• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
dočetla jsem :wink:

Rozinko, já jsem byla s Dr. Provazníkem taky nad míru spokojená, ale mě se IVF netýkalo, pouze laparka a IUI, ale i tak :pensive:
Samozřejmě že někdy změna přinese své ovoce, už jen pro tu psychickou pohodu, že jsi proto udělala zase něco navíc, jako Beryk :wink: , s tou morfologií, jak píšeš hned hodit za hlavu, my ji taky měli dost špatnou dokonce myslím, ale nechci kecat, ten měsíc otěhotnění 16 nebo 19%, ale nevím to 100%, ale mám za to těch 16 :wink:
Lázně určitě budou super a dovolená v Chorvatsku taky :dizzy_face: , jak píšeš mysli na své dítko a na na ostatní, nikomu se nezavděčíš a rodiče ze školy ti miminko nepořídí....bojuj bojovnice a hlavně mysli při tom na SEBE!!! :slight_smile:

Beryku, tak snad to jsou bojovníci a všichni 3 vydrží :wink: :slight_smile:

jestli už je Valentýnka na světě???, když Gabča psala kolem poledne, to už by mohla že jo?? :dizzy_face:

Alísku, to jsem neslyšela, já měla teda UTZ placený, soukromě jsem si o něj řekla a manžel šel se mnou hned. Na pohlaví se nás ptal, jestli ho víme, tak jsme řekli, že ano, ale že schválně jestli to potvdí, a potvrdil. Jsi dobrá, že chcete překvápko, to já bych nevydržela :sweat_smile: :grinning:
16. dub 2010 ve 14:10  • Odpověz
Snad se Gabča nebude zlobit. Ale data jsou na světě.

Valentýnka se narodila ve 13.38, váží 2180 gramů a měří 43 cm. Moc a moc gratulujeme a přejeme hodně zdravíčka oběma.
16. dub 2010 ve 14:56  • Odpověz
Gab velilililililililikanánská gratulace,tobě i Vlalentýnce přeji vše nej nej nej nej nej :wink: :wink: :wink:

Ahojda Neli,jak se máte?Co Kubíček ?
16. dub 2010 v 15:02  • Odpověz
Gabi gratulaceeeeeee veliká, hodně štěstíčka a hlavně zdraví holky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. dub 2010 v 15:03  • Odpověz
gabi taky přeju vše nej nej, :dizzy_face: ta musí bejt tak malinka :sweat_smile: jste holky šikovny :dizzy_face:
16. dub 2010 v 15:05  • Odpověz
No to je kráááása :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: prdelka malinká :dizzy_face: Tak ať se na světě líbí a Gabče brzké zahojení :slight_smile:
16. dub 2010 v 15:07  • Odpověz
Gabi, moc gratuluju!
A neboj, váhu dožene, to budeš koukat jak rychle... (vlastní zkušenost) :wink:
Přeju hodně zdraví oběma.
16. dub 2010 v 15:08  • Odpověz
ahojky Bery. Strašně moc ti na zítra držím pěsti, ať ty tři bojovníčci jsou ok. :slight_smile:

My s Kubíčkem bojujeme s kolikama. Došli nám probiotické kapky, tak to už chceme zkusit bez nich, ale do toho zkoušíme kaši, tak ted nevím od čeho ty prořvaný a prokroucený noci jsou. Já chodím na rehabky s krční páteří, jak říká, tahat vepředu takový cisterny, to je záhul na krk. :angry:

Jinak dobrý, vybalujeme krabice v novém bytě a vyklízíme starý byt, pořád dokola.
16. dub 2010 v 15:08  • Odpověz
Neli cisterny :grinning: .no koukám máš pěkný záhul,žádná nuda.Nový byteček mate v Pardubicích?
16. dub 2010 v 15:17  • Odpověz
Gabi velká gratulka. Jen s Valentýnkou odpočívejte
16. dub 2010 v 16:03  • Odpověz
Ahoj Gab obr gratulka!!!!! To je překvápko takhle najednou a Valinku už máš na světě :slight_smile: Přeju hodně zdravíčka a tobě brzké zahojení! :slight_smile:
16. dub 2010 v 16:34  • Odpověz
Gabčo, obrovská gratulace !!!!! Hlavně hodně zdravíčka vám oběma a hurááá, konečně jsme se nevěsty dočkali :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Moc se na Valentýnku těšíme :dizzy_face:
16. dub 2010 v 18:15  • Odpověz
se hnu do města a hned jsou tu infošky :sweat_smile:

Nelčo, prý cisterny :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2010 v 18:15  • Odpověz
Neli, jak je to s kojením při teplotě kolem 39?? Dík.

Ale já optimista věřím, že než mi odpovíš, bude mi dobře. Anežka zatím OK.
16. dub 2010 v 18:41  • Odpověz
Dančo, ať je ti brzy líp, nejde ta horečka ničím srazit? Co obklad, by tě manža zabalil :sweat_smile:
16. dub 2010 v 19:02  • Odpověz
Dani at ti ta protivná chřipka ,co nejdřív odejde a seš jak rybička :wink:
16. dub 2010 v 19:13  • Odpověz
G r a t u l a c e !!!

Gabi, máš další štěstíčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ... Oběma hodně zdraví a sil... A na Váju jsem taky moc zvědavá :dizzy_face:
16. dub 2010 v 19:13  • Odpověz
Dani... kojit se může i při teplotě , když to zvládneš :wink: ...
16. dub 2010 v 19:19  • Odpověz
Ahojky,Gab přeji vám oběma hodně zdravíčka,ať se brzičko zotavíte a můžete šupitat domů.Mimochodem je to překvapeníčko,které se dalo ale čekat.A ještě Valentýnka se narodila stejně jako moje neteřinka,teda datumově. :wink:
Dani,chřipka?Mě se to drží už třetím týdnem,dva dny líp a z toho zas rýma,no asi to bude k té alergii.
Nedíval jste se někdo ve středu na pořad Vizita?Tématem byl atopický ekzém a ta holčička byla chudák,s uvedenými problémy jsem se ztotožnila,též ho mám od malička.
Taky jste mě tu rozhodili s tím dlouhým protokolem,že je z něj míň dětí.Já ho zrovna mám a tak mám zas brouka v hlavě,ale nebojte,z toho se vyspím.Někdo jste i psal,že ho dávaj hlavně mladým a zdravím holčinám,tak já su vyjímka,ani mladá,ani zdravá. :confused: Přesto věřím,že doktor ví co dělá. :wink:
16. dub 2010 v 19:45  • Odpověz
autor
ahoj holky, zítra slaví moji rodiče zlatou svatbu tak jsem se od rána nezastavila. Chystám tabuli, vozili jsme cukroví , pití a dorty. Oběd máme v restauraci a pak hostinu doma. Je to stejně krásný, že jsou spolu lidé tak dlouho :slight_smile: :slight_smile:

teď jsu dočíst a jsem zvědavá na Bery.
16. dub 2010 v 19:51  • Odpověz
Dani, http://www.kojeni.net/databaze.php?mc=108. Kojit můžeš. Jsme byli venku, omlouvám se. Šári už odpověděla.
16. dub 2010 v 19:54  • Odpověz
Verysku, Nel, tak pan prof.Eliáš je moc příjemný pán a je to určitě kapacita ve svém oboru, akorát jsem z UTZ dost zklamaná, dítě máme teda zdravý, to je dobrá zpráva ale manžel tam teda nesměl a že neuvidím své dítě ani já, to by mě nenapadlo, těšim se celý dva měsíce, co jsem prcka neviděla a dostala jsem 3 fotky, nejspíš to bylo tím, že to nebyl placený UTZ, akorát, že mě i můj gyn, na to "namlsal", jak prý malý uvidím a viděla jsem prd a to mi dnes můj gyn, ani nedělal velký UTZ ve 20tt, že prý bude vše vidět u prof...jsem dost zklamaná a asi zaplatím si 3D UTZ.
16. dub 2010 v 19:59  • Odpověz
Alisek... kamarádka v HK pochodila stejně. UZ měla doporučený ze zdravotních důvodů, čili bezplatný. A nesmutni!!! Děťátko je zdravé, tak se tomu těš!!!
16. dub 2010 ve 20:12  • Odpověz
Ahojda.Gab-GRATULKA-tý jo to je fofr ale to je dobře. :wink: Dani at je líp no teda ale ty teploty :wink: Ahojko-já měla při 2 IVF taky dl.protokol a povedlo se/i když na chvíli/měla jsem sice mín vajuch ale všechna se oplodnila a zbylo i na zamražení a to nejsem opravdu mladá a zdravá.Je to hlavně na dr.posoudí co tak komu vyhovuje. :wink:
16. dub 2010 ve 20:15  • Odpověz
Neli, moc, moc díl. A Sari, taky :wink: Po paralenu mám jen 38, takže pohoda :grinning:

Dobrou :wink:
16. dub 2010 ve 20:18  • Odpověz
No, Alisku, to teda koukám. My to taky měli jen kvůli tomu, že jsem stará a odmítla jsem amniocentézu, neplatila jsem. Já jsem sice nic neviděla, ale manžel měl zážitek.
No, ale podívej, on má nic moc ultrazvuk, ale dokáže vidět každý detail a náznak nemoci. Můžeš si být jistá, že je miminko v pořádku a to je moc důležitý. Pro mě u něj bylo nejdůležitější, že je malej zdravej.
Za to 3D ultrazvuky jsme si s manželem užívali a byl to neopakovatelnej zážitek, tam to je tak krásně vidět a hlavně se koukáš na monitor, kterej máš před očima. To ti doporučuju.
16. dub 2010 ve 20:25  • Odpověz
Holky díky, jsem moc ráda, že skonstatoval zdravé dítě ale mrzí mě če čekám 2 měsíce na UTZ a nakonec nic není a ani u svého lékaře. Jinak jsem našla 3D UTZ v sanusu v Pce, byla jste na tom některá z vás? ráda bych se tam objenala.
16. dub 2010 ve 20:28  • Odpověz
Já byla na 3D v nemocnici v Pardubicích. Tady je odkaz. http://www.nemocnice-pardubice.cz/stranka/pro-pacienty-a-navstevy/porody/44/. Mimochodem, to krásné děťátko, co je tam jako ukázka, je náš Kubíček. :slight_smile:
16. dub 2010 ve 20:32  • Odpověz
Alis, to mě teda mrzí :frowning2: , gratuluji ti k zdravému prckovi, ale je to škoda, protože on nám ukázal úplně všechno v tělíčku, nevynechal jedinou vnitřnost, srdíčko nám pustil barevně jak jde krev i zvuk (ale asi právě proto, že to bylo placené), kdo byl na tomto UTZ a 3D, psal, že u Eliáše měl mnohem lepší zážitek, nevím já z tohoto důvodu ani na 3D nešla.

Dančo, drž se, ale ty kojení zvládneš i s horečkou :wink:

Šári a zase jsem utrácela :grinning:, jak v obchodech tak na MMB :sweat_smile:, ale fakt luxusně :grinning:, jen mě jednu věc někdo vyfoukl :angry:, než jsem se rozhoupala :confounded:

holky, zítra asi nebudu, jedeme uklízet k našim, jarní úklid zahrady a pálení bordela.
takže kdybych nebyla, tak všem hezký víkend :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. dub 2010 ve 20:33  • Odpověz
jo a my také dostali DVD od Eliáše a 2 fotky
16. dub 2010 ve 20:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.