• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Je to zhruba v půlce...
15. dub 2010 ve 14:38  • Odpověz
Ahojda Beryku ať se vajíčka krásně oplodní a pak honeme honem k tobě.

Pomóc jak se mám zbavit rýmy. Mám ji až v dutinách a už nemůžu.
15. dub 2010 ve 14:51  • Odpověz
Hehe, aby jste si nemyslely, že šlo o nějaký extra výkon, před domem jsem nastoupila do auta, pak v něm pohlídala Honzina, aby si ségra mohla v klidu nakoupit, přešla na druhou stranu ulice, kde si nacpala pupek obědem a pak se zase nechala vysadit před barákem :grinning:
Sarii, jj, zatím na nic nepřišli, tak hledají dál... musím dr. pochválit, fakt kmitaj.
Na ten film jsem viděla takovýho něco jako film o filmu a zaujalo mě to, určitě to bude moc hezký, ale já se přiznám, že byť nejsem žádná cíťa, tak mi depresivní filmy teď strašně vaděj. Tělo asi chce klid... Ono to asi nebude moc depresivní, ale jak má někdo nějakej problém, tak si tím hrozně ,,zasírám" hlavu, nevím jak to vysvětlit, no magor. Zase mi teď tak nevadí, když manžel pouští do zblbnutí Červenýho trpaslíka, normálně bych ho s tím už vyhodila :grinning:
Dabli, na rýmu normálně kapičky, řekni si v lékárně - mně dovolili normálně můj oblíbený Nasivin, nevím, na které jsi zvyklá, oni se mrknou do pc a řeknou, jestli je můžeš :slight_smile: říká se, že je dobré si dutiny rozpařit nad hrncem s horkou vodou, ale já to teda nedělám, protože ségra to zkusila jednou a jako na potvoru měla laryngitidu, u který se to nesmí, takže se děsně dusila :sweat_smile: a jelikož to nepoznám, tak to radši nedělám :sweat_smile:
15. dub 2010 v 16:30  • Odpověz
Ahojky,tak tentokrát bez smajlíků,zas tu nejsou.
Bery,tak se drž a věřím v kvalitní bojovníky.
Woblu,hezky napsaný,je to takové moje krédo-neni na světě ten,aby se zavděčil všem.A taky na to budu srááát,ale jak se znám,tak možná už zítra si hodím přesčásek,aby se stíhalo,obětavá až to bolííí.
Jinak Sarii tu vyvolávala,kdo se dlouho nenahlásil,je to fakt,vysočanka otěhotněla a nemá na nás čas?Delf chodí na jinou diskuzi,občas v přehledu zahlédnu její jméno,myslím,že po nezdařeném IUI se chystá na IVF,snad už teď,ale nevím,třeba se na nás mrkne a poreferuje.Taky Luc nechodí,ale i tu jsem zahlédla jinde.
15. dub 2010 v 16:53  • Odpověz
Nazdárek hojky,
Sanu, ještě jednou díky. :sunglasses:
Beryku, myslím na Tebe a neboj, do soboty se drž a žádný negativní myšlenky, jsi v jiných rukou a změna byla pro tebe důležitá, jsou to kvalitní bojovníci!!! :wink:
Tak holky, ráda bych se podělila o konzultaci s Dr. Provazníkem. Tak šla jsem tam,co dál, když se nezdařilo 2. IVF. Sestřiček jsem se ptala za jak dlouho znovu a ony mi řekly,že tak za 3 měsíce nejdřív (červenec), on mi řekl už květen stimulovat. Tak jsem mu řekla, že v práci si rodiče stěžují, že zase chybím a jsem nemocná, tak že až o prázdninách půjdeme na 3. IVF a on řekl, dobře, že akorát na 3 týdny v srpnu tam nejsou. Ptala jsem se, jestli nezkusíme dlouhý protokol a on, že se dával dříve tak před 3 -4 roky a že to je veliká hormonální bomba do těla, a že ženský ještě po 3 měsících po stimulaci se cítí jako po přechodu. Ale že h o můžem zkusit. Ale prý to nezmění kvantitu najíček ani kvalitu. Manžel má 17% morfologii a on mluvil o darovaných spermiích, to jsem se teda roztřásla, poněvadž znám přirozená těhu, kde měli pod 10%, to jsem hned hodila za hlavu. Pozitivního si z toho nesu to, že jsem si mu řekla o lázně a ty mi napsal. 9.5. odjíždím do Františ. Lázní, tak se to snad zlepší a pomůže. Hned po lázních jedem s manžou k moři jen autem do Chorvatska a po návratu někdy přelom červen/červenec 3. IVF. Dále jsem se s ním domluvila v tomto cyklu o IVF v nativním cyklu, gže zkusím ještě to a pak hurá mezi lázeňské šviháky. Holky, ráda bych Vás poprosila, jestli byste se mi k tomu vyjádřily, neboť silně uvažuji přejít k dr. Novotné, (a dozvěděla jsem se, že se u ní píchá puregon, tak bych zkusila něco jiného,portože doposud jesm píchala gonal a maximálně dávku 225 IUjednotek a jinde píchaj první dny 300IUjednotek) mám na ni jen samou chválu a hlavně osobní přístup, se kterým jsem se u dr. Prov. moc nesetkala, možná je to jen má domněnka,ale mám pocit, že by mi při 3. IVF zase dal stejné dávky a já měla zase jen 1 - 2 vajíčka, což si při 3. IVF neumim představit(tak málo) :frowning2: co vy na to? Jak to vidíte vy - zkušené?:sweat_smile:
15. dub 2010 v 19:51  • Odpověz
rozi - já nevím,moc Ti asi neporadím... Já chodím taky k Provazníkovi (přít.čas proto,protože mi nabídl zůstat u něj dál a mít ho jako norm.gynekologa) a s neosobním přístupem jsem se u něho nikdy za ty skoro 3 roky co ho znám nesetkala.Spíš mě tvůj dojem z něho překvapuje :confused: Když jsem u něj podstupovala IVF,tak jsme taky začínali Gonalem a já měla 4 vajíčka,ale nakonec to nedopadlo a nebyl ani transfer.Při dalším cyklu mě stimuloval právě Puregonem a já měla 13 vajuch a 11 embryí.Jestli Ti nedává Puregon,tak k tomu ale musí mít nějaký důvod... Možná by jsi se ho na to měla normálně zeptat.Já myslím,že se s ním dá naprosto v pohodě o čemkoliv mluvit.Tvoje obavy z dalšího neúspěchu ale naprosto chápu a pokud by Ti to psychicky pomohlo,tak se k Novotné přehlaš.Ale zase se tam budete třeba potkávat,tak nevím,jak by jsi se třeba před ním cítila...
Lázně Ti přeju a přeju ať si tam hlavně odpočineš a přijdeš (v rámci možností) na jiné myšlenky.
No,moc jsem Ti asi neporadila...Jen jsem napsala svůj názor. :wink:

Jinak dneska nám pan fotograf dovezl fotečky s Klaudinkou a jsem fakt nadšená! :dizzy_face: Sice tam vypadám na pár záběrech opravdu jako slepejš,jak jsem se obávala kvůli provstávaným nocím,ale to nevadí.Hlavně že holky mi to tam nekazí. :grinning:
Ráda bych vám hodila pár nejhezčích do albíčka,ale vůůůůbec netuším,jak se to dělá,když jsou na CDčku.To se musí nějak přetáhnout do PC... Ale jak...??? :sweat_smile: :confused:

Jo,a zdravím.Jsem zapomněla. :wink:
15. dub 2010 ve 20:18  • Odpověz
Ahojda všem,

Rozi řeknu to takhle, ty jsi pacient a máš právo výběru a pokud nejsi se svým Dr. spokojená nebo máš špatný dojem, tak běž jinam, každý každému nesedne.

Já měnila taky gynekologa páč mi tvrdil, že jsem v pohodě a ona to není pravda

o tom dlouhém protokolu, to řekl i můj doktor, že už je davno překonaný, ale co vím tak se píše pořád ve srovnatelném množství s krátkým protokolem a v mém případě asi měl nějaké opodstatnění, takže i když ti doktor tvrdí, že kvalita se nezlepší, tak se může sakra mýlit i s kvantitou.

Lázně jsem taky řešila a to mi řekl, že mají smysl v případě, že jsem po laparce či nějaké operaci, ale jinak ani ň
15. dub 2010 ve 20:30  • Odpověz
Věru... DVDčko dáš do PC, zkopíruješ si fotky a pak si s nima můžeš pracovat jak chceš :wink: ...
15. dub 2010 ve 20:44  • Odpověz
Šári,ale já vůbec nevím,jak je mám zkopírovat :sweat_smile:
15. dub 2010 ve 20:50  • Odpověz
Věru jsem ti písla IP, ale nevím jak moc ti pomůžu......
15. dub 2010 ve 21:06  • Odpověz
Věru... normoš, označíš si je, Ctrl C, Ctrl V, a zkopíruješ si je kam chceš... Anebo ti J pošle náhledy, ty už jsou zmenšený...
15. dub 2010 ve 21:07  • Odpověz
Ahaaaaaa pozor to je novinka i pro mě. Ctrl C a Ctrl V..............píšu si.

A loučím se paaaaa
15. dub 2010 ve 21:13  • Odpověz
Rozi... jak píše Míša, pokud cítíš, že by změna byla ku prospěchu, tak bych Dr. i vyměnila. Tím můžeš jedině získat :wink: . A že chybíš v práci? To bys de facto mohla jen v létě a to je jaksi padlý na hlavu...
15. dub 2010 ve 21:13  • Odpověz
Verču asi zmohlo nakupování :grinning: ...
15. dub 2010 ve 21:17  • Odpověz
Věru - děkuju moooc za názor, tak bych zkusila i ten puregon, třeba bude víc vajuch jako u tebe. Prosím tě, jak bych ho potkávala? Myslíš v ordinaci, když půjdu za dr. Novotnou? Já vůbec ještě ani neviděla tu Novotnou, má ordinaci hned vedle něho?
Míšo-díky, uvítám jakoukoli změnu, vypadá to že by mohl být puregon asi silnější a dlouhý protokol lepší, tedy nejsem gyn.dr. ale dle VÁS . . . a vašich zkušeností.
Šári-to jsou prosím rodiče mých žáků, které nezajímá jiný lidský osud a taky že jsem jenom člověk a ne stroj. A to jsem je zadarmo ráno, kdy jsem mohla ještě spinkat , připravovala na 8mi letý gympl-2x týdně a stěžovali si ředitelce, že tam čekali zbytečně, když já doma se zápalem plic. Teď už na to fakt kašlu, mám svý žáky ráda a moc, mmám je od 1.třídy, takže ten 5.rok jsme fakt už spřízněný duše každý rok 3x výjezd na soustřeďko a pak ti ani ty rodiče nepoděkujou, že ses jim týden starala 24h o 30 dětí. No nic, teď budu už myslet jen na sebe a své vlastní děti. Jinak jsem moc ráda za ty lázně a po lázních uvidím, ale asi tu změnu udělám.
15. dub 2010 ve 21:29  • Odpověz
Jo Míšo, já jsem po laparce před rokem, ale ani to nějak dr. nezmiňoval, když mi je psal, akorát tam napsal potrat ve 22tt a pak, že 2. IVF negativní a manžův spermigram. Jinak, že doporučuje návrh na lázeňskou léčbu. Už se těším, budu Vám pak psát rovnou odtamtud a podávat zprávy. Jinak tam byla i ladybeatle a ta byla jen po inseminacích a dostala je, nevím,ale jestli byla na laparce. Ale ty už je potřebovat nebudeš :wink:
15. dub 2010 ve 21:33  • Odpověz
rozi,jsou oba v Sanusu-ordinace mají hnedka vedle sebe a sestřičky defacto společný.A když jeden nebo druhý chybí,tak se navzájem zastupujou.Mě několikrát vyšetřovala Novotná,když byl Provazník někde mimo.Můžu ji ale taky jen a jen pochválit.Mooooc příjemná,milá...
15. dub 2010 ve 21:33  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Rozi, Dr. Novotná má taky své dny... ale já jsem u ní byla maximálně spokojená a co oceňuju, že vždycky všechno poctivě vysvětlila. Zda by ses potkávala s Provazníkem - asi ne, jsou tam 2 ordinace, každá má samostatný vchod, pokud ordinují oba, jeden je vpředu a druhý vzadu. Navíc podle mě mu to můžeš říct na férovku, že zkusíš paní doktorku a klidně se vymluv na svýho chlapa, že péči ženského lékaře blbě snáší nebo co.... Anebo se Provazníka zeptej na ten puregon, ono je to fakt to samé, třeba moje kámoška nedá dopustit na gonal, má z něj dvojčata, z puregonu ani ťuk a ještě jí moc bolel, a ohledně toho dl. protokolu, nevím, já bych do něj nešla, neznám moc holek, co by z ně měly děti....
Lázně doporučuju, já tam byla moc spokojená, moc... (po operaci slepáku). Je to pár let, ale ráda vzpomínám...

Anežka usnula v devět :unamused: netuším, co s ní je... jestli ji tolik trápí ten kašel, že nechce spát, nebo co.... nebo zuby, fakt nevím....

Jdu něco dělat, ať mi práce ubývá... Dobrou :wink:
15. dub 2010 ve 21:52  • Odpověz
Ahojda holky,
děkuji všem za podporu
už to píšu po čtvrté,dnes u nás pořád padá internet.
Volala jsem embryoložce,řekla mi ,že z 6 vajuch mohli oplodnit jen 3, v sobotu si mám zavolat jak na tom jsou embroušci, budu se modlit a věřit,že vydrží a budou se vyvíjet ,pak bych měla v pondělí transfér.

Rozi zítra at to je vše OK,můj názor znáš,jo a ještě jsem si vzpoměla mě říkali,že gonal nebo puregon nemá cenu řešit,že to má stejné složení,akorát je jiný výrobce.

Maminky s dětičkama at máte pohodovou noc a vyhajáte se do růžova

Věru nádherné fotečky,jste kočky
15. dub 2010 ve 22:06  • Odpověz
Tak holky - máte to tam,tak chvalte :wink: :grinning:
15. dub 2010 ve 22:15  • Odpověz
Věru-jste kočandy :wink:
Dani-teď jsi mě zas teda zvyklala. Tak já k ní půjdu na konzultaci a uvidíme, co mi řekne na léčbu ona a co doporučí, aŤ mám ještě názor dalšího odborníka.
Beryku-zítra už je pátek, ten uteče rychle a v sobotu voláš!!!! Budou tam a už pěkně dělený na několik buněk, jsou to ty tři nejkvalitnější!!! Věř!! Je jaro :wink: Tu vlnu rozjedeš TY!!!
No a já jdu zítra na folikulometrii, kdyby tam rostl nějakej folík,tak ho zkusíme taky na IVF. Holky, bez stimulace bych neměla žádnou sliznici, co se bere na sliznici? Myslim léky. Já zatim piju dle rady Beryka kontryhel a maliník, znáte ještě něco?
15. dub 2010 ve 22:31  • Odpověz
Rozi, se sliznicí neporadím.... to zná nejlíp Míša.
A tu konzultaci zkus, uvidíš...

Věrko, fotky jsou fantastický!!! :wink:
15. dub 2010 ve 22:41  • Odpověz
Ahojda.já ted moc nestíhám jsem víc v práci než doma abych se pak po ketu/pokud bude/mohla flákat. :wink: Bery supr jak píše Rozinka budou to ty nejj. :wink: Rozi prosím Tě a co Ti řekl dr.na ten nativ?V Hk ho nedělají nebo spíš nechtějí už sem se ptala páč jestli nedopadne ket tak na minimálku budem muset až do Brna.Dík.Jinak já pila taky kontryhel i když jsem měla sliznici o.k.ted mám estrofem ten je prý taky na sliznici. :wink: Vm fotky jsou náááádhernýýý :slight_smile: A moc Ti sestřih sluší.Já to ted taky zkrátila ale chtěla jsem taky uplně nakrátko ale že ted tloustnu i v obličeji tak radši ne bych byla jak kulička :wink:
15. dub 2010 ve 22:41  • Odpověz
Andi-z Hk se mi ozval Štěpán jr., že to dělaj za 11100kč se vším všudy a se dvoudenní kultivací. Pak mi psali i z Pronatalu v Praze, že tam to je za 13000kč. A Provazník řekl, že to můžem zkusit, tak uvidím,jak na tom budu zítra. Moc to nechtěj dělat jsem slyšela, ale v Sanusu asi v poho, když neměli proti tomu nic. Koho ses ptala v HK?
15. dub 2010 ve 22:51  • Odpověz
Dani-jasně, konzultaci zkusím.
15. dub 2010 ve 22:51  • Odpověz
rozi dík.šilhana ke kterýmu chodím že prý je málo z toho vajíček a nebo nedojde ani k et ale co si budem povídat někdy ani u Ivf nedojde k Et .V Brně to výjde asi taky na těch 11 ale nepočítá se to do IVf. :wink:
15. dub 2010 ve 22:57  • Odpověz
Prý ne, je to mimo. No já teď měla po 2. IVF 1 vejce, tak po nativu nejhůř nebudu mít žádný nebo také jedno, tak uvidím, než odjedu do lázní, zkusim ještě něco, no. Já na IUI nemůžu mezi tím čekáním, poněvadž mi nepraskne folík dozrálej, ale udělá se z něj cysta, takže musím na punkci.
15. dub 2010 ve 23:03  • Odpověz
Jo Andi, v Pardubicích mi řekli za 10 000kč.
15. dub 2010 ve 23:03  • Odpověz
Jé rozi já měla minule taky cystu ovulační proto mám ted ten estrofem asi.Tak jsem nemohla na ket.Tak to zítra prokonzultuj a dej vědět ju?Rozhodně Pardubice jsou blíž z HK než Brno. :wink:
15. dub 2010 ve 23:08  • Odpověz
Andi-zeptám se ti, ju? Ať to nemáš tak daleko. :wink:
Jinak přeji krásnou a dlouhou klidnou noc, zítra dělám zápočet a pak jdu oznámit do práce ty lázně a případný nativ,pokud z něj něco bude., takže se taky na to musím vyspat, jsem zvědavá jak na mě bude koukat ředitelka. :fearful:
15. dub 2010 ve 23:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.