• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
holky já ty vitamíny jím, protože s mím zvracením a nechutenstvím do sebe nic moc nedostanu.
13. dub 2010 v 08:45  • Odpověz
Brééé ránko,

Tesi, hezky napsané, také tento výraz používáme :grinning:

co se týče Věrky a Soni, chlapi jsou ubožáci, chtěli oba hrozně odejít a žít si nový život, ale sex jim s váma nevadil a nebo běhání po CARu a teď, když za svoji nezodpovědnost v dost vysokém věku (aby z toho měli rozum) mají platit, tak se jim to nelíbí........chudáci

Věry, film si užij !!!!! mě se líbil :wink:

Ahojko, ať to v práci utíká a snaženíčko trochu popostrčte :wink: ....ikdyž všichni to tu známe, čím víc se snažíš, tím míň to vyjde....nechat volný průběh

Beryku, ať jsou dobré výsledky na UTZ, levý vaječník ať se ukáže, taky jsem měla často jeden fuč :sweat_smile:

Madli, ratolesti mají v každém věku něco a kolikátý den jsi po IUI???
13. dub 2010 v 08:57  • Odpověz
To byl zase u nás po ránu kalup, málem jsem nedoběhla :sweat_smile: ale teď už pěkně snídaničkuju :sunglasses:
Dabli, ty vitamíny jsou hrozně koncentrovaný, já je mám taky, ale beru si jeden tak za tři dny. Jak říká moje ségra, zdravé děti se rodily i v koncentráku...
Věrko pochvala, byla jsi statečná :slight_smile: mě vždycky fascinuje, jak si Ti chlapi myslí, že pošlou pár peněz a tím to pro ně končí :sweat_smile: by koukal, kdyby jsi se objevila ve dveřích s Klaudinkou a dvoutisícovkou v ruce, že jedeš na měsíc do lázní :stuck_out_tongue_closed_eyes: Maj sakra štěstí, že máme rozum :unamused:
Madli, určitě dej vědět, jak testovando :wink:
Bery, i takhle to vypadá slušně :wink: a neboj, oni ho při OPU určitě najdou a třeba i příjemně překvapí :slight_smile:
JJ, Verča - kuchařka opět pobavila :grinning:
13. dub 2010 v 09:00  • Odpověz
Dabli, myslím, že ty vitamínu jsou jen k vytažení peněz z peněženky, jak ti psaly holky, akoráde bude miminko zbytečně velké, teď by se ti měly nevolnosti trochu ustálit (pokud nebudeš 2 |woblu), tak si budeš moc nějaký vitamín třeba dát, já bych to moc nehrotila :wink:

Woblu, dneska ať je KO ok :wink: :slight_smile: , se brzy rozrosteme o 2 nový tvorečky, se těším :dizzy_face:
13. dub 2010 v 09:00  • Odpověz
Dneska jsem 13 den po IUI. Ale myslím že kdyby něco,že by se to už ukázalo.
13. dub 2010 v 11:18  • Odpověz
zdravím všechny

musím vám napsat včerejší šok, který se dnes potvrdil.
Mám sestru, které bylo před měsícem 20 let a včera si dělala těhu test, jelikož jí bylo po ráno špatně a byl pozitivní, dnes byla u dr a ta jí to potvrdila, je tak v 6 - 7 tt, to je mazec, naši z toho jsou na prášky, do tohoto pátku se má rozhodnout zda si mimi nechá a nebo půjde na miniinterupci, jsem z toho v šoku :confused: :confused:

madli třeba to ještě vyjde :slight_smile:

jinak všem krásný den, dnes půjdeme s Verunkou už ven jen chvilku, za to já jsem nastydlá a bolí mě v krku, no snad to brzičko přejde páááááá
13. dub 2010 v 11:24  • Odpověz
Tak to byl asi opravdu šok.Sestra ví čím překvapit.A ona není rozhodnutá jestli mimčo chce nebo ne?
13. dub 2010 ve 12:14  • Odpověz
Helou

Very no tak to jste měli skoro jednohubky jak ty to popisuješ :grinning:

Jaji oooo, překvápko....... :unamused: hmmm předpokládám teda, že přítele stálého nemá?

Dančo třeba to je s klafáčkama dohromady.......... :pensive:

Já jsem dneska jak praštěná lopatou, ale to prý víc lidí, tal asi tlak či co......
13. dub 2010 v 15:18  • Odpověz
Jaji, tak ať to sestra dobře rozsekne :wink:
Madli, někomu jó, někomu né, neřeš to... však ty už to dobře znáš :wink: holt musíme být trpělivé :unamused:

Dnešní kontrola fajn, na čípek pomalu ani nechtěl koukat, že už to je stejně fuk, nicméně nakonec jsme se k němu přece jen dostali a má 16mm, tzn. asi tak za dvě minuty rup ho :sweat_smile: a už nemusím brát vůbec žádný prášky :sunglasses: manžel dostal podrobné instrukce, jak mi masírovat hráz :confused: a mám dlabat lněné semínko :sweat_smile: Dani a spol., jak to s ním bylo, namočit a dát do jogurtu? Nebo koupit lněný olej?
13. dub 2010 v 16:25  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

tak máme nového pediatra... kašlík nic není, na průduškách ani na plicích nic prý nemá... A konečně se jí někdo podíval do krku tak, aby tam něco viděl! Žádne v leže, nahá a se řvaním, ale pěkně u maminky na klíně, oblečená a v pohodě... Takže žádná ATB, jen hlídat, trochu má prý červeno v krku a zvýšenku, tak uvidíme. Ale spokojenot...

dočtu večer... pádim na FJ.
13. dub 2010 v 16:58  • Odpověz
no holky přítele stále ho má je s ním dva roky, no ale je z toho přepadlá, nečekala to :frowning2:
prakticky nic nemají, ségra ná první práci a smlouvu jen na půl roku a je tam od tohoto února, no mazec, musí se rozhodnout sama, já ani nevím, co ji poradit, jsem z toho vedle :frowning2:
no dala mi to asi jako překvapení k narozkám, které mám o víkendu

dani tak to je super s tím pediatrem, nám se dr automaticky dívala do krku a taky jsem Verunku měla u sebe v klíně a koukala se jí i do uší, hlavně at je Anežka brzičko fit

my s tm taky bojujeme, zase dnes má tu rýmu a kašel horší, ach jooo
13. dub 2010 v 17:06  • Odpověz
hojky,
já jela dopoledne k našim, mamka po mě chtěla upéct buchtičky a šodó, takže nakukuji od našich :wink:

Woblu, takže za chvíli čekáme přírustek :wink: :dizzy_face: , lněné semínko jsem normálně zalila horkou vodou a lžičkou jsem ujídala semínka a vodu pak vypila, mě to tak chutnalo, ale někomu se z toho slizu navaluje, já ovšem spasu všechno :grinning:

Dani, super, že je pediatr OK :wink:

Jáji, to musí sama se rozhodnout, ale myslím, že my tady v téhle diskusi by jsme měli jasno :sweat_smile: :pensive:
13. dub 2010 v 17:18  • Odpověz
autor
ahoj

Jaji- jak píše verýsek, my bychom věděli jak s tím naložit :pensive: :pensive: . Nevím, ale můj názor je takový , že když má přítele a je jí 20 let tak bych si to určitě nenechala teda vzít.
13. dub 2010 v 18:17  • Odpověz
Ahoj holky, tak dnes celý den ležím. Už druhý den jsem byla nastydlá, ale dnes jsem vstala úplně vyčerpaná. V noci jsem nemohla spát. Afty v puse, rýma kašel no mazec.

Jaji v jejímvěku je to možná překvápko, ale já bych si mimi nechala.
13. dub 2010 v 19:10  • Odpověz
Ahoj všechny zdravím :wink:

jen v rychlosti písnu stav dnešní kontroly.Pani prťousková má 2380g dle utz. Prý má méně polodové vody tak to prý musí hlídat.v nemocnici tedy zůstávám dokud neperodim.Začíná mi už pěkně tvrdnout břicho a bolí to teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: otevřená jsem pro prst.jinak bych chtěja ještě tak dva týdny vydržet tak uvidím co se bude dít až vysaděj magnezko.

woblu to je bezva jak jsi to doma zvládla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:

holky já se loučím páč zas tuhnu tak jdu hodit břuch na bok :confounded:

věru tak zítra tě čekám a doufám, že nebudu na monitoru. ten mám kolem 11h.

jinak veký dík verče za návštěvu mě přivedli na jiný myšlenky a dnes mě překvapila i Nel :confused: :slight_smile:
13. dub 2010 ve 20:07  • Odpověz
woblu ten jazykovej mi tam skočil aniž bych chtěla :sweat_smile:
13. dub 2010 ve 20:09  • Odpověz
Zdáreček, a nebudeli pršet nezmoknem.....Gaban,chtělo by to na déšť,nám babička vždycky říkávala,že v dešti vyrostem,tak,že by si špuntovou měla větší???Néé,přeji ať to tam vydržíš a malá ti bude odměnou.
Jáji,přesně jak píšou holky,myslím,že na těchto stránkách máme všichni jasno,jak by jsme se zachovaly v případě těhu,já osobně si myslím,že si mládí nezkazí,že se to dá všechno vyřešit i když problémy budou,myslím,tím finance a jednou by mohla třeba litovat,kdyby se pozdějc nedařilo.Co já bych za to dala i když se přiznám,že jsem ve dvaceti na malý ani nepomyslela a teď si připadám,že vlak už mi dávno odjel.
Beryk,přeji ti ať je zítřek startem do nového života.
13. dub 2010 ve 20:20  • Odpověz
holky vše díky za info, já si myslím to samé,ale záleží na ni, nebere mi telefon a na sms nereaguje, tak uvidíme jak to nakonec dopadne

Verunka už spinká a já čučím na ordinaci, tak všem hezký večer :slight_smile:
13. dub 2010 ve 20:33  • Odpověz
Ahoooj... to je novot !!! Na všechno už zareagováno, takže se přidávám ve stejném duchu...

Woblu... trefa do černého! Jak s lázněma, tak koncentrákem :sweat_smile: ... Lněné semínko, jak píše Verča :wink: . Vodu vypít a semínka důkladně rozkousat :wink: . A ještě můžeš pít maliník :wink: ...

Bery... zítra ať jsi mile překvapená :wink: ...

Agi... a ty už jsi rozhodnutá, jestli měsíc počkáte nebo do toho půjdete teď :confused: ?

Holky, dobrou noc...
13. dub 2010 ve 21:30  • Odpověz
Holky tak jdu zase zalehnout. Malé se dole roztahuje tak se jdu natáhnout :slight_smile:
13. dub 2010 ve 21:35  • Odpověz
Woblud, gratuluju k výsledku kontroly! Lněný semínko - přes noc naložit a potom vypít nebo v tom uvařit těstoviny, aby se to mazadlo dostalo do člověka, jde o ten "sliz" ne tak o to semeno, i když to taky... zní to hrozivě, ale prý to fakt pomáhá :wink: A maliník, rozhodně taky!

Jaji, znám jednu, co si to nechala ve dvaceti vzít. Teď jí je 27, chodí do Hradce do Sanusu už třetí rok a pořád nic... a lituje... :pensive:

Holčiny, Anežku už z pravé strany nepila 28 hodin. Takže zas pukám, odsávám, trpím. Levá je v pohodě, ta je taková pružnější dle potřeb, ale ta pravá "koza" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak baští normálně, maso, jogurt, kaši, ovoce, jen to kojení fláká... ale co, je bez teploty, nekašle, "teče" jí oko, ale to snad přejde, takže třeba si ráno mlíko dá... jdu odstříkávat a spát. brou :wink:
13. dub 2010 ve 21:44  • Odpověz
no, samozřejmě nespím... celý den se flákám, tak teď pracuju.

jen hlásím, že v 9 měsících a 1 týdnu má Anežka 72 cm a 7,6 kg :dizzy_face: :dizzy_face: taková moje soukromá radost... drahý už se začíná bát, že máme "žrouta - otesánka", ale já myslím, že je to OK... moje pravá "koza" o otesánkovi taky už dlouho neslyšela :grinning: :grinning:
13. dub 2010 ve 22:37  • Odpověz
Ahojda holky ,jsem jen na skok,popřát krásný večer a dobou noc :sunglasses:
Jdu zkusit usnout , ráno v 5h.vyrážíme do Brna,už se těším až budu zbuzená po narkoze
13. dub 2010 ve 22:54  • Odpověz
Bery, držím palce!

Všem přeju krásný den... prý je tam zima, hlásila mi tchyŇka, uvidíme. JInak k ránu přišel hlad, takže já už netrpím :grinning: :grinning: Anežka vypadá líp, stejně musíme ven, protože kuchyňáři přijedou dotáhnout pár detailů na kuchyni. Odpol. nebo večer kouknu. :wink:
14. dub 2010 v 09:04  • Odpověz
Hezký den,

včera jsem se už nezvládla nahlásit, jak tu psala Sanuska, byl divný den, byla jsem utahaná jako kotě, po těch buchtičkách jsem byla zralá na postel, ale vydržela jsem až do večera fungovat, ale po vykoupání malého to na mě padlo, takže jsem neměla sílu ten noťas zapnout :pensive: , od půl 2 v noci mě rozbolela hlava, takže jsem snad po x letech vzala ibalgin :sweat_smile: a samo zabral okamžitě :wink: - úleva

Beryku, držím pěstičky ať je to opravdu ten nový start :wink: :dizzy_face:

Dančo, to je krásná váha a míra, řekni tatínkovi, co by za to jiní dali.... :grinning: neboť to naše dítko odrůstá ze všeho mílovými kroky, si ty věci ani neužije, 7kg máme skoro ve 3 měsících, nevím to přesně, protože to malé šídlo se na váze pořád vrtí, ale v pondělí jdeme k Mudře, tak bude verdikt jasný :wink: :slight_smile:
14. dub 2010 v 09:30  • Odpověz
Ahoj

Dani no míry jsou hezký, taky bych chtěla, aby Sel takové měla, jak teď pořád dělá hopi hopi hopi (pérování v kolenou), tak mám ruce každej večer jak kdybych složila metrák uhlí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale teda na Michálka nemáme :grinning: To bude Very jak Schwartzeneger až bude Míša dělat hopi hopi :grinning:
A čímto čím, že se jí jedna polovina ňadřince nazamlouvá???? :confused:

Bery se pěkně prochrupni a držím pěst!!!!

Very a kdy budou fotečky??

Gab no teď málo vody jo, ale už to máte za pár a teda jeslti jsi už trochu otevřená a tvrdneš s bolestma........................ no budou miminka, se těším :slight_smile: (miminka - počítáno s Woblu)

Já čekám až se Sel vzbudí a jdu dopofackovat příbytek, abych zítra měla klid a mohla vlítnout do Tesca......
14. dub 2010 ve 12:07  • Odpověz
Dani, tak koukám, že vás ve váze zdárně doháníme. :grinning: A to jsme se na začátku pořád báli, že holky málo přibírají. :grinning:
14. dub 2010 ve 12:25  • Odpověz
Ahoj... tady nikdo :confused: :confused: :confused: ???

Dani... paráda :slight_smile: . Very... taky dobrý :slight_smile: . Každý dítě nemůže mít průměrné míry... z čeho by se to počítalo :sweat_smile: ?

Gabi... fajn, že občas jukneš :wink: .

Woblu... kde máš fotku :astonished: ???
14. dub 2010 ve 12:33  • Odpověz
Ahoj holky, já jsem dneska byla na krvi, a objednat se na ten UTZ a když se zeptali kolik mám miminek , tak jsem řekla že nevím, že možná tři, tak se ne mě podívali i dnes a na 90% tam jsou jen dvě. Huráááá jsem šťastná a doufám, že nic zlého už nás nečeká. Jo a ten UTZ jdu 27.4.
14. dub 2010 ve 12:45  • Odpověz
Ahoj ženy :wink: ,
jdu na vás s dotazem.Myslíte že by se my mohli znova udělat srůsty na vejcovodech když už mi je jednou rušili?
14. dub 2010 ve 12:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.