• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
aspoň je vidět, jaká to byla žucha... :grinning: :grinning: - slyšeli to v Rychnově i v Žiželicích... :wink: :sunglasses:
8. čer 2009 v 09:01  • Odpověz
Evíku tak zítra KO viď? zkus s dokym probrat toho císaře----teda že ti radím, ale já pak když viděla ten fofr v porodnici, není vůbec žádný čas na diskuzi....
8. čer 2009 v 09:04  • Odpověz
dekujiii :slight_smile: tak sup sup cekam na dalsi dobre zpravy :slight_smile:

Zofi jen se pekne ocuchavejte :slight_smile:
8. čer 2009 v 09:09  • Odpověz
Žofi- no to se neboj- však se na to pěkně chystám :grinning: :grinning: ..Nehodlám se z ordinace hnout bez termínu porodu a ještě s ním vše pořádně proberu...Pokud bude říkat stejně, jako posledně, ať počítám s císařem- budu trvat na tom, aby mi to napsal do papírů..Nechci se pak, až to vypukne s někým dohadovat...Když pročítám zkušenosti jiných už rodivších dvojmamin, fakt je lepší na to být připravená...
8. čer 2009 v 09:09  • Odpověz
Woblud... opít, to běž :wink: !!! Ale až večer, v práci je to jaksi nepřípustné!!! Je to supr zpráva!!!

Evi, Dani... se předháníte s otokama :wink: ... Evi, bych na tobě chtěla vidět, že ti něco "přetejká" :sweat_smile:. Dani, ta tvoje pravá přední :grinning: :grinning: :grinning:... to je divný :unamused: ... ví to Dr.???

Žofi... máš manžu doma? Pomáhá? A co psisko na Vášu??? Hele a Sonča má "novou hlavu" na rajčeti, tak mrkni :wink: :wink: :wink: ...

Jůůů... že by Very dvojky? To mě ani nenapadlo, no to by byla bombáááá...

O víku mně manža pomáhal, seč mohl. V noci měl oraz, ale přes den přebaloval, ohříval mlíčko, koupal... samo, že pod mojí kontrolou :wink:, sem se až divila, že se nebojí...
8. čer 2009 v 09:10  • Odpověz
jo Sari krásný fota, takový umělecký :wink:

manža není doma, bohužel pracuje....on je vždy doma v zimě, dělá sezónně, i když to zní divně, teď prostě musej dělat zakázky aby zima byla bez potíží....

ale já vám řeknu, že jsem v pohodě, fakt do mě asi udeřily ty hormony, se cejtím úplně na harmonické vlně :dizzy_face:
8. čer 2009 v 09:14  • Odpověz
jo psisko Sari čumí, když kvíkne, tak se jde podívat co to je, mám pocit, že určo si myslí že je to prostě mláďátko a je fuk, jestli psí či cizí....
8. čer 2009 v 09:15  • Odpověz
Evíku to je super, přesně trvej na termínu a hlavně ať to napíše do compu...
8. čer 2009 v 09:16  • Odpověz
takže Soník na rajčeti říkáte ju? tak já se mrknu teda....
8. čer 2009 v 09:16  • Odpověz
ahoj žofíku, Vašík je hodnej kluk, že tě nechal tak hezky vyspat :wink: a na jednu stranu je dobře, že nemáš doma manžu...já ho měa doma asi 3 dny...a kamarádky, co měly chlapy doma třeba 2 týdny, pak dkyž šel chlap do práce, nevěděly, co dřív, pže si zajely režim s chlapama :wink: takhle si to aspon sama podle sebe zorganizuješ

Evi, aha, tak až zítra kontrola..stejně držím pěsti

Woblu, super, že je genetika OK :dizzy_face: ted už to půjde jako po másle
8. čer 2009 v 09:17  • Odpověz
Ahojda tak jsem vylezla z pelechu. Pro změnu jsem usnula zase kolem jedné a každou chvíli jsem se budila.

Sanu přemýšlela jsem a možná jsem nervní z toho 16. z toho vyšetření
8. čer 2009 v 09:19  • Odpověz
ahoj Dabli, tebe taky zdravím....
8. čer 2009 v 09:22  • Odpověz
ahoj žofi :slight_smile:
8. čer 2009 v 09:23  • Odpověz
jsem si vzpomněla jak píše Luci o manžovi, jak na sále div neomdléval vedrem, pač si nevzal pití a lil tam do sebe ten můj čajík :sweat_smile: to já ho zas nemohla, pač bych ho hned vyhodila zpátky....
8. čer 2009 v 09:24  • Odpověz
žofi, haha, manža byl koukám na sále oporou :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 09:27  • Odpověz
ale byl Luci, ono na sále bylo tak 30 stupňů a 4 hodiny přitom stát....to bylo furt dejchej jako Bubča(to je naše psisko) a teď netlač a pak ateď už můžeš...holky do konce života si budu pamatovat tlačte jako na velkou :grinning: a to ve fázi kdy nemůžete ani zvednout ruku a už jste nestihly klistýr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2009 v 09:30  • Odpověz
LUci jsem ležela v těch kontakcích a chtěla Vám napsat aspoň sms jedním slovem rodím, ale ani to nešlo....
8. čer 2009 v 09:31  • Odpověz
Tak jsem hodila pro ilustraci do albíka jedno moje oteklé kopyto, aby bylo vidět, že přetékat opravdu může :grinning: :grinning: ..A ty tři drážky o něco výše, je otisk prstů druhé nohy- přes ponožku!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: - No prostě krása nesmírná :pensive: :sweat_smile:
8. čer 2009 v 09:35  • Odpověz
´jo holčinky a doporučuji všem si fakt pořídit ten monitor dechu, ty peníze za to stojí, opravdu...to by pak člověk musel každou chodit šťouchat do mimíska zda je ok.....
8. čer 2009 v 09:35  • Odpověz
Evíku já to teda s tebou začínám prožívat, pač už vím co je to rodit... :sweat_smile:
8. čer 2009 v 09:36  • Odpověz
jo jo Evíku to znám, ještě teď jsem nateklá, ale zlehounka to jde dolů....tak sed rž
8. čer 2009 v 09:37  • Odpověz
Evi, dobrý....

Žofi, to manželovi říkám pořád, ať si hlavně nezapomene flašku s vodou....

Sari, doktorovi to řeknu ve čtvrtek v poradně, ale bolavá ruka mě nepřekvapuje, kámoška to měla 2 měsíce před porodem, takže fakt to asi souvisí a nedá se nic dělat. Jen čekat... :wink:
Týjo- Žofi- tomusel být mazec...manža asi valil zraky, co?
Týjo- teď přemýšlím, že si ty monitory asi vezmu i do porodky, protože tam používají Nanny a jestli holky vrznou do jednoho pelíšku- tak by nebyl nic platný.. :confused: :sweat_smile:
8. čer 2009 v 09:40  • Odpověz
Jo, Evi, stůj si za tím, ať Ti doktor "napíš císaře", ptala se na to jedna mamina na prohlídce porodnice, jak to nemáš napsané od svého doktora, tak se porodnický doktor bude snažit "vše odrodit" a moc se s Tebou bavit nebude. Samozřejmě jsem "na stejné lodi", protože to zatím vypadá, že když mi to můj doktor nenapíše, tak budu rodit konec pánevní a to se mi fakt moc nechce... no uvidím ve čtvrtek, kde máme hlavu :wink:
a holky já byla celou dobu na tom monitoru a teď tam prostě ležela jak mrtvola a on dobré víře prej už to vidím, už se to rozjíždí ta kontrakce, ale já to samo cejtila, ale on mi to ještě měl potřebu sdělovat...že prý ze 20 to šlo na 100 a víc.... :confused:
no Dani týjo, ty na tom určo taky trvej....
No, Dani- tak KP bych teda asi taky nedala- kor na první porod..Myslím, že pokud nejsi extra ramlice- s odpuštěním, co má pánev jak zabijačkovej hrnec- je císař fakt rozumnější..A to podotýkám, že fakt nejsem žádná fňukna a císař "na přání" bez objektivního důvodu fakt odsuzuju...
8. čer 2009 v 09:43  • Odpověz
holky mám prosbu za 14 dní se nám z party berou další kamarádi a chceme vymyslet originální zátah. Už je to po několikáté protože už nás je pod čepcem dost a tak nás nic moc nenapadá. Tak když vás něco napadne tak mi to písněte díky
8. čer 2009 v 09:43  • Odpověz
Holčiny, díky za rady. Uvidím, jak se to vyvine, třeba už tam má hlavu a bude po problému... No a co myslíte, s epidurálem byste to zkusily???

Musím rychle do obchodu, budu za chvíli.

Dabli, fantazie není moje silná stránka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2009 v 09:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.