• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Rozi, drž se! Ředitelka, neředitelka, je to Tvůj život :wink:
15. dub 2010 ve 23:31  • Odpověz
bré ráno,

Rozi na sliznici nic není, maximálně Estrofem a já na nej nereaguju, vubec.
S protokolama je to relativní, já zkusila oba a dlouhej byl dle dotora pro mě lepší, takže dám na něj, předpokládám, že ví co říká
ale jak už jsem zmínila, sám řekl, že je překonaný, ale pak dodal, že pro některé je to lepší než krátký protokol
Takže asi ano, z krátkého se asi rodí víc dětí, ale v mém případě jsem měla horší embrya

a gonal s puregonem, mě ted na 3IVF chtěl dát gonal a já mu řekla, že ho nechci, nevím jak na něj budu reagovat a puregon mám vyzkoušený, takže jdu zase s puregonem a u toho mi řekl, že oni ho píšou radši nebo přednostně, proč to už jsem se neptala
16. dub 2010 v 07:57  • Odpověz
Dobré ráno holky :sunglasses: ,

Rozi myslím na tebe a ja k píše Danča ......
16. dub 2010 v 07:57  • Odpověz
Ahoj holky

Věrko fotky jsou nádherný a za chvíli budeš odhánět kluky od vašich dveří :grinning:

Jinak u mě se rýma malinko zlepšila, ale zase mám kašel.
16. dub 2010 v 08:43  • Odpověz
Holkýýýýýýýý! Vzkaz od Gabči: Myslete dnes na Valentýnku a držte pěsti.Dnes přijde na svět císařským řezem.G.

Tak držím,co můžu!!!! :wink: :dizzy_face:
16. dub 2010 v 08:59  • Odpověz
Věru dík za vzkaz :wink:
taky držím co se dá
16. dub 2010 v 09:13  • Odpověz
Dobré ráno,
ráda bych s IVF poradila, ale tím, že já jsem žádné problémy neměla, tak byl u nás postup trochu jiný, ta úskalí byla zase jinde... Dlouhý protokol se dává jednoznačně (ale nejenom) u mladších a zdravých holek, já na něj reagovala přesně tak, jak bylo žádoucí a dopadlo to naprosto ideálně (měla jsem gonal). Takže plošně bych ho nezavrhovala, ale zvolení protokolu a indikace léků je tak individuální, že se vůbec neodvažuju to hodnotit... od toho je tam ten doktor, aby všechny okolnosti posoudil, to je právě ten majstrštyk. Mezi náma, najít folikuly a změřit je by dneska levou zadní zmákl i můj manžel :grinning:
Rozince držím palce :slight_smile: no co, ředitelka radostí do stropu skákat nebude, ale myslím, že to přežije :wink: ze svojí pozice musí dělat bububu, aby z toho neměla holubník, ale určitě Ti moc fandí :wink:
Věrko, fotečky nemají chybu :dizzy_face:
16. dub 2010 v 09:14  • Odpověz
:astonished: :astonished: :astonished: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak to se dneska odsud nehnu!!!
Snad není žádná komplikce... ale Gabča už bude za pár dní doma i s malinkou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. dub 2010 v 09:17  • Odpověz
Dobré ráno :wink:

Ale já se odsud hnout musím... na plavčo nejedem, ale jdem do solné. Jinak Anežka se rozhodla, že se chce po nocích bavi, dnes jsme nespaly od půl třetí do čtyř :confounded: :unamused: A to jí NIC není - zuby to nejsou, pár prdů, to jo, kašel ji asi vzbudil, ale rozhodně nekašle tak, že by nemohla spát. Já nevím...

Valince držím moc palečky a Gabče přeu tak pohodového císaře, jako jsem měla já!
16. dub 2010 v 09:28  • Odpověz
Ahojda,
tak já se odsud taky musím hnout.Musím do práce a zbalit tašku.Jedem zítra do Liberce do zoo a když to zvládnem,tak i do Kolina do bazénu.Přenocujem u šváry a v neděli odpolko domů.
16. dub 2010 v 09:44  • Odpověz
madli, užijte si výjezd!!
16. dub 2010 v 09:48  • Odpověz
Ju ju,užiju.uživám si nějak moc.Včera jsem si koupila botičky,o víkendu se bude výletovat a s petrem se schodnem i na nový kuchyni atd.Budem se asi koncem roku stěhovat do většího.
16. dub 2010 v 09:51  • Odpověz
Ahoooj... zase pátek :dizzy_face:

Gabča už jde na věc :astonished: :astonished: :astonished: ??? Myslím na ně :wink: !!!
16. dub 2010 v 10:01  • Odpověz
Ahoj holky, nepatřím do vaší diskuze, jen mě zajímá jestli některá z Vás byla na UTZ u prof. Eliáše v HK? a jestli může vidět UTZ taky manžel nebo je to tam zakázané. dnes tam jedu na utz. díky
16. dub 2010 v 10:24  • Odpověz
Ahoj,ahoj
nestíhám dočíst, dočtu odpolede

Gabče moc držím pěstičky, ať to mají co nejdříve za sebou a jsou obě v pořádku :dizzy_face: a máme tu brzy nové sanusátko :wink:

Věrko, fotečky nádhernýýýý, úžasnýýý, prostě bomba !!!!, se už taky moc těšímmmm až půjdeme a taky na Šárčiny fota :wink:

Alisek, mě dělala UTZ prof.Eliáš v Pardubicích a manžela samozřejmě sebou :wink: , bude to pro vás pro oba luxusní zážitek, aspoň pro nás byl :dizzy_face: , po tom UTZ jsem byla pyšná jako pávice :wink: :slight_smile:
16. dub 2010 v 10:30  • Odpověz
zdravím stále 2v1kolem poledne razím na sál.Valentýnka má ty monitory zas nic moc a hlavně ta plodová voda, že je ji mín.tak se dnes o velké vizitě rozhodlo.Mám bobky jak blázen.malá prd kope tak prý že ji bude na světě líp.Až se proberu z narkozy tak písnu co a jak.g
16. dub 2010 v 10:36  • Odpověz
Verysek, díky moc za info, už se těším, dlouho jsem prdolku neviděla a můj gyn. říkal, že to na jejich utz bude super vidět ne jako u něj. Koukám že jsi taky z Chrudimi :slight_smile:
16. dub 2010 v 10:36  • Odpověz
Gab myslím na tebe, at je vše OK a at už máš Valentýnku v náruči :wink:
16. dub 2010 v 10:40  • Odpověz
holkýýýý já se tak na ni těším a strašněěěěěěě se bbojím :frowning2: :frowning2:
16. dub 2010 v 10:41  • Odpověz
gabčo, mačkame palce :dizzy_face: :dizzy_face:
16. dub 2010 v 10:44  • Odpověz
Gábi,neboj se nic.To dáš! :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
16. dub 2010 v 11:00  • Odpověz
Gab, sice budu v práci ale i tak budu s tebou.
16. dub 2010 v 11:07  • Odpověz
Pořádně jsem se koukla kdy se to chystá a to budu ještě doma.Každopádně na tebe myslím. :slight_smile:
16. dub 2010 v 11:08  • Odpověz
Gabulko, to zvládneš, ani nebudeš o ničem vědět a pak budeš mít ten uzlíček u sebe :dizzy_face: :dizzy_face: Valentýnka bude určitě krásná, my se na ni taky moc těšíme :wink:

Alisek, uvidíš že budeš taky nadšená :wink: , víte co čekáte ? jj z Chrudimi, ty taky nebo někde z okolí?
16. dub 2010 v 11:43  • Odpověz
Gabi, moc na Tebe myslím, až se vzbudíš, tak to budete mít holky všechno za sebou :dizzy_face: Valentýnka je moc statečná a ty taky :slight_smile:
16. dub 2010 v 11:50  • Odpověz
Verysek, díky, fakt se těším, a jsem ráda, že tam může i manžel, někde jsem četla, že ne, že by to zdržovalo výkon na úkor dalších čekatelek, jinak pohlaví nevíme a necháme se překvapit, tak doktora předem upozorním aby nám to neprozradil :wink: jsem přímo z Chrudimi.
16. dub 2010 ve 12:24  • Odpověz
gabi myslím na tebe, vše zvládneš a za chvilinku budeš držet Valinku u sebe :slight_smile: pak dodej fotečku, už se na ni moc těším :slight_smile:
16. dub 2010 ve 12:27  • Odpověz
Asi, k Eliášovi nemůžou tatínkové u dvojčat nebo když je podezření, že je něco špatně. Ale pokud si to platíš jako "estrádu", tak je samozřejmě tatínek u toho. Užijte si to!

Holky, odpolední teplotu 38,8 už jsem dlouho neměla... chřipka jak Brno, od rána hůř a hůř. Anežce je dobře (zatím), ale je to virové, tak uvidím, jestli na ni tohle sedne, tak potěš....

Gabi, čekám a těším se. Zvládnete to, neboj! :slight_smile:
16. dub 2010 ve 13:08  • Odpověz
týjo Gabča už rodí. Mazec držím pěstičky, aby jste holky už byly spolu
16. dub 2010 ve 13:29  • Odpověz
Ahojky.

Gábi, moooc držíme palečky oběma!!! Malá to zvládne a ty se už konečně dočkáš. :slight_smile:

Alisku, byla jsem v HK u prof. Elijáše, neplatila jsem a on koukne a během minuty vidí, zda je malý ok a sám běží na chodbu pro manžela. je to tam super, pořád malýho chválil, měla jsem pocit, že mám jediný zdravý a nejkrásnější dítě na světě. manžel měl počítat prstíčky, no byli jsme oba v sedmým nebi.
16. dub 2010 ve 13:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.