• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Holky volala jsem do Brna,všechny 3 embroušci žijou ,jupíííííííííííííííí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,jsou 8buněčný,transfér mám naplánovaný na pondělí v 9h.,tak doufám,že už vydrží a budou se do pondělka krásně vyvíjet :wink: .Ještě musím zamluvit v Brně penzion a hurá ven za sluníčkem a budu se krásně nabíjet energií :sunglasses:.Přeji bájo víkend :sunglasses:
17. dub 2010 ve 13:25  • Odpověz
Bery, gratuluju!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: jen tak dál!

Very, kdybys s Gabčou mluvila, s tou mateřskou láskou - jednak narkoza a jednak porod císařem - to se všechno vstřebá... A 2200 g měla Anežka taky, když zhubla po porodu, a vůbec se mi nezdála malinká. Takže hlavně, že jsou obě zdravé a v pořádku! :wink:

Mě už je taky líp :wink:
17. dub 2010 v 15:02  • Odpověz
Beryku-supeeer, jen tak dál!!!
Jinak jsem ještě nenapsala, že v pondělí jdu na punkci. V pátek byl folík 15mm a sliznice 7mm, byla jsem 10DC. Piju kontryhel,tak snad ještě doroste. Doufám, že folík nebude prázdnej :frowning2: a jedno vajco mi tam snad najdou :unamused:
Uvidíme, je to ještě takový pokus před lázněma. :sweat_smile:
Dnes je nádherně, tak si určo s dětičkama užíváte venku v přírodě na jarním sluníčku. :sunglasses:
Dani-drž se ať je ještě lépe
A Gabča je mamča na plnou čáru a lásky má taky na rozdávání-o to strach nemám, hlavně, že jsou zdravé, ostatní přijde!!!!
17. dub 2010 v 16:23  • Odpověz
je, teď čtu, že jsem napsala to samé jako Danča, vůbec jsem si to neuvědomila, to je hanba :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. dub 2010 v 16:24  • Odpověz
Ahojky,tak závidím všem co je vám líp,mě hlava třeští,v krku škrábe,z nosu teče,přikládám to alergii,která se díky pěknému počasí rozjíždí naplno.
Beryk,tak to jsou pravý bojovníčci,relaxuj a těš se.
Luci,dovolená na Malorce,to bude paráda.
Rozi,třeba to bude osudový pokus a v lázních budeš začínající těhulka.
17. dub 2010 v 16:31  • Odpověz
Rozi, to bys do lázní nemohla, je Ti to jasný, viď... no, přeju Ti, abys do lázní nejela... :wink:
A že jsme napsaly to samé? To neva, aspoň Gabi ví, že to tak fakt je :slight_smile: :wink:
17. dub 2010 v 16:38  • Odpověz
Jéé, tak to mě ani nenapadlo,že by do lázní nemohla,ale relax by to byl dobrý.
17. dub 2010 v 16:49  • Odpověz
Ahojko a Dani -To je fakt, ty lázně budou relax, když se to teď nepovede, ale nejradši si chci dát relax doma a těhu :wink:
Je to velice nejistý, ale prý maj i nějaký těhu z nativů, tak musím věřit, pokud tam to vajco mám, pokud se oplodní, pokud se začne dělit ....... vždyť to znáte. . . .
Víte o někom, kdo dělal nativy?
17. dub 2010 v 17:42  • Odpověz
o nativu tu nejvíc uvažovala Pavla, svýho času, ale žádný mimi z nativu neznám... to neznamená, že to nemůže vyjít :wink:

Jinak u nás záhada nočního řvaní vyřešena, Anežka má druhého zuba :slight_smile: A našla ho zas babička :slight_smile:
Tak jsem zvědavá, zda ty potvory dají chvíli pokoj nebo budou hned následovat ty horní, takhle je to 1 zub do týdne...
17. dub 2010 v 18:02  • Odpověz
Ahoj, dnes bylo úžasně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Bery... paráda!!!

Dani... teď půjde zub za zubem, tak si to hlídej, ať ti to zase nevyfoukne babička :grinning: ...

Rozi... prima, jen se do toho pusťte hlava nehlava :dizzy_face: ...

A s tím "opisováním" ... už kolikrát se mi stalo, že napíšu stejný slovo, který už je vyřčený... asi to nějak uvízne v hlavě :sweat_smile:
17. dub 2010 v 19:09  • Odpověz
Ahojda.Jéjda dani další zoubek. :wink: Gabča je přesně tak mamča na plnou čáru. :wink: Beryk-supr to už zvládnou všechny 3 držím pěstičky :wink: Rozi týjo to je fofr.Já měla nativ jen při iui a při ketu ted budu mít ket stimulovaný. :wink: Ahojko tak at je líp :wink:
17. dub 2010 v 19:12  • Odpověz
Dani-díky za info, uvidíme :wink:
Šári- zkouším co se dá, když zas musím do července čekat. :frowning2:
Andi-myslim, že nativ je jen umělé oplodnění v nativním (přirozeném) cyklu a jinak IUI je IUI a KET je KET. A ty jsou buď stimulovaný nebo ne. Nebo se pletu? :fearful:
17. dub 2010 v 19:29  • Odpověz
rozi jo :wink: Hele a to Ti dr.sám navrhl nebo ses ptala.Já jdu příští týden na UZ a k někomu jinýmu tak se zkusím zeptat na tu minimálku schválně a uvidím co mi na to řekne. :wink:
17. dub 2010 v 19:44  • Odpověz
Jo a Dani-gratulka k druhému zoubku, kam prosím tě koukáš? Že nachází stále babička :grinning: :grinning:
17. dub 2010 ve 20:02  • Odpověz
Andi-nevím, co je to minimálka? Ale dr. jsem se normálně zeptala, jestli bychom to nezkusily, když mi tam něco poroste a on řekl, že to můžem zkusit taky. Já se o tom dozvěděla od Nelíka :wink:
17. dub 2010 ve 20:04  • Odpověz
Andi,včera mi tu Neli vysvětlila co je to nativ,ale co je minimálka nevěděla,hoď infošky do placu ať su chytřejší.
Dani,tak paráda,ta babička na to má ale štěstí.Však je Anežka určitě babičkou obletovaná.
Holky,musím říct,že jsem už někde četla,že porod císařem jakoby tu mateřskou lásku zbrzdí,že neni nad první kontakt přiložení na tělo,ale láska všechny císaře překoná a Gab máš to největší a nejcennější zlatíčko.
Já jdu vyvolat delf,zahlídla jsem jí v dubnovkám,tak tam hodim odkaz,jestli na nás mrkne.
17. dub 2010 ve 20:08  • Odpověz
Rozi-to je s min.dávkou hormonů-bud prášky clomifen nebo injekce s nin.dávkou hormonů aby se získalo tak 2-5 vajuch.A nakonec Pregnyl jako u IVf. :wink: Jinak to je fain vidíš třeba to bude takhle to pravé.Kámoška měla 4 IVf a z nativu má holčičku.Musíme zkoušet co by tak už zabralo.Já mám ted taky změnu na tenhle ket tak uvidímě jaký to bude mít učinek. :wink:
17. dub 2010 ve 20:11  • Odpověz
Ahojky děvčaa.No ahojkky ty jsi mě normál vypátrala šikulka,neboj občas takhle na vás kouknu,ale nevím co přispět,ikdyž někdy bych ráda a hlavně jak se co vyvijí u nás atd. :wink:
17. dub 2010 ve 20:36  • Odpověz
Delf zdravím,nijak sem nepátrala,ale párkrát jsem přišla na stránky v době,kdy jsi zrovna přispívala,takže jsem zahlédla tvé jméno,tak jsem si říkala,že jsi koníka neopustila,jen jsi se zapojila jinde,což je běžné,myslím,že je hodně holčin co to tak dělaj.
Já osobně jsem ráda,že stíhám alespoň nás sanusky,možná až budu doma,tak pročtu i jiné,ale teď fakt nestíhám.V práci toho máme hodně,doma zahrádka,do toho věčný boj s alergií,s únavou,po pravdě řečeno obdivuji všechny, kdo je tu s mimčem akční a že je vás tu hodně..
17. dub 2010 ve 21:14  • Odpověz
no páni to toho máš teda dost a ty jsi teda na tom jak?
17. dub 2010 ve 21:16  • Odpověz
Tak koukám,že se tu naháníme,odpověděla jsem ti na dubnovkách.A teď už budu zas jen tady.....
17. dub 2010 ve 21:25  • Odpověz
tak tam ještě jukni já ti tam odepsala,ale jinak už budu tady :wink: to je dobrý jak se naháníme
17. dub 2010 ve 21:26  • Odpověz
no ale už se loučím a půjdu hajat zítra tu budu zas večír protože mám ranní zítra,bohužel mám celý víkend ranní tři dvanáctky brrrr no ještě zítra a je totak se tu mějte a zítra se ozvu
17. dub 2010 ve 21:32  • Odpověz
Tak to jsi o něco napřed,já budu toho 29-týho 21DC a mezi námi bude ještě Míša,takže vy mi to prubnete a já pak z vás budu tahat čerstvé infošky.U nás dávaj k dlouhému protokolu antiko,ale prý to neni nutné a neni to vždy.Já ho mám a u Míši si teď nejsem jistá,abych nekecala.Jsem na tom stejně jak ty,protože i já zvážuju,že si vemu neschopenku od stimulky,pokud by mě měla nějak omezovat v práci,ale vše nechám jak se vyvine situace a zatím makám do roztrhání těla,chřipka nechřipka,alergie nealergie.
17. dub 2010 ve 21:37  • Odpověz
no a myslíš že by jí dali od stimulky?já nevím právě
17. dub 2010 ve 21:39  • Odpověz
Tak práci zdar a rukám klid....
Všem ostatním hezký večer nebo dobrou noc.
jasně budu informovat
ahojky,
na dočítání jsem totálně mrtvá, návrat domů ve třičtvrtě na 9, takže nestíhačka a padám :pensive:
jen jsem vám vložila fotečku malé Valentýnky :dizzy_face:

http://www.modrykonik.cz/fotoblog/verysek1/album/mazlik-nas-michalek/

všem brou noc
17. dub 2010 ve 21:44  • Odpověz
Já myslím,že určitě,protože každý nemá to potěšení dělat si v práci co chce,dle mého záleží jen na domluvě a pokud bys měla být ve stresu z toho,že jsi na wc dýl než je potřeba,tak nevidím důvod.Já teda ještě nevím kolikrát a co si budu píchat,jestli musíš ve stejnou dobu,jestli lepší ráno či večer,ale jak už jsem tu psala,jsem takový obětavec,že když je mi dobře jsem schopná chodit od rána do večera do práce,takže se budu snažit chodit co nejdéle a doufám,že mě nenapadne i po opu.
Takhle může psát asi jen ta co neví co jí čekááá.
17. dub 2010 ve 21:46  • Odpověz
Jé, Valentýnka je hezká a vůbec není malinká...

Holky, co jdete do IVF, moc držím palce, moooooc!!! Já mám dnes 2 roky výročí od negativně pozitivní krve po IVF, 21.... přeju Vám, ať v té krvi máte minimálně tři sta hcg!!! :wink:

Dobrou :wink:
17. dub 2010 ve 21:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.