• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Čepi, moc gratuluju!!! :dizzy_face: :dizzy_face:

Madli, podle mě bohužel ano...

Sanusko, jedna polovina ňadřince se nezamlouvá, si mě pobavila :grinning: :grinning: asi je to tím, že má z té první půlky dost... nevím...
14. dub 2010 ve 13:17  • Odpověz
Ahoj holky!
Moc vás zdraví Gabča.Byla jsem se na ni juknout v nemocnici a taky si ode mě brala nějaké věcičky po Klaudi.Vypadá spokojeně,jen je trošku na prášky a toho 8mi týdenního pobytu tam.No,není se čemu divit... :rolling_eyes: Bříško má takový malinkatý a hezky špičaťoučký,ale říkala,že přibrala celých 6kg,takže nějaký přírůstky tam fakt jsou :slight_smile: Už se těší,až to bude mít všechno za sebou.Což se taky nedivím.Takže držme palce dál.Když jsem odjížděla,akorát šla na monitor...

Klaudi na dnešek v noci zase prudila jako divá.Byla jsem u ní asi 6x,prostě mazec.No,ale za ten půlrok jsem si trochu už zvykla na malý příděl spánku,takže pohoda... :grinning:

Dani - Anežka má váhu jako naše Klaudi zhruba před měsícem :grinning: Ale máš to fajn - nemusíš tahat tolik kilogramů,když ji chováš.A jak psala Sanuska - taky děláme hopi,hopi na nožičkách a je to docela dobrá posilka. :grinning:
14. dub 2010 ve 13:33  • Odpověz
Dani a když jí ho dáš, tak z něj nesosá jo...?

Madli no nevím, ale jak píše Danča si taky myslím, že možné by to bylo.... věděla by Nelča....

Věru no tak to jste měli pohodovou noc :grinning: :sweat_smile: A vy už příkrmy dáváte že jo. A třeba zvýšit trošku dávku.... třeba jí to nestačí a budí se.... Bych byla na kopr. Teda jsem, když máme takovouhle noc.

Dík za infošky od Gab, už si může začít škrtat čárky do konce, už jich moc nebude (jako jsme to dělali do začátku prázdnin ve škole :wink: ).
14. dub 2010 v 15:16  • Odpověz
Sanu, fotečky budou....jen nevím kdy :sweat_smile: :grinning:

Čep, tak vidíš, super :wink: :dizzy_face:

Gabča už to doklepe :wink: , bříško má opravdu maličké aspoň nebude muset nic hubnout a malá má krásnou váhu, to už holky dají a jestli opravdu vydrží ještě nějaký ten den, tak jenom k dobru :dizzy_face:

na posilku - hop, hop se teda netěším, protože už teď se pronese, to ze mě bude žena Xena :grinning: :sunglasses:

Věru, nezávidím a snad se to nebude opakovat moc často :confounded: , to že jsi zvyklá je asi pravda, ale přeju ti odpočinek a nééé probdělé noci a jaké bylo kino??? líbilo se ti to?
14. dub 2010 v 15:29  • Odpověz
autor
ahoj :slight_smile: :slight_smile:
Bery- přeji moc štěstíčka.
sarii- půjdu asi až v červnu. Vůbec ,ale vůbec bych neměla v květnu čas odpočívat a jeslti bych měla brát utroš při tom tak nevim teda kdy. Budu vážně v jednom kole.
14. dub 2010 v 15:40  • Odpověz
Ahoj Gabi už to máš za pár.

Čepi držím pěstičky, aby byli jen jen dvě. Já jdu na Uz 28.4

Jinak dnes dopoledne dobrý a celé odpoledne zase strašná rýma v dutinách. A zase v tom krku ach jo
14. dub 2010 v 15:40  • Odpověz
autor
Dani- jaká bude barva kuchyně?????
14. dub 2010 v 15:42  • Odpověz
Madli, jinak se přikláním k tomu co psaly holky, bohužel :confounded: :frowning2:

my razíme do Pardubic reklamovat DVD, už jsme ho jednou reklamovali, po příjezdu domů z vrácené reklamace to manža 2 zapnul a ende... :angry: , tak jsem tak nas...., ale co můžu - nic, než tam zase zajet a nechat a počkat až nám zase vymění základovou desku a my to |2x pustíme a ono to opět nepůjde :sweat_smile: :pensive:

Dabli, ať je ti brzy líp :wink:
14. dub 2010 v 15:56  • Odpověz
Čepi... tak vidíš, zbytečné lámání hlavy :dizzy_face: . A supr, že na tebe dneska koukli :wink: ... to se cení.

Agi... jasný :wink: , rozumné rozhodnutí :wink: . Dlouho, předlouho jsi nedala žádnou fotku :confused: :confused: :confused: ...

Very... jedete všichni... z toho kouká zase nějakej nákupek :grinning: ...
14. dub 2010 v 16:21  • Odpověz
No jooo jsem zapomněla na Čepi..... :pensive: Tak super je to v pořádku, tam mudr viděl třeba stín jednoho z dvojčátek :wink:

Very nojoooo vy jedete jako skupina, tak to pokoupíte aspoň minimálně něco na pečení nebo vaření že jo :slight_smile: Taky bych zase potřebovala na nákup, ale ještě je co jíst, tak to zase asi nejdřív komplet vybílíme a pak vyrazíme..... :slight_smile:
Jo a není to tak, že když reklamuješ stejnej problém 3x, tak že vám musej dát prachy nebo novej přístroj?????
14. dub 2010 v 16:46  • Odpověz
Jo kino...?! No prostě BOMBA !!! Po dlouhý době zase jeden super film,ve kterém byla spousta humoru,ale i dojemných životních situací.Takovej mix,kde se myslím si,každej v něčem najde a obzvlášť ženský choděj z kina nabitý optimismem a hlavně sebedůvěrou. :slight_smile:

Sanu - dávám jí kaši ze 180ml vody a pěkně husťoučkou,že ke konci už ani neotvírá moc papulu a má nepřítomný výraz "do blba",jak je do heku.Takže si myslím,že hlady se nebudí.Prostě si jede pořád to svý,jako když se kojila pravidel n ě po 3h.P jlř. í kr my dávám,ale o zelebn n inu vůůůůbec nestojí.Včera jsem zkoušela na l,kj žikčku přesnídávku a sápala se po skleničce jako divá.Takže jsem jí to nakonec do pusinky lila přímo z tý skleničky. :sweat_smile: :sunglasses: Teď mi tady lape po klávesnici kkkkkkkkkkk :grinning:
14. dub 2010 v 18:20  • Odpověz
c jjjjjjjjjjA xfaszf y :grinning: :grinning: :grinning:
14. dub 2010 v 18:23  • Odpověz
autor
sarii- já nemám co přidávat ,aby se to týkalo miminek :pensive: :pensive: :pensive: .
cepecku- to je super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

U nás v práci to začíná skrz mé časté návštěvy v sanusu docela vřít. Mé drahé kolegyně (některé) jsou opravdu "mrchy".Starají se , že pořád někam jezdím a nejsem v práci a ,že mám pořád nějaké úlevy a já ač bych si to asi neměla vůbec brát tak mě to fakt mrzí a někdy mi je z toho až do breku. :frowning2: :frowning2: :frowning2: Přitom potřebuju maximálně 2 propustky za měsíc a to tam nejezdím každý měsíc.
Ženský kolektiv to je fakt síla........
14. dub 2010 v 18:41  • Odpověz
Agi klid vím jaké to je dělat s ženskýma. U nás v práci mi to, ale každý přál. Vydrž :wink:
14. dub 2010 v 18:48  • Odpověz
Agi... prozatím :wink: ...

Věru... přesnídávka mě pobavila :grinning: ...
14. dub 2010 v 19:00  • Odpověz
Sanusko, nejen nechce, ale přímo zdrhá... ale to je život...
14. dub 2010 v 19:18  • Odpověz
Ahojky,Agi plně chápu,znám to,někdo dokáže být fakt hnusnýýýý.Mám vítr z toho až si začnu v květnu píchat jak to budu zvládat,někdo tu psal,že po něčem /nevím čem/ byl unavený a já potřebuju být v pozoru,abych si nepřivodila pracovní úraz,takže se obávám,abych si nemusela vzít neschopenku už na stimulku,protože to by někteří těžko rozdýchávali.A já sem bohužel taková obětavá,snaživá a pořád na někoho beru ohledy - jednoduše blbec a už teď si dělám nervíky jak to zkloubím.Neni nad to vypadnout a nic neřešit ať si poradí beze mě.Kéž bych to uměla a kéž by se každý staral sám o svoje problémy.Toť vše i já jsem si vylila srdíčko.
14. dub 2010 v 19:21  • Odpověz
jsme zpět :wink:

holky jj, nákupek byl, ale jako jen potraviny, Globus jsme vzali útokem, jo vlastně dudu pro Mišulku byl mimo standart nákupu :grinning:

reklamace zatím dobrý no, holt musíme čekat jak psala Sanu na 3 :confounded: , ale třeba se to chlapcům teď povede rozchodit na dýl než na 2 zapnutí :wink:

Věru, super, že se filmeček líbil :wink: , mě taky a mooooc, manža to hodnotil, že viděl už lepší, ale to se dalo čekat, tohle chlap nepochopí a hlavně tam hráli fajn chlapi a to se mu moc do krámu nehodí :sweat_smile: :grinning:

Dančo, já tohle zažila v porodce, tam chtěl jen to prso ke kterému ho prvně přiložili a to druhé také odmítal, ale pak jsme si nějak zvykli :wink: , ťukám, ab\ to vydrželo

Agi, to že ti to je líto věřím, mělyby "baby jagy" brát ohledy, jenže máš recht, že ženský kolektiv je většinou pro zlost :confounded: , kromě toho tady našeho :wink: :grinning: a jak psala Šári, všeho dočasu, aby jsi za chvíli nepřispívala // :dizzy_face:

Ahojko, obětavost musí stranou, mimčo je přednější, a zdraví taky, nikdo ti nic nedá, když se ti něco přihodí. já byla unavená po utrogestanu, ale to jsou všichni, ale vy při stimulce berete jiný léky
14. dub 2010 v 19:34  • Odpověz
Veru,my když jsme šly z kina,tak za náma jeden mladý muž prohlásil: "Macháček dobrej,ale jinak to byla kravina nad kraviny". Tak jsme se se ségrou na sebe jen tiše podívaly a usmály se... Ten mladík zřejmě vůbec nepochopil o co tam šlo.Prostě chlap,no... :sweat_smile: A hoši tam byly fakt ukázkový. :dizzy_face: Dyk fakt k sežrání a Zach taky,taky... :dizzy_face: :sunglasses:
14. dub 2010 v 19:42  • Odpověz
a pro Šári foto v letním sestřihu... :wink:
14. dub 2010 v 19:52  • Odpověz
Věru, jj chlapci jsou také moje krevní skupina :sweat_smile: :wink:
a foto nevidím :confused:
14. dub 2010 ve 20:18  • Odpověz
vm-albicko :wink:
14. dub 2010 ve 20:28  • Odpověz
Jéééééé ono to tam není...!?!? Jak to...???? Zkusím znova
14. dub 2010 ve 20:29  • Odpověz
Tak už :wink:
14. dub 2010 ve 20:30  • Odpověz
Věruuuu, razantní změna :confused: , ku prospěchu na léto, vlasy si odleví, super - chválím moderní sestřih :slight_smile: fakt goood :wink:
14. dub 2010 ve 20:32  • Odpověz
Ještě ten ksicht by potřeboval rekonstrukci... :sweat_smile: :grinning: :grinning:
14. dub 2010 ve 20:33  • Odpověz
věru fakt pěkný sestřih jako kadeřnice chválím a moc i obličej máš pěkný není co měnit :slight_smile:
14. dub 2010 ve 20:36  • Odpověz
Verunka má lepší rýmu, už jsme toho moc neodsáli tak uvidíme jak večer ten kašel, snad budeme brzičko fit
dnes jsme lítali po nákupech, pak pro manžu do práce, tak mi dnes spali i odpoledne po dlouhé době jak byla unavená :slight_smile:
jinak pro info ségra si asi mimi nechají :slight_smile:
tak moje maka ani né v 50 letech bude už 2x babičkou :slight_smile:
14. dub 2010 ve 20:39  • Odpověz
Vogo Věru, tak tomu říkám změna :astonished: Já jsem teda zastáncem delšího sestřihu, ale gut, sluší ti to :wink:

Já jdu v pátek, taky budem stříhat i zkracovat, ale teda toliko neeeee na to jsem poseroutka a hlavně v krátkejch vypadám jak ošklivej chlapeček, to mě ani mamka na fotce ze základky nepoznala, když jsme fotky prohlížely. Pak když jsem jí teda prozradila kde jsem, tak docela valila oči :grinning: :grinning:
14. dub 2010 ve 20:41  • Odpověz
jaji,tak teda dík za pochvalu,profesionálko :wink:
A rozhodnutí ségry jen chválím.Uvidí sama,že bude moc šťastná,že se tak rozhodla.A mladá babička taky není k zahození :wink:
14. dub 2010 ve 20:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.