IUI neg., leden 10 3.IUI neg., březen 10 2.IVF a to už je to moje popisované fiasko. Mrazáčci žádní :unamused: .
8. dub 2010 ve 22:42  • Odpověz
Ještě teda chci dodat, že moje snažení o miminko bez asistence doktorů je od roku 2004.
8. dub 2010 ve 22:48  • Odpověz
Akorát, že to bylo s jiným chlapem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :rolling_eyes:
8. dub 2010 ve 22:54  • Odpověz
Čusik holky,

koukám,že jste si srazík pěkně užily.

Tesi jak je Kubíčkovi? Rýma nebo zuby?

Jusi to je ,ale prevít ta cukrovka

Agi at zítra UTZ je OK

Cepi týýýýýýjo 3???to by byl mazec

Very nádherný a ta cena,supr kup. Prosím pozdravuj Gab

ahojkyholky co mrcha už přišla?

Rozi,Pet smůla at už jde pryč,přeji móře štěstí

Kdepak máme Nel ,co Kubík,doufám,že horečky jsou pryč

Jdu lehnout ,abych nezaspala ráno ,budíček v 4.30h. a hurá do Brna
8. dub 2010 ve 23:53  • Odpověz
Ahoj, tak na ten UTZ se budu objednávat až příští týden a nejdříve dělají krev a po týdnu UTZ tak doufám, že tam jsou jen dvě....Jsem teď pěkně zmatená. Manžel to nese statečně. Líp než já dokonce si dělá srandu, že když to budou 3 holky tak si založí harém :slight_smile:))). No mě je spíš do breku:frowning2:
9. dub 2010 v 07:47  • Odpověz
autor
krásné ráno :slight_smile: :slight_smile:
petyno- já jsem ze Synkova a v Tyníšti mám tchýni :slight_smile: . A jinak jsem hrála v Jiráskově souboru divadlo.Určitě znáš Libora Stolína a spol...

Bery- štastnou cestu do Brna a dobré pořízení.

Holky copak jste si dávaly dobrýho na srazíku????
Danča psala o tom jak tam výborně vaří.
9. dub 2010 v 07:48  • Odpověz
autor
cepecku- jsou to životní osudy a náhody. Chápu tě , že to je docela mazec ,ale třeba tam opravdu budou jen dvě miminka :slight_smile: :slight_smile: . A na druhou stranu co by někdo dal i za ty tři ,když nemá žádný :pensive: :pensive: .
9. dub 2010 v 07:51  • Odpověz
Ahoj holky!
Taky se přidávám s pochvalami srazíku.Bylo to moc fajn a moc mi prospělo se s váma vidět a popovídat...
Je to tam fakt strašně fajn.Prostředí,jídlo,obsluha... A ještě to mám kousíček od baráku :slight_smile:

cepi - tři mrńousci? No,možné to je.Mě Provazník říkal,že někdy se to ještě samo rozdělí,z čehož měl tehdy můj bývalý málem infarkt. :angry: Ale zase u třech prý není problém udělat redukci.No,ale uvidíš,jak se to všechno ukáže na tom UZ.

Veru -krásný oblečky.To zase bude Mišák švihák lázeňský :wink:

Dneska to vypadá na zamračený den... Tak budeme doma a já snad něco málo zase udělám.Když je hezky,tak pořád někde lítáme a podle toho to tady taky vypadá :sweat_smile: A ve 13h mám kadeřnici,tak se těším,že mě zase trochu zkulturní.Plánuju změnu - hlavně v délce.Stejně mi vlasy teď strašně padají a jsou takové "bez života". :unamused:

Tak všem hezký den a kdo má nějaké ty MuDry,tak samé dobré zprávy. :wink:
9. dub 2010 v 07:55  • Odpověz
Agi. - já vím, máš pravdu, ale je teď otázek a rizik nějak moc .......ale díky:slight_smile:
9. dub 2010 v 07:55  • Odpověz
Agísku - my Ti to tady všechny už tak stráááášně moc přejeme!!! Sakryš,ať už se konečně taky dočkáš!!!
9. dub 2010 v 07:59  • Odpověz
Čepi nedávno jsem tady koukala na album kde paní má tři holčičky po IVF. Neboj co má být to bude.

Já pomalu hledám na netu těhu věci na jaro. Nějak mě bříško roste a neměla bych v čem chodit. Je možné, že to roste a na váze nepřibírám? Jo a jěště mám dobrat utrogestan a ten mi vychází do poloviny příštího týdne a to budu 14tt a hned se pak vysadí?
9. dub 2010 v 08:19  • Odpověz
Dobré ranko všem.
Bery-tak co nejlepší UTZ a pořádný folíky!!!! :dizzy_face:
Pet-vím, jaké to je po 2.IVF a neúspěšně, ale máš doma Štěpánka, ten tě utěší. :wink:
Agi-hodně štístka dneska na UTZ!
Dani-díky za fotečky, jsou fajnové :grinning:
Cepi- já bych brala i ty 3, vždycky jsem chtěla 3 děti, tak by byly naráz :grinning: Ale neplaš předčasně a počkej na UTZ, pak uvidíš.
Já dnes pojedu do HK na fakultu, už mi zbývá jen 3/4 roku studia a konec, tak ať dodělám aspoň to! Pěkný dena večer na Vás juknu.
9. dub 2010 v 09:00  • Odpověz
Dab.- já ho mám vysadit taky hned naráz a to ve 12tt, a taky už začínám snižovat dávku estrogenu...
9. dub 2010 v 09:48  • Odpověz
přihodila jsem pár fotek :wink:
9. dub 2010 v 10:09  • Odpověz
Ahojky,

čepi tak 3 mimi to je gol!!! ale vše dopadne jak má neboj se :slight_smile:
jinak my byli u dr, dostali jsme kapičky, sirup na kašel a ještě jeden jen na noc aby se nám dobře spinkalo, noc byla lepší Verunka spala od 23:30 do 4 pak vypila 120 ,l čaje a pokračovala do 6 hodin, tak to jde, dnes mi přijde lepší,ale stále dýchá pusinkou, no snad se té rýmy a kašle brzičko zbavíme, budeme ted jen doma a tak tomu bude i celý víkend
tak všem fajn den :slight_smile:
9. dub 2010 ve 12:13  • Odpověz
Ahoj... zase pátek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jaji... ať to Verunku brzo přejde a můžete běhat po venku :wink: ...

Taky jak Dadouš s Nikolkou zvládly rýmičku :confused: ???

Věru... budeš zkracovat??? Tak potom hoď foto, abych tě případně ve městě poznala :grinning: ... A obr gratulka tanečnicím ke "ZLATÉ"!!!

Za chvilku razíme na návštěvu, nebude-li pršet, nezmoknem...
9. dub 2010 ve 12:50  • Odpověz
šári díky moc, ona běhá i tak,ale nemohu ji moc nechat pak dost kašle, je to pro ni náročné, holt hyperaktivní dítko :grinning:
9. dub 2010 ve 13:03  • Odpověz
Zdravím děvčata.
Kolikpak vás bylo na srazíku? Škoda, že to vyšlo zrovna na včerejšek. :frowning2:
Ono, my byli u doktora na očkování. Očkování vpoho, holky váží 7100 g a 6500 g a měří 65 cm.
Ovšem přišli jsme od něj hodně rozčarovaní.
Potřebovali jsme potvrzení od něj na plavání. Po telefonu mi řekl, že plavání kojenců od půl roku neuznává (nebo nevím, jak to říct, prostě je proti tomu), že si to máme rozmyslet, ale jestli budeme chtít, tak nám to potvrdí.
Tak jsem tam přinesla ty přihlášky a on mi řekl, že nám to prostě nepotvrdí, že máme počkat do podzimu až holkám bude rok, pak máme začít chodit.
Volala jsem teda naší instruktorce a řekla jí, že nám to doktor nechce potvrdit a ona se hned ptala, který a říkala, že on ty přihlášky prostě nechce potvrzovat, že s tím má více maminek problémy, ale jestli tam chceme chodit, tak můžeme.

Takže teď řešíme, jestli tam máme chodit.
Co si o tom holky myslíte?
9. dub 2010 ve 13:32  • Odpověz
Děkuju rozi, máš pravdu, díky Štěpánkovi to zvládám mnohem líp :slight_smile: .

Agi, do divadla chodíme, pan Stolín vím jak vypadá, ale jinak nejsem původem z Týniště, vdala jsem se sem. Četla jsem na začátku co už máš všechno za sebou :frowning2: , je to fakt běh na douhou trať. Co teď? Podstupuješ něco? Omlouvám se, jestli mi to v diskuzi uniklo. Je tu ale tolik holek se svým příběhem, že se nemůžu zorientovat :sweat_smile: . Až někdy pojedeš ke tchýni a budeš mít chuť poklábosit, řekni :wink: .
9. dub 2010 ve 13:43  • Odpověz
zdravím, rymička to asi nebyla, asi to měla chuděra ze suchyho vzduchu, ale konečně mame odsavačku na vysavač :sweat_smile: a ještě jsme koupily nějaky kapičky na zvlhčení nosní sliznice, ted už krasně dycha, :dizzy_face: jen ja , nenažrana, jsem pojedla jahodovej jogurt a Nikča je ted nějaka osypana v ksichtíku :angry:
9. dub 2010 ve 14:23  • Odpověz
jinak Šilhan je borec :dizzy_face: řekl že budem rodit 21ho a vyšlo mu to přesně na den :dizzy_face:
9. dub 2010 ve 14:25  • Odpověz
autor
tak jsem zpět :slight_smile: :slight_smile:

pet- velice ráda tě uvidim. Zrovna dnes jedu s kámoškou do pizzerie do Tyníště na véču :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .

No tak IUI se opět nekoná. Dnes jsem 11 dc a ovulka právě probíhá. Šilhán je fakt zlato , mám ale pocit, že už neví co se mnou :pensive: :pensive: . Ale zas na druhou stranu mě hrozně uklidnoval, že jsem mladá, žádný potrat, žádné problémy a , že hlavně já jako žena problém nemám . A tak ,že zkusíme ještě něco jinýho.
Vyfasovala jsem stimulační protokol :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: a od 2 dne ms budu píchat injekce a budu jezdit na utz jak to vypadá s vajíčkama a po té se provede inseminace. Asi jsem pako ,ale o tomhle jsem ještě neslyšela, že se to dělá při iui. Prý abych měla víc vajíček a spermie měli větší šanci.

Muchli- ahoj ,jak se máte??? Holka vzpomínám, když jsme jezdily na srazy sanusek .
9. dub 2010 v 15:05  • Odpověz
autor
dadous- krásná Nikolka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

myslím na Bery a moc.
9. dub 2010 v 15:05  • Odpověz
agi děkuju :dizzy_face: a doufam že ted už ti to vyjde :dizzy_face: prej ma bejt plodnej rok :dizzy_face:
9. dub 2010 v 15:48  • Odpověz
ahojky doufám že nevadí když se k vám přidám??Chtěla bych se vásholky opat jsem 7den po ket,nevydržela jsem a dnes jsem testla bohužel test negativní :frowning2: Myslíte že je ještě brzy dělat nějaké závěry??
9. dub 2010 v 16:11  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Dnes je to nestihačka... rozhodla jsem se s rýmou zabojovat a ráno jsme byly v solné jeskyni, pak plavání, pak Anežka odpadla a spala do teď... teď šla s babi ven a já mažu na anglinu.

Věrko, hezké fotky :wink:

Muchli... můj názor je, že je plavání zábava a tahání peněz. Plavat se tam nenaučí, možná jen nebát se vody. Malou to baví, to jo, ale podle mě na tom svět ani výchova nestojí a nepadá. Takže jak myslíš. Uznávám, mám názor dosti radikální...
Dabli, utrouš se podle mě vysazuje ze dne na den, zkrátka najednou - já se tam tenkrát šla na to doktora zvlášť ptát... já tedy brala duphaston, ale ono je to podobné. I když, jestli chceš, postupně to omez, po 12. tt je to asi fakt jedno :wink:

Pety, tak to už máš taky něco za sebou... to víš, my jsme tu taková stará (až přestárlá :grinning: :grinning: ) parta, tak jsem byla zvědavá, kdo nový nám tu přibyl :wink:

Agi, IUI se stimulací - proč ne - to budou dvojčátka :dizzy_face: :dizzy_face:
9. dub 2010 v 16:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.