• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Jaji dobře udělala, nebude litovat (doufám :confused: :sweat_smile: ) a mamka bude mít aspoň plno elánu na hllídání vnoučátek :wink:
14. dub 2010 ve 20:42  • Odpověz
Sanu,mě tohle problém nedělá.Jeden čas jsem nosila ještě kratší.Tomu jsem říkala "výbrus". :grinning: Vlasy byly a zase budou... A dík za pochvalu :wink:
14. dub 2010 ve 20:43  • Odpověz
To je jako bych od Věrky opisovala, jen to jinak "sestilizovala" - hmmm divný slovo, možná i blbě napsaný, ale chápte mě že jo :grinning:
14. dub 2010 ve 20:43  • Odpověz
holky díky za pochvali pro ségru, zítra má přijet
věru není zač :slight_smile:
14. dub 2010 ve 20:44  • Odpověz
TO já neměla problém s měněním barvy, ale střihu jooooo, jak jsem se jednou dočkala, že jsem měla dorostlé konečně vlasy, tak jsem už pořádně nestříhala........ jen jednou na mega mikádo, protože se nám nedařilo stáhnout černou barvu, tak jsme ty vlasy dodělaly .... trošku no....
14. dub 2010 ve 20:46  • Odpověz
Věru... dobrý :wink: . Na léto supr :wink: !!!
14. dub 2010 ve 20:47  • Odpověz
Ještě jsem vám tam hodila ten "výbrus".Pro pobavení... :wink:
14. dub 2010 ve 20:51  • Odpověz
Věru taky dobrý, já nosila jeden čas něco podobného :slight_smile:
14. dub 2010 ve 20:53  • Odpověz
Jo holky a dostala jsem zprávu od pana fotografa,že zítra,nebo nejpozději v pátek budeme mít fotečky z ateliéru.Tak jsem teda zvědavá... :confused: :slight_smile:
14. dub 2010 ve 20:55  • Odpověz
Věru, tobě sluší i krátký :slight_smile: . Vlastně jsi je měla i na fotkách, když jsi čekala Terku, že jo?
14. dub 2010 ve 20:56  • Odpověz
Jáji, téže gratuluji ségře k rozhodnutí a jak je tu psáno, mladá babča je super :wink:

Věrko, výbrus dost slušný, jenže ty na to máš obličejček, já bych byla jako Sanuska - ošklivý chlapeček :grinning:
na fotečky se mooc těším :wink:

jinak přešlapuji, takže se pro dnešek loučím

pááá
14. dub 2010 ve 20:58  • Odpověz
Věru tak výbrus dobrej, zajímavej. Naprosto jednoduchej, ale na druhou stranu strašně slušivej. :sunglasses:
14. dub 2010 ve 21:01  • Odpověz
Holky,díky,díky za samou chválu.Ještě vám zpychnu... :grinning: Hele,ale ono teda hoooodně dělaj ty roky,bohužel... :sweat_smile:

Tak já se pomaličku loučím a jdu spát.teda - spát... Vždycky si myslím,že jsem tak unavená,že padnu do bezvědomí ještě s jednou nohou na zemi a ono nic.Vždycky ještě dobrou hodinu čumím do tmy :confused: :rolling_eyes: :angry:

Tak dobrou alespoň vám všem ostatním. :pensive:
14. dub 2010 ve 21:18  • Odpověz
autor
dabli- nás tam je 11 ženských. Nevím zda jsi jezdila tolikrát do sanusu jako já ,takže klidná rozhodně nejsem. :pensive: :pensive:
14. dub 2010 ve 21:24  • Odpověz
autor
ahojky- já už vedoucí řekla, že bych v září šla na další IVF pokud se to ted nepodaří . A at si tam pak ty slepice dělají co chtějí.

Jaji- to je super, že si sestra mimi nechá. :dizzy_face: :dizzy_face:
14. dub 2010 ve 21:32  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

tradiční nestihačka... ale jinak OK, Anežku zas trápí zuby, nebo co, běhám k ní, ale to neva, to je život.

Agi, jsou to svi.ě... ale i tohle zvládneš, musíš! Moc držím palce!!!
Jinak nejmenované krá.y z nejmenovaného úřadu prohlásily po potratu své kolegyně ve 23. tt :confounded: :confused: "ono jí je 28 a myslí si, že bude hned mít dítě"... jsou ve věku kolem 50, fakt krá.y, podle mě.... nebo neví co mluví...

Na ty ženy v pokušení se musíme vydat...

Very, po těch 9 měsících kojení už je to jiné než v porodce, když nechce, jeden den to bolí, ale pak si prso zvykne a dělá míň mlíka, je tam pořád dost na kojení, ale už to nebolí.

Věrko, fotku jsem nenašla...

Holčiny, přeju krásnou dobrou!! :wink:
14. dub 2010 ve 22:44  • Odpověz
ahojda holky,
tak mám narkózu odsátí za sebou,6vajuch,zítra v 11h. mám volat embryoložce, jak to vypadá.Jsem pěkně z toho vyšťavená bolej mě slušně vaječníky,do toho odpolko mě navštívila migréna,ale u srdíčka krásnej pocit,že snad zas bude naděje........ :wink:
Jdu si slupnou prášek a zas natáhnout.Dočtu vás až mě bude líp. Brouuuu
14. dub 2010 ve 23:02  • Odpověz
Ahoj holky!
Noc opět "běhací".Byla jsem u ní zase asi 5x :confounded: Jestli tohle jednou zkončí...?!?! :confused:

bery - tak fajn,že jsi to zvládla a teď jen "tfuj,tfuj,tfuj",aby se hezky oplodnily a líbilo se jim u mamky v bříšku. :wink:

Dani - máš pravdu,fotky už tam nejsou.Nechápu... Jestli je admini smazali,mohli mě o tom alespoň informovat :unamused:

Dnes zataženo,ale od zítřka už má být líp,tak to dnes už vydržíme. :wink:
15. dub 2010 v 07:51  • Odpověz
Agi nás tam je 19. Jezdila jsem na tři IUI a při IVF skoro pořád a i mimo tohle jsem chodila často ke svému doktorovi. Vím jak to štve, ale nesmíš na to myslet.

Jinak nevím co se pořád děje, jestli je to tím nastydnutím, ale dost mě pobolívá podbřišek a píchá dole.
15. dub 2010 v 08:24  • Odpověz
Hezký čtvrtek,
u nás noc klidná, prozatím, užívám si to než začnou zoubky a čajíčkování :wink:

Věru, přeju ať máš brzy klid, po všech stránkách

Dančou, ty nejmenované s úřadu jsou fakt kr... a nevědí o čem mluví, stará škola, kdo neměl do 20 odrodíno jakoby ani nebyl :confounded:

Beryku, ať se dovíš jen dobré zprávy od embryoložky a pak ať se mrňousci pěkně zavrtají :wink: :slight_smile:

Dabli, podbřišek bude bolet pořád a píchat dole bude až do poroduuuuu, takže odpočívat, kurýrovat se a užívat si to

:wink: :dizzy_face:
15. dub 2010 v 10:38  • Odpověz
omlouvám se za tu hrubku - ne s úřadu, ale z úřadu :pensive:
15. dub 2010 v 10:42  • Odpověz
Ahoj kecalky, včera u nás nešel proud (tím pádem ani voda), tak jsem jela se ségrou na otočku do Polska pro Nutrilon a obdobný pochutiny, co potřebovala :slight_smile:
Jaji, vždycky to je hrozně individuální, když se kouknu na sebe ve dvaceti, tak teď vím, že bychom to určitě zvládli - ale já už bydlela s manželem/přítelem, na vdávání se necítila, ale myslela to s ním vážně, měli jsme holou řiť a máme ji stále :grinning: Tak sestře moc fandím a když bude mít někdy krizovku, ať nevěší hlavu, ty má člověk ve dvaceti i ve třiceti :slight_smile: Naší mamce bude padesát až na podzim a všechny báby v okolí jí vnoučátka závidí :grinning: :sunglasses: Idylku nám ale kazí to, že jí zase začalo bolet břicho :pensive: minule z toho byl nádor velmi agresivního typu, doufali jsme, že jsme toho prevíta vystrnadili :pensive:
Gabi, často na Tebe myslím! Už taky hypnotizuju tady to koníkovský počítadlo :slight_smile:
Agi, některý lidi mají vzácnej dar starat se děsně o ostatní, místo aby si hleděli svojí práce, tak se nenech vyvést z míry, ono ikdyby ses stavěla na hlavu, tak to stejně nikdo neocení :wink: To platí i pro ahojku, stejně se člověk nezavděčí, tak žádnej stres :wink:
Blani, držím palce :dizzy_face:
Ta fotka zmizla sama :confused: budu muset někde nějakou vobludu vyštrachat :unamused:
15. dub 2010 v 11:32  • Odpověz
Ahojda,
jsem si to s těma srůstama myslela.No nic.Do léta zůstanem u domácího snažení a když nic,tak to po dovolený pořeším s dr.
15. dub 2010 ve 13:08  • Odpověz
my jedeme na nákupy, Šári :grinning:
otevřeli tady na proti Borzně, myslím, že se tomu říká Dukla staro-nový areál, tak to jdeme omrknout :wink:

Woblu ve svém stavu Polsko??? :confused: dobrýýý :wink:

Madli, třeba to vyjde i bez Dr. :wink:
15. dub 2010 ve 13:27  • Odpověz
Ahoooj... jdu přispět...

Andi... máš zase novou fotku :wink:

Bery... tak jak :confused: ?

Agi... jsem si vzpomněla na tebe... Dnes byla v Sama Doma Alice Nellis s představením filmu "Mamas and Papas". A byla tam s ní MUDr. Ulčová-Gallová... přišla mi jako naprosto fajn ženská, prostě normální...

Madli... testovala jsi???

Woblu... a naběhla mamka k Dr.???
15. dub 2010 ve 13:40  • Odpověz
Very... zase, jo :astonished: :wink: :grinning: ? Tak to omrkni a poinformuj...
15. dub 2010 ve 13:44  • Odpověz
Asi budeme zase vyvolávat...
Vysočanko???
Lady???
Pavlo???
Delf???
15. dub 2010 ve 13:50  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Bery, držím palce dál!

Anežka pro změnu nejí... ale jinak je OK. A hnisá jí očičko, asi z rýmy, nebo z toho jídla, co si tam furt cpe :grinning: :grinning: A noc? Ani se neptejte... kašlala a budila se....

Woblud, vždyť v Náchodě je taky porodnice a prý dobrá :grinning: :grinning: Jj, jen jezdi, teď už to je "jedno".

Holky, to počasí už je hrozný :unamused:

Užijte si den!
15. dub 2010 ve 13:57  • Odpověz
autor
ahoj
Bery- super!!!!!
Sarii- tak to mne štve ,že jsem to neviděla. Ulčová nám říkala ,že k ní jezdila Nellis a snad ještě i jezdí. Prý tam má spousty herců, baletky, kameramani........prostě dnes je to problém čím dál větší :pensive: .
A na ten film chci taky jít :slight_smile: :slight_smile: .

No jo vysočanka se dlouho neukázala. Otěhotněla a zmizela :confused: :confused: :confused:
15. dub 2010 ve 14:25  • Odpověz
15. dub 2010 ve 14:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.