• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
JÉÉ Valentýnka,já chci taky,ani se nezdá,že by byla drobná....Tak ještě jednou-holky přeju vám ať jste brzo v pořádku a můžete si co nejdřív užívat kočárkování při sluníčku.
Jsem se dnes nějako rozkecala,tak už pádím.
17. dub 2010 ve 21:51  • Odpověz
Andi-díky za info, tak minimálku třeba zkusím, až se vrátím z lázní(i když ve skrytu duše doufám, že tam ani neodjedu) :sweat_smile:
Jinak Valentýnka mi přijde akorát a pěkně spinká, tak to načerpává pořádnou sílu :dizzy_face:
Dani-doufám, že jednou a brzy to HCG bude zase obrovské :wink:
Tak jdu do hajan, do teď jsem ještě cvičila Mojžíšovku a dovyprala. A v 9 mi mamka píchla pregnyl. Zítra vymalujem podkroví a musím začít gruntovat a dělat zásoby , jestli se oplodní, tak zas budu polehávat a bude to tu zas jak v lesní chýši :grinning:
Beryk doufám už pěkně spinká a nabírá sílu na svý 3 kulihrášky.
A dlouho jsem tu neviděla Míšu. Tak jak jste na tom holky-kdy to pořádně rozjedete s tím dlouhým protokolem? Držte se!!!!
Sanu-kde jsi? :fearful:
Nelik furt asi stěhuje :dizzy_face:
Dobrouuuuuu :astonished:
17. dub 2010 ve 23:19  • Odpověz
Tak tedy dobré ráno, koukám dnes i otvírám. To je dobře, že si užíváte ještě v postýlce a nebo jste už na sluníčku?
Beryku-už zítra je máš v bříšku :sunglasses: toto utíká viď?
18. dub 2010 v 07:24  • Odpověz
Ahoj holky Tak nevím zda to je utrogestanem(dobrala jsem ho v pátek), ale dost mě bolí spodek. Nemůžu moc dlouho sedět. Je to normální?
18. dub 2010 v 09:55  • Odpověz
Dabliku-to nevím, nechceš zajít zítra k DR.? Ať máš klid? :fearful: Já vím, že budu pak chodit se vším, co se mi nebude zdát.
Kde přesně tě to bolí? Pokud to jde lehce do třísel,tak se ti může napínat děloha, že ti roste, ale jsou to jen spekulace, takže šup k odborníkovi.
18. dub 2010 v 11:16  • Odpověz
Ahoj

Já mám za sebou prochajdu je tam krásně.

Valentýnka je roztomilá a zase ty hadice v hlavičce to mi nedělá vůbec dobře :pensive: Ale daří se jí dobře, to je důležité.... A drobínek to bude, jen na fotce to není tak znát.

Bery tak dobré zprávičky, držím pěsti!!!

My máme dneska vítání občana, tak odpoledne máme jasnej program..... Ráno jsem zajela do Tesca, dalo by se tam pokoupit, tak jsem teda něco pokoupila, ale teda jako Very jsem se nerozšoupla :wink:

Tak všem přeju fajn neděli a vyražte na sluníčko moc dlouho si ho asi neužijem..... :angry:
18. dub 2010 v 11:44  • Odpověz
Ahoj :slight_smile: Já jsem dnes ještě doma, ale zítra už vyrazím, už je mi výrazně líp a teplotu mám jen kolem 37 a to i bez prášků. Tak jsem ráda. Anežku jsem ještě dala k babičce, ať si taky užijou... A drahá polovička maká v novým bytě, už se těším, až se tam dostanu, jak se to tam zas pohnulo....

Užívejte sluníčka, kdo můžete ven :wink:
18. dub 2010 ve 12:03  • Odpověz
Dabli, s vysazení utrouše to nesouvisí, podle mě. Ale pro jistotu skákni k dr., však Ti hlavu neutrhne (snad).
18. dub 2010 ve 12:04  • Odpověz
Sanusko, užijte si vítaná :dizzy_face:
18. dub 2010 ve 12:05  • Odpověz
vítání, samozřejmě, sorry
18. dub 2010 ve 12:05  • Odpověz
Dani moc pěkná fotka!!! :slight_smile:

Holky, dotázek, slavily jste svátek když bylo špuntě tak pidi? My jako dospělí jsme svátky zrušili, ale dětem to nemůžem udělat, jen přemejšlím jestli ho slavit už teď nebo až příští rok...........když si to bude uvědomovat.
Ď za názory.

Dabli jak píšou holky, skoč k dr a uvidíš. My ti do břicha nevidíme :wink:
18. dub 2010 ve 12:15  • Odpověz
slavili samo....
18. dub 2010 ve 12:15  • Odpověz
ahojky při neděli,

Sanusko užijte si vítání :dizzy_face: , já snad brzy dovalím fotečky :sweat_smile: a vidíš, že jsi taky nákupčí
a sváteček bych držela, jsou to děti

Dančo, krásná fotečka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , super sladěné jste holky :wink:

já mám od noci alergii jako pr... :angry: a to chceme dneska na výlet asi na Kuňku :slight_smile:

Gabča je dost v rozpacích z Valentýnky, deprimují ji ty hadičky atd, tak jsem jí psala, že to teď bude sprcha všeho - hormony pracují, ale ať se snaží být v klidu, že to Valentýnka vycítí a potřebuje silnou maminku, tak se holky snad budou držet.
18. dub 2010 ve 12:39  • Odpověz
Very to my svátečky u dětí držíme, jen přemýšlím jestli už tenhle rok nebo začít až příští když t oho něco mít bude............. má ho jinak pozítří.................

A ty nic na alergii nebereš? Jo ty vlastně kojíš :confounded:

Gab se nedivím, taky bych byla z těch hadiček na padrť, ale jak píšeš, musí být silná i když ten začátek je boj..................... :pensive:
Ono se to ustálí, dřív nebo pozdějc. :slight_smile:
18. dub 2010 ve 12:47  • Odpověz
Danu kam ti zmizel fotoblog?????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :astonished: :astonished: :astonished:
18. dub 2010 ve 12:49  • Odpověz
Sanu, držela bych svátek už teď, to nevadí, že z toho nemá rozum až bude větší a bude se pídit po tom co dostala k prvnímu svátku, řekla bys nic....jsi z toho neměla ještě rozum :sweat_smile: :confused: :grinning:

na alergii beru, musím, ikdyž kojím, jen jsem si myslela, že vynechám a budu brát obden, ale není to možné :pensive:
18. dub 2010 ve 13:06  • Odpověz
Danča se dala do úprav :wink:
18. dub 2010 ve 13:06  • Odpověz
Dani-pěkná fotečka.
Hojky-užívejte,já jdu taky ven a prádlo pěkně schne :slight_smile:
18. dub 2010 ve 13:15  • Odpověz
Ahoj :slight_smile: Díky za pochvalu fotky.

No, fotoblog zmizel, dala jsem ho neveřejný, mám tam prastaré fotky a kdykoliv se snažím nějakou přidat, schodí mi to všechno rozdělané, tak to budu zkoušet a až to aktualizuju, zas to zveřejním, pokud laskavý kůň někdy dovolí :unamused:

Sanusko, mi jsme svátek slavili, hlavně kvůli fotkám, kvůli ničemu jinému... :wink:

Very, napiš kdyžtak Gabče, že hadičky jsou ten nejšetrnější způsob, jak malé dodávat živiny, vodu a vše ostatní. Jsou to plastové jehly, na hlavičce nejsou moc nervy, takže jí to nebolí, pořád lepší, než aby jí každou třeba infuzi znovu napichovali někde do ruky. Takže mi to vysvětlili u Anežky a fakt si myslím, že to je pro Valinku teď to nejlepší... :wink: A Gabču zlobí hormony, to je normální... určitě to přejde, určitě :wink:
18. dub 2010 ve 14:29  • Odpověz
Ahojky,tak i já nakukuju,Sanu užijte si vítání a svátek bych taky slavila,přesně jak psaly holky-fotky z prvního svátku a myslím,že Sel bude mít radost z dárků už teď.Dětský úsměv stojí za to.U nás se slavilo včera,neteřinka měla v pátek narozeniny,tak jsme trochu poseděli.
Verýsku,co bereš na alergii,já měla klasika-zyrtec,ale byla jsem nesnesitelně unavená po něm,tak mi to změnil na nějaký aerius,prý je o stupeň lepší,ale nepřipadá mi to.Teda s únavou jako jo,ale účinek na alergeny nic moc.Dnes jsem musela sjet do lékárny a koupit si kapky do očí,ty co mi napsal už se nesmí používat-po otevření jen 28 dní,tak mi dali jiný,páč tam ty jsou na recept.Už ať je po bříze neboť su flekatá,nos ošoupaný,uprskaná radost na mě pohledět.
Dani,nová fotka pěkná,máme tu novou fialovou pani,když mi už nejsme,ba ne,jste do růžova a moc vám to tam sekne.
18. dub 2010 v 16:14  • Odpověz
Dobrá děvčata, jdu hledat na mimáč Lamazáka. Sel se moc Lamazovic víla zamlouvá, tak jí pořídíme Lamazovic sourozence :wink:

Vítání no až na ten starostův přednes ok, něco tam četl o míru a tak no nevím, já na tohle řečnění moc nejsem, ale byla tam supr holčička ve sboru a ta si pořád dělala co chtěla jen moc ne a ne zpívat, ta nás tam s manžílou bavila :grinning:
18. dub 2010 v 17:18  • Odpověz
Ahoj holky,
jen nakukuji, byli jsme s Maruškou na 5 dní u rodičů a bylo to super. Nestíhám dočíst.

Gab.- Moc gratuluju k Valentýnce. Neboj to bude všechno dobré, kamarádce se narodila holcička v 37 týdnu a měla jen 1200kg a krásně to vše dohnaly moc na vás myslím.
18. dub 2010 v 17:19  • Odpověz
Ahoj vespolek... venku to je žůžo :grinning:

Dani... jj, pěkná fotečka :wink:

Sanu... taky :dizzy_face:
18. dub 2010 v 18:09  • Odpověz
Dani... k přesnídávkám... dělám je, zamrazím a pak beru. Občas sklenička. Syrový dávám jen banán.

Jo a Vatýnka je beruška malá a krásná, těším se na další fotky :dizzy_face: ... a Gab úplně chápu, myslím na ni. Než budou holky spolu, je to hodně náročný. A určitě teď Gabi začíná odstříkávat, tak ať se mlíčko tvoří :wink: !
18. dub 2010 v 18:26  • Odpověz
holčiny, nevím, kde se stala chyba, ale v RK mají Probiotické kapky (ty originál, ty drahé) jen za 326 Kč. Manžel to tak přines v pátek z lékárny. I lékárnice se divila, že jsou nějaké levné... tak kdyby někdo chtěl, zítra tam jdu :wink:
18. dub 2010 v 19:23  • Odpověz
Sari, to jako povaříš jabka nebo meruňky, namixuješ, zamrazíš?? Já jsem na to lenoch, asi bych se měla polepšit...
18. dub 2010 v 19:23  • Odpověz
Dani... jestli to nebyla mýlka, aby to po tobě nechtěli doplatit :grinning: . Jj, přesně tak. Přidám třeba uvařené ovesné vločky, amarantové piškoty, sůši, rýži a pod. Samotný ovoce jí nestačí :sunglasses: ...
18. dub 2010 ve 20:30  • Odpověz
Dani na co jsou probiotické kapky?

Jinak k břichu se přidali i záda v kříži, takže je to asi v pořádku. jen plaším, vžyť mě znáte.
18. dub 2010 ve 20:32  • Odpověz
Dabli, já bych to viděla na nastydnutí, oblíkej se pořádně...
Probiotické kapky jsou proti prdíkům, na to máš čas :wink:

Jinak Anežka krásně usnula. Tak snad první epizoda se zuby je za námi. Do toho ještě ta rýma a kašel, snad se to příště takhle blbě nesejde....

Sari, hmmm, máš to vymakaný, díky za tip!
18. dub 2010 ve 20:40  • Odpověz
Holky, Valérie má dnes svátek :dizzy_face: :dizzy_face: Tak přejem všechno nejlepší!
A ještě by mě zajímalo, zda je Valinka s dlouhým nebo s krátkým e... ale ono je to jedno :wink:

Sanu, moc hezká fotka, jsem zapomněla pochválit... to je dávno, co si byla inkogingo :grinning: :grinning:
18. dub 2010 ve 20:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.