• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
autor
Dani- :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: už se na ně moc těším. A když ještě vyberou ty nejlepší spermouše tak to půjde jedna báseň :sweat_smile: :wink: :wink: :wink: .
9. dub 2010 v 17:12  • Odpověz
ahojda holky,

Agi to je supr,že zkoušejí něco jiného, stimulované IUI znám, bud můžeš píchat nebo s práškama, já ho v únoru měla s práškama ,budu držet pěstičky,už to musí vyjít. :wink: Co si máš píchat a kolik jednotek?

Věru krásné fotky,máš nádherné princezničky. :sunglasses:

Jaji at je Verunka co nejdřív zdravá :wink:

Muchli holky rostou jako z vody :slight_smile:

andous vítám tě :sunglasses: ,podle mě je na to brzo, já bych testovala nejdřív 11 den

z Brna jsem přijela docela vyřízená,odběr ještě nebude,protože ,co folikul to jiná velikost,největší 19 a nejmenší 8, chjoooo a levý vaječník mi odcestoval za dělohu,musim jim domluvit,kontrola další v pondělí,břicho mám jak balón, v noci pěkně natejkám, no hrůza a občas bolesti v podbříšku,bála jsem se, abych tam neměla cystu,ale kam dohlédli ,tak dobrý.Na KO pojededu zas v pondělí
9. dub 2010 v 17:17  • Odpověz
Zdravím,tak konečně pátek a víkend před námi.
Andous,vítám tě,určitě se přidej,každá nově příchozí to tu oživí a rady maj cenu zlata.Já bych zkusila určitě zítra testnout znovu,třeba i s jiným druhem testu a rozhodující bude krev,takže zatim nevěš hlavu,ale chápu,že je to zklamání,že už by tam něco mohlo být vidět,viď?
Agi,já myslela,že už jste to s dr. zkoušeli se stimulkou,přesně tak,víc vajíček větší šance,u nás tímto způsobem maj taky dvojčátka a povedlo se hned.Tak držím pěsti.
Bery,tak jak si dopadla?U mě dorazila dnes,bych si snad mohla řídit i hodinky podle toho,ale pravidelnost,bohužel k prdu platná.
9. dub 2010 v 17:31  • Odpověz
autor
Holky zatím nemám žádný injekce ani prášky. Budu volat zda to je schválené a potom vše nafasuji během 14 dnů. :slight_smile: :slight_smile:
9. dub 2010 v 17:45  • Odpověz
to máš pravdu že je to zklamání že tam nic není musím doufat že snad bude.Říkla jsem si že to zkusím až v pondělí.Jinak nemate někdo zkušenost s testem AXIOM,Axicom nebo tak nějak???
9. dub 2010 v 17:49  • Odpověz
Ahoj Agi.
To víš, že si vzpomínám, jak jsme spolu seděly v Santa Marii a řešily problémy s otěhotněním. :sweat_smile: Já už to mám za sebou a ty snad taky brzy budeš. Je to fráze, já vím, ale nevím, co ti na to říct. K tomu snad ani není co říct. :frowning2:
Jinak Dani, jo, máš pravdu, plavání je tahání peněz, to já uznávám, ale chodíte tam přece taky. :sweat_smile:
No, a já si myslím, že zkušenost dětí s vodou, aby se jí nebály je docela podstatná věc. Vždyť, co jiného by se v tomto věku mohly naučit. :grinning:
A chodíte do slané vody nebo do chlorované?
A máte někdo zkušenost s chlorovanou vodou, že by to dítěti nějak ublížilo? :confused:
9. dub 2010 v 18:22  • Odpověz
Ahoj...

Muchli... já se Mudry ptala, ale my žádný potvrzení mít nemusely. Tahání peněž to svým způsobem je, ale co dneska není :confused: ? Pro mě je to smysluplně strávený čas. My chodíme do slaný, ale tady se plave i klasika v lázních ve chlorované vodě a samo, že pro takhle malý špunty mají zpřísněné normy! Takže, buď za to ty peníze chceš dát nebo ne a buď to holkám vyhovovat bude nebo ne. Tak vyzkoušej, uvidíš :wink: ...

Agi... supr, vždycky, když je ještě možnost, tak je to dobrý. Vzhůru do ní :dizzy_face: ...

Andous... testni zase pozítří... A testy? Já si oblíbila mamatest :wink: ...
9. dub 2010 v 19:02  • Odpověz
sarii já jsem si říkala že bych testla až v pondělí snad to do té doby vydržím :slight_smile: A jak jsem se ptala na ten test axiom tak tam sem slaboučké čárky měla ale až po zaschnutí byli vidět tak nevím co si o tom mám myslet....a na mamatestu nic
9. dub 2010 v 19:10  • Odpověz
Andous, a který den jsi?
9. dub 2010 v 19:30  • Odpověz
muchla jsem 7den po ketu
9. dub 2010 v 19:31  • Odpověz
ahoj všem, zas na chvilku juknu......... a jdu počíst co nového? a jak dopadl srazík???
9. dub 2010 v 19:34  • Odpověz
gab ahoooooj,jak jste holky na tom?
9. dub 2010 v 19:46  • Odpověz
čep týýýýý bláho tři míma :confused:

u mě utz snad v normě, půtoky a plcenta a naše prtě má stále kolem 2kg ty drobný nad nepočítám, další ut po neděli....

jinak začínám slušně tvrdnout :pensive: a bolí to :frowning2: :confounded: tak si tu dnes ležím a tvrdnu a chystám se v duchu na ty bolesti co budou u porodu..........už ted mě obchází strach a hrůza v jednom páč vím do čeho jdu :sweat_smile: :pensive:
9. dub 2010 v 19:51  • Odpověz
bery a jak ty????

holky já tu už brzo zcvoknu a budu tu až do porodu :frowning2: a ty monitory ty mě taky se..u mám je třikrát za den a klidně i hodinu páč mi malá na nich chrápe :angry:
9. dub 2010 v 19:56  • Odpověz
Ahojda hurá pátek a přes víkend volno :wink: dani a pomohla ta jeskyně?Mě už v krku nebolí zato rýma děs jde mi to až do očí. tak jsem ráda že mám volno. :wink: Gab-vydrž a neboj já taky myslela že po druhý vím do čeho jdu a bylo to uplně jiný-lepší. :wink: a už máš krásný tt :wink: Agi-tak to je supr já mám ted taky změnu zase budu mít stimulovaný Ket taky mi ted naposledy připadalo že si už šilhan neví rady se mnou páč mu nejde do hlavy,že se to vždycky chytne a pustí tak udělal taky změnu.Tak nám to ted musí sakra vyjít když máme ty změny :wink: Agi a šilhan tam je i v pátek?Já myslela že jen v ut a čt.Díky. :wink: čepi téda né že řekneš příště že tam jsou čtyři..ale hlavně že jsou mimča o.k. :wink:
9. dub 2010 ve 20:05  • Odpověz
Dobrý večer.

Gabi, vydrž, to už musíš dát!!! Tak se vybreč, nebo vyvztekej, nebo jak jsi zvyklá si ulevit a pojedeš dál. :slight_smile: Cíl už máš na dosah a ta odměna za tvou vytrvalost a statečnost bude slaďounká!!!
Vydržela jsem tam 181 dní a věř, že jsem měla nervy denně, pořád nějaké komplikace, vždyť to víš. Ale dočkala jsem se a dočkáš se i ty. A nemysli, nabulela jsem se tam dost a dost a nervy strašný, takže vím, jak se asi cítíš. Vydrž, v životě si ti takováhle zkouška bude hodit. Všichni na Tebe moc myslíme!!!
9. dub 2010 ve 20:07  • Odpověz
Neli, víš o čem mluvíš... hezky napsané...

Muchli, my chodíme do chlorované vody, tady v jedné školce je bazén. Zkus, uvidíš... jo a slaná voda se prý nedoporučuje kvůli přenosu ženských chorob (ne na děti, ale na dospělé ženy). ... jsem věděla, že je to radikální názor s tím plaváním...
9. dub 2010 ve 20:16  • Odpověz
holkýýýý, tak Anežka má zub :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: vpravo dole... tedy, asi půlmilimetrový, ale je tam :grinning: :grinning:
9. dub 2010 ve 20:16  • Odpověz
Vítám nové, všem snažilkám moc a moc držím palečky, letos je řada na vás!!! Agi zvlášť, já jsem zvědavá na tvé mimi, které na sebe nechává tak dlouho čekat a trénuje nervovou soustavu tvojí i tvoji rodiny. Moc ti to přeju, aby jsi se už dočkala. Ty změny musí pomoci.

Já musím jít spát, malého tak strašně trápí zoubky, vstávám už čtrnáct dní desetkrát za noc, přestal jíst příkrmy, už zase jen kojím, no děs, pořád brečí, bez léků a gelů a homeopatik neusne. A pořád žádnej zub nemá. A do toho ten zánět prsu, moje staré tělo dostává zabrat. Ale to přežiju, jednou mu ty zoubky snad vyrostou. :slight_smile:
9. dub 2010 ve 20:18  • Odpověz
Dani, vy máte teď první zub? :confused:
Tak to já si myslela, že jsme nějací exoti, že nemáme v sedmi měsících žádný zub, ale asi teda ne. :sweat_smile:
Ono se zubama se lidi natrápí od začátku do konce, takže kam spěchat. :grinning:
9. dub 2010 ve 20:26  • Odpověz
Dani, a prosím tě, máš zprávy od někoho, že z chlorované vody dostal nějaké astma nebo nějakou kožní nemoc?
9. dub 2010 ve 20:27  • Odpověz
jj, Muchli, první zub k 9. měsíci :slight_smile:

... nás jen Dr. upozorňovala, že jak měla ten exém, že se koupání obecně moc nedoporučuje. Ale exém má vyléčený (homeopatikama), takže plavčí vesele. Z chlorované vody jsem o astmatu nikdy neslyšela a o žádné kožní chorobě taky ne. Slyšela jsem o bradavicích ze společných sprch, ale to se týká asi spíš normálních bazénů. A slyšela jsem o velké aféře se slanou vodou v Ústí nad Orlicí, protože slaná voda nedobře zabíjí kvasinky a jiné podobné a to tam pak plave... takže prý je chlorovaná lepší. Ale nevím, jsem na to laik...
Jo, Muchli, na každé dítě musí být v bazénu jeden dospělý, ale to asi víš... :wink:
9. dub 2010 ve 21:17  • Odpověz
Hezký večer ženy,
já jsem uťapkaná, celý den po nákupech a nakonec mám pocit, že mě dostihne mrcha :angry: , páč mě bolí od odpoledne přesně tak břicho a záda, to už tu dlouho nebylo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: a moje mamka mě moc nepotěšila neboť říkala, že to také dostala 3 měsíce po porodu :unamused: a přitom kojila, chjooooo, ale třeba se pletu, třeba je to jen nějaký náznak a nic se z toho nevyklube :wink:

vítám nové snažilky :slight_smile:

Věru, hezké fotečky a gratulace ke zlatu :dizzy_face: , to je super :wink:

Dančo, zoubek :slight_smile: , to budou nové šatky :wink: , gratulujeme!!!!!

k bazénu zatím nevím, ale také se chystáme, jen nevím jak to náš mladý zvládne, protože voda 30 stupňů je hodně málo, náš malej je hned promrzlej, když se vysvlíkne a doma má při koupání 40 stupňů :sweat_smile: a to se mu teprve líbí, tak nevím,nevím

Gabčo vydrž, už to bude, vždyť víš jak to je :wink: :dizzy_face: , musíš si říct, co by za to jiné daly - všechno :pensive:
9. dub 2010 ve 21:44  • Odpověz
jo a pro změnu peču perník :grinning: , aby bylo na snídani :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:

a z oblečku na vítání občánků jaksi sešlo,byla se mnou mamka a ségra a řekly mi, že by v tom vypadal jako starosta, náhodou to bylo moc hezký s vestičkou, takový společenský, ale co koupila jsem jiný obleček, ale ne na vítání, jen tak na chození, peněz jsem utratila hodně moooc :sweat_smile: , ale sobě minimum věcí, respektivě jen plavky a to jen takový obyč na dvoreček, veškerý nákup byl pro Mišáka a tátu
9. dub 2010 ve 21:48  • Odpověz
přidala jsem fota :wink:

jinak se loučím a všem dobrou noc
9. dub 2010 ve 22:25  • Odpověz
Gab musí to být šílenej záhul, vydrž ,už to máš za pár :wink:

Dani Anežce gratulka k zoubku:sunglasses:

Neli a Kubíčku přeji lepší noc ,at nic nebolí a pořádně se prospíte :dizzy_face:

Very krásný fotky,Míšáčkovi to mooooc sluší :sunglasses: ,teda mamko ty máš energie,po večerech ještě píct :wink:
9. dub 2010 ve 22:43  • Odpověz
... houby na šaty... našla ho tchyňka, náhodou, při utírání nudle pod nosem. A ta na šaty nechce....

Verčo, ten je krásnej :dizzy_face: :dizzy_face: myslím Míša, v tom plážovém oblečku.

Holčiny, dobrou :slight_smile:
9. dub 2010 ve 23:13  • Odpověz
Dobré ranko všem!
Jedu na Vysočinu-Horní Bradlo-makat, ať se ze mě kouří!!! Krásnou sobotu a večer jsem u tu zas!!!
10. dub 2010 v 08:09  • Odpověz
autor
andi2- Šilhán tam měl za někoho včera záskok. Jsem ráda ,že tam byl :slight_smile: :slight_smile: .

nelo- moc hezky jsi to napsala........... :pensive: :pensive: :slight_smile:

dani- pááááááááááááááááááni už máte zub!!!

jinak krásné ráno všem :slight_smile: :slight_smile:
10. dub 2010 v 09:35  • Odpověz
Taky přeju krásné ráno :slight_smile:

A užijte si sobotu :wink:
10. dub 2010 v 10:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.