• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Hezkou sobotu :wink:

my měli dnes makat u našich, ale protože počásko nic moc a pálení nepřipadá v úvahu, tak jsme doma, takže nás čeká uklízení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. dub 2010 v 10:08  • Odpověz
Dobré ráno ,
krásnou sobotu, Tom dneska lítá má závody, já jedu na oslavu svatby a Mája bude doma s rodiči.
10. dub 2010 v 11:01  • Odpověz
... tak u nás lilo, svítilo sluníčko, padaly kroupy, foukalo, zkrátka všechno.... ale teď je hezky.

Čepi, držím manžílokovi palce, ať vyhraje! Přece jen lítání je mi blíž než kdyby tu někdo psal, že manžel jde na fotbal nebo na basket. Tyhle sporty jsou mi ukradený, ale lítání, to je něco jinýho... :dizzy_face:
10. dub 2010 v 11:56  • Odpověz
Ahojdy , to je teda venku počasí brrr, vítr pěkně fučí, ale prádlo mi uschlo pěkně aspoň něco :sweat_smile:
Anežce gratulace k zoubku :slight_smile:
Very fotečky supr, Míša je jak švihák lázeňský :grinning: :grinning: , opravdu mu to tam sluší :dizzy_face:
Ahoj Agísku, koukám, že změna u IUI, tak snad to bude to pravé folíků bude habaděj, a dvojčátka to jistěj :grinning: :dizzy_face:
Čep tak to je supr dvojčátka a možná třetí jako bonus :sweat_smile: , tak to jsem zvědavá jak to vyřešíte, ale ono se to asi vyřeší za vás na utz, kolik jich tam vlastně je :slight_smile: . Tak at to dobře dopadne.
10. dub 2010 v 16:29  • Odpověz
Ahoj,nikde nikdo....
Tý jo,Neli 180 dní to zní hrozně,ale vzpomínám na to,jak se ti neduhy přidávaly a jak jen ležet a ležet.A jak je v novém?
Neteřinka taky jezdila jako malá na plavání a přesně tak,to mimčo se pak nebojí vody.
Very,úklid a určitě nějaká buchetka,já dnes zkoušela ořechový zákusek,celkem to ujde.Mám tu celý plech tak budu rozdávat...
Sanu,kde máme tabulku?
10. dub 2010 v 19:00  • Odpověz
holky děkujeme všem za pochvalu :wink: :slight_smile:

Čep, tak jak manžel?, dneska teda totálně 100% apríl :confounded: , to počásko

my jsme něco pouklízeli a zbytek nás ještě čeká a bucetka pouze bábovka a k véče vajíčková pomazánka :wink:

holky to v tom Polsku to je síla co :frowning2: :pensive:
10. dub 2010 v 19:37  • Odpověz
Ahoj... taky mě zajímá, jak dopadl letecký závodní - tedy, ne fyzicky, jak přistál, ale jak se umístil... slovo "dopadl" se fak dnes moc nehodí :pensive: :pensive:

Jdu něco dělat pracovního. Mám uklizeno, maso naložené, tak se můžu věnovat práci, ale nechce se mi.

Přeju všem příjemný večer a krásnou neděli :wink:
10. dub 2010 ve 21:06  • Odpověz
Ahoj, ahoj :slight_smile: ,
jsem ráda, že jste si srazík užily :slight_smile:
Dani, dík za fortky :wink:
Nám už je líp, Kubík na nalitý dásničky, asi mu porostou jedničky nahoře, už je nám dobře, teplota od čtvrtka odpoledne už nebyla. A rýma je už jenom trochu, takže fajn.
Jusi, to je pech s tou cukrovkou, ale dá se to, držím palce :wink:

Agi držím palce, aby ti to konečně vyyšlo. Vím, že se taky píchají hormony při stimulaci na IUI, kdyby mi tenkrát nezabral Clostil, tak mi takový postup plánovala Šári taky :wink:

Cepi, nevěš hlavu, co má být, bude, i 3 miminka jsou obovská štěstí :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jaji, ať je Verunce brzo dobře :wink:

Rozi, to mě mrzí, že to nevyšlo, ale určitě to klapne příště, neboj :wink: Jo, a myslím, že znám tvoji maminku i ségru, jestli si myslím dobře :wink:

Ahojko, to je dobrý, mě manžel pro antiko v životě nebyl a ani by asi nešel, když jsem nemohla já, chodila tam babička, na ni lélarnice taky koukaly, na co to vlastně chce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:

Very, úlovky krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Míša bude fešák :wink:

Věrko, fotečky nádherný a holky jsou fešandy obě dvě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Muchli, my teda začínáme chodit plavat od příští soboty, včera jsme to dostali oficiálně. Je to věc, která sice leze do peněz, ale proč ne? Dětem se to většinou líbí a mají kolem sebe jiný děti a ty taky přijdeš mezi lidi :wink:

Gabi, drž se, na konci bude krásná odměna, která stojí za všechno na světě. Až si Váju poprvé pochováš ani si nevzpomeneš, že jsi tam musela tak dlouho ležet. A podívej na Sanu a Nelinku, taky to zvládly a ty to zvládneš taky, máš to už za pár :wink:

Neli, holka, drž se, vím o čem mluvíš, máme to to samé, utěšuju se tím, že nebodou růst věčně :sweat_smile:

Dani, gratulka Anežce z prvnímu zoubku :slight_smile:

Bery, držím palce, zatím to vypadá, na pěkných pár vajuch :wink:

Jo, jinak jsem zase dneska řádila s foťákem, tak se mrkněte :wink:

Tak jsem snad nikoho nevynechala.....
10. dub 2010 ve 21:36  • Odpověz
Neli, Kubíček je kouzelnej i když mu rostou zoubky, ať je mu brzy líp :zipper_mouth: :wink:
10. dub 2010 ve 21:45  • Odpověz
Tesi, moc děkuju za pochvalu. Jsem konečně zase vložila nějaké fotečky.

Tesi, tvoje příspěvky jsou super, já to čtu jak shrnutí. Jsi fakt dobrá, na nikoho nezapomeneš.

Ahojko, jsem ráda, že jsme už v novém, je tu čisto, sucho a teplo. Tohle v tom starém dost skřípalo. Malej může být konečně i nahoučkej na dece na podlaze a on je tak šťastnej.

Dneska mi malého mamka odvezla ven, abychom mohli s manžou vklidu vyklízet krabice a my oba vytuhli a spali. Jsme z těch zoubků úplně vyřízený. :grinning:

Tak přeju dobrou noc, první brečení malýho máme za sebou, tak by mohla být mezera, kéž by aspoň hodinku.jdu to využít. Přeju hezkou neděli. :slight_smile:
10. dub 2010 ve 21:59  • Odpověz
Kubíčkové jsou krásný, oba dva! :slight_smile:

Neli, ta fotka "špinavý při jídle", to přesně znám!!! :grinning: :grinning:
10. dub 2010 ve 23:40  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

Tak zub dal jednu noc pokoj, spalo se dobře, ale on je vylezlý tak asi půl milimetru teprv, to si ještě užijem.... ale aspoň už vím, co měly znamenat ty dvě prořvané noci minulý týden...

Užijte si neděli!
11. dub 2010 v 08:49  • Odpověz
hezkou neděli :slight_smile:

fotečky jsou krásný :dizzy_face:

Nelčo, tak na to se fakt netěším, až budou příkrmy všude :grinning: , mě stačí ten boj doma se 3 pidi lžičkama co bere proti blinkání :sweat_smile:

mě dnes čeká pečení na zítra máme to vítání občánků a žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dub 2010 v 11:41  • Odpověz
Ahoj při neděli...

Fotky jsou úžasný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dani... Anežce gratulka k pidi zoubku. Za chvilku to pocítíš při koju :wink:...

Very... jsem zvědavá, jak se ti bude "obřad" líbit :wink:...

Ahojko... manžel pro HA, dobrý :grinning: ... Tesi... babička pro HA, ještě lepší :grinning: :grinning: :grinning: ...

Pavla a Lady by se mohly zastavit na kus řeči :confused: ...
11. dub 2010 ve 12:43  • Odpověz
Ahoj holky chci se zeptat. Doktor mi říkal ať klidně doberu utrogestan, ale já ho mám skoro do konce příštího týdne a v pondělí začínám 14tt. Přijde mi to dlouho. Myslíte, že bude vadit, když ho doberu dnes a zítra už si nevezmu?

Jinak mě pěkně bolí v krku ach jo. Jo a jěště to budu celé těhotenství cítit břicho jako na silnou menstruaci. děloha se stále roztahuje a nevím kdy se to trochu poleví.
11. dub 2010 v 17:11  • Odpověz
Hezký večer všem,dnes se tu moc nekecalo i přestože venku bylo hnusně.
Dabli,samé trápení,nejdřív se trápíme,že to nejde,pak,že nám je blbě,pak se budem bát co nás čeká při porodu,potom,že malé brečí a nevíme co mu je,pak zoubky no jsou to starosti,ale ty jsi tu nejtvrdší cestu vyhrála tak vzhůru k lepším zítřkům.
Verýsku,užijte si vítání občánků.
Beryk,štastnou cestu do Brna.
Já jedu zítra na krev a pak do práce,tak pa.
11. dub 2010 ve 20:02  • Odpověz
Dabli, po 12. tt je to jedno, kdy to přestaneš brát. Fakt jedno. A užívej si roztahování dělohy, však ses na to těšila....

Holčiny, zítra nebudu, mám výjezd, ale večer kouknu :wink: Užijte si den.
11. dub 2010 ve 22:50  • Odpověz
Dobré ráno,
hlásím se z víkendu. Manžel byl na závodech jeden den byl 5, a v neděli 4 a to měl rozbité éro. Jinak já jsem byla v sobotu odpoledne na svatbě a bylo to super hlavně proto že jsem byla sama - fakt jsem si odpočla.

Jinak teď na koníka moc nechodím, nějak nemám náladu. Stále přemítám, co budu dělat, když tam budou fakt tři miminka. Jak to zvládneme. TěCh otázek moc.......
12. dub 2010 v 07:52  • Odpověz
Ahoj holčičky!
O víkendu jsem byla u našich.Terka byla u "tatínka",tak jsem nechtěla být doma sama.Teda,jen já s Klaudi...
Měla opět závody ve Chvaleticích a dovezla stříbrnou :slight_smile: V neděli máme jet do Rychnova na nějakou soutěž,na které jsme ještě nikdy nebyli,tak jsem zvědavá.Ani ještě nevím,jestli to tam bude v nějakém kulturáku,nebo tělocvičně...

Do Klaudi dál marně rvu zeleninové příkrmy a je to teda děs :confounded: Dává hlavičku úplně bokem,pusu za nic na světě neotevře a když už je nejhůř,spustí vždycky kravál na celý kolo! Tak vůbec nevím,co s tím.Já vím,že bych měla vydržet,ale myslím si,že tímhle tempem do ní narvu alespoň poloviční dávku tak za 2 měsíce.Možná... Jinak zkoušela jsem už i na lžičku banánek,jen tak na ochutnání,2x na špičku lžičky... No,taky žádná sláva a vždycky se mi nakonec sápe po prsou :sweat_smile: :grinning:

Okoukla jsem Nelči fotečky - jsou nádherný a koukala jsem,že Sári má malou ochutnávečku ve svém pase :dizzy_face:

Dnes máme zataženo a nevypadá to,že by se to mělo nějak zlepšit.Přesto přeju všem hezký den a držte mi prosím palečky.Já mám s tím namyšleným soudcem dneska další (a doufám,že už poslední) stání o výživné na Klaudinku.A bojím,bojím... :confounded: :frowning2:
12. dub 2010 v 08:11  • Odpověz
Krásné pondělí :slight_smile: , ikdyž počásko nic moc :confounded:

všem pracujícím úspěšný týden a ať jim to rychle uteče a mají zase víkend :wink:
maminky mají nepřetržitou směnu, takže tam jen přeji ať jsou prckové hodní :wink:

my měli včera s tátou důležitou chvilku za odměnu :wink: :grinning: , protože táta vyžehlil asi 6 praček :grinning: , tak jsem vás zase trochu naštvala, ale to já jen z legrace :wink: - žádnej strom neroste až do nebe, nebojte se holky :wink:

Dabli, Ahojka a Danča ti to napsaly úplně přesně :wink: , já taky brala utrogestan dýl, nic se neděje a těhotenství si užívej :slight_smile: :dizzy_face:

Dančo, užij si výjezd, snad vám taťka nezatrhne vycházky... :grinning:

Šári, foto v pase vypadá moc hezky :dizzy_face: , těším se na další přídavky :dizzy_face: i od Věrky pro inspiraci :wink:

Věrko, tobě držím pěsti ať to dopadne ku prospěchu a fakt se nedej, popř. nezapomeň, že je tu stále to odvolání, vždyť ty víš co a jak, psala jsem ti to a říkala i na srazíku :wink: , bojuj jako lvice, je to pro holky ne pro nějakýho blbýho soudce

Čepečku, tobě to vůbec nezávidím, věřím, že otázek je moc, ale na rovinu, pokud nemáte babičky hlídačky, které by pomáhaly pokud budou opravdu 3, přemýšlela bych o redukci plodů, ale to je jen má myšlenka, mě se to netýká, nemůžu rozhodovat, v každém případě věřím, že vyberete správný rozhodnutí :wink: a hlavně moudřejší budete po vyšetření, zatím jsme napřed...
12. dub 2010 v 09:27  • Odpověz
Ahojda,zkusím nějak postupně dočítat ale nevím nevím,už jsem tu dlouho nebyla .
našla jsem ráno na emailu vtip a musím se s váma podělit.

Babička ------ tento vtip zaslouží Nobelovu cenu

U soudu:"Babičko, tak nám povězte, jak se to všechno
seběhlo?"
Babička:"No, jdu takhle parkem, sluníčko krásně svítilo a
hřálo,tak jsem se posadila na lavičku. Po chvilce šel
kolem
mladík, takový pohledný a sedl si
vedle mně. Po minutě se přisunul blíž a vzal mě kolem
ramen."
Žalobce:"Bylo vám to nějak nepříjemné?"
Babička:"Ne, vzpomínala jsem, jak to bylo krásné, když
sem byla ještě mladá."
Soudce:"A co následovalo dál?"
Babička:"Potom mi začal jednou rukou rozepínat halenku a
když jsem se
nebránila, tak mi druhou začal sunout pod sukni ke
kalhotkám.
Když už se mně
tam málem dotknul, pustil mne a zakřičel: Aprííl!' Tak
jsem ho zabila, hajzla jednoho!
12. dub 2010 v 09:38  • Odpověz
Zdravím děvčata.
Tak Věruš, musím tě uklidnit, ale my už zeleninku jíme už přes měsíc a Nikola se ji ještě nenaučila jíst, takže ji máme vždycky úplně všude jenom né v břichu. :grinning: Nejčastěji máme jídlo za krkem, na hlavně, naposledy jsme ho měly i v očích, takže si z toho nic nedělej.
Zato Monča ta jí nádherně od samého začátku. Prostě každé dítě je úplně jiné a i stejně staří sourozenci, fakt jsou holky ale radikálně jiné.
A neboj, taky doufám, že už by se to mohla naučit jíst, protože když po koupání se zašpiní kaši, kterou má ve vlasech a všude, tak to zrovna není ideální stav. :grinning:
Asi předminulý víkend teprve přišla na to, jak to jídlo jíst, ale není to teda žádna sláva. Ale teda, když jí to chutná, tak tu pusu otevírá a už to dokáže i spolknout a ne všechno vyplyvnout ven. :grinning:
A je fakt, že masozeleninové příkrmy jí moc nechutnají, takže je mícháme s kaší a je to mnohem lepší.
Takže vydrž, ono to přijde, až uzraje čas. My už s tím bojujeme druhý měsíc. :grinning:
12. dub 2010 v 10:40  • Odpověz
Čepeček, já osobně si myslím, že vám i doktor sám doporučí redukci. Většinou tři nenechávají. No, ovšem, kdybyste na tom trvali, tak vás donutit nemůžou. :wink:
Když už člověk má trojčata, tak k tomu má nárok na hlídací paní. Myslím si, že to má jako práci ta paní, takže asi na osm hodin denně.
12. dub 2010 v 10:43  • Odpověz
Hmmmmm :sweat_smile: Tak dík za uklidnění,Muchlíku :grinning:
My jsme na tom s kaší tak,že za dva dny už otvírala "chlabárnu" jako divá a okamžitě pochopila,že lžička naní třeba dudlat,jako dudlíka.Ovšem u zeleniny to jaksi okamžitě zapomíná.Dělá,jako když neví,co s tou lžičkou v puse a ten odpor k tomu dává najevo až legračním způsobem.Co si pamatuju,tak Téra o zeleninu nestála vůbec,takže asi spolu holky drží basu,či co... :confused: I když dnes má Terka zeleninku ráda.Prostě na to asi fakt musej přijít,jak píšeš.Jen to matlání je teda mazec. :sweat_smile: :grinning:
12. dub 2010 v 10:47  • Odpověz
Jo a abych nezapomněla - všechno nejlepší Márince k 11 měsícům :wink: Tý jo,a za chvilku tu budeme mít další "velkou" oslavenkyni 1.roku :dizzy_face: :sunglasses:
12. dub 2010 v 10:49  • Odpověz
Věrko, tak jestli kašičku baští bez problému, tak ji ji fakt zkus přidat trochu do zeleninky a je to. Jelikož my jsme zvyklí jíst kaši večer, tak jsem ji tu zeleninu dala do kaše večer, a pak tu zeleninu trošku zvládala i v to poledne. :wink:
12. dub 2010 v 10:55  • Odpověz
Bré skoro poledne, o víkendu jsme vejletovali, tak dočítám :slight_smile:
12. dub 2010 v 11:06  • Odpověz
Ahoj jen hlásím, že žiju!!!

Ani nestihnu dočítat, jen v rychlosti jukám.....

Co jsem stihla:
Věru nedej se, myslím na tebe!
Čep noo hlavu si zkus nedělat, dočkej UTZ.... třeba to bude "v poho"....

Já utíkám pokračovat dokud je síla a motivace (?). Pustila jsem se o skříní......................... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:

Tak zatím pa
12. dub 2010 v 11:35  • Odpověz
My víkendovali na chalupě. Počasí sice nic moc ale dalo se být i venku.Pozorovali jsme zajíce jak hrajou na poli na honěnou,srnky a daňky.Ani se nám zpátky domů nechtělo.
12. dub 2010 v 11:36  • Odpověz
Jo a ještě něco.Adél lítá už na kole bez koleček.ještě musíme vypilovat rozjezdy aby zvládla sama.
12. dub 2010 v 11:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.