• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Nelčo, to je bomba :dizzy_face: , mají nějaké nové stránky ne?

se taky musím pochlubit, naše foto z těhotenství visí na náměstí u fotografa za sklem, tak jsme to dnes s manžou jeli ukázat malýmu a víte co z toho asi měl..... :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2010 ve 20:36  • Odpověz
Jůůůů, máme další Sanusátko....gratuluju Gabče k Valentýnce..ať jsou holky zdravý a brzy jdou domů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. dub 2010 ve 20:42  • Odpověz
Jé, Very, tak to budeme muset s manželem do Chrudimi okouknout. :slight_smile:

Mají nové stránky. A o dost lepší, než ta katastrofa předtím. :slight_smile:
16. dub 2010 ve 20:42  • Odpověz
Nelčo, jj vypadají ty stránky fakt moc hezky :wink: :slight_smile:

a víte co bylo nejlepší, manža už z dálky volal já už tu fotku vidím, a já že ne, a když jsme došli, tak prý - aha, tak to nejsme my, a ukázal na hodně prsatou slečnu v sexy košilce :grinning: :sweat_smile: , viděl ty tak zvané "cisterny" a né můj pupek :grinning:

Luciáši, jak ty se máš?????
16. dub 2010 ve 20:46  • Odpověz
Very, podívej se do pasu..dneska bohužel nif mof :cry: :cry: ale ono bude zas zítra líp... Na FB sleduju Mišáka..to je neskutečný, jak ten kluk roste....do krásy :dizzy_face:
16. dub 2010 ve 20:48  • Odpověz
Luci a z čeho :frowning2: , špatný zprávy ze snažení?
děkuji za pochvalu :wink:
16. dub 2010 ve 20:50  • Odpověz
Very :grinning: :grinning: :grinning: .
jdu hodit sprchu
Very, tak nějak :confounded: ale ono zas bude líp :wink:
16. dub 2010 ve 20:57  • Odpověz
Nel,co to je ta amniocentéza,je to odběr plodovky?
A taky tu Rozi psala něco o nativu a minimálce,co to je???Asi mi něco uniklo,tak doufám,že nejsem za blba.
Už se někomu ozvala Gab,jak jí je a co maličká?
16. dub 2010 ve 21:06  • Odpověz
Ahojko, jojo, je to odběr plodovky.

Nativ je umělé oplodnění vajíčka odebraného v přirozeném cyklu, bez stimulace. Minimálku taky nevím.
16. dub 2010 ve 21:10  • Odpověz
Luci, určitě bude líp :wink: , vždyť máte už Anetku, takže víte, že to jde :dizzy_face: , přeju brzké zadaření a doufám, že nám sem dáš info až se zadaří :wink:

já se pro dnešek loučím, pá
všem klidnou noc a marodům brzké uzdravení
16. dub 2010 ve 21:10  • Odpověz
Děkuji za vysvětlení :slight_smile:
Verysku,tak si to zítra užijte,má být hezky,ale pozor na ofouknutí :slight_smile: Mě se teď k večeru spustila rýma jako blázen,no nevím jestli to neni tím,že mám dnes slíbeno :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2010 ve 21:20  • Odpověz
Přeju dobrou noc a marodům ať je líp. Přeju všem, ať musejí vstávat míňkrát než my. :grinning:
16. dub 2010 ve 21:23  • Odpověz
veliká gratulace Gabče k Valentýnce, přeji hodně zdravíčka :slight_smile:

o víkendu nebudu mám narozky tak budeme slavit, dnes už jsem dostala od manži kytičku :slight_smile:
zítra jedeme na celý den k našim, tak si chvilku od Verunky odpočinu, jinak už nám je líp rýma i kašel ustupují
tak všem hezký víkend :slight_smile:
16. dub 2010 ve 21:24  • Odpověz
Verys... zase nakoupeno a luxusně :astonished: ??? Mě nedráždi :angry: !!!

Neli... jůůů, fakt je to Kubíček? Kdyby byly vidět ouška, tak ho poznám :slight_smile:...
16. dub 2010 ve 22:02  • Odpověz
Šári, to o těch ouškách jsem jako neviděla. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
No, zdědil je chudáček pěkně pokroucený. Ale co, na to se neumírá, to je hlavní.
16. dub 2010 ve 22:07  • Odpověz
jeeee Lucka se tady ukázala,,Luci tak at je líp :sunglasses:

holky krásnou dobrou noc :dizzy_face:
16. dub 2010 ve 23:59  • Odpověz
Very- díky, já si to taky myslim. Včrea jsem se dozvěděla, že jeden rodič řekl ředitelce, ať jdu prý na pracák, když se snažím o mimi, dobrej debil,co? Tak mu odpověděla, jestli by tam poslal svou ženu.
Gabčo- obrovkaá gratulka
17. dub 2010 v 07:06  • Odpověz
Dobré ráno holky,sluníčko nám krásně svítí jupiiiiii :sunglasses:
17. dub 2010 v 07:07  • Odpověz
Ahojda Rozi,ňaký lidi jsou fakt dementi. Já si vždy vzpomenu,když se srazím s ňákým volem na moto "nenech si nikým vzít svůj klid a pohodu"...... :wink:
17. dub 2010 v 07:15  • Odpověz
čau Bery všem dobré ráno dodatečně :grinning: , tak kdyz tam voláš? hned mi pak napiš, držím vše co mám!!!!!
17. dub 2010 v 07:58  • Odpověz
rozi díkas,volám v 11h.
17. dub 2010 v 08:07  • Odpověz
My teď jedem vybírat obklady a sprch.box, tak mi to tvoje čekání rychleji uteče, tak piš piš piš nebo volej :wink: tfuj tfuj tfuj na 3 mušketýry :grinning: Jinak té mé kamarádce jak byla na punkci ve středu, tak jde na ET už zítra, je u Provazníka. Z 1 vaječníku 7 vajec a 5 se oplodnilo a bez ICSI. Ona už jednu holčičku má, ale po porodu měla zánět a museli ji vzít oba vejcovody a 1 vaječník. Tak na ni taky myslim.papa zatim
17. dub 2010 v 08:33  • Odpověz
Dobré ráno... tak si užíváme, dvě hodiny plakala, nosila se, ale co jí bolí, to netuším. Bez teploty a přes den milionové zdravé miminko, jen ty noci...
U mě už taky lepší, zlatej paralen.

Holky, jaké ovoce dáváte dětem?? Přesnídávku nebo čerstvé?? Mám pocit, že kdybych měla strouhat jabka, broskve, shánět meruňky apod. tak se z toho po... Dík za info.

Užijte si den!
17. dub 2010 v 08:53  • Odpověz
Bery, držím palce!!!!!!
17. dub 2010 v 08:53  • Odpověz
Hezkou sobotu :slight_smile:
jen v rychlosti vzkaz od Gabči ze včera večer:

Tak jsem se narodila v 13:38.jsem malinká, ale v pořádku, mám 2180 g a 43 cm a jmenuju se Valentynka a kricela jsem jak na lesy, vlásky moc nemam a jsem celá bráška.

a před chvílí jsme spolu mluvily, je unavená, ale v pořádku už i chodí, takže super, se moc snaží, trochu se bojí, aby malé nějak neublížili, když leží v inkuboši, má napojenou hadičku do nosu a zdá se jí, že je tam moc velké teplo, tak jsem jí uklidnila, že se to se miminkům líbí, náš Míša je už velký, ale teplíčko miluje, voda vany 40 stupňů :grinning: Gabča říkala, že se jaksi neprobudil ten pravý mateřský cit, tak jsem jí říkala, že to všechno přijde, ať nezapomene, že je po narkoze a že to tělu chvíli trvá než mu sepne co se všechno stalo, a taky až bude moci více k malé bude to úplně jiné. Jinak pošle fotečku a já pak vám, ale asi až večer, jedeme na tu zahradu

Beryku tobě držím pěstičky !!!!!!

Rozinko, paní ředitelka mu to řekla dobře, on je fakt debil !!!! :angry: :angry:

Dani, :frowning2: , ať máte klidnější noci a na paralen taky nedám dopustit :wink:
17. dub 2010 v 09:09  • Odpověz
ještě vám Gabča děkuje, že jste na ni všechny myslely a držely ji pěstě :wink:
a malá prý není zase tak nějak hrozně drobná, tím že je prý krátká, tak vypadá moc hezky :dizzy_face:

tak snad je to všechno
17. dub 2010 v 09:27  • Odpověz
autor
ahoj jen v rychlosti :slight_smile: :slight_smile:
Gaban- moc gratuluju k Valentýcne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Já měla 2 kg taky , když jsem se narodila.

Bery- moc na tebe myslím holka.

Ahoj Lucci, dlouho jsi tu nebyla , jak se máš a co Anetka???? Plánujete dovču někam v létě???

Rozi- lidi jsou fakt kreténi jak se patří :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: .
17. dub 2010 v 10:47  • Odpověz
Ahojky,

bery, držím pěsti, ať se embryjka hezky vyvíjí a pak pěkně zakousnou :dizzy_face:

agi, máme se tak nějak celkem dobře..jen včera byla malinko depka :pensive: Anetka roste, příští týden jdeme k zápisu do školky, je s ní sranda, má dobrý hlášky,..ale taky občas zazlobí :sweat_smile: No a dovču máme naplánovanou, zaplacenou a už se na ní moc těšíme :dizzy_face: Na Mallorcu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A jak vy?? Moc na tebe myslím, snad už se zadaří :pensive:

Venku je nááádherně, tak užijte hezký den :dizzy_face:
17. dub 2010 ve 12:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.